EOS Poland Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

Czy EOS Poland Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Aleksandra

A okres próbny jaki jest długi? Na nim też dostaje się umowę o pracę czy może umowa zlecenie wtedy jest?

Kate

Ja aplikowałam na stanowisko młodszego specjalisty, z uwagi na wiek wolałam umowę zlecenie, ale powiedzieli, że na tym stanowisku w gre wchodzi wyłącznie umowa o pracę, ale są też podobno stanowiska gdzie można być na UZ

Ewelina
@Kate

A jak długi jest okres próbny? Po nim dostaje się jakąs podwyżkę? I czy można dostać uop na czas nieokreślony już po okresie próbnym ?

@Ewelina

No okres próbny to wynika akurat z prawa pracy i wynosi 3 miesiące :) Dalsze umowy i wynagrodzenie w Eos tak jak praktycznie wszędzie- wszystko zależy od dwóch stron i tego jak współpraca się układa

Kandydat dawno temu

Miałem otrzymać info czy mnie chcą mnie czy nie i do dziś cisza ani telefonu ani e-maila, minęły dwa miesiące nie polecam :)

Zofia
@Kandydat dawno temu

Wow. Dwa miesiące? A można kilka słow, jak wyglądała sama rekrutacja? Chodzi mi, ile czasu trwał proces i ile było etapów? I kto prowadzi rekrutacje, ktoś z działu HR?

@Zofia

U mnie rekrutacja była jednoetapowa. Miałam spotkanie z rekruterką i liderką zespołu, jeden etap, spotkanie było dosyć długie, ale wg mnie to dobrze, uzyskałam wszystkie informacje. I ja akurat w wyznaczonym czasie dostałam odpowiedź zwrotną, niestety negatywną, szkoda bo po samej rekrutacji mam wrażenie, że to fajna firma. Będę jeszcze kiedyś próbować :)

Filozof

Jako pierwszą pracę polecam, atmosfera ok, zarobki rynkowe.

Katarzyna
@Filozof

Tylko jako pierwszą pracę polecasz? Czemu akurat tak? Można nabyć sporo doświadczenia?

Jaki jest okres rozliczeniowy w EOS Poland Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Olala

Przelew zawsze jest ostatniego dnia miesiąca :) Myślę, że to świetnie na tle wielu innych firm, gdzie na wynagrodzenie trzeba czekać do 10-tego.

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mmm

Jakie macie opinie o stanowisku mlodszy specjalista ds. egzekucji? Jak zarobki, atmosfera?

Zuzanna
@Mmm

Ja jeszcze dopytam czy jakiś system premiowy jest? Jak tak to czy można go przedstawić?

Szukający

Czy zmieniły się na lepsze zasady wynagradzania doradców terenowych?

@Szukający

Dziękujemy za kontakt oraz pytanie, poziom wynagrodzeń uzależniony jest od stopnia doświadczeń oraz kompetencji danej osoby, niestety polityka wynagrodzeń jest informacją poufną, w celu wyjaśnienia sprawy prosimy o indywidulany kontakt z nami na adres mailowy praca@eos-poland.pl. Pozdrawiamy. Zespół HR Eos Poland

Terenowy
@Szukający

Wszystko zmienia się na lepsze dla terenowych, nawet projekt ustawy regulującej windykację ????????????

Szukam
@Terenowy

Dają samochody służbowe, czy trzeba jeździć własnymi i upominać się o pieniądze, jak to kiedyś było?

Katarzyna

Serio aż tak bardzo to sprawdzają? Zawsze miałam wrażenie że GPS-y w samochodach służbowych to raczej dla bezpieczeństwa są.

@Szukam

Dziękujemy za pytanie, nasza firma udostępnia wszystkie niezbędne na danym stanowisku pracy narzędzia w zależności od potrzeby i wykonywanej pracy są to m.in. laptop, tablet, auto, telefon itd. W przypadku stanowisk których kluczową rolą jest praca w teranie jak najbardziej każdy Pracownik otrzymuje od nas auto, tablet etc. Po szczegóły jak najbardziej zapraszam do bezpośredniego kontaktu do naszego zespołu HR na adres hr@eos-poland.pl. Pozdrawiamy. Zespół HR Eos Poland Sp. z o.o.

Jerzy
@Terenowy

Co w tym projekcie się zmieniło niby?

Wiecie, czy EOS Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Szymon

Nie przesadzasz? Przecież teraz laptop i komórka to standard, a nie wypas. Dają chociaż jakieś benefity dla pracowników? Coś z socjala czy z tym tez bieda?

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt, nasza firma udostępnia wszystkie niezbędne na danym stanowisku pracy narzędzia w zależności od potrzeby i wykonywanej pracy są to m.in. laptop, tablet, auto, telefon itd. Po szczegóły odnośnie konkretnego stanowiska, zapraszam do bezpośredniego kontaktu do naszego zespołu HR na adres hr@eos-poland.pl. Pozdrawiamy. Zespół HR Eos Poland Sp. z o.o.

@Szymon

Benefity sa, sprzet rowniez udostepniaja :)

@Szymon

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt, nasza firma udostępnia wszystkie niezbędne na danym stanowisku pracy narzędzia w zależności od potrzeby i wykonywanej pracy są to m.in. laptop, tablet, auto, telefon itd. Nasi Pracownicy korzystają również z Benefitów takich jak opieka medyczna, karty mulitisport, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie itp. co jest już chyba standardem w każdej firmie i trudno tu w szczegółach opisywać każdy z nich. To co u nas jest bardzo fajne to Kafeteria WorkSmile czyli internetowa Platforma z setkami Benefitów. Pracownik samodzielnie decyduje, kiedy i jakich Benefitów potrzebuje. Do wyboru mamy m.in. usługi dla dzieci, turystykę i podróże, bilety do kin i teatrów, sklepy internetowe i stacjonarne. Benefity można opłacać środkami z dostępnych na platformie budżetów. Po szczegóły odnośnie konkretnego stanowiska, zapraszam do bezpośredniego kontaktu do naszego zespołu HR na adres hr@eos-poland.pl. Pozdrawiamy. Zespół HR Eos Poland Sp. z o.o.

Nie zaoferowano mi pracy, rozmowa rekrutacyjna standardowa, opowiedzieć o sobie, doświadczeniu i oczekiwaniach. Jestem byłym pracownikiem trzy razy większego korpo niż to, ale w podsumowaniu menadżer stwierdził, że moje doświadczenie jest nieodpowiednie dla tej firmy, ponieważ moje poprzednie miejsca pracy były w małych firmach :D Chyba jakiś żart! W każdym razie nie polecę tego pracodawcy, oferują bardzo niskie zarobki, w Warszawie człowiek za te pieniądze nie przeżyje. Natomiast wymagania wysokie, nadgodziny są. Czy aplikować — zdecydujcie sami.

@Kandydat

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Bardzo nam przykro iż otrzymał Pan/Pani niesatysfakcjonującą informację zwrotną. Chcielibyśmy jednak sprostować podane wyżej informacje. Nie jesteśmy typową korporacją, staramy się patrzeć na każdego Kandydata jak na talent i dopasować najlepiej jak potrafimy oczekiwania i aspiracje danej osoby do naszych możliwości biznesowych i chociażby kwestii wynagrodzenia (oczywiste jest to że każdy chciałby zarabiać jak najwięcej). Nie zawsze jednak jest to możliwe, być może było tak w tym przypadku. Nie wymagamy od nikogo pracy po godzinach, nie jest to u nas standard pracy, wręcz przeciwnie - elastycznie podchodzimy do godzin pracy. Bardzo proszę o kontakt na praca@eos-poland.pl jeśli potrzebny jest szerszy kontekst i wyjaśnienie sytuacji. Zespół HR Eos Poland.

NikodemFM

Aplikowałem na stanowisko związane z praktykami/stażem. We wtorek dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę na piątek. W czwartek nagle informacja od nich na mailu, że spotkanie anulowane. Gdy zapytałem o powód to odpowiedzieli, że nie planują w najbliższym czasie rekrutacji. Brawo Wy! Powiedzcie chociaż szczerze, że znaleźliście kogoś szybciej (mówiliście, że zależało Wam na czasie). Kandydaci z niższego szczebla bez doświadczenia nie są na tyle (usunięte przez administratora) żeby ich (usunięte przez administratora)

Niezadowolony kandydat

rekrutacja w tej firmie to jakaś porażka. Pani z HR-u mówiła, że otrzymam informacje po rekrutacji w ciągu tygodnia. I co? I zupełnie nic. A tak bardzo zapewniała Pani, że na 100% da odpowiedź niezależnie od decyzji. Nie polecam!

@Niezadowolony kandydat

Bardzo dziękujemy za informację zwrotną, dokładamy wszelkich starań aby zawsze odpowiedzieć wszystkim kandydatom którzy biorą udział w naszych projektach rekrutacyjnych, niemniej może się zdarzyć taka sytuacja że gdzieś nam umknie kontakt lub z przyczyn losowych jest on niemożliwy, ludzki błąd oczywiście nas nieusprawiedliwa także bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o kontakt do osoby która prowadziła rozmowę rekrutacyjną w celu wyjaśnienie sprawy, ewentualnie prosimy o maila na adres mailowy praca@eos-poland.pl. Pozdrawiamy. Zespół HR Eos Poland

Co się stało że znowu szukacie znowu specjalisty zakupów. Drugi raz w ciągu 3 miesięcy?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w EOS KSI Polska Sp. z o.o.?

Dziękujemy za pytanie. W związku z obecną sytuacją epidemiczną nie organizujemy wyjazdów oraz masowych imprez. Planujemy wrócić do tego typu wydarzeń w momencie, gdy sytuacja w kraju będzie stabilna i nie będzie występowało ryzyko związane z COVID-19.

EOS KSI Polska Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 11000 i Analityk Biznesowy. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Dzień dobry, Pragniemy poinformować, że powyższy wpis nie pochodzi od EOS KSI Polska na co może wskazywać myląca nazwa nicku. Jednocześnie informujemy, że kwestie dotyczące wynagrodzeń są uzależnione od doświadczenia, kompetencji jak i umiejętności. Wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie https://eos-solutions.pracujunas.pl/

Zainteresowana

Dlaczego firma EOS ciągle poszukuje pracowników? I to w czasie pandemii. Czy to nie jest dziwne?

@Zainteresowana

Dziękujemy za pytanie. Nasza firma cały czas się rozwija dlatego tworzymy nowe stanowiska pracy, które zapewniają utrzymanie ciągłości procesów zarządzania wierzytelnościami. Chcemy utrzymać kierunek i tempo naszego rozwoju a do tego są potrzebni właśnie pracownicy.

Chętny

Brak feedbacku po rozmowie

@Chętny

Dzień dobry. Dokładamy wszelkich starań by każdemu kandydatowi przekazywać odpowiednią informacje zwrotną. Nasz Zespół rekrutacyjny zawsze podczas spotkań informuje o sposobach powiadomienia w przypadku akceptacji lub odrzucenia danego kandydata. Również jest przekazywane - podczas takiej rozmowy rekrutacyjnej - uzasadnienie co do wyboru poszczególnych metod powiadomień.

@Chętny

Ja dostałem kilka dni po rozmowie maila, że odrzucili mnie.

Zainteresowana
@EOS Poland Sp. z o.o.

Nie, niestety to nie jest prawda. Mi i moim znajomym, którzy do Państwa aplikowali nie udzielono informacji.

Chętny
@Kandydat

Ja musiałem zadzwonić i dopiero dostałem odpowiedź. Ale nie dowiedziałem się dlaczego mnie nie zatrudnili. Tzn nie poznałem przyczyny odrzucenia, a jedynie info, że nie wybrali mnie

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda praca prawnika? Ogłoszenie brzmi zachęcająco, ale zastanawiam się czy warto tu pracować?:)

A.

Byłem pracownikiem EOS i jestem zszokowany niektórymi opiniami pozostawionymi tutaj. Mam wrażenie, że negatywy zostawiają osoby, które pożegnały się z firmą lub po prostu nie dostały pracy z powodu luk kompetencyjnych i szukają winnych. Atmosfera naprawdę świetna. Bez wazeliny i prania mózgu :) Odszedłem po 7 latach z firmy z uwagi na chęć zmiany mojej kariery. Faktem jest, że płaca nie jest za wysoka, ale praca nie była ciężka i skomplikowana. Na portalu jest napisane ZOSTAW MERYTORYCZNĄ OPINIĘ, żałuję, że jest ich tutaj tak niewiele. :)

Niestety nie można pracować cały czas zdalnie tylko chcą by przychodzić do biura.

Laloona
@Anna

Ja pracuje cały czas zdalnie, to zależy od zespołu.

Zatrudniona

Bardzo profesjonalne podejście. Uzyskałam wszystkie informacje jakie potrzebowałam od Kierownika jak i od rekrutera. Rozmowa była online w przyjemnej i luźnej atmosferze.

Młody

brak feedbacku. To jedyny i najważniejszy minus.

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.