Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Buldog

Kumpel probowal znalezc cos w posredniaku i lipa. Coraz mniej ofert. Ja tam zostaje w City, inspektora mam w porzadku, idzie sie dogadac, praca jest. Na jesieni bedzie gorzej z robota

@Buldog

Chyba sam złotousty MiniMini pisał ten komentarz na zamówienie prezesa.

Osiedlowy Skrzat

Z dumą mogę powiedzieć że już nie jestem pracownikiem tej firmy. Rezygnacja to najlepsza decyzja.

Dzidek

Przegladam to forum czasem i od miesiecy jest to samo. Mnostwo hejtu i niewiele rzeczowych informacji lub porad. Mam wrazenie ze niektorzy hejtuja dla samej przyjemnosci hejtowania. Slabe to wszystko.

Leon.
@Dzidek

Za wiedze trzeba zapłacić -przeczytaj mój wcześniejszy post .

Lolek

Szczerze mówiąc to mając w perspektywie że zapłacą z dużym opóźnieniem albo za dwa miesiące to wybieram to drugie. Czasy są ciężkie a wygląda na to że będzie jeszcze gorzej. Recesja idzie i rynek pracownika się kończy.

@Lolek

Mini mini pracował dlatego , że kiedyś jeden z prezesów powiedział : Nie zwolnię minionka , musi być ktoś w firmie mniejszy o de mnie ,ale w obecnej sytuacji....

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Pit

mamy się cieszyć że łaskawie zapłacili po miesiącu czy dwóch opóźnienia oni za wszystko walą kary a na nich kary nie ma ludzie opamiętajcie się.!!

Trep
@Pit

Teraz w wielu firmach zalegaja albo w ogole nie placa, takie sa realia. Jak zaplacili to dobrze, w mojej poprzedniej robocie w ogole kasy nie zobaczylem

@Trep

To przez bezczynność i godzenie się na wszystko dzieją się takie rzeczy gdyby wszyscy zaprotestowali lub zeszli z obiektu musieliby to zmienić.

@Pit

Były protesty, nie wychodzenie na obchody, to płacili. Jak stracili obiekt, to zalegają ludziom za luty i marzec. Do tej pory nie ma wypłat. Nawet dodzwonić się nie ma do kogo, bo nikt nie odbiera albo po jednym sygnale rozłączają się. A "pan prezesik" rozłączył się w trakcie rozmowy - totalny brak kultury. Ale niech nie myślą, że odpuścimy, walczymy o swoje, odpowiednie kroki zostały już podjęte.

Leon
@Pit

Niewielu jest przygotowanych do walki wypłaceniu zaległego wynagrodzenia -Bo większość oczekuje,że ktoś będzie walczył za was .Podajcie nazwy spółek (dane) z którymi podpisaliście umowy .

Osiedlowy Skrzat

Firma schodzi na psy, kończy mi sie umowa i zadnych propozycji. Trzeba spierdzielac z tego tonącego okretu jak najdalej.

Widzę, że na Facebooku się uaktywniło City Security po dłuższym okresie nieobecności i prezesina Krasicki. Udają troskę o ludzi w związku z epidemią koronawirusa. Natomiast nic nie wspominają kiedy oddadzą ukradzione pieniądze

Ona

Może że naprawdę się martwi prezesina, a ty zaraz obrażasz..

Ramzes

Najlepsza firma na rynku.Nikt się nie czepia ,luzik.Boje się, że jak zatrudnią koordynatora to wszystko się zmieni na gorsze. Zaczną przyjeżdżać na obiekt , i się czepiać o byle co tak jak w innych firmach

@Ramzes

Masz rację najlepsza nikt tak po mistrzowsku ludzi nie okrada.

Ramzes
@Pit

Pisałem o atmosferze w firmie, że nikt się niczym nie interesuje , nie ma nadzoru , koordynatora , nikt nie odbiera telefonów .Brak wynagrodzenia za 2 miesiące to inny temat...

Ms

Złodzeje

MM

I co kolejny obiekt poleciał ???

Sporo obiektów na PHO przepisali

Benio

He he he, obiekty przepisuje na PHO co mi zrobicie bałwany ?

Hbc

U nas był minimini przywiózł maseczki !!! Szok !!! Szkoda, że kasy nie przywiózł . Jeżu jaki on malutki!!!

Ona
@Hbc

Fakt , duży nie jest !!!

@Benio

tu każdy może dać taki nick jaki chce ;(

Czarny

Opinia jak jedna z wielu , (usunięte przez administratora) , żenada i banda złodziei i mówię to z czystą odpowiedzialnością. Brak wynagrodzenia i rozliczeń podatkowych. Jeżeli ktoś ma chęć zatrudnic sie w tej firmie , musi mieć świadomość, ze zapomni o wynagrodzeniu . Pozdrawiam Prezesów

Nie duży Rafał z Żyrardówa
@Czarny

Tylko proszę, nie zachowaj się jak dziecko ze żłobka. Pamiętaj kultura to podstawa . Nawet jak Ci nie płacą 3 miesiące . Kultura, kultura , kultura nie jak dzieci ze żłobka !!!

Lewy Grudziądz

(usunięte przez administratora) Firma w upadłości syndyk zabezpieczył trzy auta trzy laptopy i jakieś drobne rzeczy Firma nie współpracuje z syndykiem nie ma żadnych dokumentów związanych z pracownikami Żenada Krasicki i spółka jak was covit 19 nie (usunięte przez administratora) to mam nadzieję że komornik tak Cię zrucha że będziesz cieciował na parkingu na Ukrainie

@Lewy Grudziądz

Oczywiście, chłopaki z Ukrainy zrobią to zachowaniem środków ostrożności tz. maseczki , środki do dezynfekcji. No i podstawa ,to kultura !!! nie jak jakieś małe dzieci ze żłobka!!!!

Benio
@MM

Parking na Ukrainie to sobie mogę kupić ????

@MM

Jestem za chłopakami z Ukrainy !!!

Roman

Ty dostałeś , ja czekam , nie zapłacili mi za luty i marzec- galeria Marcredo Ciechanów

Galeria Józefosław

Nam też wiszą za dwa miesiące . Nikt nie odbiera telefonów Nie wiadomo co robić ...

Kutno

Oddajcie nasze pieniądze za styczeń i luty !!!!!

Pepe R1

Dziś święto CBŚP moze pomogą odzyskać nasze wynagrodzenie?????

Obawiam się , że nie pomoże ☹️

@MM

Dużo ciepliwości i nadziei -zostało do odebrania mojej kasy 924 dni i 8 godz.

@Pepe R1

Napisz jak naprawdę śię nazywasz

@Gość

Możemy się spotkać przed CBA odpowiada ,lub przed kliniką prawa

@Pepe R1

Na mieście wróble ćwierkają, że chłopaki firmę podzielili ????

@Pepe R1

Święto i po święcie , a Ty dalej kasy nie masz.

@Gość

Zostało 817 dni i 8 godz cierpliwości Panie Gość .Wiedza lubi cisze.

Zadowolony

Kolejny obiekt stracili , Fabryczna. Już ja się postaram abyście stracili ich jak najwięcej. Dużo kolegów mam w city. Namawiam każdego. Dzięki mnie już straciliscie kilka obiektów ; ) pozdrawiam cieplutko

zenek
@Zadowolony

Ty się chwalisz czy żalisz?

@Zadowolony

Fabryczna??? To kiedyś był obiekt Cyrana , wcześniej Krajewskiego ?!

@Zadowolony

Dobra, alfa wzięła , i co takiego się stało ?! zostanie w rodzinie.

Maciek
@Zadowolony

Widziałem się z Tadziem . Wszystko potwierdził co piszesz.

Brawo Alfa !!!

@zenek

Brawo Alta !!!

GOŚĆ

TRAGEDIA .ZACHOWUJEĆIE ŚIĘ JAK MAŁE DZIEĆI ZE ŻŁOBKA LUB JESZCZE GORZEJ

@GOŚĆ

Pozdrowienia dla wszyskich w City.... z fort Służew.

Ksaa.na święta.jest !!

Tak jest kasa na święta !!!! Bożego Bożego Narodzenia ☹️

Pepe R1

Powtórze pytanie :Kto odebrał za nas wynagrodzenie???.

Pepe R1

Do prawników gdzie przysięga Hipokratesa wypłacie zaległe wynagrodzenia .firmy wspólnoty też.byly okłamywane nie wypłacali nam kasy to.koszty w/w podmiotów sa automatycznie niższe .kto odpowie - gdzie jest nasza kasa ????..

Kultura śię kłania

PIT

Można mieć jakąś nadzieję bo powoli zaczynają rozsyłać PITy nie wiem czy będą ze wszystkich spółek ale coś drgnęło.

@PIT

Może nie mają na znaczki ....dlatego tak późno pity wysyłają ?

Jarosław T
@PIT

Jeżeli czekacie na pity że spółki City Security S.A potem VSB to możecie zapomnieć, Syndyk nie otrzymał od CS wszystkich dokumentów od firmy i nie są w stanie nam rozliczeń przesłać.

Kultura śię kłania

GOŚĆ

Aż ręce opadają KULTURA

PIT

W sprawie Pit skargi wysyłać do 1us.warszawa.srodmiescie@mf.gov.pl

Dziwne

Nadal nie ma pitow w poniedziałek idę zgłaszać sprawę do odpowiednich instytucji

Domy Towarowe Centrum
@Dziwne

Dziwne to jest to, że tylko Tomek dostał kasę. Nam wszystkim wiszą kasę za maj i czerwiec 2019 r w sumie będzie 170 000 pln dla wszystkich.

@Dziwne

U nas jest Alfa od 1 lutego wynagrodzenia na czas niech dziady narzekają , ze stracili obiekt . Koordynator mówił , że przejęli po city 40 obiektów i bardzo dobrze jak ludziom nie płacą . Mamy swojego człowieka w CS w ciągu 2 miesięcy przejmiemy 20 kolejnych obiektów. Pan Darek wie co mów .....

Mikołaj

Możecie napisać coś więcej na temat aktualnej sytuacji w firmie City Security? Przede wszystkim chcę wiedzieć, czy zatrudniają nowych pracowników.

pawel
@Roman

przeciez alfa grup security to city security. te same metody, ci sami ludzie. wynagrodzenie mialem do reki. juz nie pracuje, bo potrzebowalem umowe do kredytu... choc w tej sytuacji to juz bez znaczenia

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.