Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Opinie o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Ogłoszenie

Dzień Dobry. Dziękuję za wszelkie komentarze czytam je z zapartym tchem. Czy jest chęć kierownictwa do zmiany? Czy HR wspieraja ludzi? Czy czesto są zmiany personalne w dziale kadr?

@Ogłoszenie

komu dziekujesz za komentarze?? ludzie tu pisza rozne rzeczy czasem prawdziwe a czasem bez sensu w koncu to gowork hehe firma sie zmienia a neiktorzy kierownicy robia dobre zmiany. kadry sa stale.jak ktos chce pracowac to sobie poradzi a jak chce zaczepic tylko to zaraz wyjdzie. zalezy na jakim dziale pracujesz.

Iwona

A poleciłbyś pracę w Galeonie osobie świeżo po studiach? Czy firma jest w stanie zaoferować jakieś możliwości rozwoju swoim pracownikom? Oczywiście ludzie piszą na forum różne rzeczy, w końcu ile ludzi, tyle opinii, ale dzięki temu jesteśmy w stanie wyrobić sobie własną, niezależną opinię o firmie.

Za te stawki

To chyba nikt nie chce robić na stałe 18-22 na maksa

Piksel

Niestety opowieści z rekrutacji mają się daleko do tego co wychodzi potem, mega ciśnienie na wynik i nadgodziny, brakuje uporządkowania, przedmiotowe i nieprzyjemne traktowanie ludzi. Bhp leży. Nie polecam.

Mateo

ja to sie zastanawiam po co ludzie tu wypisuja te wszystkie rzeczy. wiadomo ze tutaj leje sie tylko szajs a jak cos dziala dobrze to nikt nic dobrego nie napisze. pracuje u elektrykow i mam fajna brygade atmosfera jest ok ludzie sobie pomagaja. sa problemy jak zawsze na fabrykach produkcyjnych ale to jedna z nie wielu firm gdzie pensja jest swieta i zawsze na czas. jak by to byla taka nedzna firma jak niektorzy pisza to by naprawde tyle ludzi nie pracowalo. smarujecie te negatywy i psujecie tylko obraz firmie bo chcecie nic nie robic. to jak tacy wszyscy madrzy tu pisza to wezcie te rady i poprawcie wokol siebie to co wam nie dziala.

Pilna łódka
@Mateo

No wy macie spoko ekipe to fakt. Idź sobie popracuj na aluminium to zobaczysz jak,, majster " wyróżnia swoich przydupasów. A najlepsze w tym wszystkim jest to że,, majster" odejdzie na metr i obgadują jego. Haha. Majster jest specjalnie napisane w cudzysłowiu ponieważ uważam że osoba która nie potrafi oceniać wszystkich jednakowo nie powinna obejmować takowego stanowiska. A tak swoją drogą tutaj naprawdę zostają usuwane komentarze np mojego z rana już nie widzę haha

Megi
@Mateo

Masz rację Mati

Myślę, że Tobie by się przydało trochę inteligencji oraz słownik ortograficzny.

Mocniejsze

Panie zioło gadasz Pan głupoty jak Kwiatek

Pocałuj mnie tam gdzie słońce nie dochodzi kanalio.

Nie dorastacie kwiatkowi do pięt jak piszecie takie głupoty.

Iwona

Hej @Zioło, pomimo to chciałabym poznać więcej szczegółów dotyczących pracy w dziale mechanicznym w Galeonie. Powiedz proszę, w jakich godzinach pracujecie i czy występują nadgodziny?

Zioło
@Iwona

Praca w firmie jest ok ile godzin wypracujesz za tyle zapłacą tylko te premie są dziwne. Nigdy się nie doliczysz. Godziny pracy od 7 do 15 lub 17. W soboty od 6 do12.

@Iwona

Dział mechaniczny jest ok tylko majstra mają chorego .Ciągle tylko zastrasza swoich ludzi zwalnia nie podając przyczyny.Dziwię się że nikt nie kontroluje takich zachowań. Z tego co słychać niektórzy chcą zmienić dział ze względu na tego majstra. Facet naprawdę ma coś z głową nie tak szkoda tylko chłopaków.

@Zioło

A co to znaczy, że premie są dziwne w Galeonie? Za co w ogóle są przyznawane i czy są miesięczne? Nie ma jasnych zasad ich naliczania? :D Jaki jest to mniej więcej dodatek do wynagrodzenia z nich?

Magazynier

Proste pytania jakie mam došwiadczenie w pracy na magazynie

Pilna łódka galeończyki 48h

Witam Galeończyków-chińczyków pilne łódki. Ludzie nie oszukujmy się, każdy kto dłużej pracował w Galeonie doskonale wie że Pan B był waszym lokalnym celebrytą. Moje pytanie do was. O kim wy teraz będzie rozmawiać? W pracy, na przerwie, pociągu, samochodzie, przy obiedzie dosłownie wszędzie ten człowiek dawał wam siłę żeby wstać każdego dnia rano do pracy i wrócić z niej drugiego dnia nad ranem hah. No i co wy teraz zrobicie, troszkę załamani zapewne jesteście... Zostaną wam tylko rozmowy o mieszkaniach na raty bardzo mi przykro że wasza przygoda z Panem B się skończyła.. Łączę się z wami w bólu #Galeończyki#Chińczyki#miska#ryżu#milej#pracki

@Pilna łódka galeończyki 48h

Moim zdaniem powinien wrócić nikt nie jest bez wad ...trzymał wszystko w ryzach może i się darł ale robota szła...a teraz połowa jak ślimaki chodzi ani ładu ani składu

Galeo
@Pilna łódka galeończyki 48h

Teraz to zablysneles Misiu, jaja masz jak kule od seakeepera

@Galeo

A ty jak neon w przbytku rozkoszy hahaha

Rino

Pracowaleł kupe lat na laminanatach zaczynaleł na starych halach bo nowych niebyło jeszcze ale konczyłe na nowych chalach ~ wislinke też jeden. Czy drugi tylko (usunięte przez administratora) lizali majstrowi wódke przynosili kiełbasy swojskie a puzniej wajzerami zostawali i jak by cię nieznali a krucej pracowali o kupe lat tylko władza im w głowie a (usunięte przez administratora) wiedzieli jak majster powiedział ze od jutro on jest wajzerem 360 stopni inny człowiek na drugi dzień a tak stał jak (usunięte przez administratora)w końcie.czekam na tego człowieka prywatnie ale chyba ukrywa sie

Pan nikt
@Rino

Dawno takiego kaleczenia nie czytałem.... masakra .. dlatego macie 17-20 zł ...w Tczewie za noszenie cegieł można dostać 25 zł ... ups

Leon

W tej firmie cuda się dzieją. Nigdy nie wiadomo jaka będzie pensja bo premii chyba nikt nie potrafi sobie wyliczyć. Chyba nawet na górze robią to po omacku. Do tego ile majster Ci utnie. Żadnych premii świątecznych, paczek dla dzieci. Zero socjalu. A co majster to lepszy. Jeden wąsaty drugi garbaty. Banda panów i nierobów. Pracować najlepiej po 14h dziennie a i to będzie mało. Zrzut zrobiony.

Ktoś
@Leon

Czytając komentarze widać ciągle tą jedną sfrustrowaną osobę która wyrzuca jakieś swoje żale i informuje o robieniu zrzutów ekranu jakby to miało mu w czymś pomóc. Skoro tak lamentuje i tak jej źle to może czas coś zmienić ? Chyba że się boi albo nie potrafi nic zmienić ? Najlepiej pozostać anonimowym i tylko narzekać a kiedy trzeba coś powiedzieć to cicho siedzi i dalej daje się zajeżdżać :) bo tak... Będziesz robił po 14h i dłużej jak tylko będą Ci kazać. Bo gdzieś indziej pójdziesz ? Kto przyjmie takiego gościa co tylko patrzy i szuka winnych dookoła a nic z siebie nie daje.

@Ktoś

problem polega na tym , że koleś , który napisał ostatni post pod nickiem Leon podszył się również pod mój nick . Dla porządku praca na godzinę , więc płacą za to ile przepracuje dany pracownik .

@Leon

A możesz powiedzieć jaki jest ten system premiowy w Galeonie? Chodzi mi o to, czy wliczają się do niego np. przepracowane nadgodziny, czy może wylicza się go na podstawie targetów? Podaj więcej szczegółów, na czym firma bazuje przyznając premie.

Sebix
@Iwona

ciezko wyliczyc ale jest ok... jak robisz jak nalezy to dostajesz za to kase i tyle

Abc

Opinie są przejmujące. A czy dział HR działa nad poprawą relacji?

@Abc

Hej @Abc, a czemu uważasz, że poprawa relacji między pracownikami należy do działu HR? Napisz więcej o obecnej sytuacji w Galeonie, czy przestrzegają oni warunków zatrudnienia określonych w umowach?

Iwona

Hej, czy pracownicy poszczególnych działów w Galeonie znają się ze sobą i współpracują? Wypowiedzcie się na temat organizacji pracy w firmie, czy wszystko działa płynnie i bez zarzutu?

Ale ze co ?

Pracownuk

A co się dzieje ?

Pracowniik

To co tam się wyprawia mówiąc Masakra to jest mało powiedziane ! .Totalny brak szacunku dla pracownika. Chyba wszyscy maja zaległe urlopy z tamtego roku bo dostać urlop w Galeonie to jak wygrać w totolotka. Nie ma urlopów do odwołania tak było rok temu tak jest do dzisiaj, no chyba, że weźmiesz sobię na żądanie. (Chodzi o pojedyńcze dni urlopu w celu załatwienia czegokolwiek) Tak przynajmniej jest na dziale montażu. Wszystkie składowe premii są wrzucane do jednego worka razem z nadgodzinami także ciężko się doliczyć. Totalny brak przekazywania ważnych informacji. Brak audytów kwartalnych. BHP a co to jest?. Pramia Świąteczna? co to jest nie ma czegoś takiego. Na Święta jak więcej zrobisz nadgodzin to więcej zarobisz do wypłaty i tyle w tym temacie nawet głupiej stówy na papierosy nie dadzą. Nigdy nie doceniają dobrze wykonanej pracy tylko wytykają popełniony błąd. Morale pracowników firmy są na bardzo niskim poziomie także to wynika z braku motywacji do pracy panującą atmosferą. Szef Produkcji Pan z brodą widać, że ma poukładane w głowie i chce coś zmienić na lepsze. Powinien zabrać się za majstrów bo to wałkonie nic nie robiące i od serca porozmawiać z mistrzami zmianowymi na temat szacunku do pracownika. Fachowcy z kilkuletnim stażem i potwornie bogatą wiedzą na temat wykończenia i budowy jachtów uciekają z firmy ale to mnie akurat w ogóle nie dziwi. Bardzo mnie nurtuje dlaczego firmie nie zależy na tych pracownikach i firma nie stara się ich zatrzymać a na ich miejsce zatrudnia nowych pracowników czy to Polaków czy kolegów ze wschodu gdzie często nawet nie potrafią trzymać szlifierki. Terminy pilne Łodzi i ten kryzys się pogłebia a dlaczego otóż odpowiedź jest prosta. Pracy jest bardzo dużo ale wykwalifikowanych pracowników coraz mniej a ta praca gdzie jest jej dużo albo jeszcze więcej jest obarczana na pozostałych. No i te zapylenie tym także firma powinna jakoś się zająć bo to tez jest tragedia. No i Rada Pracowicza czy Zakladowa. Mam nadzieje, że w firmie zostaną przeprowadzone jawne wybory do Rady Zakładowej w której będą mogli wziąść udział wszyscy pracownicy a nie tylko Zarząd. Robię Screenshota oraz pozdrawiam wszystkich pracowników!.

Dawid
@Pracowniik

Jak najdalej od tej firmy, nie płacą w terminie !

@Dawid

Bzdury firma płaci na czas jeszcze jak muszą obliczyć twoje chorobowe to trochę zajmuje hahaha

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ktos

Co za pytanie hahaha warte odpowiedzi

Pk

Pracująca normalnie, a jak nie zostaniesz 10 h czyli do 17:00 to możesz już zacząć szukać nowej pracy...

Pan nikt

Taaaa, a w tłusty czwartek pączki jemy w środę od 2-3 w nocy....w Wielkanoc łamiemy sie opłatkiem, a w wigilie straszymy sąsiadów ...omg

Moze jakas kompetetna osoba z firmy wypowie się na temat nowego wyliczania premii. Ciezko na to pracujemy żeby dostać dodatkowe pieniążki do wyplaty, a nikt nie potrafi doliczyć się swoich pieniędzy, to nie jest motywujące. Robie screen opini i proszę o jej dodanie. Pozdrowienia dla pracowników!

Halama oklaski

ogolnie praca na galeonie do latwych nie nalezy. Wszechobecne zapylenie z żelkotu skutecznie zapycha nozdrza i nawet w domu po umyciu sie,czujesz na sobie ten charakterystyczny mdlący zapach. Do tego chodzenie po wykanczanych łodkach nie jest bezpieczne, czesto nie ma barierek zabezpieczających,nie wspominając o rusztowaniu czy jakichkolwiek szelkach zabezpieczających. Czemu kierownictwo nie zainwestuje w sam wygląd stoczni? (usunięte przez administratora) Wyglad miejsca pracy ma takie samo znaczenie dla pracownikow co bezpieczenstwo czy pensja. Jak pracujesz w kołchozie to czujesz sie jak robol. Do tego co chwile ktos przyjezdza z firm zewnętrznych, robią pomiary na pokrowce na żaglówki, cabria, wiercą,pałetaja sie pod nogami. Bardzo czesto na pokladzie 6-osobowej żaglowki jest 20-25 chłopa,kazdy kazdemu przeszkadza i tak przez 10 godzin dziennie. Sam sobie wyobraz jak tu musi wygladac bhp i tylko czekać az ktos spadnie i sie zabije. Jednym z niewielu plusów sa ukrainki tam pracujące.Czasem jak jedna wypnie tyleczek to az milo popatrzec :)

@Halama oklaski

Jak w każdym przedsiebiorstwie są minusy i plusy. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Ale trzeba przyznać, że wypłaty są zawsze na czas, żadnych opóźnień. Z majstrem też idzie się dogadać, nie zauważyłem żadnych złośliwości o których piszecie, może jeszcze za krótko pracuje. Ludzie są różni to prawda ale tego można się spodziewać po pracy w takim skupisku. Ktoś kto chce znaleźć wady wszędzie je znajdzie ale to miejsce pracy do którego trzeba przyjsc zrobić swoje i nie wchodzić w żadne plotki i naprawdę idzie pracować w dobrej atmosferze. Ja mimo wszystko polecam

Leon

Ostatnio dużo tych merytorycznych opinii na temat firmy Galeon . Ktoś zainwestował w piękną figurę , a zawartość głowy pozostawił bez zmian i oto skutki.

@Halama oklaski

Odniosę się do ostatniej części Twojej wypowiedzi zaczynającej się od 'jednym z niewielu plusów...'. Wydaje mi się, że takie słowa na pracowniczym forum publicznym są nie na miejscu. Osoby niezwiązane z firmą przychodzą tu by uzyskać konkretne informacje na temat pracy w danym miejscu a nie czytać takie rzeczy jakie zamieściłeś na końcu. Proszę o pisanie w sposób bardziej profesjonalny, szczególnie, że jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy i powinieneś dbać o dobry wizerunek.

Wek
@Iwona

To niech firma dba o pracowników ! Dlaczego mamy dbać o firmy wizerunek skoro nie dbają o dobro zwykłych pracowników którzy odwalają naprawdę kawał wielkiej roboty często zostając dłużej w pracy . Ciagle wszystko pilne !

Zesz

Odpowiedz wkrótce ale każdy wie kto lubi rozwalać w tej firmie

Ole

Nawet bym na żadna nie spojrzał Nie lubię ich

Tig

Ja pracuję jako spawacz TIG i jestem zadowolony ,praco ok zarobki wysokie atmosfera bardzo dobra nie ma co narzekać.

Bez komentarza

Wyzysk i nic więcej,brak szacunku do pracownika.Omijać szerokim łukiem.

Edward Miałczyński

Witam. W ogloszeniach o prace stale mozna spotkac sie z informacjami, ze galeon zatrudni -na umowe o prace -z dojazdem z starogardu -praca od 7-15 Przeciez to sie nie wiaze z prawda. Umowy przez posrednika. Dojazd z starogardu ale PKS'em praca 7-15 chyba jak ktos chce wypad po tygodniu zrobic

Zioło

Niech prezes firmy weźmie się za majstrów bo doprowadzą firmę do bankructwa. Ludzi mają za nic czysty mobing i dyskryminacja. Pracownicy nie chcą już pracować i dla tego zatrudniają Ukraińców ktuży nie mają pojęcia o pracy masakra. Nie polecam tej firmy jako przyjaznej do pracy.

Nowy rok a oni ludzi zwalniają!

?

Krótko - polecacie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. - Straszyn

• Jak się pracuje w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.