brak logo

Central European Entertainment Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Central European Entertainment Sp. z o.o.

admin 2015-05-17 03:39:55
Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Central European Entertainment Sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.
1
amelcia 2015-10-21 12:12:15
ciężko powiedzieć lub ocenić jak pracodawca prowadzi firmę, szczególnie w segmencie restauracyjnym. szczególnie zależy to od stanowiska, bo jak np. ktoś się u nich dostanie na artystę kanapkowego w subway to ciężko zapewne mu w jakikolwiek oceniać odgórne procedury kierownicze, ale to moje zdanie tylko, no chyba że ktoś się załapie np. na dyrektora operacyjnego
kazik 2016-04-19 16:07:53
Central European Entertainment Sp. z o.o. nikomu nic nie mówi, ale Subway już wiele osób kojarzy. Firma robi bardzo smaczne kanapki, zatrudnia wielu studentów do pracy. Głównie studentów w sumie, ale to spory plus, bo oferują elastyczny grafik i idzie pogodzić prace z zajęciami.
Zostaw swoją opinię o Central European Entertainment Sp. z o.o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Central European Entertainment Sp. z o.o.