EOS Poland Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

Grzesiu

Bardzo polecam to miejsce do pracy, fajna atmosfera, szansa rozwoju, benefity i warunki!

Polak typowy

Dołącze swoją opinie. Duzo jeżdżenia. Jezeli jest mozliwosc odwiedzenia blisko siebie kilka miejsc to super. Czyli miasto duze. Najgorzej na wioskach zdarza sie ze kilka lub kilkanaście kilometrów trzeba przejechac by do następnego klienta "zajrzec". Wyplaty były by godne gdyby splacali dluznicy. 2 moze 3 raty wplacaja a pozniej maja 10 000 wymowek. Oczywiście wina windykatora. Szkoda czasu, auta i pieniedzy. Dluznik zawsze ma EOS i pracowników jako zło. Pomimo ze kazdy jest miły i uprzejmy.

@Polak typowy

dodalbym do tego coś jeszcze: - paliwo opłacasz sobie sam, a firma ma te 10 000 wymówek by ci zapłacić jak najmniej - oczywiście auto to twój problem, nie ma mowy aby chociaż zwróciła się amortyzacja - pisząc o dłużnikach w EOS KSI trzeba pamiętac, że ten "dłużnik" najpierw musi być rzeczywistym dłużnikiem jakoś dziwne, że w komentarzach to prawie wszyscy mieli tu świetną pracę, ale mieli jakiegoś pecha i musieli zrezygnować.

@antywindykator

W takim przypadku zastanawia mnie, co w przypadku, gdy np. osobie reprezentującej firmę EOS KSI Polska w trakcie standardowego dnia pracy popsuje się samochód? Może wtedy liczyć na pomoc ze strony pracodawcy? Daj znać, proszę, jak to w rzeczywistości wygląda.

@Damian

jasne że może liczyć, sam prezes jest tak przejęty sytuacją że osobiście jedzie do wypożyczalni i załatwia mu auto zastępcze :D oczywiście na koszt firmy :)

Estywigacja

Budżety Targety O rety Stresu co nie miara Koniec z tym Ode mnie wara!

Ratatuj

Ten andtywindykator to jakis nasłany troll prosze go zweryfikować wypraszam sobie, praca tam była naprawdę dobra, niestety musiałem zrezygnować z powodów osobistych ale jak najbardziej wszystkim polecam.

ciekawy
@Ratatuj

antywindykator od wielu lat pisze na wszystkich forach związanych z windykacją i aktywnie udziela się na forach pracowniczych. Ciekawe czy wszędzie pracował i go pogonili czy po prostu mierność w realu rekompensuje w sieci...?

@Ratatuj

widzę że wszyscy mieli tu dobrą pracę, tylko los im płatał figla i musieli zrezygnować. komu wy chcecie te ściemy wciskać?

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
forget67

Praca nie dla każdego z powodu ogólnego niezadowolenia z charakteru działalności firmy, ogólnej utrudnionej współpracy z dłużnikami(lub jej braku), ale dla kogoś szukającego czegoś wymagającego na stałe to dobry przystanek. Warunki pracy satysfakcjonujące, zarobki dobre, a zespół zgrany. Trzeba do tej pracy przywyknąć i radzę się na to mentalnie przygotowywać :)

pryk
@forget67

W punkt. Niczego bym tu nie odjął bo praca łatwa nie jest ale daje wymierne korzyści

enjoy

terenowiec zarobi w sumie ok 3000-4000 tys na reke, minus duze dobicie auta i palio, wiec nie warto

@enjoy

Paliwo 1500 zł, małe remonty samochodu około w zależności od miesiąca od 500 zł wzwyż a już jak coś poważniejszego to i że 2000 zł trzeba zapłacić więc czasami to wychodzi na minusie. No oczywiście zależności ilu letnie auto się ma. Czyli nie warto wogole sobie głowy zawracać taka pracą

Gandaz

Na początku nie wiedziałem za bardzo o co chodzi, ale po rozmowie dowiedziałem się że mam długi do spłacenia, nie wiem skąd te negatywne komentarze, Ci ludzie chcą pomóc by jak najszybciej spłacić długi, nawet oferują pomoc, miło mi się z nimi rozmawia, dzięki nim zmniejszam swój dług.

@Gandaz

ja pierdziele no, kolejnego głąba wpuścili na odcinek propagandy czy to ten sam tylko po małym przeszkoleniu?

makabra
@antywindykator

@antywindykator. Rozumiem po nicku, że jesteś anty (zapewne wszystko) ale komentujesz tu każdy wpis a każdy nie na temat. Przecież to jest forum u pracy w EOS KSI......

@makabra

i właśnie dzięki temu widać jak wygląda praca w EOS KSI, a po niektórych postach mozna się zorientować o poziomie intelektualnym kadry

@Gandaz

Normalnie "Chata wója Toma". Dzięki nim zmniejszam swój dług. Piękne. Widykujecie też niewypłacone wynagrodzenia za pracę? Ile się wam udało takich zwindykować? Ach, jak to nieładnie mieć długi, i nie ważne, że człowiek zapiernicza przez cały dzień a potem wypłacaja mu minimalną lub też nic. Przecież to oczywiste, że w takiej sytuacji należy nie mieszkać, nie jeść, itd. ale za to harować w windykacji. Skąd się biroą tacy ludzie? Tamci na tej psudomoralności nieźle zarabiają, ale wy, dla minimalnej? litości.

Jacek33

Nie wiem skąd tak dużo negatywnych oraz nieprzyjemnych komentarzy, moją pracę w EOS wspominam znakomicie, zostałem ciepło przyjęty do drużyny, fajne wynagrodzenia a co najważniejsze super atmosfera.

@Jacek33

wytrzeźwiej, to się dowiesz skąd

@Jacek33

Ta wypowiedź brzmi ja z cv albo spod pióra pracownika rekrutacji.

czarekx

Firmy windykacyjne to w tym kraju nigdy nie beda mialy dobrej opinii...szkoda ze ludzie nie wiedza ze trzeba placic za swoje zobowiazania...

Stewardessa
@czarekx

Ludzie nie wiedzą że trzeba płacić za zobowiązania? Szkoda że firmy windykacyjne nie są uczciwe zamiast oszukiwać i okradać, szkoda że firmy windykacyjne wyłudzają urojone zobowiązania, szkoda że firmy windykacyjne nie mają żadnych dowodów na wymyślone długi, tak jak w moim przypadku. Próbowałam wyjaśniać w EOS KSI i co się dowiedziałam? Że nie moja sprawa skąd dług, od kogo, za ile, ja mam się tym nie interesować bo te informacje nie są mi do niczego potrzebne, ja mam się skupić na spłacie. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

iz
@Stewardessa

a masz 1000% pewnosci ze to eos ksi? bo do mnie takich "eosów" dzwoniło sporo i się okazało że to nie oni

Kasztelan
@iz

po co mieć pewność.... lepiej obrażać na forach....

Stewardessa
@Kasztelan

Nie umiesz czytać trollu? Pisałam wyraźnie że wiem gdzie dzwoniłam i co mi w EOS KSI powiedziano: mam nie zadawać pytań tylko skupić się na spłacie. Dług nie istnieje, nie mam żadnych długów, a tymczasem jestem nękana listami i SMS.

Yalaja54
@Stewardessa

To może to warto wyjaśnić z nimi bo to jest forum o pracy i ludzie tu chcieliby czytać opinie o zatrudnieniu.

zielak
@Yalaja54

szkoda gadać tu ci nikt nie odpowie niektórzy pomyli fora ktoś powinien ten nieład ogarnąć

Były Pracownik
@Stewardessa

To nic niezwykłego codziennie miałem takich dłużników w komputerze zero informacji o długu tylko jedynie cesja wierzytelności i wyciąg z ksiąg rachunkowych banku lub funduszu sekurytyzacyjnego, a ludziom się kity wciska że dług jest są umowy z ich podpisami, w sądzie od razu by to upadło dlatego do sądu nigdy się spraw nie oddawało, ale jest (usunięte przez administratora) to trzeba go doić to maksyma EOS KSI.

@Yalaja54

To chyba jest istotne co się robi, czy to jest społecznie pożyteczne czy też odwrotnie? Zatem to chyba informacja o pracodawcy dla pracownika. Praca to nie dodatek do życia, zajmuje co najmniej 1/3 każdego dnia. A co do propozycji by coś wyjaśniać: oczywiście z firmą nastawioną na nękanie niczego się wyjaśnić nie da, chyba żeby gromadzić dowody i oskarżyc ich o nękanie. W każdym razie, ile by nie płacili nie będę się zajmowała psychicznym niszczeniem ludzi, NAWET GDYBY MIELI JAKIEŚ DŁUGI. Otóż, czyjeś zdrowie jest wyższą wartością od czyjejś kasy.

asmr

Praca jak najbardziej dla mnie. Wyjazdy, premie, elastyczny grafik. Nie mam na co narzekać. Mnie odpowiada :)

@asmr

co wy tam palicie?

PenstyliansWons
@antywindykator

morda chamie. Ciekawe ile ty masz długów nie spłaconych że tak morde otwierasz :)

@PenstyliansWons

widzę że w EOS KSI to kultura pełną gębą :) a skoro jesteś wsioku taki ciekawy, to ci powiem impotencie z małym ptaszkiem, że długów nie mam żadnych. i co najważniejsze - nękani przez EOS KSI też nie mają długów. dokumenty urzędowe (sądowe) to potwierdzają.

@antywindykator

Panowie pamiętajcie, aby na forum publicznym nie używać zwrotów obraźliwych. Wracając do tego, co piszecie o pracy w firmie EOS KSI Polska, to chciałbym dowiedzieć się, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również można zostać przyjętym? Dajcie znać, jak to wygląda.

aloalo
@Damian

też bym chciał wiedzieć coś na ten temat

aderton12
@aloalo

Nauczą was wszystkiego od podstaw. Szkolenia itp. Praca bardzo przyjemna ale tak jak większość mówi - dla ludzi o stalowych nerwach mimo wszystko.

Były Pracownik
@aderton12

To praca raczej dla oszustów albo ludzi bez kręgosłupa moralnego dlatego odszedłem, musiałem wciskać ludiom kity o jakiś długach które nie istniały, pytają się mnie dłużnicy że skoro mają dług to chyba mam jakieś dokumenty to potwierdzające i wciska im się jakieś głupoty do łba że owszem w komputerze jest cała dokumentacja pomimo że nic nie miałem na nich.

@aderton12

Ludzie nie dajcie się mamic szkoleniami, miła atmosfera wysokimi zarobkami bzdura jakich mało

@Były Pracownik

Zgadza się (usunięte przez administratora)trzeba na każdym kroku

@Krzych

Wspomniałeś o zarobkach, dlatego może mógłbyś napisać, jak one dokładnie wyglądają? Chciałbym ustalić, czy pracując w tej firmie, można dobrze zarobić. Wypowiedzi na ten temat są różne, dlatego też chciałem tę kwestię odpowiednio sprecyzować.

Leming
@Były Pracownik

Naprawdę?? To gryzie się z tymi laurkami poniżej. Boję się troszkę tam aplikować. Serio. Już Getback padł, ludzie potrafili robotę. Tu też podobny scenariusz będzie? Jak uważacie? Pomocy.

a

Wygodna praca, dosyć elastyczna, wymaga dużej kultury osobistej i wobec klienta, dobre zarobki.

@a

jakiego klienta? klientem to można być wyłącznie dobrowolnie, nie zaś zostając wkręcanym w jakieś urojone roszczenia

Anastazya

EOS nawet nie potrafi nam odpowiedzieć na zarzuty? Może zgadzacie się z zarzutami hm?

Mati

Rotacja na call center windykacyjnym w Eos z tego co słyszę od znajomych jest potężna. W takiej specyfice działania istotne są zarobki i zaufanie. Najwidoczniej nie ma dobrego managementu a i płaci się słabo skoro ciągle ludzie się zwalniają. Nie sądzicie?

Tomasz

Bardzo profesjonalna firma, miło wspominam spędzone tam lata i ze względu na atmosferę i warunki pracy :) pomyślności

Sebastien

Bardzo przyjemna atmosfera w pracy, wiadomo że jest dosyć ciężka, ale współpracownicy dodają otuchy, wynagrodzenie też w porządku.

Baryła
@Sebastien

To mówisz, że współpracownicy dodają otuchy? Koleżanka to może nawet ci loda zrobi kiedy jest ci smutno żebyś się usmiechnął.

zzz

I znów się wypowiedział potencjalny kandydat do pracy ...Ludzie to jest portal o pracodawcach i dla osób, które chcą pracować...ani znów się żalić i zmyślać...bo co może wiedzieć ten ppp o pracy w tej firmie...

lila
@zzz

dokładnie jak czytam te niektóre opinie to czasem chyba lepiej zeby ktos nic nie pisal niz jak ma pisac bajki...

sYLA

DOKŁADNIE , MNIE DALI DO DRUGIEGO ZLODZIEJA jACKA bOGIELA KOMORNIKA OSZUSTA ZA 200ZL PRZYPADEK ??/

Damian

Dużo spraw sądowych miałeś, gdzie stronę powodową reprezentowała firma EOS KSI Polska? Wspomniałeś, że sprawy były wygrane, dlatego zainteresował mnie Twój wpis.

@Damian

może 50, może 60. mniej więcej taka ilość. strony powodowej nie reprezentowała, lecz stroną powodową był EOS KSI, a dokładniej fundusz czy nawet nie wiadomo co. ani jednej EOS KSI nie wygrał. generalnie - brak dowodu na istnienie roszczenia, poza tym przedawnienie. mylenie dowodów, faktów w pozwach itp. to widzę w dziale prawnym tej firmy normalka

Zmieniłem na inną branżę. Pracowałem 7 miesięcy - było dobrze zwłaszcza jeśli chodzi o zarobki. Warunki okej i dobrze zorganizowana praca, dobry kontakt z kierownictwem, które dba o wyniki i komfort psychiczny pracowników. Dodatkowo dużo benefitów.

Armuz1

Ja pracuje jako mlodszy specjalista. Nie mam na co narzekać. Liczne dofinansowania, szkolenia wewnętrzne. Pomoc przełożonego w codziennej pracy. super

Aktualnie tu pracuję

Oczekiwania są, ale zarobki są adekwatne do charakteru wykonywanej tu pracy. Pracuję od niedawna ale bardzo podobają mi się benefity takie jak choćby dofinansowania do opieki medycznej i na rozrywkę/kulturę, czyli bilety do kina czy teatru. Dodatkowo dofinansowanie na zajęcia sportowe, a zarabia się tu nieźle. Szkoda tylko że wszędzie się czają malkontenci, którzy utrudniają pracę nawet przy dobrych warunkach spłaty jak np. umorzeniu części długu

Maskot

Praca u nich była bardzo w porządku, nie zostawili jakiegoś niemiłego posmaku, było miło oraz wynagrodzenie przyjemne, polecam i pozdrawiam.

POLAK
@Maskot

Tylko przestępcy współpracują z przestępcami i obie strony twierdzą i są przekonani że jednej i drugiej stronie jest z sobą dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.