Aon Sp. z o.o.

Opinie o Aon Sp. z o.o.

Kuestion

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat stanowiska Financial Reporting Analyst i zespołu Consolidation & Reporting? Siedzę parę lat w GL i chciałabym popracować ze sprawozdaniami finansowymi - czy to dobry wybór? Jak nadgodziny - dużo czy znośnie? No i jaki zespół?

!!!!
@Kuestion

chcesz przegrac zycie to wpadaj!

@!!!!

potwierdzam

Fenistil
@Kuestion

Dużo nadgodzin. Bywają osoby, dla których praca to skaranie i lubią porobić dużo szumu wokoło siebie. Słabe zarobki i bonusy. Słabe możliwości rozwoju

Mc

Czy firma dopłaca do dojazdów do pracy ? Mam 50 km i czy jest parking dla pracowników ?

Lilka
@Mc

Nie ma parkingu dla wszystkich

Mk
@Mc

Parkingów jest dość dużo, teraz jeszcze w King Square - trzeba 5 minut dojść do biura. Parkingi w biurze są chyba rozdzielane po stanowisku. W King Square - szefowie działów mogą sami zdecydować kto dostanie, z reguły im ktoś dalej mieszka tym większa szansa ze dostanie parking. Chyba żaden dział nie dopłaca do dojazdów ale w niektórych można pracować z domu dość dużo.

@Mk

Nie ma dużo parkingów. Ciężko dostać miejsce. Menager nie decyduje o tym kto dostanie. Jakiś system/dział tym zarzadza, więc to oni decydują czy ktoś dostanie. Dostają ludzie którzy już długo pracują w firmie. Dostają to złe określenie. Mogą wykupić miejsce.

Czy w Aon Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Majka

Tak, są.

Aon

W ofercie rozwojowej dla pracowników posiadamy szeroki katalog szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, z 4 obszarów kompetencyjnych: szkolenia miękkie, biznesowe, komputerowe i menedżerskie. W przypadku szkoleń zewnętrznych współpracujemy z kilkunastoma dostawcamy i regularnie prowadzimy programy rozwojowe z trenerami zewnętrznymi, których zapraszamy do naszej przestrzeni szkoleniowej. Poza katalogiem szkoleń dysponujemy również programem dot. rozwoju kompetencji językowych prowadzonych przez trenerów/lektorów zatrudnianych przez naszego zewnętrznego dostawcę. Dla bardziej doświadczonych pracowników proponujemy Program Kwalifikacji Zawodowych, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie do studiów podyplomowych, certyfikacji, seminariów itp.

Helmut
@Aon

Nie rozśmieszaj mnie. Jakie szkolenia? Kiedyś był chociaż Oreilly, teraz nic nie ma - o chyba, że masz na myśli te żałosne wideo o Ms Office "Dla bardziej doświadczonych pracowników proponujemy Program Kwalifikacji Zawodowych, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie do studiów podyplomowych, certyfikacji, seminariów itp." - taaak. ale tylko na papierze .

@Aon

Dobrze by było wspomnieć o tym jak firmę oceniają osoby tam pracujące. I w sumie to ja to zrobią. Oceniają ją fatalnie. A obszar dotyczący szkoleń jest w tym momencie w rozsypce. Jacyś wyżej postawienie menagerowie próbują nam teraz wmówić że wszystko jest cacy i powinniśmy być szczęśliwi. Nie mogę się doczekać aż znajdę nową pracę i ucieknę z tej chorej firmy.

A

Dzisiaj byłem umówiony na telefoniczną rozmowę z wydawałoby się przemiłą rekruterką. Niestety nikt nie zadzwonił i szczerze powiedziawszy mam ochotę to zgłosić. Niczego nie znoszę bardziej niż marnowania mojego czasu, który został zaplanowany dzisiaj podług tej rozmowy, a i sporo go straciłem przygotowując się do niej w weekend. Jeśli ktoś ma pomysł - gdzie mogę uderzyć z oficjalną skargą - będę wdzięczny za wszelkie informacje. A

Kkeishiaa
@A

Rozumiem Twoje odczucia, każdy byłby zirytowany, mnie też taka sytuacja się zdarzyła, ale może najpierw bezpośrednio zgłoś się do osoby która do Ciebie dzwoniła w sprawie rozmowy, napisz emaila, lub skontaktuj się z kimś innym z oddziału krakowskiego. Każdy jest człowiekiem, coś się mogło wydarzyć. Ja cały proces rekrutacyjny wspominam bardzo miło. Każdy etap był przeprowadzony profesjonalnie. Finalnie pracę dostałam, zaczynam od marca :)

1. telefon od rekruterki - umówienie pierwszej rozmowy 2. rozmowa telefoniczna z rekruterką - ustalenie, czy takie stanowisko w ogóle mi odpowiada, trochę trzeba było opowiedzieć o doświadczeniu i podać oczekiwania finansowe. Pół rozmowy po polsku, pół po angielsku 3. rozmowa z menadżerem (online) - najpierw krótki wstęp, czym zajmuje się zespół, później trzeba było opowiedzieć o dotychczasowym doświadczeniu na podobnym stanowisku, później test wiedzy technicznej - odpowiadanie na pytania na bieżąco

1. telefon od rekruterki - czy dalej jestem zainteresowany tą ofertą pracy, kiedy można się umówić na rozmowę. 2. rozmowa telefoniczna z rekruterką - czy wiem, czym zajmuje się firma, dlaczego zainteresowała mnie ta oferta, czy mam doświadczenie na podobnym stanowisku, czy mogę pracować hybrydowo, od kiedy mogę zacząć pracę, opowiedzieć o trudnej sytuacji w pracy i jak sobie z nią poradziłem. 3. rozmowa z menadżerem (online) - jakie jest moje doświadczenie, później kilka pytań technicznych z narzędzi, które są używane w zespole - zadawane na bieżąco, ale był czas na namysł. Później pytanie, czy o coś jeszcze chcę zapytać, oczekiwania finansowe, dyspozycyjność :D

JJ

Witajcie! Czy ktos z Was pracuje w dziale Employee Benefits? Polecacie ten dzial? Jak ludzie, jak atmosfera pracy? Jak wygladaja widelki zarobkowe na stanowisku project manager/business analyst z doswiadczeniem? Dzieki z gory za wasze opinie!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Aon Sp. z o.o.?

balus

Całe a dlaczego miałoby wpływać niby jego część? Masz cały etat to dostajesz całe wynagrodzenie.

Patrycja

Zaaplikowałam przez pracuj.pl na stanowisko Online Benefit Administrator.Miła pani oddzwoniła, umówiła telefoniczną rozmowę na drugi dzień i podpowiedziała, z czego się przygotować. Po owej rozmowie, od razu tego samego dnia umówiła 3 kolejne etapy rekrutacji (przesłała testy, rozmowa w firmie oraz rozmowa z nativem) gdyż stwierdziła, że 'z takim angielskim jak Pani ma, nie ma na co czekać'. Testy zrobił mi mąż po AGH, bo dla zwykłego człowieka te matematyczne były po prostu za trudne. Rozmowa z nativem przebiegła bez zakłóceń, odpowiedziałam na wszystko. Rozmowa w biurze - z bardzo miłym panem, połowa po polsku połowa po angielsku, bardzo standardowe pytania do znalezienia na każdej stronie o rekrutacji (typu: co cię motywuje, najlepszy improvement w poprzedniej pracy itp). Wyszłam zadowolona, pewna siebie, wszytsko poszło zgodnie z planem. Po niecałych dwóch tygodniach telefon z odmową, bo "pani angielski okazał się niewystarczający". Jeśli angielski certyfikowany C1 jest niewystarczający na klepacza w AONie to dziękuję bardzo. Prawda jest taka, że chciałam 2 500 na rękę a student czy cudzoziemiec połowę mniej. Nie dałam sobie wcisnąć, że chodziło o angielski :)

Nadżerka.
@Patrycja

Patrycjo, ja co prawda od dłuższego czasu już nie pracuje w Aon, aczkolwiek czytając to co napisałaś firma podjęła doskonałą decyzję, że Cię odsiała. Oszukałaś na testach do pracy. Jesteś więc oszustką i tyle. Jak się matematyki nie zna, to się robi proste prace dla humanistów. Co do zarobków - firma zatrudnia na umowy o prace i nie płaci mniej niż minimalna krajowa, a 2500 / 2 = 1250 netto. Słowem - roszczeniowa, bez wiedzy, z postawą "nolezy mi sie", nie mająca żadnych konkretnych umiejętności. Ofiara reformy, przegryw, "madka" na garnuszku męża. Gratulacje wygrałaś życie.

LOL
@Nadżerka.

Proste prace dla humanistów? Idealnie podsumowałaś kontakty w tej firmie i w sumie w większości korporacji w Krakowie - jeden ma się za lepszego od drugiego. Proponuję pomyśleć zanim się coś napisze...i siedź dalej w kołchozach bo po sposobie wypowiedzi widzę, że dalej nosa nie wyściubisz, a bańka SSC/BPO w końcu pęknie.

Nadżerka.
@LOL

Tak proste prace dla humanistów, którzy nie robią nic by się dokształcać - tak dla nich jak bańka pęknie będzie niemiło. Jak poświeciłeś czas na co dodatkowego, no nie wiem acca, cima, stowarzyszenie księgowych, to prace w Polskiej firmie znajdziesz z palcem w d. Twoje obruszenie tylko pokazuje, że zabolało (miało) i że doskonale sobie zdajesz sprawę, że te proste prace do klepania, prędzej czy później się zautomatyzuje (już się to robi - także w Aon) lub wyprowadzi do Indii (także się to robi, i także w Aon). Także powodzenia i skucz dalej nangoworku, jaka to zła firma. Złej baletnicy....

joke
@Nadżerka.

To ma być odpowiedź kogoś z firmy na poziomie? Od razu widać, że coś tu nie gra

Anka

Podzieli się ktoś informacją jakie są obecnie zarobki na poziomie entry?

Ang

Witam Na jakim poziomie muszę znać język angielski żeby mieć szansę na pracę w Aonie? Jak mniej więcej wygląda rozmowa po angielsku tzn. jakiego typu pytań można się spodziewać? Interesują mnie stanowiska dla absolwentów.

Elka
@Ang

Hej - najlepiej jak najwyższy, a na pewno nie niższy niż mocne B2. Pytania są raczej standardowe - trochę o sobie, o swojej edukacji, potem coś o motywacji i radzeniu sobie w stresujących sytuacjach.

Kat

A mógłby ktoś napisać coś o stanowisku Mergers & Acquisitions Project Analyst?

Kwiatek
@Kat

To nowy zespół, który dopiero się tworzy, nowe procesy w Krakowskim centrum.

Zuza
@Kat

Hej - ma ktoś jakieś informacje na temat tego stanowiska?

Megi

Wzięłam udział w kilku etapach rekrutacji (rozmowa wstępna, testy z angielskiego, test z Excel a, test na analityczne myślenie i rozmowa z native speaker em) i zero odzewu. Wypadałoby się chociaż odezwać i podziękować za poświęcony czas. Nic cisza. ????

@Megi

Tak to faktycznie kiepskie, ile temu skonczyly sie te rozmowy? Masz email do rekrutera? Napisz do niego/niej. Informacje zwrotna powinnas zdecydowanie otrzymac...

Kamil
@Megi

Brałaś udział w rekrutacji, którą prowadziła firma Aon, dlatego chciałbym wiedzieć, czy oceniasz ją w pozytywny sposób? Ciekawi mnie, czy osoby ją prowadzące wprowadzały przyjazną atmosferę, abyś mogła jak najlepiej wypaść.

Telefon do kadr

Czy mógłby ktoś podaćoficjalny telefon do kadr?

Nie
@Telefon do kadr

Nie

Ciekawa

Jakie zarobki na stanowisku Risk & Healthcare administrator?

wiem
@Ciekawa

Kiedys bylo to 3500/3600 gross

Ciekawa
@wiem

Oki, a jak wrażenia z pracy?

wiem
@Ciekawa

Nie pracowałem w tym dziale ale na takie zarobki wtedy można było liczyć.

Aleksandra
@wiem

W jakim dziale Aon Sp. z o.o. pracowałeś? Ponawiam pytanie zadane przez @Ciekawa, interesują mnie opinie na temat tej pracy, łącznie z plusami i minusami. Powiedzcie, co myślicie o tej firmie.

@Aleksandra

Pracuje od 3 lat w Aon i bardzo chwale sobie podejscie do pracownikow, u nas w dziale (hr) jest zarowno elastyczny czas pracy, jak i mozliwosc pracy z domu. Kultura firmy moim zdaniem fantastyczna, nie ma wyscigu szczurow, manadzerowie i dyrektorzy siedza razem na open space, nie ma wielkich biur manadzerow i zamknietych drzwi... nowoczesne biuro. Zadobki pewnie jak wiekszosc korporacji. Trzeba pamietac ze w Aon codziennie nosi sie laptopa do domu, jest to mocno wkurzajace na poczatku ale idzie sie przyzwyczaic. Aon mocno sie zmienil przez ostatnich kilka lat i mysle, ze to niezly moment tej firmy. jest sporo mozliwosci rozwoju, zmian dzialow itp. Pozdrawiam!

Brownie
@BB

@BB "u nas w dziale (hr)" - hehehe dobre, haery mydlą oczy innym. "manadzerowie i dyrektorzy siedzą na open space" - ło boziu! jakie to fajnie. dzięki temu widzą i słyszą, kto wniebowzięty, że może hakować w Aonie. Jakby to była Twoja druga lub kolejna praca to byś wiedziała, że w krakowskich korpo nie ma już biur dla managerów i z zamkniętych drzwi. taki jest obecnie standard...

@Brownie

Szkoda, ze nie jest to moja pierwsza praca :-) , mam 10+lat doswiadczenia, zapraszam zapytac w stowarzyszeniu aspire albo w kilku innych miejscach czy nadal istnieja osobne biura kadry zarzadzajacej. Pozdrowienia serdeczne.

Jackie

Wiele jest w Krk (usunięte przez administratora) ale ten jest szczególny. Dużo zależy oczywiście od zespołu i szefa. Ale po kolei: 1/ atmosfera - dramat, typowy wyścig szczurów obsypany korpo-cukrem, nagminne włażenie w 4 litery, powszechne donosicielstwo (trzymaj dziób na kłódkę), nie daj się zwieść tzw. 1:1 i obietnicami, jaka/jaki jesteś ważna/ważny dla firmy, każda oznaka krytyki (nawet tej konstruktywnej) jest uznawana za atak na firmę 2/ obowiązki - praktycznie zero wyzwań i praca poniżej kompetencji, jesteś dosłownie "białym murzynem" i masz wykonywać polecenia bez ich kwestionowania, pytania o sens niektórych działań wywołują gorączkę i przerażenie u kierownictwa, które najczęściej unika odpowiedzi 3/ rozwój - na awans raczej nie masz co liczyć, dostałaś/dostałeś seniora po x latach, ale i tak odwalasz robotę juniora, o sensownych szkoleniach możesz zapomnieć, trzeba się kierować zasadą "im więcej szczekasz, jaka/jakii to jesteś dobra/dobry, tym więcej ugrasz" 4/ benefity - obowiązkowy kołchoźniczy standard (2 dni pracy z domu, multisport i tzw. prywatna opieka medyczna), dla wybranych płatne miejsca parkingowe i służbowy telefon, od czasu do czasu dęta impreza firmowa (suknie wieczorowe i garnitury obowiązkowe) 5/ płaca - powyżej średniej krakowskiej, do 15% premii rocznej (nieosiągalne), nagrody pieniężne to po prostu żart (bon sodexo w wys, 50zł - słownie pięćdziesiąt - za pomysł, na którym firma oszczędza ponad 500k USD rocznie), podwyżki liche, nie uwzględniające inflacji Moje doświadczenia po ponad 2 latach w tej firmie: Top management oczywiście jest w USA, w UK siedzą gnidy, którym się wydaje, że im wszystko wolno, bo w EU kota nie ma i można harcować. Ciebie gnoją a do Jankesów się migdalą i im ściemniają, jak jest super. W moim dziale management w pewnym momencie został opanowany (9 na 11 osób) przez obywateli 2-go najliczniejszego kraju na świecie, posiadających amerykański paszport albo z pozwolenie na prace w US - starzy pracownicy poszli albo na emeryturę, albo się ewakuowali. Daje to obraz, jakie panują w "porządek i organizacja" - jednym słowem chaos i nieprzemyślane decyzje. Z jednej strony wydaje się grube pieniądze, głównie na marketing i duperele, a oszczędza na sprawach istotnych. Zero rozwoju zawodowego - mydlenie ludziom oczu o awansie, po czym utworzono nowe stanowisko dla przydupasa szefa, 2 lata w firmie i jedno szkolenie miękkie, prowadzone przez jakąś za przeproszeniem "gąskę z brytyjskiego kopydłowa", która miała problem ze znalezieniem Edynburga na mapie, nikt Cie nie docenia, rzadko możesz liczyć nawet na zwykłe dziękuję Robota monotonna, praktycznie ciągle to samo, niczego się nie uczysz - no, może tylko tego, że ludziom nie należy ufać, bo ci dopieprzą lub podpierniczą Generalnie firma raczej dobra dla młodych na start, bo w sumie niezła pensja, choć mogą nabrać złych nawyków i zostać rasowymi korpo-szczurkami. Ludziom z doświadczeniem odradzam, chyba, że nie chcą się rozwijać i chcą dojechać w miarę spokojnie do emerytury. Łebscy ludzie szybko orientują się, co się dzieje i jak Aon funkcjonuje. Szkoda, bo firmę opuszczają fajni ludzie, nierzadko kosztem niższej płacy, ale lepszej atmosfery i ciekawszych perspektyw.

Andrzej Du♡a
@Jackie

Hindusi mają amerykańskie paszporty? Mianują seniorem, płacą jak seniorowi, ale każą pracować jak junior?

Sandra

Trafiłam na cudowny zespół, kocham atmosfere w biurze i szczerze polecam te firme, ale niestety o awansie można tylko pomarzyć.. trzeba “aplikować” i przejść przez rozmowe z managerem, który dokładnie wie czym sie zajmujecie, ale i tak przez godzine bedziecie go przekonywac. Podwyzka? Smieszna lub wcale. Gdyby nie zarobki to przysiegam, ze pracowałabym tu jeszcze pare dobrych lat. Niestety nie docenia sie tu oddanych pracowników.. tak zakonczylam moja przygode z ta firma.

niepolecam

Beznadziejna firma. Faktycznie dużo dzieciaków. Pracownicy zmuszani są do zabierania laptopów do domu i przynoszenia ich do pracy. (usunięte przez administratora) I ludzie się na to godzą. Dodatkowo praca w święta państwowe wolne w Polsce jak dzień niepodległości 11 listopada. Brak poszanowania dla Polaków.

Dokładnie! Zgadzam się w 100%

Swieta
@niepolecam

We wszystkich korporacjach w jakich pracowalam pracuje sie zgodnie z kalendarzem klienta...w niektorych dzialach mamy mozliwosc czestej pracy z domu, wiec laptop sie przyda :)

HrCancer
@Swieta

Racja, ale tylko w Aon za prace w polskie święto dostajesz 150% a nie 200% wynagrodzenia godzinowego, bo takie przepisy HRy tu wprowadziły.

Mikola
@Swieta

Nie wszędzie pracuje sie pod kalendarz klienta ( uf na szczęście)

Swieta
@Mikola

To ja sugeruje przeniesc sie do tej firmy, nie ma co sie meczyc jesli czlowiek nie jest zadowolony, bo nie pomaga to nie tylko samemu zainteresowanemu jak i wszystkim wokolo :) Kazdy musi znalezc swoje miejsce na rynku, czy to w krakowie czy w innym miescie. Wiec zycze powodzenia, na pewno sie uda. Spedza sie w pracy dosc duzo czasu, wiec fajnie by bylo miec przyjemnosc z tego co sie robi :)

Iwannadancewiththeman
@Swieta

Tak to prawda. Dlatego warto zamienić firmę z menadzerem homofobem na normalna firmę, która może nie ogłasza się wszędzie ze wspiera osoby homoseksualne, ale po prostu jest im przyjazna i nie toleruje szowinizmu, homofobii u swoich menadżerów z „plecami”.

Megi

Praca w święta ?? Żal.pl

Damian

Jakie zarobki na stanowisku Actuarial Analyst?

Niemaszalu

sss
@Niemaszalu

na junior zaproponowali mi 4,5tys brutto

Tragedia

Minęło już trochę czasu od kiedy miałam (nie)przyjemność pracować w Aon. Jest (była) tam garstka naprawdę fajnych ludzi, którzy starają się zrobić coś pozytywnego i na tym pozytywy się kończą. No, może jeszcze fajne biuro - ja jeszcze z czasów Dekerta. Śmiesznie niskie wynagrodzenie, sprawa z przedłużonym okresem wypowiedzenia, noszenie laptopów i bezwzględny dział HR (kadr), który swoje wyliczenia płacowe opiera(ł) na wątpliwej jakości raportach, na zasadzie, który zaprognozował najmniej to tyle damy :) Chciałabym jednak zwrócić uwagę na psy wieszane na dziale rekrutacji - otóż, znam temat od środka. Rekruterzy w Aon mają na sobie czasem po 30-40 wakatów i jednocześnie potrafią mieć pod 40-50 kandydatów w procesie. Teraz zespół się rozrósł, mają schedulera (admina), Business Partnerów etc. Za moich czasów była to tylko 5-6 rekruterów i 3 stażystów. Do tego dochodzi umawianie na testy, do lektora, sporządzanie notatek, przerzucanie Kandydatów w systemie, spotkania, umawianie na rozmowy itd. Sami wiecie jak wygląda rotacja w Aon i ile jest otwartych wakatów. Oczywiście po przejściu całego procesu każdy powinien dostać feedback lub (w ostateczności!) odrzucenie z systemu. Największa bolączką jest kadra managerska, która w większości totalnie nie nadaje się do zarządzania sobą, a co dopiero pracownikami. Podkreślanie podczas rozpoczęcia rekrutacji, że szukają osób, które nie będą chciały zbyt szybko awansować albo nie chcą kobiet (sic!), co jest niezgodne chyba ze wszystkimi politykami i kodeksami. Na zwrócenie uwagi reakcją był zazwyczaj głupawy rechot. Polecam tylko jako roczny/półtoraroczny przystanek przy wejściu na rynek pracy. Najnormalniejsza sytuacja jest chyba w dziale finansowym (zależy od zespołu!).

Takjest
@Tragedia

Była tam normalna sytuacja. Odkąd nie ma Szymka wszystko się zmieniło, oczywiście na gorsze.

Tajałt

Taj!Taj!Taj! Ałt! Vlookup tu, pasted value tam. Mnie znowu się rozjeżdża. AjAjAj!

Karo

Czy ktoś wie jakie są zarobki na stanowisku Risk&Healthcare Administrator albo Administrator Płac dla Juniorów z angielskim? Szukam pracy, dostałam ofertę od konkurencji (2.7k) i zastanawiam się czy to standardowa płaca, czy jak krakowskie realia wysoka/niska..

@Karo

Płaca taka jak we wszystkich korpo w Krk. Po prostu w tym mieście nie opłaca się pracować. Ja tu mieszkam a pracuje zdalnie i wtedy to ma sens bo koszty życia za wielkie w porównaniu do przeciętnych wynagrodzeń (poza IT).

KK
@Karola

A mogłabyś się podzielić gdzie pracujesz?;) Szukam podobnego rozwiązania, a nie wiem nawet w jaki sposób można szukać takiej pracy zdalnej, byłabym wdzięczna chrupkidwa@gmail.com

@KK

Jestem copywriterką :-)

KK
@Karo

Karola, ty otrzymałaś ofertę na kwotę 2.7k brutto czy netto?

Karramba
@Karo

Podbijam pytanie. Czy ktos może zdradzić jakie jest wynagrodzenie na stanowisku "Risk & Healthcare Administrator Entry"? Czy są dodatki za pracę w godzinach popołudniowych?

Szurabura
@Karramba

Może ktoś podać poziom wynagrodzenia?

Bolo

To brutto?

Zostaw merytoryczną opinię o Aon Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Aon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aon Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aon Sp. z o.o.