Hotel "Białowieski"

Białowieża

Opinie o Hotel "Białowieski"

admin 2015-06-04 10:39:19
Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Hotel "Białowieski"? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.
obserwator 2015-10-23 11:48:45
praca wykańczanie człowieka! zapiernicz przez 10 godzin, bez możliwości przerwy jakiejkolwiek! wszystko robione jest biegiem! atmosfera jest bardzo nerwowa, ponieważ stałych pracowników jest 5-6 , a nowi ciągle pytają, bo nowych jest często i ciągle, każdy o normalnych zmysłach ucieka. bardzo odradzam pracę tam, właściciele nie mają żadnego szacunku do pracowników. najbardziej razi kiedy są bardzo wymagający (zabraniając przerw, wymagając ciągłego biegania) sami nie wywiązują się z niczego, jest rażący brak środków czystości, nie ma szufelek, ściągaczek, ciągły deficyt płynów. personel kuchenny biegnie na zmywak, gdzie często pracuje do godz 2 w nocy, czy taki personel, zmęczony i bez praw może dobrze obsługiwać kuchnię? bardzo podziwiam kobiety tam oracujące!!
:) 2015-10-23 12:27:57
10 godzin to oczywiście jak Ci się poszczęści hehehe
:/ 2016-03-16 12:44:02
a masz choć jedną legalną przerwę, gdzie możesz usiąść i zjeść jak człowiek? na 8 godzin pracy kodeks przewiduje 20 minutową przerwę. gdzie pracownicy np kuchni ją mogą spędzić? jest cieżko i nie przestrzega się żadnych praw! nawet legalnej palarni nie ma!
Palacz 2016-03-16 14:57:35
Nie jest źle. Nie biją (jeszcze). Jak tam robiłem to średnia roboli była 3 miesiące, a potem won, bo się domagał zaległych nadgodzin albo sam się zwalniał bo nie widział już gdzie jest brama a gdzie kotłownia. Na szczęście pracuję zdala od białowieskiego ale już żaden z moich kolegów tam nie pracuje. Podobno nawet niezniszczalnego Kierownika wypieprzyli. On to miał nerwy - chyba z 10 lat z nimi pracował.
walczykowski 2016-04-24 16:06:33
bardzo fajny hotel, możliwe są tam też np. organizowanie wesel itd co znacznie poszerza horyzonty takiego miejsca, uważam, że należy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i oni właśnie to robią, poza tym piękne i zadbane miejsca z dobrą obsługą :)
Zostaw swoją opinię o Hotel "Białowieski" - Białowieża
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel "Białowieski"