EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

Obcy

praca w terenie ,prosze o szczere odpowiedzi.jestem potencjalnym kandydatem do pracy..

@Obcy

Praca nie jest lekka, ale jak się przykładasz do pracy to i zarobki mogą być. Niestety ciągle w drodze - życia prywatnego mało.

Ira

Jeśli nie Twoje dane to rozumiem, że odebrałaś pismo, którego nie jesteś adresatem. Zdarza się tak, że poprzedni mieszkańcy mają długi, albo ktoś podał adres jako swój. Pamiętaj też, że firmy windykacyjne to nie są firmy, które udzielają kredytów więc nigdy nie będziesz miał umowy kredytowej podpisanej z nimi. Oni kupują zadłużenia od innych wierzycieli lub też działają na ich zlecenie. Powinieneś mieć taką informację w piśmie. Proponuję zadzwonić na infolinię i wyjaśnić czego dotyczy dokładnie pismo. Z praktyki dzwonienia na różne infolinie, jeśli jesteśmy mili to więcej osiągniemy niż od razu atakując kogoś na wejściu.

@Ira

Ok, tylko EOS po zadzwonieniu do nich pyta o wrażliwe dane osobowe. Bez ich podania nie chce rozmawiać, a podawać je to idiotyzm. Rozmowa kończy się więc na niczym i znów wydzwaniają. Rozwiązaniem są tylko aplikacje które blokują wszystkie połączenia stalkingowe.

ex
@elf

A czy Ty wiesz co to są dane wrażliwe? Przecież data urodzenia i adres konieczne są w celu weryfikacji, żeby twoich danych o długu nie przekazać, gdzie nie trzeba. Rozmowy z podobnymi elfami to codzienność w tej firmie. Nie, dane teleadresowe nie są danymi wrażliwymi.

@ex

Wiemy, iż rozmowa o sprawach finansowych z firmą windykacyjną może budzić wiele obaw nie mniej jednak właśnie ze względu na bezpieczeństwo dłużników przed przystąpieniem do szczegółów rozmowy nasi pracownicy zobligowani są do spełnienia obowiązku identyfikacji rozmówcy - wynikającego z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Celem weryfikacji jest ustalenie czy pracownik rozmawia z dłużnikiem a nie osobą trzecią. Pytanie o najbardziej podstawowe dane takie jak data urodzenia czy adres (które nie są danymi wrażliwymi), pozwala pracownikom zweryfikować osobę z którą rozmawiają i dopilnować, aby informacje nie trafiły do osoby nieupoważnionej. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że serwis GoWork.pl dedykowany jest obecnym i przyszłym pracownikom - opinie użytkowników serwisu (pracowników) powinny dotyczyć wyłącznie kwestii dotyczących warunków i atmosfery pracy. Uwagi na temat prowadzonych względem Państwa działań windykacyjnych prosimy kierować do pracownika EOS odpowiedzialnego za prowadzenie sprawy bądź na adres: kontakt@eos-ksi.pl

papi
@ex

to jest forum na temat pracodawcy, a nie na temat firmy; jeśli macie długi i nie chcecie ich spłacać to wasza sprawa, ale w jakim celu wypowiadacie się na tym forum?

bobby
@ex

Spoko, to podaj nam tutaj swoją datę urodzenia i miejsce zamieszkania :)

Milka 30
@ex

hahaha imię nazwisko w połączeniu z datą urodzenia to są dane osobowe których przez telefon byle komu się nie podaje, a jeżeli jak twierdzi eos ksi są kancelarią finansowo-prawną to wszystkie dokumenty należałoby wysyłać listem poleconym.Ale eos ma tyle wspólnego z prawem i finansami to kloszard z celebrytami.

PrAwO Ja
@ex

Żadna firma windykacyjna nie ma prawa do weryfikacji, jeśli osoba do której dzwonią tego odmawia,mało tego jeśli ktoś nie życzy sobie telefonów(usunięte przez administratora) a ci dalej dzwonią,to jest to stalking.Ponadto odmowa długu przedawnionego jest równoznaczna z zakończeniem sprawy na etapie polubownym,takie jest prawo dłużnika w tym przypadku.

@papi

jak można spłacać długi, które nie istnieją? firma to pracodawca, o co ci wlaściwie chodzi?

ex
@papi

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie jest napisane, że nie chcę spłacać długów, bo zwyczajnie ich nie mam.

@antywindykator

Dłużnicy nie rozumieją, że "przedawnienie" długu jest liczone od dnia ostatniego działania "w sprawie", czyli na przykład od ostatniego orzeczenia Sądu, czy działań Komornika. Wszyscy na "hurra" odliczają 3-5 lat, i myślą, że jest po problemie, a tymczasem wierzyciel kilka dni przed upływem przedawnienia otrzymał wokandę i sprawa na kolejne lata JEST AKTYWNA i do windykowania.

@Mrówa

niby masz rację, ale tylko częściowo. pojęcie działanie w sprawie jest ściśle określone w kc i orzecznictwie, i rzeczywiście orzeczenie sądowe bądź czynności komornika się w to wpisują - ale należy pamiętać że sam fakt wykonania telefonu czy wysłania listu już nie ma na przedawnienie żadnego wpływu. co do jak to mówisz "otrzymania wokandy" czyli wniesienia powództwa, ma się rzecz tak iż wszystko zależy od finału sprawy. wniesienie powództwa rzeczywiście przerywa bieg przedawnienia (ale oczywiście jeśli ten nie ukończył jeszcze biegu), ale np. umorzenie postępowania z uwagi na cofnięcie pozwu niweczy skutki przerwania przedawnienia

@elf

"dane wrażliwe"? Data urodzenia i niekompletny adres? Co ty wymyślasz? Musisz zostać zweryfikowany, chociażby w przybliżeniu, żeby rozmowa dotycząca twojej osoby, nie była toczona z kimś innym.

@antywindykator

Właśnie dlatego wymagany jest kontakt z osobą, która widnieje jako dłużnik. Ma to na celu ustalenie punktu widzenia osoby od której wierzyciel domaga się zwrotu pieniędzy, uznaje dług czy nie, uważa się za oszukaną czy wykorzystano dane osobowe bez wiedzy tej osoby. W jaki sposób można to ustalić, jeżeli z "marszu" człowiek odmawia rozmowy? W takiej sytuacji nie może się dziwić, że przez wiele lat, ktoś domaga się spłaty i go/ją "nęka". Jeżeli dług ma "podtrzymaną" wymagalność spłaty, osoba wzywana do jego spłaty nie poczuwa się do obowiązku uregulowania wierzytelności i podnosi fakt "przedawnienia", powinna to zrobić przed sądem, składając tzw. SPRZECIW. Innej drogi nie ma, a dług jako "zobowiązanie NATURALNE" istnieje ZAWSZE. Pamiętajcie. Jeśli w terminie wniesiemy SPRZECIW to nakaz zapłaty traci moc. Przestaje istnieć. Sprawa trafia na rozprawę. Sąd rozpoznaje zarzut przedawnienia i na tej podstawie oddala powództwo. Wygrywamy sprawę i nie musimy płacić firmie windykacyjnej ani grosza. W każdym innym przypadku dług jest wymagalny! Chyba, że wezwany do spłaty odchodzi do krainy wiecznych łowów.

@PrAwO Ja

Dług niespłacony, po przedawnieniu przechodzi w tzw. zobowiązanie naturalne i pozostaje w "przestrzeni". Dysponent długu może domagać się jego spłaty. Wtedy trzeba wykazać przed sądem, że zobowiązanie jest przedawnione. Często, dłużnikom, wydaje się, że zobowiązanie jest przedawnione, a wystarczy, że dysponent lub dysponenci długu, dzień przed upływem jego ważności, składali w sądzie wniosek o nakaz zapłaty, a wchodził w kolejne 3, 5 lat ważności. Tak to działa. Nie słuchaj bajkopisarzy, którzy twierdzą, że możesz powiedzieć firmie windykacyjnej, że według ciebie dług jest przedawniony, bo w 80% przypadków tak nie jest, i musisz sam wykazać przedawnienie.

@Mrówa

No nie wiem... jak pytam ludzi z eos co coś tam kisi o ich datę urodzenia i miejsce zamieszkania to jakoś zawsze się rozłączają... a przecież to nie są dane wrażliwe ;}

Fragles
@elf

Pracownik dzwoniąc do ciebie, ma obowiązek przedstawić siebie, firmę, i podać numer sprawy, jakiej ma dotyczyć rozmowa. To jest jego weryfikacja. Ty musisz zostać poddany próbie weryfikacji, tego wymaga ustawa. I co to za "fochy"? Jeżeli zapytany o nazwisko mówisz, że się nie zgadza, dalsza rozmowa jest bezprzedmiotowa. Jeżeli podajesz nazwisko, zgadza się z danymi pracownika windykacji, to musisz mieć świadomość, że zna już twój numer telefonu, imię i nazwisko, PESEL, adres, który podałeś do zaciągnięcia zobowiązania.

Jones
@ex

A ty wiesz co to są dane adresowych? Zamiast opowiadania glupot lepiej sie doucz... dane adresowe to dane osoby, od której pochodzi (imię i nazwisko), adresu (kod pocztowy, miejscowość, ulica, nr domu, telefon), przedmiotu sprawy, której dotyczy. Dziekuje do widzenia.

@Mrówa

haha ale z ciebie bajkopisarz :D no popatrz ciągle sładają wniosek o nakaz zapłaty - a nakazu jak nie było jak nie ma. to co się dzieje? poza tym sąd z automatu obecnie bada zarzut przedawnienia jeśli jest wniesiony pozew. aha, dopóki nie ma pozwu, to jak człowiek ma cokolwiek udowadniać? każe natrętnemu windykatorkowi spadać na drzewo i tyle. ps. skąd ty wziąłeś te 5 lat ważności? możesz mi to jakoś wyjaśnić?

@Fragles

@Fragles w takim razie ja też mam prawo weryfikacji pracownika i ma on obowiązek się temu podać. Skąd wiesz, że nie jest w jakiejś mojej bazie? :D Pomijając już kwestie humorystyczne, żadna poważna firma nie pyta o takie dane przy połączeniach wychodzących, wręcz ostrzegają, aby nic nie podawać bo po prostu można zostać (usunięte przez administratora). Tak twierdzi m.in mój bank :) Jak EOS coś chce to tylko pisemnie i to poleconym, ale niestety nie mają adresu ;)

Izabela

Czy w oddziale w Lublinie można pracować zdalnie na stałe w przypadku osoby z doświadczeniem na windykacji ok 4 lat? I jeśli tak to czy są wytyczne do pracy zdalnej które trzeba spełniać?

Zabcia

Po prawie rocznym spamie telefonicznym udalo mi sie spłacić dług z nawiązką.Po czym ustalając z pracownikiem telefonicznie zwrot nadpłaty (dodam,że to jedyne 15,66 pln) otrzymałam maila o tym że dopiero jak wyśle własnoręcznie podpisany wniosek o zwrot to będą mogli go zrealizować.Śmiechu warte bo nikt nie zweryfikuje czy to ja podpisałam pismo . Jakby nie można był wysłać na konto z którego wyszły pieniądze.Żenada .Cóz,oby ta kwota 15,66 zasiliła kapitał zakładowy firmy ????

@Zabcia

a wystarczyło mieć pomoc prawnika, to byś zapewne nie zapłaciła ani złotówki.

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Pytanie zaiste na temat ???? Jakie warunki pracy i atmosfera panują w firmie.? Czy wynagrodzenie jest uśrednione do panującego rynku pracy czy też jest sansa wynegocjowania?

RK
@Nowy

atmosferę tworzą ludzie więc dużo zależy od Cieie, a wynagrodzenie- to zależy czy jestes znajomkiem 'pobankowym' czy trafiasz tam z przypadku

wszystko jedno
@Nowy

Najniższa krajowa. jak zwindykujesz dużo to będzie premia, ale leci dużo punktów karnych za które nie dostaniesz premii. Atmosfera spoko, możesz spotkać wielu sympatycznych ludzi. Po drugiej stronie słuchawki spotkasz wielu niesympatycznych ludzi. Praca nie dla wszystkich. I bywa nudno, szczególnie na drugich zmianach, pracownicy wtedy sami organizują sobie czas między połączeniami. Ścieżek kariery raczej nie ma dużo, chyba że jesteś po prawie, wtedy masz więcej lepszych opcji rozwoju.

@wszystko jedno

Nawet jak wyrobisz cel, to się okazuje że poleciały karne i premii nie ma. Taka polityka, żeby nie płacić. Zawsze się znajdzie jakaś wymówka i co im zrobisz?

Czy w EOS KSI Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Marysia

Nawet ludzie z innej planety. Oderwani od rzeczywistości, na kierowniczych szczeblach.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w EOS KSI Polska Sp. z o.o.?

Marysia

Minimalna plus dwie stówki. Kasa na czas, same pozytywy.

teren

sa w koncu auta dla terenu?

sa...
@teren

Sa...ale kto chce jezdzic za podstawe i 4% od spraw...??

MK

Proszę o rzetelną i prawdziwą opinie obecnych i byłych pracowników w Lublinie na CC. Warunki pracy, wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia.

Dla kierownictwa liczą się wyłącznie zyski,nie ważne czy dług jest niezasadny zmyślony,przedawnione długi to ponad 95%spraw, najważniejsze są zyski i wysokie statystyki.Na szkoleniach pranie mózgu i ciągłe powtarzanie formułek socjotechnicznych.Generalnie ta praca jest dla ludzi bez kręgosłupa moralnego do której trzeba mieć stalowe nerwy.

Antyknurokracja

EOS KSI Polska to bardzo wiarygodna firma,wydzwania w pilnej sprawie przedawnionego długu po kilka razy na dzień,od pon.do piątku, który jednocześnie windykuje z firmą getback, ci też wydzwaniają na zmianę po kilka razy dziennie już od kilku lat(usunięte przez administratora)

Adam R

Witam, Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna na stanowisko analityczne? Jak zarobki?

Marian

Praca w tej firmie to strata nerwów i czasu,już nikt nie nabiera się praktycznie na te zmyślone zobowiązania, a i przedawnionych już nikt nie chce płacić.Telefonów dłużnicy nie odbierają a ulotkami w piecu pałą(usunięte przez administratora)

Rafał

Do terenowych, czy w dalszym ciągu trzeba jeździć na sprawy sprzed kilkunastu lat (o ile adres jest aktualny) i się ośmieszać przed klientem? Po powrocie do firmy kolejny szczał po głowie tym razem od kierownika że jesteś słaby i nie potrafisz przywieźć pieniędzy do firmy?

odpowiedź dla Rafała
@Rafał

Chyba pomyliłeś firmy kolego albo windykacja to nie Twoja mocna strona. Fakt, sprawy sprzed kilu lat zdarzają się ale współpraca i umiejętności komunikacyjne które posiadają terenowi pozwalają dotrzeć do dłużnika. Nie każdy nadaje się do tej pracy także lepiej się z tym pogodzić i szukać pracy w innej branży - to praca dla ludzi o mocnym charakterze, którzy wiedzą co jest ich celem i jak on przekłada się na ich zarobki. Powodzenia!

@odpowiedź dla Rafała

jaka to współpraca? i jakie to umiejętności mają terenowi co pozwala im dotrzeć do dłużnika? i co, wtedy ten wkręcany dłużnik płaci za przedawnione bądź nieistniejące roszczenie?

kandydat
@Rafał

ktoś się tu nieźle powtarza...przyjdź i sprawdź...

@antywindykator

Wiesz przecież, że nieistniejącego zobowiązania nikt nie musi spłacać, bo zobowiązanie..nie istnieje. Jeśli chodzi o dług przedawniony, to przedawnienie stwierdza sąd. Choć moim zdaniem, zobowiązanie, które się zaciągnęło, powinno też się spłacić.

antywindykator

oczywiście że wiem, iż nieistniejącego roszczenia nikt nie musi spłacać. rzecz w tym, że w eos ksi (a także w innych tego typu podmiotach) zdają się tego nie wiedzieć

maax
@odpowiedź dla Rafała

Widzę że kadra kierownicza wzięła się za pisanie postów - takiego tekstu szeregowy pracownik terenowy raczej by nie zamieścił. Owszem, sprawy sprzed kilku lat może się i zdarzają, za to normą są sprawy sprzed kilkunastu lat. Wynika to z polityki firmy - rezygnacja ze spraw bieżących i nacisk na windykacje spraw kupionych. Efekty są znane.

Temida
@odpowiedź dla Rafała

Bo nie każdy nadaje się na (usunięte przez administratora).

Jaka umowa obowiązuje w EOS KSI Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Róża Wiatrów

Umowa o pracę na okres 3 miesięcy

były

jak tam terenowcy, został ktoś?:) Macie auta służbowe? I pytanie które mnie nurtuje, kto teraz jest kierownikiem terenowców?

Rafał
@były

Wszyscy zostali. Wszyscy zostali na lodzie. PS. Nie zostali na loda, zostali na lodzie.

abc
@były

Dlaczego mieli wszyscy odejść z pracy. O co chodzi z tym wpisem, że wszyscy zostali na lodzie? Tak źle się pracuje w eosie?

.....
@abc

terenu nie ma....cc działa w okrojonym składzie....

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w EOS KSI Polska Sp. z o.o.?

Inżynier

Wyższe stanowiska znajdują się na wyższym piętrze i mozna użyć windy, schodów lub drabiny.

Pracuję w firmie od 4 lat i od tego czasu awansowałem dwukrotnie. Firma pozwala na rozwój, proponuje również rekrutacje wewnętrzne na wyższe stanowiska.

bladdy

Właśnie chyba od 4 ta firma pikuje w dół. Masz w tym jakiś swój udział?

Bordo

Zastanawiam się, na jakiej podstawie obrażasz ludzi pracujących w tej firmie. Praca jak każda inna i nie ma powodów do wstydu. Pozbawieni kręgosłupa moralnego pracownicy? To samo można powiedzieć o wszystkich handlowcach z różnych branż którzy, aby zarobić wciskają różne produkty często nie mówiąc całej prawdy. Windykacja to inny temat- dług pozostaje długiem i do firm windykacyjnych należy ich odzyskanie - zazwyczaj pracują na zlecenie innych podmiotów jak banki więc to nie są wyłudzenia... bank nie dal rady zwindykować, przekazuje do obsługi firmie zewnętrznej.. Nie widzę powodu by obrażać ludzi tam pracujących, a zaznaczę, że na rynku EOS jest znaczącym graczem...

Radek
@Bordo

Na takiej podstawie że większość długów prowadzona przez waszą cudowną firmę jest przedawniona,nie mówiąc o naliczanych odsetkach od przedawnionego długu,wyciąganie danych osobowych przez telefon,stalking,wmawianie ludziom że wymagana wpłata jest na dziś,albo dodatkowe koszta i sprawa w sądzie,to chyba niezbyt moralne?Czy aż tak już weszło w krew że nie znacie takiego pojęcia.Pamiętajcie że ten kij ma dwa końce.

@Bordo

dług najpierw musi istnieć - a z tym w eos ksi bywają spore problemy :) jeśli roszczenie jest przedawnione, to co możesz zrobić? możesz zapytać grzecznie. jak słyszysz NIE, to zawijasz kitę i spadasz. eos jest znaczącym graczem... no buahahaahha tobie chyba ten covid-19 zamiast w płuca to na łeb poszedł :D

Radek
@antywindykator

Co może innego napisać Bordo windykator terenowy niż wyuczone zwroty z kursów.Nieubłagalnie widmo utraty korzyści finansowych,niewątpliwej utraty pracy w oszukańczej firmie mówi jedno, łap za brzytwę,może się jeszcze uda.

Black
@Bordo

Ty naprawdę nie pojmujesz o czym mowa. Tutaj mowa głównie o przedawnionych sprawach funduszowych, które permanentnie kręcą się w kolejkach i ciemnych masach, którym wmawia się że jest tu jest jeszcze potencjał.(usunięte przez administratora)

red
@Black

Obrażając kogoś niczego pożytecznego nie wniesiesz na tym forum.... a tak na marginesie zachęcam do zapoznania się ze słownikiem ortograficznym.

Black
@red

Nieważne czy to co piszę jest wg Ciebie pożyteczne. Twoje zdanie akurat nie ma dla mnie większego znaczenia. Nikogo nie obrażam bo piszę prawdę ale zgadzam się z tym że, prawda może Cię boleć. A na marginesie to jesteś Ty i to już od dawna.

White
@red

Jedyną obrażoną osobą może być windykator,zarówno stacjonarny jak i terenowy.Kiedy ciągle dzwonisz do dłużników a oni nie odbierają,nawet jeśli już ktoś odbierze,to z powagą w głosie straszysz dodatkowymi kosztami,wpisami do KRD,konsekwencjami za niespłacenie przedawnionego długu,w zamian słyszysz w słuchawce,nie strasz, nie strasz,bo się ......Zmień pracę,weź kredyt i kup mieszkanie,a wszystko się ułoży.????

krzysztof
@Bordo

Nie rozumiem, nad czym ten zachwyt. Ta firma mnie nękała przez kilka miesięcy. Chcieli odzyskać dług ode mnie, bo osoba, która ma takie samo imię i nazwisko czegoś tam nie zapłacila. Robią łapankę, mój numer telefonu wzięli nie wiadomo skąd, z jakiejś nielegalnej bazy danych. jak się okazalo, że to zbieżność danych (wyłudzenie danych przez telefon), to nie umiała niunia wytłumaczyć skąd mają mój numer telefonu. To jest banda, którą należy rozpiżyć na 4 wiatry. Te bezczelne babska z infolinii potrafią tylko zastraszać, drzeć się i zachowywać bezczelnie. Jak się okazuje, że to pomyłka, nie potrafią nawet przeprosić. Uciekają od razu. Taka działalność powinna być prawnie zakazana.

papiek
@Radek

przedawnienie długu nie oznacza, że dłużnik ma sprawę załatwioną. Nie ma. Oznacza to tylko, że sąd a co za tym idzie komornik nie pomoże wierzycielowi w odzyskaniu pieniędzy. I tyle. Podaj podstawę prawną , na bazie której wierzyciel ma pogodzić się z tym, że ktoś nie zapłacił należności. Naliczanie odsetek opisane jest w ustawie. Pytanie, dlaczego stajesz po stronie osób, które unikają odpowiedzialności za swoje decyzje? to jest uczciwe, że ktoś zyskał na czymś a potem za to nie zapłacił przez co najmniej 10 lat? Uczciwe to jest?

@papiek

podać ci podstawę prawną? mówisz i masz - art. 117§2 kc i art. 117§2(1) kc. dziękuję dobranoc

Only true!

Firma żerująca na naiwności ludzkiej,skupująca pakiety przedawnionych długów.Firma przede wszystkim uprawia stalking telefoniczny od poniedziałku do piątku,w godzinach od 7:00-21:00,wydzwania z dość szerokiej puli numerów telefonów, zarówno komórkowych jak i stacjonarnych. Misją firmy jest,pozyskanie pełnych danych osobowych potencjalnej ofiary,w dalszej części wmawianie zobowiązania długu, który jest wymagany z wpłatą natychmiastową,oczywiście wszystko na podstawie cesji wierzytelności opatrzonej literą F. Podawane kwoty w tej cesji są sufitowe,nikt nie jest w stanie wyliczyć co składa się na ten dług,skąd wzięła się tak wysoka suma zobowiązania,ponadto nie interesuje ich odmowa, w której strona jasno stwierdza że dług nie istnieje,bądź jest przedawniony.Administratora portalu gowork proszę o nieusuwanie prawdziwej opinii o powyższej firmie.Dziękuję.

papiuś
@Only true!

to jest forum dla osób które pracują i tych którzy zamierzają pracować w EOS KSI; a nie dla dłużników, oburzonych tym, że ktoś motywuje ich do załatwienia swoich spraw, spłaty długów;

Edyta

Witam od kiedy zaczną jeździć po domach przedstawiciele firmy?

a mają na paliwo? :)

Edyta
@antywindykator

Hehe to nie wiem. Ale nic nie wiadomo czy już jeżdżą? Bo teraz jest napisane że są odwołane wszystkie wizyty w biurze. A po domach można jeździć?

.....................
@Edyta

jak mają jeździć jak zostali zwolnieni...:/ wiec raczej jeżdżą ale w innych firmach :D

@Edyta

oczywiście że jeżdżą sobie po domach. hulajnogami po przedpokoju :)

.....

Słusznie bardzo zrobili. Nie chciało się nierobom zatankować to mają za swoje!

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.