Opinie o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY w Poznań

Michael

Czy na Fabianowie bedzie sala gimnastyczna?jAkie sa wyniki egzaminu po 8 klasie?jak wyglada pomoc dzieciom z trudnościami w uczeniu się?czy to jest prawda, ze dzieci odchodzą ze szkoły???

Pracownik Szkoły i Przedszkola

Witam, Jestem przerażona umieszczonymi poniżej komentarzami. Weszłam z ciekawości zobaczyć jakie opinie są w internecie. Mam wrażenie, że większość opinii, które są wystawione są napisane przez rodziców bądź osoby mocno roszczeniowe i nie angażujące się w pracę. Pracuje w Fundacji w jednej ze Szkół we Wrocławiu od roku i jestem bardzo zadowolona, zarówno z atmosfery jaka tu panuje jak i warunków pracy.

Ryszard
@Pracownik Szkoły i Przedszkola

Pamiętaj, że każdy może mieć nieco inne doświadczenia związane z Fundacja Familijny Poznań. Skoro pracujesz obecnie za pośrednictwem tej fundacji, to mogłabyś napisać coś o warunkach zatrudnienia? Jest tak mało opinii na ten temat, że chętnie dowiedziałbym się czegoś od osoby, która tam pracuje.

Gośka

Tak sobie czytam i czytam te komentarze, atakujące a to dyrektorów, nauczycieli. Wszystko zmierza w Polsce do tego, że zawód nauczyciela umrze śmiercią naturalną. Już teraz pozyskanie ludzi do pracy w tym zawodzie graniczy z cudem. Ataki rodziców i ciągłe niezadowolenie powodują, że nauczyciele nie chcą pracować. Użeranie się z niewychowanymi i rozkapryszonymi uczniami, roszczeniowymi i zawsze lepiej wiedzącymi wszystko rodzicami nie zachęca do pracy w polskiej szkole, czy przedszkolu. Jak nie będzie nauczycieli, to obowiązek edukacji spocznie na rodzicach - będą uczyć w domu. Co wtedy będą pisać na GoWork - u?

Młot na hipokryzję
@Gośka

Bzdura. W normalnej atmosferze i przy normalnych godnych zarobkach nie ma problemu z kadrą. Problem zaczyna się gdy szukając oszczędności zatrudnia się osoby o niskich kwalifikacjach nie nadające sie do pracy z dziećmi, a potem nimi manipuluje, tworzy chora atmosferę zastraszania i nastawia przeciwko rodzicom. Jak w takiej atmosferze ma być mowa o współpracy z rodzicami. Jak w takiej atmosferze, gdy nauczyciele donoszą na siebie i są wynagradzani nierówno, ma być atmosfera koleżeństwa . Urzedy pracy zawalone dokumentami bezrobotnych pedagogów wiec niech nie pisze pani bzdur.

Dociekliwy

W zeszłym tygodniu w jednym z zeszytów pojawiło się wklejona kartka z napisanym zadaniem domowym : napisz charakterystykę o Natalii...Zapytałam się dziecka czy on to pisał? Odpowiedzial: przecież ja tak nie umiem pisać, to pisała pani....Kto odpowiada za zatrudnienie w placówkach fundacji?

zaznajomiona z tematem
@Dociekliwy

osoby nie mające wykształcenia kierunkowego niestety....

Kumpela

(usunięte przez administratora)wyluzuj :)Weź tabletki

Badi
@zaznajomiona z tematem

Chyba coś w tym jest.Najgorsze, że cierpią dzieci ....za głupotę dorosłych....a dotacje spływają.....

@Kumpela

Poziom. Gratulacje

A która to szkoła?

Kumpela
@Dociekliwy

Jaki komentarz taki poziom odpowiedzi. Pracowałyśmy razem i mamy już Cię dość. Daj nam pracować! Jadem plujesz jak żmija! Współczuje twoim obecnym uczniom.... badania psychiatryczne wśród nauczycieli powinny być obligatoryjne. Wówczas mogłabyś zapomnieć o pracy w zawodzie

@Kumpela

Jestem rodzicem

Młot na hipokryzję
@Dociekliwy

@Dociekliwy, nieistotne kim jesteś. Ważne że ośmielasz sie na krytyczną uwagę wobec fundacji i atmosfery. Każda taka osoba zaraz zostanie zaszczuta przez klakierów. To ich ulubiona metoda.

Pracownik Biurowy

Spotkanie z p. Szymczakiem było super, miłe, taktowne, pełne zrozumienia. Fajne pozory. Praktyka okazuje się inna.

Tylko zawodowe, na temat i w granicach przyzwoitości.

Alicja

@szczęśliwa i sama się zwolniła, skąd informacje o tym, że warunki się różnią? Czy nie ma żadnych wytycznych, ogólnego zapisu odnośnie do wysokości wynagrodzenia czy oferowanych benefitów?

@Alicja

niestety nie ma..i jest absolutny zakaz rozmawiania pomiędzy pracownikami o wysokosci wynagrodzenia pod grożbą zwolnienia z pracy za naruszenie tajemnicy służbowej.... bo wynagrodzenie to wielka tajemnica. Wszystko wychodzi na jaw, kiedy pracownicy się zintegrują poza pracą i zwyczajowo zaprzyjażnią.... Wszystko- nie tylko kwestie wynagrodzeń. Stąd najczęściej wiadomo. I stąd najczęściej tutaj powstają wpisy i próby ostrzeżenia innych.

zasadnicza
@Alicja

Przy określaniu wysokości wynagrodzenia nie bierze się pod uwagę ani stażu pracy , ani stopnia awansu zawodowego :) Nie ma też świadczeń socjalnych :) jest duża rozbieżność między stawkami w szkole publicznej a w fundacji..... Nie traktuje się też sprawiedliwie nauczycieli za P.J pewien P.M spóźniał się do pracy i co...... nic żadnych konsekwencji .....

@szczęśliwa i sama się zwolniła

Zdecydowana większość pracodawców nie ujawnia wynagrodzeń pracowników, wynika to z tego, że pracownicy nie wyrażają zgody na ujawnienie wysokości swoich wynagrodzeń, a obowiązkiem pracodawcy jest poszanowanie godności i innych dóbr osobistych pracownika.

@zapracowana

Jasne. bla bla bla bla . Zatrudnij sie i przekonaj się na własnej skórze . Powodzenia. A wcześniej jedynie zarezerwuj sobie jakieś wczasy regeneracyjne , żebys miała gdzie dojść do siebie po pracy w fundacji :) taka dobra koleżeńska rada :)

Dudek
@szczęśliwa i sama się zwolniła

Jestem rodzicem chciałam wysłać moje dzieci do szkoły fundacji , ale jak sami nauczyciele sobie wrzucają na forum i polecają badania psychiatryczne to się boję bać....

Truskawa
@zasadnicza

Ja także sama się zwolnilam. Praca w fundacji to cyrk na kółkach. Organizacja pracy (usunięte przez administratora). To jakiś żart. Który dyrektor stosuje zasadę ;ma być zrobione ale nie ważne kto to zrobi? A potem pretensje do wszystkich że jest słaba atmosfera. Twoja praca jest oceniana od stopnia zażyłości z dyrektorem a nie od wkladu pracy. Jesli twoja kolezanka zle pracuje, to ci Pani dyrektor powie ; proszę porozmawiac z koleżanką. Kto jest tam przepraszam od przywoływania ludzi do porządku. Chcesz iść ma urlop ? Nie tak szybko.musisz ułożyć grafik jak bedzie pracowac placowka pod twoja nieobecnosc. Dziecko z opinią z poradni. Nauczyciel musi sprawdzać rozporządzenia na temat WWR Bo Pani dyrektor nie ma ma to czasu. Aby spotkać się rodzicami tego dziecka też.

Janusz
@zasadnicza

Czy wiadomo jakie sa wyniki egzaminu?

Alicja

Pisaliście o tym, że stawki są bardzo zróżnicowane i nie ma reguły, kto ile zarabia. Ktoś wspomniał również o braku pakietu socjalnego. Czy pracownicy poruszali te kwestie z pracodawcą? Co według Was powinno się zmienić? Wydaje się, że atmosfera jest napięta, czy pracodawca organizował jakieś integracje dla zatrudnionych osób? Może ktoś z Was miałby ochotę coś więcej powiedzieć na ten temat?

nauczyciel
@Alicja

Aktualnie jest tak, że "starzy" pracownicy mają pensje na poziomie głodowym,"nowi" zatrudnieni przez nową Panią Dyrektor mają lepsze stawki a "nowi" i do tego znajomi Pani Dyrektor mają bardzo dobre pensje. Z integracją też coraz gorzej (nie ma już spotkania wigilijnego, nie ma żadnych wyjść czy wyjazdów integracyjnych).

Janusz
@nauczyciel

A jaki jest poziom nauczania?

Magdalena
@Janusz

Moje dziecko chodzi do tej szkoły i nie jestem zadowolona. Gdybym miała inną szkołę w okolicy, od razu bym ją przeniosła!

Pat
@Magdalena

Dzień dobry, a może Pani rozwinąć wypowiedź, dlaczego?

Ulka

Myślę aplikować i zastanawiam się ponieważ nie podoba mi się sytuacja jaką opisujecie.

Rodzic

Wszystkim nauczycielom, którzy troszcząc się o dobre imię swojej szkoły , osiągnęli niski poziom , życzę zdrowego dystansu i inteligencji ,aby nie dali się tak łatwo prowokować ... Na ile osoba atakująca nadaje się na badania psuchiatryczne tego nie wiem, ale wiem jedno większe zło zrobiły osoby jej odpisujące , gdyż dali się jej sprowokować i wyrażając takie a nie inne opinie , domniemam, że potwierdzili jej opinię ....

Alicja

Dość dużo tu ostatnio wpisów, jednak nie dotyczą one pracodawcy. Czy ktoś może podać więcej konkretów? Jak obecnie wygląda sytuacja? Czy firma oferuje umowę o pracę i benefity pozapłacowe? Może trwają rekrutacje? Czy warto aplikować? Czekam na merytoryczne komentarze dotyczące tego, jak się pracuje w tym miejscu.

@Alicja

Warunki sa różne. Nie ma reguł. Wolna amerykanka - na każdym ringu / w każdej placówce inaczej. Musisz sama się umówic na rozmowę, przedstawić swoje kwalifikacje i oczekiwania co do pracy i płacy. Rekrutacja jest NON STOP 365 dni w roku od 15 lat- zgadnij dlaczego? Każdy zatrudnia się, przekonuje na własnej skórze jak jest- bo po co słuchać opinii innych- ja też tak mam akurat, że wolałam sama sobie wyrobić opinię- i mówi dziękuje, odchodzę. To nie jest miejsce dla mnie. Bardzo rzadko...bardzo bardzo ... Fundacja kogoś zwalnia... Więc jak Ci się spodoba - to możesz tam pracować do emerytury :) Powodzenia

Wika

Tak coś jest w tych opiniach.Zwalnia się nauczycieli np którzy mają dobre opinie a jako powód podaje się, że dyrekcja straciła zaufanie. Nie liczy się to, że przez rok człowiek pracował dodatkowo na rzecz szkoły. Nie ma też nauczyciel możliwości skontaktowania się z rodzicami bo się nauczycielowi blokuje e- dziennik.

Gośka
@Wika

No nie wierzę, że pracodawca traci zaufanie do dobrego nauczyciela, który na dodatek cieszy się dobrą opinią . Chyba, że robi krecią robotę, to się nie dziwię. Też bym nie chciała z kimś takim pracować.

nauczyciel
@Wika

Pracuję w fundacyjnej szkole od wielu lat i wiem jedno, jeżeli się kogoś zwalnia to tylko dlatego, że sobie zasłużył. A w sytuacji, w której ktoś nieustannie pod kimś dołki kopie, robi krecią robotę, obsmarowuje całą kadrę, następnie obsmarowuje rodziców a potem znów kadrę (wszystko w zależności co i kiedy i do kogo się mówi) to nie ma się co dziwić, że do takiej osoby się traci zaufanie.

@nauczyciel

Pracujesz wiele lat to znaczy nie masz swojego zdania..kraczesz jak fundacja każe robisz co fundacja każe.. nie masz własnego stylu i odwagi by mówic swoje zdanie i dlatego pracujesz w fundacji a nie w szkole publicznej gdzie są o wiele lepsze warunki , wolnośc słowa i ogromne zaplecze socjalne.

Miki
@anonymous

Równie dobrze można wysnuć wniosek, że pracuje wiele lat ponieważ jest fachowcem ,ma styl, własne zdanie i lepsze warunki niż w szkole państwowej. I osoby, które się wykruszają zazdroszczą tym co zostają i dlatego piszą tutaj takie dyrdymały .

Maria
@Miki

Niestety Fundacja nie gwarantuje lepszych warunków niż szkoły samorządowe. Pracuje się w nich jak w oświacie, a nie w stylu korporacyjnym. Najwięcej wartościowych nauczycieli odeszło za rzadow paniKa. I nie żałują. Nikt ich nie straszy, że na ich miejsce jest setka innych.

Koło
@Maria

Co to za tajemnicza dyrektorka szkoły? Chyba pani Ke

Maria
@Koło

Czyżby ona zamiast dbać o dobro dzieci i szkoły bardziej dbała o ego i dobre samopoczucie bliższych ...?

@Miki

zgadzam się, też od lat pracuję w FFP i nie narzekam, właśnie zdobyłam kolejny stopień awansu zawodowego. Dla osób z pasją to jest naprawdę dobre miejsce.

Wika
@anonymous

W szkole państwowej też mam pracę, dodatki i inne tego typu przywileje. Nic nie muszę mówić, ani dobrze ani źle o Fundacji. Ale trochę niesprawiedliwe jest to, że nauczyciel który stracił pracę przez swoje bezczelne zachowanie teraz podszywa się pod różne osoby i zamieszcza tu dziwne i nieprawdziwe wpisy. Może po prostu warto byłoby się ogarnąć i nie wylewać wiadra pomyj na inne osoby? Jestem na 100 % pewna, że ta osoba, niezależnie od tego czy by pracowała w Fundacji czy u innego pracodawcy, tak samo by się zachowała gdyby została zwolniona. Zresztą......... nie raz zwolniona została. Wniosek jest taki, że nie tylko trzeba uważać u kogo się pracuje ale także kogo się zatrudnia.

@Wika

czytam z uwagą wszystkie wpisy. wszystkie wpisy negatywne są prawdziwe. wszystkie wpisy pozytywne są od klakierów. nie zostałam zwolniona. pracowałam jako niezależny podwykonawca w wielu wielu wielu placówkach. (usunięte przez administratora) którego musiałam doswiadczać i łzy , które musiałam ocierać..... nie mówię o sobie... dla mnie byli okay- ale o innych piszę- tak więc -przedmoitowe traktowanie człowieka swpowodowało, że zerwałam współpracę.

@Miki

Własne zdanie raczej w Fundacji nie jest mile widziane. Chyba że jest w 100 procentach zgodne ze zdaniem szefostwa. Osoby, które się wykruszają na pewno nie zazdroszczą tym, którzy zostali. Wystarczy policzyć uczciwie , ile stracili czasu i pieniędzy. W ogólnym rozrachunku w szkołach samorządowych zarabia się zdecydowanie więcej. Dopiero z perspektywy człowiek widzi, jak przez lata dawał sobą manipulować. Życzę Ci jednak dalszego dobrego mniemania o sobie i o Fundacji. Dopóki Cię nie kopną i zwolnią z dnia na dzień. Na przykład za to wychwalane przez Ciebie własne zdanie.

hahahahahahahahahaha

Słyszałam od pracownicy ze sprzątaczki jak krzykną na ucznia to wylecą z pracy w trybie natychmiastowym , a nauczycielki w przedszkolu stale karzą dzieci czerwonymi buźkami, dzieci potem cały dzień szlochają i są przygnębione i jest OK nikt nie zwraca uwagi na to ,jak to małe serduszko musi zadręczać się ..... to tylko dzieci muszą się gdzieś wyszaleć

Jurek
@Ania

Hej, faktycznie musza gdzieś poszaleć ale jak w tym szaleństwie coś się stanie to do kogo rodzic przyjdzie z awantura. Pamiętaj że my mamy pod obieką 15 do 20 uczniów a w domu rodzic ma 1 lub 2 statystycznie. Dlatego Dyscyplina musi być przede wszystkim dla bezpieczeńsytwa maluchów ale i nauczyciela. Wtedy nie bezie się nikt tlumaczył prokuratorowi że dzieci musza sie wyszaleć.

rodzic
@Ania

Moje dzieci chodza do jednej z familijnych szkół,jestesmy bardzo zadowoleni my rodzice opinie znajomych tez znamy i jest na plus,nasza szkoła i dzieci bardzo dużo zyskała dzieki fundacji,bardzo sie rozwinęła .Co do sprzątaczek oki jesli krzyczą na dzieci z konkretnego i ważnego powodu to rozumie co innego jak staraja sie zastąpić tym dziecią rodziców i kadre nauczycielską i wpajają im swoje "mądrości".

ula
@rodzic

Tylko możne te sprzątaczki wychowały już swoje dzieci , gromadkę w szkole , mają praktykę wieloletnią z dziećmi , a nie sporo dyplomów i certyfikatów i zero podejścia do dzieci i młodzieży , tylko unią się poszyć niby swoja wiedza jak pawie , jakby wszystkie rozumy pozjadały .

Automatyk
@ula

Sprzątaczka jest od sprzątania. Trzeba było pójść na studia, a nie się teraz wymądrzać.

@ula

Jezu...puszyć, jeśli już i umieją, a nie umią. To jest elementarna ortografia! Nawet, jeśli jest ktoś sprzątaczką.

Anita

Niestety nawet dobre firmy mają swoich hejterów, którym bardzo podoba się nękanie firmy!!

@Anita

Dobra firma obroni się przed hejterami. Familijnemu raczej trudno. Tu, albo dostosujesz się do towarzystwa, które ma w pogardzie innych, albo tobą pogardzają. Wybór należy do ciebie. Do tradycji należy wyśmiewanie za plecami. A przykład idzie z samej góry.

ula

Czy w Waszych placówkach nauczyciele mają gumowe urlopy ?????????????????

Gata

Czy zadawanie pytań jest kopaniem pod panią dyrektor? Przecież najbardziej skuteczna metoda jest wysłanie informacji do kuratorium, także skąd te obawy? To tylko pytania? Ba a może to nie tylko pytania? Ja tam nie wiem , ale jak się uderzy w stół to nożyce się otworzą......

Fabian
@Gata

Anka już przestań. Wyluzuj

Dociekliwy

A jak wygląda realizacja zaleceń orzeczeń z poradni psychologiczno-pedagogicznych? Czy dzieci mają zagwarantowane wsparcie? Czy wszystko co jest w zaleceniach jest realizowane? Czy nie ma rozbieżności między rzeczywistością a tym co jest napisane? Czy rodzic dziecka na które jest przyznawana wyższa subwencja może się domagać wglądu w jej rozliczenie? Dlaczego dziecko ma wpisane zajęcia rewalidacyjne a ich nie realizował skoro znany jest przypadek , że w szkole jest nauczyciel z kwalifikacjami? Czy ktoś rozmawiał z tym nauczycielem i jemu zaproponował te zajęcia?

@Dociekliwy

Przecież każdy rodzic dziecka, które posiada orzeczenie otrzymuje opracowany przez zespół IPET. Tam jest wszystko czarne na białym. Jakie zajęcia, kto i kiedy realizuje z dzieckiem. Ponadto rodzice mogą uczestniczyć w spotkaniach zespołu więc są na bieżąco. Nie wierzę, że dziecko nie ma zajęć rewalidacji jeżeli są wskazane jako zalecenie w orzeczeniu. Każdy dyrektor respektuje zapisy w orzeczeniu. A kto ma kwalifikacje do prowadzenia zajęć rewalidacji stwierdza dyrektor, a nie nauczyciel czy rodzic. Widocznie ten nauczyciel nie miał wymaganych kwalifikacji.

Sprawiedliwy
@Anna

To oceni już kuratorium przygotowałem stosowne pismo i we wrześniu się możemy zdziwić

teacher
@Sprawiedliwy

Jak wszystko będzie zgodnie z prawem i bez zastrzeżeń to przeprosicie anonimowi opluwacze?

@Sprawiedliwy

Z pewnością możesz się zdziwić. To widać gołym okiem, że kopiesz pod dyrektorem dołki.

Sprawiedliwa

UWAGA!!!! zanim zatrudniać się w fundacji sprawdź ile byś zarobił w szkole publicznej.....za etat który wynosi 18 godzin.....

Letnisko

Ludzie są wakacje i co to komu da , że każdy anonimowo wypisuje swoje żale ?

Może ktoś słyszał czy fundacja potrzebując pracowników?

Ilaria
@Zainteresowany

widziałam ostatnio jakieś ogłoszenia na poznańskim portalu oświatowym dla nauczycieli

Załamana
@Zainteresowany

jasne :) to odwieczny problem fundacji.. zawsze i wszędzie wciąż potrzebują pracowników bo jak ktoś inteligenty się skapnie co za "tałatajstwo" wiesz... tu brzydkich wyrazów nie wolno używać- to od razu się zwalnia. Rotacja największa na całym Go work :) :) :)

Załamana
@Ilaria

Zawsze i wszędzie. Ogłoszenia cały rok- non stop- choć placówek nie przybybywa....

Teacher
@Załamana

Oj przybywa przybywa. Źle węszycie koleżanki ???????? tylko nie pęknięcie z zazdrości? Byłoby szkoda ????????????????takie jak wy nadają życiu barw

Filip

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

No uwierzcie, że pracownik
@Filip

To może ja? Pracuję w FFP od 6 lat. Lubię swoją pracę i ludzi w niej. Bardzo szanuję rodziców i myślę, że współpraca jest ok. Oczywiście, że czasami mam nerwowy dzień, ale któż go z nas nie ma? Gdyby było mi źle, poszukałabym innej pracy. Ja jednak lubię to, co robię.???? Wyluzujcie.

DobrzeRadzaca
@Filip

Nic, tu jest gorzej niż beznadzieja... Piszę z perspektywy byłego pracownika. Oszczedz Sobie czasu i zdrowia na te firmę. Jest ona w czołówce tych najgorszych.

Dobrze Zorientowana
@No uwierzcie, że pracownik

powszechnie wiadomo , że FFP ma tak złą opinię , że pani dyrektor generalna czyli PaniKa jak ją tu wszyscy nazywają wraz z wiceprezesem załozyli nową fundację bo siara i wstyd pod dawnym szyldem pracować. A Ty pij piwo które oni warzą hahaha Smacznego :)

Algebra
@Filip

Jedyni faceci w fundacji FFP jakich znam , którzy pracują dłużej niż 6 lat lat to tylko prezes, wice- prezes i pan Sz. Jest jeszcze kilku facetów oddanych fundacji ale nie pracują w niej 6 lat- Skąd ty się wziąłeś człowieku? Proszę nie podszywaj się pod podrzędnych pracowników i nie siej propagandy . A może nazywasz sie na M,,, i kłamiąc dziękujesz za awans?

Miki
@Filip

No może tyle, że w familijnym nie wystarczy przychodzić do pracy. Trzeba pracować. A to już może nie wszystkim się podobać.

Olka

Jeśli chodzi o placówki we Wrocławiu, to niestety selekcja negatywna i duża rotacja kadr - kto może szuka pracy gdzie indziej.

Wrocławianka

Potwierdzam... Familijny Wrocław jest beznadziejny

Poznanianka
@Wrocławianka

Familiny Poznań w Poznaniu też niestety jest beznadziejny.Ponadto cisza i zmowa milczenia jak zapytasz wprost...

Ixi
@Olka

Witam. A o którą placówkę chodzi? Bo jest kilka i każda ma innego zarządzającego.

Ewcia
@Olka

zmiany kadry, źle wpływają na dzieci.. Kadra zmienia się z miesiąca na miesiąc, rodzice nie są informowani. "lepsze ciocie" uciekają do innych placówek smutne ale prawdziwe

@Ewcia

kadra także się zmienia ze względu na zwolnienia lekarskie, urlopy macierzyńskie i wychowawcze. W przedszkolach pracują zazwyczaj młode kobiety, które zakładają rodziny. O tym też warto pamiętać! Nie zawsze odchodzą nauczycielki, bo jest im źle.

Zapracowana
@Olka

Olka 26.03.2018 15:22 kadra się zmienia również dlatego, że w przedszkolach pracują młode kobiety, które korzystają z urlopów macierzyńskich i wychowawczych, nie zawsze zmiana kadry oznacza, że jest źle

Mamuska
@Olka

W 2015r była afera we Wrocławiu z chłopcem o imieniu Gabryś w necie można poczytać.. chyba lepiej zastanowić się dwa razy niż oddać dziecko pod ich opiekę...

@Mamuska

Rzeczywiście za sprawą mediów afera była na całą Polskę. Zarzuty wobec opiekunek nie potwierdziły się. To nauczycielki były ofiarami. Te kobiety przeżyły koszmar. Można im tylko współczuć.

Mamuska
@Anna

A skąd takie informacje, że się nie potwierdziły...? Familijny tak podaję?

@Mamuska

To nie Familijny podaje. Prokuratura po zbadaniu sprawy nie wszczęła postępowania karnego, a Komisja Dyscyplinarna dla Nauczycieli umorzyła postępowanie. Takie są fakty.

Zostaw merytoryczną opinię o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY - Poznań

• Jak się pracuje w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

Zobacz opinie na temat firmy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

Kandydaci do pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY
2.4/5 Na podstawie 200 ocen.

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY