A.S. Messe Consulting

Opinie o A.S. Messe Consulting

admin 2015-06-04 09:35:34
Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.
Pipi 2016-08-24 15:25:14
Jako były pracownik firmy mogę podzielić się rzetelną wiedzą w tym temacie:
Jedną z dwóch zalet firmy jest zatrudnienie na umowę o pracę - od okresu próbnego, po umowę na czas nieokreślony. Drugą z nich są delegacje, które są miłym urozmaiceniem.
Płacą na czas, ale bardzo marnie - pensji powyżej 3 tysięcy netto można spodziewać się po 10 latach pracy. Premie są uznaniowe i zależą od widzimisię szefa. Brak jakichkolwiek benefitów pozapłacowych. Szkolenia są wewnętrzne i oddelegowani są do tego pracownicy firmy z dłuższym stażem. Szef nie angażuje się w życie firmy i raczej z doskoku się czymś interesuje, czasem sprawdza pocztę e-mail pracowników i na tym opiera swoją kontrolę nad stanem prac i zleceń. W czasie pracy wykonuje się zarówno zadania związane pracą, jak również spełnia się prywatne zachcianki szefowej. Bardzo kuleje organizacja pracy - brak określonych priorytetów, szefowa skupiająca się na błahych i mało istotnych zadaniach, jako kluczowych. Pracuje się 8,5h dziennie, raczej trudno jest wyjść na dłuższą przerwę obiadową. Szacunek względem pracowników jest pozorny, a atmosfera bardzo średnia.
Podjęcie pracy na własne ryzyko - dla ludzi o nerwach ze stali.
Zostaw swoją opinię o A.S. Messe Consulting - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.S. Messe Consulting