EOS Poland Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

Wiesław

Bardzo dobrze wspominam pracę w tym miejscu. Duże doświadczenie i wiedza pracowników, do tego ciekawe wyzwania w pracy. Nic dziwnego że na rynku firma jest chwalona za swoją skuteczność i wiele innych cech. Powodzenia wszystkim

agent
@Wiesław

to prawda! Firma wewnątrz jest bardzo w porządku wobec pracownika. Nie doświadczyłem w mojej 3 letniej pracy tam żadnych niedogodności, a wręcz przeciwnie :)

krzyc
@agent

Mam takie samo zdanie, praca jak praca nie bylo zadnych krzywych akcji to co tu ludzie pisza w glowie sie nie miesci polowa to tu ingdy nie pracowala ale pierwsi do wystawiania opinii

@krzyc

skoro tak było cudownie w tej robocie - to dlaczego już tam nie pracujecie?

tadeo2

miałem długi to dzwonili, nie ma długów to nie dzwonią - to nie jest fizyka kwantowa, ktos miał dług to musi spłacać a nie sie dziwić że tkos się upomina

heh
@tadeo2

moze nie byl przedawniony? :D a takie l uwielbiaja i wypytywac o dane, imie matki itd :D:D

Tom

Jest ok. To nie praca dla kazdego ale warto

NOWY

FIRMA OK 5500 DO REKI CO MIESIAC. WOZEK SLUZBOWY I W TEREN.

Krzych

No i jeszcze samochód służbowy ciekawe od kiedy A jeszcze na dodatek kombinują z kasą za paliwo

@NOWY

Jak ktoś pracuje dobrze to 5500 zarobi netto.Praca na minimum to jest 4000 netto. Każdy kto tam pracuje to wie że tak jest. Jeżeli anty...pisze że tak nie ma to może ma więcej.

....
@321

obecnie w terenie jest 1 samochód dla inspektora terenowego....powyżej 5000 (oczywiście jest w tym kasa na paliwo) zarabia moze 1 osoba... po wprowadzeniu nowego systemu nikt tyle nie będzie zarabiać...

@....

No wóz WB.....P

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

....

Wojciech zwany Krzysiem...a tak naprawde osoba nad nim który wprowadza nowy system co zlikwiduje większość pracowników w terenie...

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Maniek

Zdecydowanie warto, naprawdę dobre warunki pracy i rozwoju. Jestem już parę lat i bardzo sobie chwalę!

Swoją rekrutacje wspominam bardzo dobrze, chyba jedna z lepszych atmosfer jakich doświadczyłam. Warunki pracy też są bardzo dobre, szczególnie podoba mi się to, że często organizowane są szkolenia na których mogę się rozwijać.

dopepablo

Super warunki pracy w dziale call center. Luźne godziny pracy i premie. Możliwość rozwoju także wszystko zależy od naszych chęci :)

@dopepablo

Mi się też podoba, godziny pracy luźne, mogę przyjść na noc i wtedy się wyśpię. Premie co miesiąc 2500 tyś. brutto i fajne benefity jak karnety do Sogo, Coyote czy New Orleans, lepszego pracodawcy nie znajdziecie. Te wpisy negatywne to dłużnicy zawistni albo konkurencja oczernia z zazdrości.

Pro
@dopepablo

Luźne godziny pracy w CC? Ale to o Warszawie mowa? Ja zaobserwowałam zupełnie coś innego...

Kasiula
@dopepablo

dokładnie! wszystko zależy od nas. pracowałam u nich sporo czasu i dobrze ten okres wspominam

HAHA

Kolejna pseudo windykacja. Pracownicy bez znajomości przepisów prawnych dzwonią bo tyle mogą. Po pierwsze młotki skończone to coś mówicie o wysyłaniu pism.GDZIE SIĘ PYTAM ?!Jeżeli firma już nie istnieje??Nieudolne próby wyłudzenia danych ( jest na to paragraf). Następna sprawa to zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Chyba nie macie takiej. Proszę przedstawić mi OFICJALNE PISMO na to że wyrażam taką zgodę oraz pełnomocnictwo...No też nie macie.Czyli działacie nielegalnie.Straszenie Sądem w Lublinie. Baranki drogie. Żeby coś takiego zrobić trzeba mieć dowody. Sąd już nie może dawać nakazów zapłaty w trybie zaocznym.Prosty temat. Dogaduje się z firmą której coś się zalega i można was pozwać do Sądu o bezpodstawne nękanie i próbę wyłudzania. Olać tą firmę bo szkoda czasu na pseudo prawników.

Hue Hue

Fajnie że rośnie minimalna to rośnie podstawa dla inspektorów :)

ejsmont

grzesiu zajął miejsce swojego inspektora i zabrał jego ugody i dłużników, a inspektora zwolnili...

byl
@ejsmont

to i grzesia w koncu zwolnili

Ejsmont
@byl

(usunięte przez administratora) zwolnili? Kiedy?

@Ejsmont

Grzesia nie zwolnili...oficjalnie przeszedł w październiku na miejsce inspektora...

@:)

w listopadzie jak już ;)

ejsmont

kogoś musi udawać ;) albo fotografa albo windykatora ;)

Tadeusz

Ta firmę trzeba chyba podać do sądu o nekanie.... Dzwonią z 15 razy dziennie mimo iż informacje uzyskują i tak dzień w dzień.... Dramat. Trzeba faktycznie nie lubic życia żeby tam pracować.

Byly

Może.michalek sam.sie ruszy w teren?:) będzie realizowal nierealne cele , jego.kolege Grzesia już nie ma.... ojej

@Byly

Michała już nie ma od końca listopada

były
@Krzych

ciekawe czy sam odszedł czy go posuneli?:)

@były

Raczej go usunęli bo na zwolnieniu lekarskim był

Byly

To.jest jakaś sprawiedliwość:) taki mądry był i zarządzał pracownikami w stylu lat 90tych

sawa

moim zdaniem firma daje ogromne możliwości oraz warunki pracy, bardzo się cieszę że mogę tam pracować :)

@sawa

i zapewne jakaś przeprowadzka cię czeka, i będziesz żałował że musiałeś opuścić ten (usunięte przez administratora)

atomowasowa

Kontrowersyjna robota, do tej pory nie przyznałem się znajomym wiedząc też, że jeden z kumpli jest zadłużony w chwilówkach. Wbrew tej całej kontrowersji, niepewności i szumie to praca względnie nie jest zła. Czuć progres, rozwój i można tu faktycznie awansować. Ponadto nieźle się zarabia + każdemu przysługują benefity pracownicze

Maryla
@atomowasowa

Jeśli wcześniej pracowałeś za kwintal żyta na zimę, to rzeczywiście teraz w tej pracy czujesz że się nieźle zarabia. Jest przeskok z kwintala na 2250 złotówek, nareszcie jest coś w portfelu.

Maciek

Jak z warunkami pracy? Słyszałem dobre opinie, ale może ktoś ma jakieś konkrety?

Chupamorel
@Maciek

Warunki pracy bardzo dobre. Elastyczny grafik, wyrozumiali i pomocni przełożeni. premie, szkolenia, super imprezy firmowe :) Zależy też w jakim dziale pracujesz

@Chupamorel

Pomocni przełożeni śmiech na sali

Bartek
@Maciek

Super atmosfera, sporo benefitów i szkoleń. Moim zdaniem bardzo warto!

mansur
@Maciek

Ja pracowałem przez pewien czas i nie mogłem narzekać. Było bardzo okej. Niestety zmiana miejsca zamieszkania zmusiła mnie do porzucenia tam pracy ale z pewnością bym dalej pracował.

Eryk
@Maciek

Warunki zdecydowanie ponadprzeciętne jak na tę branżę. Momentami żałuję przeprowadzki i konieczności rezygnacji :(

@Eryk

brawo :D kolejny któremu się świetnie pracowało w tej cudownej pracy, ale los tak okrutnie go potraktował i musiał się przeprowadzić w jakieś badziewne tereny. co to za straszliwego pecha mają pracownicy eos ksi, że każdy się gdzieś przeprowadza i żałuje przeprowadzki? może to jakieś deportacje mieliście? :D

NickczemNIK

Rekrutują! A to dlatego, że GetBack podebrał im starych, doświadczonych pracowników. Do pracy w EOS-KSI niezbędne jest posiadanie szczególnych predyspozycji. Po pierwsze nie można cierpieć na klaustrofobię. W dziale operacyjnym - tam gdzie siedzą ludziki i dzwonią do dłużników, boxy są tak małe, że nie postawisz sobie na biurku kubka z kawą. Dobrze jest posiadać niemieckie cechy charakteru... Dokładność, skrupulatność i punktualność również. Bardziej chodziło mi o umiejętność przesłuchania dłużnika jak oficer (usunięte przez administratora) kiedy dostaje pan wynagrodzenie? Czy ma pan żonę, dzieci? itp. EOS-KSI to typowe korpo i panuje tam typowo korporacyjny klimat. Jeśli jesteś "ziomeczkiem" managera działu, to możesz liczyć na obsługę spraw, gdzie trafisz na adres korespondencyjny i numer telefonu. Można dodzwonić się do dłużnika, przycisnąć i czekać na wpłatę, która to wpłata przełoży ci się na premię. Nie jesteś kumplem kierownika? Nie biegasz za nim jak wierny pies? To będziesz miał trudniej. Dostaniesz beznadziejne sprawy i zerowe perspektywy na premię, a na samej podstawie w EOS-KSI może być trudno przeżyć do pierwszego. EOS-KSI oferuje ciekawą ścieżkę kariery dla migrantów ekonomicznych z Siedlec i Radomia. Słuchawa, słuchawa i ewentualnie koordynator działu słuchawek.

Alicja
@NickczemNIK

GetBack zabrał EOSowi doświadczonych pracowników? Gdzie Ty to przeczytałeś? Większość to same średniaki bądź osoby nienadające się do tej pracy, które poleciały na kasę. Może ze 2 doświadczonych pracowników poszło z EOS go Getbacka.

AgnieszkaMa
@Alicja

Alicja co Ty pier..... Pracuje w tej firmie ponad 5 lat i coś mogę powiedzieć na ten temat. Akurat do GetBack poszło dużo doświadczonych pracowników, nie wspomnę już o bardzo dobrym niezastąpionym trenerze z Warszawy, dziewczyna miała wiedzę i umiejętności w jednym palcu potrafiła ta wiedzę przekazać itd. Mówię tu o jednej z wielu osób, jeżeli chodzi o Lublin to poszli tam w 90% Sami doświadczeni ludzie koordynatorzy kierownicy fakt też za kasą bo przynajmniej GetBack potrafił ją dac.

ana
@AgnieszkaMa

I tyle było z tego GetBacku... Jakoś EOS dalej na fali, wznosi się coraz wyżej, jego notowania rosną, a donizje w Getbacku się skończyły. Po Exodusie na linii EOS-GB mamy exodus GB-EOS. I co? I firma wyciąga pomocną dłoń do tych osób, które nagle zostały na lodzie, mimo że wcześniej odeszły do konkurencji. W innych firmach w takich sytuacjach można usłyszeć co najwyżej "A nie mówiłem" albo "Odszedłeś, to sobie teraz radź".

valdek
@NickczemNIK

No ja gratuluję tym, którzy przeszli a teraz są zmuszeni jeść chleb z pasztetem. Choć ja osobiście nikogo takiego nie pamiętam i wydaje mi się że tu problem jest bardzo wyolbrzymiony - zwyczajnie nie czuć tych kompetencji wyniesionych z EOS Ksi, a z pewnością pracując jakiś czas w EOS'ie by byli przeszkoleni bardzo dobrze. Swoją drogą śledzę nagrania windykacji na YT na bieżąco, bo czasami są nawet zabawne. Trochę dziwny wpis jak na goworka, ale antywindykator komentarz jak zawsze - na swoim oryginalnym poziomie :)

Frank
@ana

Serio ... ? To EOS tak sam z dobrej woli ? Cóż za wspaniałe poczucie społecznej odpowiedzialności za byłych pracowników. Chwalebne zachowanie ???? A tak bez żartów, wracają bo chcą pracować, a EOS potrzebuje ich kompetencji. Ot, i cała tajemnica.

@Frank

A kto wrócił z GB do EOS?

@Zainteresowany

z GB? great britain? z wielkiej brytanii nikt tu nie wrócił

maksul

Mi się praca podoba. Rzetelne podejście do pracownika i dużo dodatków

Oprawca

Lubisz być filmowany podczas wizyt terenowych?

jaret

Pracuję w EOS od sierpnia. To co mogę powiedzieć o firmie, to że działają wewnętrznie z niebywałym porządkiem, a wszystkie sprawy wyjaśnia się w tempie ekspresowym. Wypłaty, zwroty i premie wypłacane są zawsze w terminie wg ściśle określonych zasad co jest bardzo dobre zwłaszcza dla pracowników. Z tego co usłyszałem od współpracowników i współpracowniczek to nigdy nie było z tym żadnej wpadki, a zespół jest bardzo zgrany i dogadany z kierownictwem :)

@jaret

A mogę wiedzieć w jakim dziale pracujesz

misiek
@Krzych

Ja miałem podobne doświadczenia pracując w eosie, bardzo dobra organizacja pracy, kultura, wysoki poziom i wszystko sprawnie działające

@Krzych

Pracuję w call center i dziale administracyjnym, tak jak mówię jestem zadowolony. Nie jest to praca może dla każdego, ale można się w tej firmie niejako realizować, bo ma się do czynienia z ludźmi - każdy ma inną historię i sytuację i na każdą z nich trzeba znaleźć odpowiednie rozwiązanie i kompromis

@jaret

Powiedz jak to działa, bo widzę że firma poszukuje pracownika do działu administracyjnego, ale tylko na okres 3 miesięcy. Czy jest szansa na późniejsze przedłużenie umowy?

@Anna

Nie wiem szczerze. Nie mi przyjdzie to oceniać ale okres próbny masz zawsze. Myślę, że z braku laku naprawdę warto spróbować bo zawsze to cenne doświadczenie i szkolenia, które potem można wpisać do CV

bmbLOS

Eos, firma bardzo przyjazna dla nowych pracowników, liczne premie oraz terminowe wypłaty to u nich podstawa miła atmosfera również.

@bmbLOS

premie i terminowe wypłaty - zwłaszcza dla terenowych jak przychodzi do rozliczenia zwrotu za paliwo :)

bmbLOS
@antywindykator

ja otrzymywalem wszystko terminowo, natomiast Ty możesz się czegoś bać skoro wstawiasz tutaj tyle negatywnych komentarzy, ktoś napisał wyżej że możliwe że jesteś zadłużony, ale jak trochę pomyślisz i poczytasz to EOS działa legalnie oraz ma bardzo dobrą renomę wśród ludzi którym pomogli.

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.