EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

dłuznik

jak tam terenowcy, ilu was sie ostatnio zmieniło?

Troche z życia pracownika terenowego; 1) nie zdajesz zadnych egzaminów z wiedzy ;) biorą jak leci, sprawdza jak sobie radzisz, "zuzyją ciebie" i zwolnią, rotacja na stanowisku prac. terenowego jest ogromna 2) wybijasz swoje auto sluzbowe wzamian za "premie", na umowie o prace jest to kwota stała (jak masz tanie auto to na paliwie zarobisz, ale amortyzacja to juz inna bajka) 3) jest soporo fajnych zleceń jak weryfikacje, audyty itp, niestety wiazą się one z zwieksoznym przebiegiem i rozwaleniem planów 4) nierealne cele ugód (10) i kwot zwindykowanych 5) manager kawał dziada :) ze swoimi super "mądrościami" i "opowieściami" 6) w miesiącu dostaniesz 3 przelewy (podstawa, premia za plaiwo, prowizja za poprzedni miesiac) czesto sie zdarza ze koordynacja zle policzy prowizje, wiec sam musisz pilnowac 7) pilne zlecenia na juz, nie wazne ze masz klientów juz poumawianych 8) czeste zmiany struktury, kierowników, ogólny chaos i aura zastraszenia pracownika 9) głupie meile, podchodzące pod mobing (szczegolnie w okresie swiątecznym) 10) ogólnie na start pracownik realnie może zarobić około 3000 zł - 3500 netto (podstawa plus premia za plaiwo plus jakas mała prowizja), oczywiscie minus koszty wozu, za 3 koła znajdziesz spokojniejszą pracę, bo tu będą chcieli ciebie zaorać :) 11) sprzet, ktory sie wiesza, wyłącza, nie zapisuje danych, szczegolnie uciążliwe jak robisz z siebie jelenia u klienta i zajmujesz jego czas powodzenia w szukaniu jeleni!

@Marcin

Pięknie opisane!!!! Potwierdzam

aha sprawy w portfelach sa leciwe (rekord z 1997), bez tytułów i co gorsza bez dokumentow (sam zapis ksiegowy), wiec sciagalnosc tego jest mizerna...... ale jesli menager podchodzi do tego jak do zwyklej sprzedazy czy handlu to życze powodzenia, tam szukaja HANDLOWCÓW co nawiną makaron na uszy a nie terenowców

Exwind

(usunięte przez administratora) Plus prowizję od wpłat, weryfikacji firm i audytów. Tereny może nie są duże ale jeśli ktoś już wcześniej pracował w tej branży to wie że i na małym terenie przebiegi aut są dość duże a w tym Przypadku nie wystarczy na paliwo i to jeżdżąc autem z niskim spalaniem, na bieżące naprawy i obsługę wydasz z premii, której trzeba pilnować i liczyć często samemu bo wpłaty nie zawsze się zgadzają a na reklamację masz 2 dni, dobra firma jak masz już emeryturę i nie chcesz siedzieć w domu. Jako główny zywiciel słabo. auto prędzej czy później zje twoje premie nawet jak będziesz na czele zestawien

Kiero
@Exwind

Załuż gaz, myślisz że firma będzie cię sponsorować?

@Exwind

Dziękuję za Twój komentarz odnośnie firmy EOS KSI Polska - na pewno okaże się cenny dla osób, które rozważają aplikację na stanowisko windykatora. W swoim wpisie skupiasz się głównie na tym, że według Ciebie wynagrodzenie nie jest wystarczające. Rozumiem, że pracownicy chcieliby podwyżek? Mógłbyś jeszcze powiedzieć, czy z racji piastowanego stanowiska otrzymałeś służbowe auto? A co powiesz o samej pracy, jakich umiejętności ona wymaga? Pracodawca wyznacza cele, które należy zrealizować? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

@Kiero

Tym bardziej ja nie zamierzam sponsorować firmy. Widać że prawda o zarobkach bardzo boli ze zgłoszono do administratora wysokość podstawy i dodatku paliwowego. Podstawa najniższa z mozliwych Dodatek jeszcze mniejszy Windykator terenowy jeździ swoim prywatnym autem.

@Exwind

pytanie z ciekawości. czy coś się zmieniło odnośnie zwrotu kosztów paliwa - tzn. jest stały dodatek czy może kwota zależna od ilości tras, czy jak dawniej rozliczane są trasy ale przebiegi poniżej 50 km niepłatne?

@antywindykator

Stała kwota bez względu na odległości.

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
a

praca ogłupiająca, a ludzie tam pracujący...szkoda gadać

zainteresowany
@a

o kim piszesz? i tam robiłeś?

Alicja

Firma EOS KSI Polska zajmuje się należnościami nie tylko w Polsce, lecz także poza jej granicami. W sposób kompleksowy i indywidualny zajmuje się wierzytelnościami. A w związku z rozwojem swoich struktur nieustannie prowadzi procesy rekrutacyjne na najróżniejsze stanowiska. Jest ich naprawdę wiele i każda zainteresowana osoba niewątpliwie znajdzie coś dla siebie. Pracodawca poszukuje między innymi osób na stanowiska: Młodszego Specjalisty w Dziale Operacyjnym, Inżyniera ds. Jakości Oprogramowania, Programistę Baz Danych w Dziale IT i Wsparcia Biznesu, a nawet DevOps Engineera. To tylko niektóre spośród wszystkich stanowisk oferowanych przez firmę EOS KSI Polska. Czy możecie napisać kilka słów na temat tego, co pracodawca może zaoferować potencjalnym pracownikom na tych stanowiskach?

Berlin1

ja juz mam dosyć tych glupich sms ktore 2 lata dostaje od tej firmy. Jestem stewardessa, nie mam zadnych dlugow ani spraw komorniczych. Zglosze to na policje. ciagle pojawiaja sie inne wiadomosci, z roznych numerow ale z tej wlasnie firmy EOS KSI.

@Berlin1

zgłoś na komisariacie sprawę, art. 107 kw, jak również art. 190a §1 kk oraz art. 286 §1 kk w zw. z art. 13 §1 kk.

Ppp

Nie rozumiem, jak można chcieć pracować w takiej firmie :). Brak ambicji i skrupułów. Czy nikt nie bierze pod uwagę iż często oszukuje się ludzi i ich straszy a działania są na pograniczu prawa i dobrych praktyk. Żenada

D
@Ppp

A coś więcej? Zaintrygowałeś mnie!

Terenowy

Pracuję w tej firmie od ponad pół roku i nigdy bym nie powiedział że ktoś tu działa niezgodnie z prawem, wręcz przeciwnie wszyscy się trzęsą nad każdym krokiem, procedurami, zgodnościami i innymi regulaminami. Mam porównanie bo to nie pierwsza moja firma z tej branzy. To jest forum dla przyszłych pracownikow, ludzie którzy macie zadłużenia - zacznijcie je spłacać a nie głupoty wypisujecie.

@Terenowy

a masz pewność że te regulaminy i polecenia są zgodne z prawem?

Terenowy
@antywindykator

Mam, bo znam przepisy poza tym zanim zaczniesz tu prace musisz zdać wiele egzaminów też z prawa.

@Terenowy

w takim razie coś słabe te egzaminy :) a skoro przepisy znasz to powiedz mi jakie zarzuty kodeksowe grożą za próbę wyłudzenia nieistniejącego roszczenia? bo właśnie taki kierunek jest jednym z filarów pracy w tej firemce

@antywindykator

Po Waszej wymianie zdań wnioskuję, że znacie funkcjonowanie firmy EOS KSI Polska z punktu widzenia osób w niej zatrudnionych lub z nią bezpośrednio związanych w jakiś inny sposób. Czy w takim razie mogę liczyć, że powiecie mi, na jaki rodzaj umowy w tym miejscu pracy może liczyć nowo zatrudniona osoba? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na dłuższy okres czasu z możliwością przyszłościowego awansu?

Firma praktykująca bardzo niefajne zachowania- podchodzące już wręcz pod nękanie. Ciągłe telefony z różnych kierunkowych, sms-y oraz wiadomości z pogróżkami (bo już ciężko to nazwać zwykłą informacją o rzekomym długu). Przegrali sprawę sądową, którą sami wytoczyli- okej, nareszcie trochę spokoju. A gdzie tam, dzwonią i piszą jeszcze częściej... pogratulować wytrwałości. O poziomie i kulturze, oraz o idiotycznych próbach manipulacji niektórych z pracowników tej szopki nawet nie będę się już wypowiadał.

antywindykator

powoli rodzi się nowa świecka tradycja. powództwo oddalone, ale debile wydzwaniają i wypisują że dług nadal jest i wymaga spłaty ha ha ha. w HOIST jest to samo, nawet terenowych wysyłają po nieistniejące długi. ukróci się to chyba dopiero wówczas, kiedy sporo zawiadomień do prokuratur spłynie, wtedy wszyscy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z całego rynku poczują bat.

@antywindykator

Twoja wypowiedź również jest z poziomu osoby, z którą kontaktowała się firma EOS KSI Polska. W Twoim przypadku chodziło o nieistniejący dług? Skąd w takim razie firma miała Twoje dane personalne i numer telefonu? Napisz, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

@Sebastian

nie o moje dane chodzi, a temat dotyczy moich klientów. sprawy o zapłatę wytoczone przez EOS KSI - wygrane, powództwa oddalone a ci idioci nadal ślą listy że dług wymaga spłaty i jakieś śmieszne rabaty proponują. żenada. że nie wspomnę o jednym kliencie, którego EOS KSI zaczął zasypywać śmiesznymi listami o jakimś rzekomym długu na 78 tys zł, ponoć za umowy telekomunikacyjne który to "dług" EOS KSI miał odkupić w... 2006 roku. zasadniczy problem polega na tym, że ów klient w tej sieci nie miał umów w tamtym okresie :) i tak nagle sobie przypomnieli po 11 latach i od 2017 roku przysyłają SMS i listy, wartość "długu" skacze raz w górę, raz w dół. raz rzekomym wierzycielem jest EOS KSI polska GmbH, w kolejnym liście już kasy chce EOS 1 NSFIZ, by za miesiąc znów o siano wołał ten rzekomy niemiecki podmiot, i tak w kółeczko karuzela i żonglerka. proponują jakieś żenujące oferty, najciekawsza była - zapłać 12 tysięcy, a resztę ci umorzymy :D do tych tępych łbów nie dociera że dług nie istnieje ale do sądu jakoś nie poszli; zapłać choć odrobinę a resztę umorzymy ha ha ha

@antywindykator

Rozumiem. Czytając konkretny przykład, który podałeś, zastanawia mnie, skąd firma EOS KSI Polska bierze wyżej wymienione kwoty, skoro w rzeczywistości nie doszło do żadnych umów telekomunikacyjnych, a tym bardziej do zaległości, których się domagają? W ogóle zastanawiające jest to, skąd firma ma adres i numer telefonu takiej osoby, którą przedstawiłeś w swoim opisie? Wiesz może, jak to wygląda?

@Sebastian

skąd EOS KSI bierze kwoty? nie mam pojęcia. szklana kula, horoskopy, losowanie, wizje narkotyczne. trudno wyczaić. skąd EOS KSI ma adres i numer? nie mam pojęcia. i klient też zielonego pojęcia nie ma. jak wspominałem, najciekawsza jest żonglerka kwotami a zwłaszcza rzekomymi "wierzycielami " - raz EOS 1 NSFIZ, raz EOS investment poland GmbH

solaris3

absolutny brak profesionalizmu,wykonywanie głuchych telefonów,i oczekiwanie na reakcję.chamskie zachowanie itp

Anka
@solaris3

w jakim celu wykonują te telefony?

Pawel

Kierownik zespołu call center. Czy ktos ma opinie na temat tego stanowiska? Jaka kasa? Jaka umowa- zlecenie czy o prace? Czy jakaś podstawa i premie od wyników? Jeśli tak to jakie

Lider
@Pawel

No to jak się wlaczylem do dyskusji to odpowiem. Praca tylko na umowe o prace. Wszystko terminowo, jasne cele, czytelne warunki wynagradzania, duzo dodatkowych benefitów. Jeśli ktoś chce pracować w cc windykacyjnym, uważam że bardzo dobre, bezpieczne miejsce. Dodam, że atmosfera wśród pracowników jest ogromnym atutem.

obserwator
@Pawel

firma zatrudnia w 99% na umowe o prace. premie sa ale nie wiem, jak tam z ich wyrabianiem.

@Lider

Możesz przedstawić wszystkie benefity oraz dodatki, które oferuje firma EOS KSI Polska zatrudnionym pracownikom? Chciałbym wiedzieć również, czy studenci poszukujący takiej pracy, aby móc ją pogodzić z zajęciami na uczelni, również są przyjmowani przez tego pracodawcę? Szefostwo daje możliwość dostosowania pracy do obowiązków szkolnych? Odpowiedz proszę, czy wiesz coś na ten temat.

Ranach

Beznadziejna firma... zwykli (usunięte przez administratora) dzwonią codziennie po parę razy i wyłudzają pieniądze za sfałszowane długi, a do tego zachowują się jak menele. TOTALNY RYNSZTOK

@Ranach

Ciekawe, co to sfałszowane długi..? uważasz, że sobie je wymyślili? i akurat dzwonią do Ciebie...co za zbieg okoliczności! to ciekawe..., kim Twoim zdaniem jest menel? osobą, która pracuje od 7 do 21 sześć w dni tygodniu? to jest portal o pracodawcy. Dłużników zapraszamy do pracy i spłaty swoich zobowiązań.

@pracownik

tak, sfałszowane długi. wymyślone. roszczenia często nie istnieją w ogóle. i daj spokój z tymi bredniami że pracownicy eos pracują po 14 godzin 6 dni w tygodniu. chyba że macie tam niezły (usunięte przez administratora) :D w eos nie ma dłuzników. są ofiary prób wyłudzeń. chcesz zobaczyć dokumenty na to?

Sebastian

Rozumiem, że w przypadku firm windykacyjnych duża część wpisów może dotyczyć oceny prawidłowości wymagania roszczeń od osób, do których firma dzwoni, jednak chcę przypomnieć, że w tym wątku wypowiadamy się na temat pracy w tej firmie. @pracownik, wspomniałeś o tym, że w firmie EOS KSI Polska pracownicy pracują od 9 do 21, aż sześć dni w tygodniu. Chciałbym zapytać, czy stawka wynagrodzenia za pracę w tym miejscu jest stała, czy może uzależniona od ilości przepracowanych godzin? Uzupełnij, proszę, swój komentarz w tym zakresie.

Gosia
@pracownik

Niestety to prawda, jak chcecie pracować dla oszustów to brawo. Mają myk numer, na chybił trafił, podają nie moje imię i nazwisko, inne miasto i twierdzą, że mam długi. Bzdura. Chamscy pracownicy próbują coś ze mną negocjować, a nie ogarniają rozumkiem, że nie jestem ich dłużnikiem. Mało tego wymagają, żebym im podała moje dane. Kpina i żal.

Lublin

Witam! Czy ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć o plotkach, które od jakiegoś miesiąca słyszymy w Lublinie w naszym "światku windykacyjnym", mianowicie chodzi o anulowanie w Eosie wszelkich premii i możliwym rozwiązaniu CC na rzecz podobno windykacji terenowej. Tylko prosiłbym bez obrażania - takie chodzą pogłoski i chciałbym ich potwierdzenie lub zaprzeczenia. Pozdrawiam

Lider
@Lublin

Moim zdaniem to zwykła plotka. Absolutnie taka sytuacja nie może i raczej nie będzie miała miejsca. Z tego co wiem, zarobki mają się systematycznie poprawiać - patrz nowe ustalenia w regulaminie. Ja uważam, że jest dużo lepiej i nieoficjalnie wiem, ze planowane sa kolejne zmiany ktore mają poprawiać wynagrodzenia i warunki w cc i całym DO.

Lublin
@Lider

Ok, miejmy nadzieję, że tak, ale z drugiej strony już od ponad pół roku nie widzę żadnego ogłoszenia na stanowisko na CC w Eos, a kiedyś były regularnie; teraz co 2 miesiące dajecie tylko ogłoszenie na stanowisko związane z obsługą nieruchomości czy coś w tym rodzaju. Nie zobaczę nic w regulaminie, bo nie pracuję u Was.

@Lublin

z tego co mi się obiło o uszy od jednej osoby, to wygląda to na częściową plotkę. nie będzie likwidacji działu CC (byłaby to głupota), ale coś tam chcą kombinować przy premiach. oczywiście tylko po to, aby ich płacić jak najmniej, a najlepiej to wcale.

@antywindykator

A czy obecnie firma EOS KSI Polska zatrudnia w ogóle windykatorów terenowych? Jeżeli tak to, czy ktoś z Was ma informację o tym, jakie warunki zatrudnienia otrzymują osoby na tym stanowisku? Ciekawi mnie, czy pensja uzależniona jest od kwoty, którą uda się odzyskać od dłużników, czy może jest stała i niezmienna? Zachęcam do przedstawienia, jak to szczegółowo wygląda.

Real

Człowieku o czym Ty mówisz...? Radzę zastanowić się nad sensem swojej wypowiedzi. Czy Pan wie co oznacza oddalenie powództwa? Przecież to nie jest umorzenie długu...

@Real

nie bredź pseudowindykatorze, chcesz zabłysnąć a tylko się kompromitujesz. brak ci elementarnej wiedzy więc powiedz swojemu kierownikowi aby cię nie oszukiwał tylko powiedział prawdę jak jest w rzeczywistości od strony prawnej. OK, może jednak ja ci ułatwię zadanie i troszeczkę rozjaśnię umysł. a czy mi uwierzysz, to nie mój problem. posłuchaj zatem uważnie śmieszny chłoptasiu: nigdzie nie napisałem że oddalenie powództwa oznacza umorzenie. oddalenie powództwa oznacza że roszczenie jest nienależne i go nie ma. tak wiem, kierownik ci ściemniał na szkoleniach że po oddaleniu powództwa dług nadal istnieje i trzeba wciąż ludzi nękać. uwierz, słuchając kierownika daleko w życiu nie zajedziesz. co najwyżej do prokuratury po zarzuty. podam ci teraz prosty przykład - może dotrze do ciebie podstawowa wiedza. otóż słuchaj: pożyczam ci 100 zł. ty mi 100 zł oddajesz - ale ja nagle twierdzę że wisisz mi 100.000 zł. śmieszne, prawda? ale ja nie robię sobie żartów i wnoszę pozew o zapłatę. w sądzie mnie zabijasz śmiechem, sąd oczywiście oddala powództwo. i pytanie: czy nadal masz u mnie dług w wysokości 99.900 zł, mimo że sąd oddalił powództwo?

@antywindykator

Jak widzę szanowny pan antywindykator znowu swoje... Radzę samemu poczytać KC. Oddalenie powództwa oznacza, że na danej sprawie nie zostanie wystawiony sądowy nakaz zapłaty a nie, że sąd anuluje zadłużenie. Jakoś jak wcześniej wykazałem "mądrość" pana antywindykatora to najpierw pan się zagotował, potem pokazał jaką kulturę osobistą przedstawia swoją osobą a następnie usuną swoje posty... A inna sprawa panie antywindykatorze, że o pana poziomie wiedzy ekonomicznej najlepiej świadczy fakt, że używa pan "pieniążków"... Nie wiem jak pan i pana klienci to robią ale w Polsce i w każdym innym kraju w obrocie finansowym są PIENIĄDZE a pieniążkami to się dzieci w przedszkolu bawią...

@Ciekawy

no i masz... kolejny pajac się odezwał. w dodatku to jakiś ćwierćinteligent w szeleszczącym dresie. nawet nie wiesz w którym kodeksie jest mowa o oddaleniu powództwa hahaha. przede wszystkim jednak - podpowiem ci, że oddalenie powództwa rzeczywiście oznacza brak nakazu zapłaty. ale nie oznacza że sąd jakikolwiek dług anuluje. sąd niczego nie umarza ani nie anuluje, ponieważ oddalenie powództwa oznacza, że roszczenie jest bezzasadne - czyli nie istnieje; nie było, nie ma i nie będzie. umorzyć bądź anulować można tylko coś, co istnieje. jakieś kłopoty z językiem polskim masz? a na koniec zapytam, co ci do tego czy mówię pieniążki czy pieniądze? nie dość że z ciebie zarówno ekonomiczny jak i prawny imbecyl, to jeszcze język polski ci co nieco obcy. skąd ty się wziąłeś? z armią czerwoną zza urala przybyłeś?

@Ciekawy

dodam ci coś jeszcze. nie słuchaj kierownika jak ci bzdury opowiada że oddalenie powództwa nic nie znaczy, bo to jest totalny idiota. wyguglaj sobie wyrok sądu apelacyjnego w wawie, sygn akt VI ACa 153/15 i poczytaj ze zrozumieniem (o ile potrafisz). mi nie wierzysz, może sądowi uwierzysz. bo wiem że kierownika masz za boga, ale naprawdę na tej wierze w niego daleko w życiu zawodowym nie zajedziesz. no chyba że ty mu tam... :D

@antywindykator

O ile Ja potrafię czytać ze zrozumieniem to ty raczej nie potrafisz do oponentów odnosić się z kulturą. Ot normalna sytuacja: w realu nikt to na forach, anonimowo, będę obrażał innych mających inne zdanie. Przedstawiony tutaj przez ciebie przykład nijak się ma do większości spraw obsługiwanych przez firmy windykacyjne. Czym innym jest uchylenie wyroku z powodów formalnych (zbyt późno wypełniony weksel) a co za tym idzie także kolejny wyrok na sprawie a czym innym dochodzenie np. niespłaconego kredytu. I jeszcze jedno. Pouczając wszystkich przynajmniej staraj się prawidłowo pisać: wersją poprawną jest wygoogluj, dopuszczalną wygugluj ale nigdy WYGUGLAJ... Jak piszesz to ten czerwony pasek pod wyrazem nie oznacza, że wyraz jest ważny tylko, że błędnie napisany... No ale co Ja tam wiem i jak mogę pouczać takiego guru windykacyjnego

@Ciekawy

ho ho ho, widzę że instrukcje od kierownika ci przyszły :) przestań już się kompromitować windykacyjny kretynie, ćwierćinteligencie w szeleszczącym dresie. tym razem wyskakujesz z uchyleniem wyroku? mowa jest non stop o oddaleniu powództwa barani łbie, więc nie wypisuj bzdur że potrafisz czytać ze zrozumieniem

@antywindykator

Pełna kultura. Profesjonalizm. Opanowanie. Jak to jest być nikim w realu skoro tutaj taki odważny jesteś? A od jakich trolli ty dostajesz instrukcje? Nie ma to jak ktoś bez wykształcenia chce uchodzić za guru w jakiejś dziedzinie a poza kilkoma przykładami na pamięć nauczonymi cała reszta wiedzy to popłuczyny. Gdybyś miał podstawową wiedzę prawną to byś wiedział, że w przeciwieństwie do krajów anglo-saskich w Polsce nie obowiązuje system "Judge made law" a więc nie ma prawa precedensu. To co jest prawidłowe w jednej konkretnej sprawie nie ma zastosowania w innych podobnych. A tych, gdzie banki czy firmy windykacyjne wygrały jest dużo więcej niż oddaleń. Staram się zejść do twojego poziomu ale mi się to nie udaje więc mam nadzieję, że przynajmniej część tego zrozumiałeś.

@Ciekawy

weź mi odpowiedz jełopie: - co wspólnego ma tu prawo precedensu - co wspólnego ma tu uchylenie wyroku - co wspólnego ma tu liczba oddaleń czy zasądzeń jeśli istotą problemu jest próba wyłudzenia przez EOS pieniędzy po oddaleniu powództwa i twoje idiotyczne brednie o tym co znaczy oddalenie?

@antywindykator

Czyli jak pożyczam z banku 10000 PLN, nie spłacam całego kapitału, zostaje mi 8000 PLN + bank nalicza mi odsetki zgodnie z umową którą podpisałem. Ja biorę bank a później firmę windykacyjną na przeczekanie. Sąd oddala pozew o nakaz zapłaty więc wg twojego myślenia nie jestem już nic winien? A ze słownictwem i kulturą cały czas staram się zejść do twojego poziomu no ale jakoś nie potrafię. No ale tak już jest, że jak kończą się argumenty to zaczyna się państwo. A co do języka polskiego to nawet jeżeli przybyłem, jak to napisałeś, z Armią Czerwoną, to i tak tym językiem posługuję się lepiej niż ty. No ale przecież nie można od takiego specjalisty jak ty wymagać wszystkiego. Udzielając się na forach wszystkich firm windykacyjnych i w paru innych miejscach, opluwaniem wszystkich co to nie myślą jak ty, nie masz widocznie czasu na zaznajamianie się z tak trudnym językiem jak polski...

@Ciekawy

spróbuj pojąć, że świat nie wygląda tak jak tłucze to do łba tobie i tobie podobnym kierownik bądź jakiś pajac na szkoleniach. wiem że to dla ciebie bardzo trudne, gdyż dla was firma jest pępkiem świata a kierownik zmiany wyrocznią, bo sypnął jakimś paragrafem i już robi się za waszego guru. odpowiem ci raz jeszcze, od ciebie zależy czy przyjmiesz to do wiadomości, czy wpływ (usunięte przez administratora) windykacyjnych jakich masz w firmie nad łbem jest silniejszy. TAK, oddalenie powództwa oznacza że roszczenie jest bezzasadne i go nie ma. nie oznacza to że sąd coś umorzył, bo umorzyć można tylko coś co istniało. oddalenie oznacza że go nie było i nie ma. doskonale wiem co wam za durnoty wciskają na szkoleniach, ale uwierz, nie tędy droga a tą ścieżką daleko nie zajedziesz. tak, nawet jak pożyczyłeś z banku i nie oddałeś - a sąd oddalił powództwo, roszczenie nie istnieje gdyż powód widać nie potrafił udowodnić. a udowodnić trzeba co do kwoty jak i zasady. mało tego - dalsza windykacja po oddaleniu powództwa to proszenie się o zarzuty z KK (usiłowanie wyłudzenia, także poprzez wprowadzenie w błąd i wyzyskanie tego błędu), a w przypadku nowego pozwu - jego odrzucenie z uwagi na powagę rzeczy osądzonej. a już wpisanie do KRD takiej sprawy to kara grzywny do 30.000 zł przewidziana w art. 48 ustawy plus do tego przegrana sprawa o zadośćuczynienie dla wpisanego, gdzie sądy zazwyczaj zasądzają kwoty rzędu 4-8 tys zł. zapoznaj się chociażby z wyrokiem SA w warszawie sygn akt VI ACa 153/15 i jego uzasadnieniem. grzecznie wrócę do przykładu jaki ci podawałem wcześniej: pożyczam ci 1000 zł, ty oddajesz mi tysiąca ale mi odbija i twierdzę że ci pożyczałem 100.000 zł. wnoszę pozew, sąd powództwo rzecz oczywista oddala. czy wg logiki twojego kierownika nadal mi wisisz 99.000 zł bo oddalenie powództwa nic nie znaczy, czy jednak jesteśmy rozliczeni? proszę, odpowiedz mi na to pytanie - wisisz mi 99.000 zł czy jesteśmy rozliczeni? dziękuję za uwagę

@antywindykator

Ty swoje o wyimaginowanym długu 100000 PLN powstałym z pożyczenia 1000 PLN a Ja swoje powtórzę: czy uczciwe jest jak ktoś pożycza z banku pieniądze, nie oddaje ich a potem bierze na przeczekanie i korzysta z rad takich jak ty? Nauczyłeś się jednego przykładu wyroku i jednej formułki przykładu i tak ją klepiesz wszędzie wszystkich innych mając za zera... Jeden wyrok i to nawet nie pożyczki czy kredytu tylko jakichś usług. Wg ciebie i innych takich jak ty nie musisz oddawać długów jak przetrzymasz wierzyciela. Zamiast zająć się pracą czy życiem prywatnym siedzisz na forach i obrażasz ludzi. Są ludzie dyskutujący za pomocą siły argumentów. Inni uznają argument siły. A są i młotki. Domyśl się (tak, wiem, ciężko ci będzie) za kogo uważam ciebie. Jednego wyroku się nauczył, obraża, pluje jadem i za mędrca się uważa. A tak przy okazji: kto to jest kierownik zmiany?

@Ciekawy

na jakie przetrzymanie można wziąć wierzyciela? czy ty się człowieku w ogóle słyszysz co bredzisz? weź mi wytłumacz w jaki sposób dłużnik może przetrzymać wierzyciela, aby roszczenie się przedawniło? no (usunięte przez administratora). może zamknie go w piwnicy na 3 lata aby ten nie złożył pozwu w sądzie? przedawnienie roszczenia to wynik tylko i wyłącznie frajerstwa wierzyciela, który miał wystarczająco dużo czasu aby wystąpić na drogę sądową celem odzyskania należności. dłużnik nie ma na to żadnego wpływu. a skoro prawo przewiduje instytucję przedawnienia, a wierzyciel dopuszcza do przedawnienia - to nie miej pretensji że ktoś z tego prawa korzysta, a pyskuj do tych którzy takie prawo ustanowili. dodam że ta zasada zawarta była już w prawie rzymskim, więc koleżko chyba ci nie po drodze z edukacją i logiką. a co do uczciwości to ty mi powiedz, czy uczciwe jest kiedy nie potrafi się udowodnić istnienia roszczenia, a żąda zapłaty kwoty dwa-trzy razy większej niż by się rzeczywiście należała? no i młotkiem to się młotku sam w ten durny łeb stuknij, windykacyjny ćwierćinteligencie w szeleszczącym dresie, bo widzę że nawet nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie, czy po oddaleniu powództwa nadal mi wisisz kasę, czy jesteśmy już rozliczeni. aha, i nawet nie masz bladego pojęcia o orzeczeniach, weź mi pojaśnij jaka jest różnica pomiędzy roszczeniem które swoje źródło znajduje w pożyczce, kredycie bądź usłudze, skoro i tak każde jest nieudowodnione (czyli de facto wyimaginowane) bądź przedawnione? powództwo do oddalenia, ale ty czekasz co ci kierownik powie i powtarzasz w kółko te brednie. to odpowiedz na moje pytanie - po oddaleniu powództwa wisisz mi 99 tys czy jesteśmy jednak rozliczeni?

@antywindykator

Tak jak pisałem ciężko zejść do twojego poziomu ale spróbuję... To co pisałem wcześnie o systemie anglo-saskim "Judge made law" (przetłumaczę ci to: sędzia tworzy prawo, prawo precedensu) co oznacza, że wyrok wydany w jednej sprawie staje się obowiązującym prawem w każdej podobnej sprawie o ile któraś ze stron się na to powoła. W Polsce sędziowie są niezawiśli (uprzedzając twoje plwociny nie chodzi mi o kontekst polityczny) a to oznacza, że wydając wyroki kierują się konstytucją, ustawami i własnym doświadczeniem a co za tym idzie inny sędzia mógłby wydać na tej lub podobnej sprawie inny wyrok. Aby wiedzieć dlaczego na tej konkretnej sprawie (jak dotąd posługujesz się cały czas tym samym przykładem tak jak tym samym przykładem o rzekomym długu) należałoby przeczytać akta sprawy, w nich może być zawarta informacja dlaczego sąd wydał taki a nie inny wyrok. Zdaję sobie sprawę, ze Rów Marjański przy twoim poziomie wiedzy, kultury i pomyślunku jest zaledwie płytką kałużą a ego i przekonanie o własnej wielkości jest wielokrotnie większe niż Mount Olympus na Marsie i z dużym problemem przyjmujesz wiedzę poza tą którą kazał ci powtarzać jakiś inny troll. Wiedz, że przedawnienie trwa różnie w zależności od rodzaju zobowiązania a nie wszystko równo 3 lata. W chwili obecnej nie mam styczności z branżą ale uzyskiwałem wyroki gdzie sędzia nie zasądzał nakazu zapłaty przy jednoczesnym wskazaniu, że wyrok ten nie powoduje jednoczesnego wygaśnięcia zobowiązania. Ale typowemu takiemu jak ty przedstawicielowi gatunku Iuris Ignorantus Kretynus o inteligencji na poziomie śniętej ameby można podawać całe przykłady obalające jego teorie a on i tak, jak na prawdziwego trolla przystało, nie będzie przyjmował tego do wiadomości. Fora na gowork są dla osób chcących pracować w jakiejś konkretnej firmie i szukają informacji o niej. O oczekiwaniach pracodawcy i warunkach zatrudnienia i aż przykro czasami czytać takiego trolla który stara się zaistnieć choćby i pisząc nie w temacie. Są inne fora o zadłużeniach i firmach windykacyjnych dla dłużników (wiesz to gdyż i tam swoje wypociny zamieszczasz) ale to nie jest jedno z nich. Tak jak nie są nimi fora Kruka, getBacka i jeszcze kilku firm gdzie wylewasz swoje żale i coś co u kogoś o większym IQ nazwałbym przemyśleniami. Jeżeli tak wszędzie plujesz jadem to pytanie czy wszędzie tam pracowałeś i cię pogonili czy zamiast żyć w realu to w sieci starasz się być kimś? Już bardziej zejść do twojego poziomu mi się nie uda. I tak na zakończenie ci powiem, że nie noszę szeleszczącego dresu, nawet nie wiedziałem, że takie są. Tyle lat żyłem w nieświadomości i dopiero taki troll jak ty mnie uświadomił w temacie (jednak na coś się przydałeś).

@Ciekawy

spróbuj odpowiedzieć na prosty temat, zamiast bredzić o wątkach zupełnie bez związku, bowiem wywołujesz wrażenie że sklonowana owca ma większe IQ niż ty. albo nie odpowiadaj, wiem że za dużo od ciebie wymagam. a kandydatom do pracy w tej pseudofiremce życzę powodzenia. a przede wszystkim to używania własnego rozumu

@antywindykator

Tak, jak napisał mój przedmowca. Forum gowork, nie służy do tego aby wylewać gorzkie żale, jakiegoś nakreconego na obrażanie i pisanie głupot, czlowieka. Nie masz nic ciekawego do napisania o PRACODAWCY, opuść forum i się nie blaznij. Tak pracuję w Eos i potrafię myśleć.

@Martyna

o hohoho zaszczekał ratlerek nasłany przez firmę :) gorzkie żale to sobie możesz w niedziele wielkopostne uczestniczyć, zamiast bredzić tutaj. uważasz że nie mam nic ciekawego do napisania o tym pracodawcy? oj jest, i to sporo. nawet nie wiesz ile by się tego nazbierało :) jakbyś wiedziała co ludzie w tej firemce mówią, na co narzekają to przestałabyś takie głupoty wypisywać. i nie błaźnij się że pracujesz w eos i potrafisz myśleć :D pracować - to owszem nie wątpię, co do umiejętności myślenia to jednak ci się tylko wydaje

@antywindykator

To co ciekawego możesz napisać? Nie obrażaj i nie oceniaj, ludzi których nie znasz!!

Windykator
@antywindykator

Czytam Twoje wypowiedzi na różnych forach. Jedna rada. Cokolwiek bierzesz-przestań.

@Windykator

pilnuj lepiej żeby ci krówki z łąki nie pouciekały

ciekawyidiota
@Ciekawy

"Sąd oddala pozew o nakaz zapłaty" MISTRZOSTWO!

ewelina

Nikt przy zdrowych zmysłach nie podejmuje pracy w EOS KSI. Już bardziej moralne jest wyjście na ulicę TIRy łapać.

wMartyna

Gdzie? W Eos? To jakiś żart.

@wMartyna

tak, mobbing. w eos. żartem jesteś ty, tępa kierowniczko co myśli że się ukryje za parawanem jako szeregowy pracownik :)

@antywindykator

No nie jestem akurat kierownikiem, tępy człowieku. Nie wiesz to nie pisz. Od dłuższego czasu, jestem też na macierzyńskim wiec na głową też mi nikt nie siedzi, mówiąc co mam pisać. I co teraz?

@Martyna

na macierzyńskim siedzisz, kierownikiem nie jesteś a sytuację w firemce masz w małym palcu. nie widzisz tu dziwnej sprzeczności? gubisz się już w tych kłamstwach dzieweczko

@antywindykator

To, że BYŁAM na urlopie macierzyńskim (już wróciłam i jest dużo lepiej i będzie jeszcze lepiej) nie oznacza, że nie wiem co się dzieje w firmie. Eos nie zapomina o pracownikach którzy są nieobecnie przez dłuższy czas, przeciwnie.

Hanna

@anonymous, dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że w pracujące weekendy wlicza się zarówno sobota i niedziela? Czy w dni weekendowe czas pracy jest krótszy? Jeżeli możesz to przedstaw, jak kształtują się konkretnie zarobki za pracę w firmie EOS KSI Polska? Zachęcam do dalszej dyskusji na ten temat.

Hanna

Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? Napiszcie jeszcze proszę jaka panuje atmosfera między pracownikami? @Bartek, a w jakich godzinach odbywa się praca? Weekendy są wolne? Proszę Was o merytoryczne odpowiedzi, takie które mogą pomóc innym użytkownikom forum w znalezieniu nowej pracy.

@Hanna

poszukiwania nowej pracy to polecam prowadzić poza eos ksi :)

ex
@Hanna

@Hanna a na jakie stanowisko chcesz startować? Do jakiego działu?

ARAS
@ex

Pewnie na te telefonistki co tak ludzi telefonami nękają

@ARAS

Mnie też nękają nie mają co robić tylko dzwonią do ludzi i nie wiem co mam robić troszku się boję bo mogą mi zablokować konto, Panu Aras też zablokowali konto.

@Hanna

Godziny pracy zależą od lokalizacji. Sama rekrutacja ogranicza się do jednej rozmowy. Atmosfera jest jednym z największych plusów tej pracy - przynajmniej na szeregowych stanowiskach. Weekendy pracujące - jeden w ciągu miesiąca, ale to zależy od lokalizacji

Hanna

@REKRUTOWANY, rozumiem, że nie przyjąłeś oferty, która została zaproponowana przez firmę EOS KSI Polska? Możesz napisać coś więcej o samej rozmowie kwalifikacyjnej? Osoba rekrutująca zadawała jakieś szczegółowe pytania? @Inspektor, możesz napisać, jak wyglądają Twoje warunki zatrudnienia w firmie EOS KSI Polska na stanowisku windykatora terenowego? @Gp, masz jakieś doświadczenie z pracy w firmie EOS KSI Polska? Dlaczego uważasz, że w firmie windykacyjnej nie powinno robić się kariery? Wyjaśnij, co miałeś na myśli.

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.