MAHLE Polska

Krotoszyn

Opinie o MAHLE Polska

anonim 2009-03-13 23:58:28
Słowa kojarzące się z MAHLE Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w MAHLE Polska:
Najbardziej nie podobało mi się w MAHLE Polska:
qwer 2010-03-08 21:49:35
WYKOŻYSTUJĄ KRYZYS I OBNIŻAJĄ PĘSJE.
[usunięte przez moderatora] ZWOLNIENIEM NA KAŻDYM KROKU
ODEZWIESZ SIĘ I CIĘ NIE MA .NIE POLECAM TEJ FIRMY.
nie poleca pracy w mahle 2010-07-08 18:49:12
szkoda mówić sam sie przekonałem co to za firma najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w mahle w Krotoszynie!!! Wykorzystają na max a póżniej wywalą ja śmiecia!!!
tomas 2010-09-06 22:00:11
absolutnie nie polecam pracy w tym zakladzi, totalny[usunięte przez moderatora] pracownika, kryzys w tej firmie trwa trwa i ciagle bedzie trwal , takie mydlenie oczu by obnizac pensje.. mimo tego iz produkcja 7 dni w tyg 24 na dobe.. niepolecem dla osob slabych psychicznie nacisk kierownictwa jest ogromny stresujacy itd
bartas1dziko 2010-12-04 07:57:33
Przaca jak każda, nie jest lekka wszystko zależy od przełożonych. U mnie na odlewni żeliwa jest ok.A jak się trafi na przełożonego
nie ja 2011-01-06 17:38:37
Jeszcze paru normalnych widocznie przetrwało...
pracownik 2011-01-07 20:33:05
zatrudniali za 1700 brutto ja musiałbym z ostrowa jescze dojeżdżac nie wiem czy sie śmiać czy płakać ... takie pieniadze to sie zarabiało jakieś 8 lat temu
Adam 2011-02-14 23:23:29
Pracowałem w tej firmie od 2004 do 2009 roku, nauczyłem się wiele rzeczy. Kierownictwo miałem super, ale to tylko na tulejach a dokładniej na GP-4, Gp-9 oraz GP-11 - pozdrowionka dla Wojtka [usunięte przez moderatora] , i całej ekipy mistrzów jego oraz brygadierów :)
Ogólnie to jest syfna firma, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle, nie polecam...
polopontiak 2011-05-12 14:52:18
Witam.
Dostałem zaproszenie na rozmowę na odlewnię żeliwa.
Interesuje mnie jakich zarobków mogę spodziewać się na początek, jaka premia.
Z góry dziękuję za info.
anonim 2011-05-30 18:37:44
Firma pasorzytnicza , [usunięte przez moderatora] pracowników gdy są jej nie potrzebni to ich zwalnia moja rada lepiej tam nie pracować . KTO TYLKO MOŻE to UCIEKA
pamparam 2011-11-13 01:03:07
[usunięte przez moderatora] pracaza 1500brutto 4 zmiany i do [usunięte przez moderatora] nie polecam
mini 2014-03-23 17:57:39
Bez przesady, studentów zatrudnia się zazwyczaj na stanowisko młodszego specjalisty, czy asystenta, od razu nie można takiego nazwać wysokiej klasy specjalistą przecież, czy to w mahle, czy gdzie indziej.
kapiszon 2014-06-04 14:04:36
młodszego specjalisty HEHEHE ubaw po pachy raczej do spraw nie potrzebnych i utrudniających pracownikom prace cel ambitny nie ma to jak wku......ć pracowników i mieć jeszcze za to płacone Panowie przemyślcie jaki w tym cel,pracując w tym zakładzie musisz się nauczyć siedzieć cicho i pod żadnym pozorem nie pokazywać na co cie stać bo masz to jak w banku i to jeszcze na wysokim procencie że będziesz za pie.......lał do usranej ŚMIERCI pracujący tam ludzie co dopchali sie do stołka to darmo zjady miłego
aplikant 2014-10-28 18:41:29
"Wykwalifikowany personel, duże doświadczenie, wiedza zawodowa i wysokie standardy jakościowe tworzą podstawę, aby dorównać wysokim, specyficznym wymaganiom naszych klientów". Dostane ciekawsze wpisy od Was? Jak sami widzicie na stronie są strasznie ogólne informacje i nie dowiem sie z nich nic wartościowego o pracy w firmie
kropek 2014-11-06 09:57:32
Zalezy gdzie aplikujesz,nie wiem jak wyglada praca w biurze ale na produkcji jest wyzysk i zapier, podejzewam ze w biurze jes podobnie chyba ze wakat dostaniesz p znajomosci. "Kapiszon" zgadzam sie z Toba,przepracowalem troche w tej firmie ale przszedl moment kiedy nie wytrzymalem i odszedlem. Ciezko na produkcji doliczyc sie wyplaty poniewaz system akordu zbiorowego sluzy zaciemnieniu rozliczenia na wlasna renke jaka wyplate bedziesz mia w danym miesiacu. Zobacz jeszcze fora mahle moze dowiesz sie wiecej
nowy 2014-12-04 12:11:01
Pracowałem w tej firmie i to na tłokach masakra,kures.....wo,mobing ,syf totalny i brak poszanowania do pracownika przez brygadzistów i mistrzów w szczególności na 4 zmianie.
arr 2015-01-07 13:03:05
Zarobki relatywnie wyższe niż w okolicy proponują, ale orka taka (tuleje), że po 8 godzinach lecisz na pysk.
cdn 2015-01-07 19:56:03
"wydaje mi się, ze zawsze więcej pracy idzie w parze z większym wynagrodzeniem" - No, to nie zawsze jest regułą. Nowy pracownik ma umowę przez pośrednika. Umowy bezpośrednio z Mahle to przeszłość. Zarobki: nowy pracownik to chyba około 1600 - 1700 netto (mogę się mylić). Pracownik z kilkuletnim stażem + umowa z Mahle ok. 3000 netto.
iskaamazona 2015-01-18 05:35:10
Witam,pracuje aktualnie w niemczech pochodze z krotoszyna, chcialabym w przyszlosci mieszkac w polsce tzn, za niecaly rok.Tylko jakie mam szanse na dostanie sie do Mahle i w miare dobrze zarobic, w tej chwili pracuje we firmie ktora produkuje baterie klemmen do aut, ja jestem ponad 6 lat we firmie 5 lat z umowa na stale i robie tez kontrolle tzn.koncowa kontrole i koncowe montaze.nie chce zostac w niemczech mam rodzicow w polsce i dom,jestem juz ponad 10 lat w niemczech wladam bardzo dobrze niemieckim jak rowniez pisze,po prostu niemcy to nie polska i chce bardzo wrocic do kraju tylko czy mam szanse na zatrudnienie w mahle i w miare dobre zarobki.?dziekuje pozdrawiam wszystkich z krotoszyna
iskaamazona 2015-01-18 05:52:24
witam ponownie, bede wdzieczna za wszelkie komentarze dotyczace prace w mahle ,jak pisalam chcialabym sie tam dostac ale jesli zarobki i cala atmosfera jest w nie najlepszym poziomie,no to moze lepiej z tego zrezygnowac, tylko szkoda bo mieszkam bardzo blisko tzn rodzice, bardzo chce wrocic bardzo chce zostac w polsce tu w niemczech dobrze zarabiam ale Cale zycie tutaj tzn,nie wyobrazam sobie w niemczech zostac nie czuje sie tu dobrze pomimo dobrej pracy.mam nadzieje ze uda mi sie wrocic do krotoszyna do moich rodzicow i podjecia w miare dobrze platnej pracy ,myslalam o mahle, bo tak nie daleko ode mnie, ale jesli sie nie uda to tez kazda inna dobra oferta bedzie ok.bylabym szczesliwa möc wrocic do kraju,pozdrawiam wszystkich rowniez pracujacych za granicami nszego kraju jak rowniez tych ktorym sie udalo wrocic do kraju i swoich bliskich oraz tych ktorym udalo sie dostac dobra prace..:)
angelo 2015-02-11 00:24:22
Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat miałem umowe na stałe i zarobki miał 3000 na reke czasami mniej ale naprawde nie polecam jej ludzia ktorzy chca tam zaczac pracowac poniewaz jest wyzysk ludzi traktuja jak smieci rzucaja z lini na linie umowy smieciowe za 1600 na reke mialem kolegow ktorzy bardzo dobrze pracowali a ze troszke mniej bylo pracy to ich po prostu zwolnili bo mieli smiecówki mistrzowie aby przychodza i rob szybciej brygadzisci sie podpiepszaja naprawde nie warto tam reka reke myje duzo sie naogladalem i przezyłem nie POLECAM !!!!!!
wafell 2015-02-13 22:28:44
Kolego angelo, jak piszesz, to pisz na trzeźwo, bo inaczej to ośmieszasz siebie i spłycasz temat. Ja rozumiem, że nie każdy kończył "Jagiellonke" (ja również nie), ale jakieś standardy obowiązują. Pomijając formę, to jednak masz trochę racji.
looper 2015-03-05 21:58:24
Jak to mozliwe, że zarobki są różne w kazdym miesiącu, bo jak napisał kolega angelo, że czasem miał 3000 na rekę, a czasem mniej, a umowa miała być na stałe, to i aby pensja nie była stała? Czy to chodzi o jakieś wynagrodzenie prowizyjne lub coś w rodzaju premii do podstawy? Teraz naprawdę wszystko co oferują to umowa śmieciowa i minimalna krajowa?
Maras 2015-08-28 11:02:16
Dla mnie super firma
Kierownik Tłoki 2015-09-08 19:00:42
To zapraszamy do Mahle, zapoznamy Cię z umowami śmieciowymi w praktyce. Zobaczysz prawdziwy wyścig szczurów. Dodatkowo atrakcje w postaci nieograniczonej głupoty którą trzeba chwalić i z nią żyć. Aby awansować potrzebujesz żółtych papierów lub być debilem. Na start oferujemy 1700PLN.Generalnie przez długi czas tak zostanie, pużniej egzaminy i tak na śmieciowej będziesz zarabiał robiąc to samo co starzy pracownicy lub nawet jak będziesz się wykazywał troche więcej 80% zarobków. Jak zdasz wszystkie egzaminy to Ciebie zwolnimy będziesz mógł zacząć od nowa za 1700PLN. Kwota wymieniona w tekscie to kwota za pracę w systemie cztero brygadowym piątki świątki i niedziele. Zapraszamy nigdzie nie będziesz miał lepiej.
gosciu333 2015-10-06 20:26:15
Aktualnie pracuje na tulejach w mahle Krotoszyn na umowie pośrednictwa pracy San-pro.Praca ciężka ale wszędzie trzeba się nachapać plus jest jeden 8godz i do domu.Co do wynagrodzenia to przez pierwsze 3 miesiące to 1270na rękę po tym okresie przechodzi się na akord i pensja wzrasta do1800-2000tys na rękę wewnętrzne egzaminy na podniesienie stawki?Firma San-pro zapomina o tych 3 miesiącach i trzeba ich przypilnować zdarza się ze jak nie przypomnisz im pracujesz dalej za najniższe?
kamyczek 2015-10-14 17:08:44
Aniu a od kiedy tam pracujesz i w jakim dziale? wogole są przyjecia bo juz kiedys skladalam i zero odzewu;/ pozdrawiam :)
maria 2015-11-12 00:23:32
Witam. Chcę poinformowac tych z Państwa,którzy mają kredyt we Frankach,że jest możliwość uzyskania zwrotu nadpłaconych kredytów frankowych. zainteresowanych proszę o kontakt na maila i pozostawienie nr telefonu.
pomocposzkodowanymfrankowiczom@gmail.com
Essential 2016-01-19 21:16:21
Jeśli chodzi o stanowiska produkcyjne, to co miesięczne wypłaty mogą się różnić, ponieważ ich współczynnikiem jest stawka brutto, którą wypracuje dana linia. np. w danym miesiącu stawka godzinowa BRUTTO wyszła 24.5zł x wspolczynnik (0.7 ; 0.8 ; 0.9 ; 1.0 a nawet i większy jeśli jest się np. brygadzistą albo mistrzem) i x ilość godzin przepracowanych w danym miesiącu.

Jeśli chodzi o stanowiska inżynieryjno-techniczne to mają oni umowę o wynagrodzeniu stałym, co miesiąc takie samo. + co rok podwyzki inflacyjne w zaleznosci od stopnia inflacji na rynku ( np 2-4% itd)
TheBill 2016-03-13 17:34:11
"Więcej zrobisz,więcej zarobisz" niezły żarcik,rozbawiłem się,dzięki.Pracowałem w firmie 6 lat ze stawką 1.0 i jak czytam wypowiedzi że teraz na produkcji zarabiają ok.3000 to mogę się domyślać że taka wypłata jest raz możę dwa razy w roku.Wypowiedz że osiem godzin i do domu też zabawna,po ośmiu godzinach na tulejach już siły nie starcza na przejażdżke rowerową z rodziną.A za taką prace w systemie czterobrygadowym to i 4000 byloby mało.Dodam jeszcze że poszukiwania nowej pracy rozpoczołem po 1.5 roku pracy w tej firmie i obecnie jestem zadowolony z wynagrodzenia,którego mogę sie doliczyc. Pozdrawiam
tremb 2016-03-23 05:37:35
Daj sobie spokój ...
glue 2016-03-23 05:42:30
Właśnie daj spokój ... Wyścig po gacie przełożonego, tyle że jeden je nosi na co dzień.
ONA 2016-06-13 23:26:48
Witam,

jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w biurze w Mahle? Mają dużo ofert w finansach i często odnawiają.... Czy w związku z tym: jest taka rotacja, mają takie wymagania i nie sprawdzają się ludzie, robią "trefne" oferty pracy - dla zasady, ludzie rezygnują? Czy jak ktoś już podejmie zatrudnienie bez znajomości to ma szanse na NORMALNE warunki pracy, bez wyzysku, podkładania "świń" ect. Pracuję, więc poszukując nowego stanowiska oczywiście chciałabym zmienić na lepsze i korzystniejsze, dające możliwości rozwju! Może ktoś, coś sensownego i konkretnego mógłby napisać. Ale szczerze proszę, bez owijania w bawełnę. Z góry dziękuję! :)
ONA 2016-06-18 17:36:03
Do roek: Twoja wypowiedź dużo nie mówi, albo jest bardzo wymowna?!? Dla pewności dopytam, czy zatrudniając sie jako Młodszy Specjalista ds. Personalnych mogę sobie pogorszyć mój status zawodowy? Szukają ciąglę, więc obawiam się, że te stanowiska mogą być "przejściowe"??? Proszę o odp. wszystkich, którzy coś wiedzą. ;)
tłok 2016-08-25 21:17:08
Dajcie sobie spokój z tą firmą.. wyzysk,orka za 2000pln (480Euro) 4 - 5 razy mniej niż w De, lepiej tam rok niż tutaj 4 lata,,

Pozdro 600
ASDF 2016-08-28 11:45:05
A może mi ktoś powiedzieć gdzie można kupić pierścienie firmy Mahle? Mahle ma jakiś sklep firmowy?
ASDF 2016-08-28 18:32:58
Jest katalog ale gdzie kupić...brak albo nie mogę znaleźć.
Wolny/ wolna 2016-09-29 08:04:45
Beznadziejnie! Traktują ludzi jak śmieci! Tak na Mahle!!!! Są tam pionki głęboko siedzące w tyłku tego najwyżej pfff. Ludzie bez studiów którzy traktują innych jak zło konieczne w tym zakładzie nie ma szacunku dla ludzi którzy faktycznie robią coś dla tego zakładu. Nie polecam!!! są działy poza produkcyjne w których dzieje się źle.... Polecam zastanowić się 3 razy zanim się zacznie tam prace.. Płatna też źle choć na Krotoszyn nie jest źle....
! 2016-09-29 08:30:28
Zapomniałaś jeszcze dodać wolny/wolna, że jak na krotoszyn to nikt ci też nie da szkoleń dodatkowych, ubezpieczenia, nauki języków więc firma najgorsza jak ją przedstawiasz nie jest, na pewno jak chcesz zdobyć doświadczenie i iść dalej to jest najlepsza droga
Jery 2016-11-04 01:00:17
Akurat,
Zostaw swoją opinię o MAHLE Polska - Krotoszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAHLE Polska