Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Maniek

Tu korespondują byli pracownicy City z obecnymi i kierownictwo i konkurencja. Same bzdury wyżej wymienieni coś sobie udowadniają. Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Ta i wiele innych firm ochrony działa z powodzeniem a specyfiką pracowników tej branży są donosy, podpieprzanie, czarny PR. Aż szkoda czasu na te głupoty.

Gienek

W PUNKT kolego

@Maniek

Fakt, duzo tu czarnego PR i dzialan konkuencji

@Maniek

Działa z powodzeniem za pieniądze, których nie wypłacili pracownikom. Nie pomógł nakaz z PIP. Teraz czekamy na reakcję "firmy", bo dostali pismo od prezydenta. Totalni (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Najlepsza (usunięte przez administratora)która muśli ze zalicza Tomku !Naucz liderów/(usunięte przez administratora)inżynierów a praca sama będzie szła :P

Pracowałem w różnych miejscach również za granicą i po powrocie do Polski dostałem pracę w City mam dobrą lokalizację i atmosferę w pracy.

Mc

Za granicą lepiej płacą, po co wracałeś, było trzeba zostać tam

no coments

Ludzie sami sobie posty piszecie pochwalne... ???

Były

A jak tam z kasą? Wypłate też masz na czas ??? Nie musisz pożyczać od znajomych, rodziny na życie ... !!!

@Były

W City była to praca tymczasowa, teraz jestem gdzie indziej.

W szoku

To super bo dziesiątki ludzi bez wypłat aż dziwi fakt że miałeś takie szczęście trafić na takim obiekt. Osobiście nie polecam i brakuje mi słów aby to wszystko opisać.

nie duży Rafał z Żyrardowa

Po tych trzynastu miesiącach pracy w City trochę się pozmieniało głównie lokalizacja i atmosfera w pracy i wynagrodzenia !!! najważniejsze, że koordynator choć szorstki, i dalej nic nie załatwi to w obszarze operacyjnym cały czas podejmuję działania zmierzające do poprawy jakości wykonywania usługi i standaryzacji zdań i obowiązków.

nie duży Rafał z Żyrardowa

łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes (usunięte przez administratora).to mówiłem ja Arkadiusz Jarząbek.

Nie duży rafał z Żyrardowa

A świstak siedzi i zawija w te sreberka. Co Ty opowiadasz ? z tego co pamiętam to tylko jedna ( nie zdarzyło się żeby nie odmówiła pomocy) ale ona już nie pracuje . fakt !!! nie odmawiały, ale one nie były z CKI. Mówisz ,że świetnie załatwiły zawiłe sprawy, a może by tak spróbowały załatwić jakieś proste sprawy ,prozaiczne proste!!! na przykład wynagrodzenie za ostatnie dwa miesiące....Wiem, wiem one są wyspecjalizowane tylko w trudnych, skomplikowanych i zawiłych sprawach.

Karol

Podpisuje sie pod tym, w innych firmach bylo malo ciekawie, tutaj moze byc

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w City Security S.A.?

Bąbel

Nie licz na wypłatę , a co dopiero na nagrody. Nagrodą będzie zwolnienie Ciebie jak upomnisz się o wynagrodzenie.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Ripost

Firma jak firma. Podobnie jak z innymi ochrony źle tu o niej piszą bo na tym polega w tej branży walka konkurencyjna. Pytanie za 100 punktów. Jak to możliwe że nie płaci się wynagrodzeń a ludzie dalej pracują? To chyba trochę dziwne? (usunięte przez administratora)teraz zaczynaja wszystko prostować. To dobry był ruch!

@Ripost

Pytasz jak to jest że nie płacą a ludzie dalej pracują. Jeżeli wiszą komuś 9000 i ma świadomość że jak odejdzie to nie zobaczy ani grosza to siedzi i (usunięte przez administratora) sam siebie że jakoś się ułoży. A ludzie typu mimi mimi cykają po parę groszy opowiadając z przekonaniem coraz to nowe kłamstwa że za chwilę wszystko się poprawi. Poza tym naiwnych nieborak a oni to wykorzystują. Zalegają na wszystkich obiektach które znam po ok 3 miesiące. Nie płacą wcale tam gdzie obiekt spada pomimo że dostają kasę od kontrahenta.

@Pit

nie tylko oni jedni zalegaja, taki czas, a moze byc jeszcze gorzej bo rzad nie radzi sobie z epidemia

Brak wypłaty
@Ripost

Ripost nie wiem czy jesteś z zarządu lub kimś ważnym w firmie i piszesz (usunięte przez administratora) chyba że natrafiłeś na taki obiekt że wam wypłacają i nie ma żadnego problemu.Pracowałem w ambasadzie w Warszawie i na pensje czekam ponad rok czasu a w tej chwili to nawet nie mogę się dodzwonić do firmy,a nawet kierunkowy(usunięte przez administratora) jest nieaktualny i jak to wytłumaczysz? Ja tak samo się dziwię tym osobom które pracują w firmie mimo że im nie wypłacają pieniędzy jakbym ja nie dostał po miesiącu to od razu bym się zwolnił,a nie czekał na zbawienie.

Ripost
@Brak wypłaty

Najważniejsze że wszystko wypłacają a poślizgi w czasie pandemii to standard we wszystkich branżach. Tylko pracuj dobrze to będzie wszystko dobrze bo dużo czasu spędzasz w internecie... Hahaha.

@Trep

Problem z tym że oni zalegali na długo przed covid praktycznie od roku a co będzie u nich teraz ???

Rast
@Ripost

Jak myślisz, co ma do ukrycia admin, że ukrywa Twój tekst? A ludzie pracują, bo naiwnie liczą, że mimo wszystko dostaną pieniądze, a jak odejdą to nie! Trudne???

Manny
@Rast

Ale co tu ma do rzeczy admin:)? Myslisz ze pracuje dla CS:)?

@Ripost

U.nas.na obiekcie. ARKADOWA płacili cały czas 1670zł a drugą cześć 1099obiecali że wypłacą z.opóźnieniem ,po 3 miesiącach wszyscy zrezygnowaliśmy.zalegają każdemu 3199złspółka City System

Co ci to da?

Nie szkoda ci człowieku czasu. Zajmij się jyz sobą... tu może kilkaset osób czyta i to nie ma znaczenia i skali.

kaczka

akurat prezes by miał czas na takie pierdoły:)))

eemek

A poza ogolnikami to cos konktretnie potrafisz podac? Tak to ja tez bym potrafil wypisywac bzdety

Duxas
@Pit

Teraz bedzie gorzej, take w wielu innych firmach, zobaczysz jaki kruszy wybuchnie na jesieni... Ludzie beda tracic prace...

Jankowska Monika

Proszę o kontakt osoby które zostały oszukane przez firmę City Security. Osoby którym nie wypłacono pensji. Zainteresowały się tym Związki zawodowe i starają się nam pomóc. Proszę o kontakt przez facebuka Jankowska Monika.

@Jankowska Monika

Proszę o podanie więcej informacji, gdyż osób o takim nazwisku jest dużo. Jesteśmy zainteresowani tematem

Pracownicy Galerii Różanej w Kutnie

Radar

To już przedawnione w wynagrodzeniach po roku. Można tylko cywilnie... :(

Monika Jankowska

Mój numer telefonu 519875650

Rast
@Radar

W wynagrodzeniach może tak, ale nie w należnościach wobec ZUS i US

@Jankowska Monika

Jak panią znaleźć na faceboku bo jest kilku uzytkowników monika jankowska.Moze poda pani miejscowość.Albo kliknie pani do mnie na massengerze lub facebok Damian Skała. Tczew.

Skała

Okradli nas z dwoch wypłat za grudzień 2019 i styczeń 2020.trzech pracowników to daje jakies 18000 zł.Stracili obiekt.Kiero ich (usunięte przez administratora).Budowa Tczew.

@Skała

Jestem jak Nostradamus !!!

@Nie duży Rafał z Żyrardowa

Cześć Monika. Jak tam twoje postępowanie prokuratorskie Dalej masz dozór policyjny

Kika
@Skała

Dlaczego nie interweniujecie w tych sprawach w odpowiednich instytucjach? Ludzie co z wami???

Szukajcie kasy u Marcina S. On wszytko przejął

Bolo
@Marek

Masz na to dowody? Zglos to

Skała
@Kika

(usunięte przez administratora) Wysłalem tez z prawnikiem wezwanie do zaplaty to nie doszło (chyba nie odbierają korespondencji na stawki2). (usunięte przez administratora)Narazie lipa.

Nie Duży Rafał z Żyrardowa
@Skała

Riki, nie bierz tego gówna bo oślepniesz !!! co kogo interesuje system wynagrodzeń w hotelarstwie i gastronomi ...może jeszcze napisz, że w Instytucie Górnictwa tez słabo płacą .Pamiętaj proszę o umiar.Na początku pojawiają się włosy na rękach , jak przesadzisz grozi udarem .Tak wiec oszczędzaj rękę ...

Riki

Co wy pieprzycie za (usunięte przez administratora) Jedna z lepszych firm w których pracowałem. Zobaczę sobie co się dzieje w gastronomii, hotelarstwie, sklepach, itd. Nie płaca bo im klienci nie płaca. W czasie epidemii wszystko wstrzymują. Ta firma płaci. Z jakimś opóźnieniem na niektórych obiektach a wy żygacie, to klienci im nie zapłacą i już na pewno nie dostaniecie pensji. Sami kręcicie bat na swoją (usunięte przez administratora) głupie, roszczeniowe, leniwe!

@Riki

Ale Pan opowiada bzdury,że firma płaci.....chyba,że jest Pan koordynatorem na obiekcie to tak...ale zwykły pracownik czeka ...jak ja.czekam na wypłatę za I-III..To jest mały poślizg???? To jest delikatnie mówiąc sku....two....

bb
@Riki

no tak , tylko my nie pracujemy w gastronomi i hotelarstwie :.:::.:::

Leon

Ja z kolegą.czekam na kase za 3miesiące 2019r i zero przelewu ,obaj się zwolniśmy a mini tylko wciska bajery -Arkadowa

Nie Duży Rafał z Żyrardowa
@Riki

Riki, nie bierz tego (usunięte przez administratora)bo oślepniesz !!! co kogo interesuje system wynagrodzeń w hotelarstwie i gastronomi ...może jeszcze napisz, że w Instytucie Górnictwa tez słabo płacą .Pamiętaj proszę o umiar.Na początku pojawiają się włosy na rękach , jak przesadzisz grozi udarem .Tak wiec oszczędzaj rękę ...

Były z BLUE PAY

Od 2016 nie otrzymałem pitu, a Blue-Pay i szereg kolejnych firm satelit , znika, nie działa pod tym adresem , w poniedziałek na 3 przesłuchanie a za dwa dni Krasicki otworzy 10 kolejnych firm holdingu...

Prawnik
@Były z BLUE PAY

To niedługo przedawnione jak 2016?????

Tete

Całe szczęście że Marcin samo zło został spłacone i wypierdolony z banku. On teraz bo scriptum i ochrona monitoring wizyjny. Przestrzegam przed nim to wszystko

ziuta

hahaha mało tego ze nie wypłacili pensji za 2018 to trzeba było zapłacic w skarbowce podatek -zenada firma z(usunięte przez administratora) wyjeta. pan Benjamin jak przystało skromnymi wypłatami sie nie zajmował hahahaha

zenon
@ziuta

Serio? Troche to nielogiczne, bo jak mozna zaplacic podatek od czegos czego podobno nie zarobilas?

brak wypłaty

Zastanawia mnie jak to jest że jedna z większych firm przynajmniej w Warszawie która zatrudnia jeśli się nie mylę kilka tys osób w całej Polsce i jak to jest że jesteśmy członkiem Unii Europejskiej należymy do przeróżnych organizacji a taka spora firma nie potrafi wypłacić pieniędzy a państwo ma w nosie obywateli i nawet nie pomaga? Kolejna sprawa próbuje połączyć się do firmy City Security a oni nie odbierają telefonów mnie osobiście jakbym pracował w sekretariacie to by wkurzało całe dnie słyszenie telefonu,no chyba że mają wyciszone i setki nieodebranych telefonów od osób które nie otrzymały pieniędzy. Mam do was pytanie jak wchodzę na stronę City Security to mają dwa telefony 22-628-60-70 który jest nieczynny oraz komórkowy 607 66 33 00 i tutaj za żadne chiny się nie dodzwonisz,ale pytanie czy jest jeszcze inny numer?

@brak wypłaty

Jedna z większych firm ???? czy ja wiem ?! W całej Polsce 124 obiekty !!!! znam większe firmy...

Buzun
@brak wypłaty

Mocno przesadzone z ta wielkoscia firmy, poza tym jak bys nie zauwazyl to mamy pandemie i wiele firm jest zagrozonych upadkiem. Moi znajomi pracuja w sieciowce medycznej i na dzien dobry obcieli im pensje o 15 procent, a roboty jeszcze wiecej.

Xxuy
@Nie duży Rafał z Żyrardowa

Stwarzasz pozory od dłuższego czasu ile to niby wiesz na temat CS . Może pora już Cię uświadomić, że Twoje dane są średnio aktualne i generalnie Twoja wiedza bazuje na kiepskim informatorze.

@Nie duży Rafał z Żyrardowa

Jedna z większych firm. Hahaha. Ja teraz pracuję w takiej co ma w całej Polsce ponad 2 tysiące obiektów. I w przeciwieństwie do CS sumiennie płaci. Pieniądze są zawsze na czas, zwykle nawet przed terminem

Olek

A nie placa od razu z gory za caly rok:)?

@Xxuy

Przepraszam , masz racje moje informacje są średnio aktualne, a to dla tego, że byłem trochę w rozjazdach po Polsce.Masz racje na dzień dzisiejszy 94 obiekty w całej Polsce. Obiecuje zanim coś napisze ,sprawdzę dwa razy tak abyś nie musiał mnie korygować.

Za chwilę stracą 3 obiekty na Rydygier

Olek

Ano pracuje i na razie nie zaluje, placone mam z reguly na czas, czasami jest obsuwa.

@brak wypłaty

Zaden z tych tel. nie jest aktywny,jak równiez adres Stawki....Osobiście wysłalam list na adres Stawki i dostałam zwrot ,ze pod tym adresem nie ma takiej firmy.O dziwo za kilka dni ,a dokładnie poczatkiem czerwca!!!! z Pitem za 2019....który był opieczętowany City.....ul,Stawki....Coś ty chyba nie gra????

@Buzun

Pandemia zaczęła się w marcu.....a ja nie mam wypłaty za styczen .luty i marzec....Coś jeszcze na ten temat???

601327592 może tam odbiorą telefon

Przy głupi Marcin z pod Socha

I tak was załatwię !!!!!!!!!!!

Nikt

Cześć nieduży Rafał z Żyrardowa. Chciałem zapytać czy dalej masz dozór policji postępowanie prokuratorskie w sprawie twoich przekrętów. Baw się dobrze Monika

@Nikt

Z tego co słyszałem ,Monika poszła na współpracę . Dozór będzie rozszerzony!!!

Olek

A u mnie na obiekcie z lekkim poślizgiem ale zapłacili. Proponuje nie uogólniać. Ja na razie nie narzekam tym bardziej ze sytuacja jest jaka jest.

@Olek

Jaka jest sytuacja że MiniMini przysiądzie się z Lexusa na maybacha a wy będziecie czekać w nieskończoność na swoje pieniądze ???

@Olek

Przepraszam z jakim poślizgiem? U mnie poślizg trwa od stycznia......jest czerwiec.....jak długo ma jeszcze trwać???

Anty
@oszukana

Rownie dobrze moze pani spytac jak dlugo potrwa pandemia i jej ekonomiczne skutki...

Czy można liczyć w City Security S.A. na prywatną opiekę medyczną?

W tej firmie nie można liczyć na wypłatę wynagrodzenia za pracę - zalegają ludziom grube tysiące - a Ty chcesz prywatną opiekę? Jak najdalej od tej firmy i (usunięte przez administratora) żyjących z pracy innych. Biorą kasę za ochronę obiektów a pracownikom nie płacą.

Nie duży Rafał z Żyrardowa

Oczywiście , że można ! Najlepsi mogą dostać ,używaną oponę od Stara...

Ramzes

czytaj opinie z uwagą !!!! pisałem , że można liczyć na opiekę medyczną. Głównie medycyna południowo amerykańska. Na nie których działa - nirwana no stop ????????????

Nie duży Rafał z Żyrardowa

można, można liczyć na opiekę medyczną ! głównie w czopkach ????

oszukana

chyba na opiekę prezesa nad Twoimi wynagrodzeniami.

Witam serdecznie opowiem jak to wyglądało z mojej strony zatrudnienie a potem brak wypłaty w City Security.W tej firmie pracowałem w sumie dwa razy na początku to było jakieś trzy lata temu znalazłem ogłoszenie na OLX i tego samego dnia zostałem zatrudniony zresztą pewna firma odchodziła a oni przejęli obiekt.Zostałem zwolniony przez dowódcę za brak grupy niepełnosprawności zresztą potem okazało się że był to pretekst a prawdziwy powód to,to że gadałem na dowódcę rozmawiając z innymi pracownikami.Praca w tej firmie była jedną z moich pierwszych prac,więc nie spodziewałem się że rozmawiając z pracownikami o dowódcy polecą i nagadają o mnie,ale jak to mówią człowiek uczy się na błędach.W tamtym czasie nie było problemu z wypłatą pieniędzy.Rok temu zostałem zatrudniony przez tego samego dowódcę na ten sam obiekt i niestety zaczęły się komplikacje nie mówiąc o kiepskim zachowaniu dowódcy.Przez pierwszy tydzień pracowałem bez umowy w końcu nerwy poniosły i powiedziałem że albo dostanę w tym samym dniu umowę albo na następną służbę niech szukają kogo innego i jakimś cudem ktoś z firmy przyjechał i wręczył mi umowę.Po dwóch tygodniach nerw w pracy byłem zmuszony zwolnić się z pracy i spotkała mnie bardzo dziwna sytuacja.Moja umowa była nadal u dowódcy który kazał mi zawieść do biura firmy czyli Stawki 2 oczywiście zawiozłem umowę i niestety przez całe zamieszanie zapomniałem wziąć kopii umowy.Czekałem na wypłatę do 25 dnia wyjątkowo poczekałem potem jeszcze kilka dni dłużej i w końcu przedzwoniłem do firmy.Dowiedziałem się że mają jakieś problemy i żebym osobiście przyszedł do siedziby.Pojechałem na Stawki 2 tam powiedzieli że nie dostali pieniędzy od jakieś firmy i żebym uzbroił się w cierpliwość.Pieniędzy niestety nie mam do tej pory a na dodatek w tej chwili nikt nie odbiera telefonów już nie mówiąc o braku odpowiedzi na email.Mogę tylko tyle powiedzieć że pracowałem w Warszawie w jednej ambasadzie zresztą z tego co wiem to w tej chwili obiekt nie należy do nich tylko do innej firmy.Pewnie niektórzy z was pomyślą to po co się zatrudniałeś drugi raz i już wam mówię.Za pierwszym razem mam mimo wszystko dobre wspomnienia z obiektu a przede wszystkim punktualną wypłatę i po prostu zaryzykowałem.Próbowałem zgłosić ich do sądu pracy ponieważ nadal mam kontakt z dowódcą oraz pracownikami którzy pracują na tym obiekcie zresztą oni też nie dostali wypłaty,ale prawnik dał mi do zrozumienia że jeśli nie mam kopii umowy to nawet nie mam szans odzyskania pieniędzy już nie mówiąc o opłatach które mogą wynieść nawet 700 zł a jak przez dwa tygodnie zarobiłem 1000 to po prostu odpuściłem sąd pracy.Ja tylko zadaje takie pytanie do wszystkich,gdzie w takich wypadkach jest państwo polskie które powinno pomóc obywatelowi w dążeniu prawdy już nie mówiąc o tym że jak dostanę pieniądze jakimś cudem co wątpię to nie należą się żadne odsetki za brak wypłaty.Jeśli ktoś miał a na pewno miał podobny problem to proszę o wiadomość na email może wspólnie jakoś zadziałamy. laptopisd@gmail.com

Leon.

Nie podałeś nazwy z , którą spóką SC podpisałeś umowe .Prace porzuciłeś czy pisemne wypowiedzenie,jak porzuciłeś to mogą obciązyc kosztami że musieli zatrudnić droższego pracownika.W KRS CS widnieje Stawki2 a pod tym adresem nie działa od 2019r.Kasy nie otrzymasz ,jesteś kolejny poszkodowany.

@Leon.

Leon.Pracowałem dokładniej CITY SECURITY DIRECT SP Z O O mieszczą się na Lazurowej,ale tam również dzwoniłem i tam odebrała pewna osoba i powiedzieli że oni nie mogą pomóc.Dokładniej to wyglądało tak że poszedłem na rozmowę do dowódcy powiedziałem że chcę się zwolnić powiedział że moja umowa jest u niego i żebym zawiózł do firmy czyli na Stawki 2 (nawet powiedział że jeśli nie zawiozę to mogę pożegnać się z umową) tam zawiozłem powiedziałem że się zwalniam i tyle,nawet nie dali mi kopii umowy,co prawda sam zapomniałem,ale firma powinna o tym wiedzieć. Tak jak mówiłem zgłaszałem do PIP,ale też nic nie zdziałali.Po prostu zostałem wyrolowany i tyle.Tylko szkoda,bo gdybym wiedział to przez te dwa tygodnie mógłbym leżeć w domu albo pracować w innej firmie,a nie w City Security za darmo.

@Leon.

Pożegnać się z pieniędzmi nie umową małe przejęzyczenie

@Andrzej

Kolego PIP to Bajkopisarze powinna być zlikwidowana.Ostrzegam wszystkich i Ciebie o zawiadomienie pisemną -weż kopie , o nie otrzymaniu PIT. 1odział US Śródmieście,niech się tłumaczą -STAWKI 2 niema siedziby SC w KRS nie zmieniona Ja dostałem zwrot listu poleconego,że SC pod tym adresem niema i innych spółek SC 11 2019r .

Miauczyk
@Leon

Laurowa 39

Motek

Ludzie, zastanówcie się sami co tu jest wpisywane " W city jest źle nie płacą, pracuję dla tych (usunięte przez administratora) pracuje ale to (usunięte przez administratora) nie polecam"Wiec powiem tak, zwolnijcie się. Idzie tam gdzie jest tak cudownie. Dlaczego tu zresztą pracujecie. Bo może wy się nie nadajecie do pracy w ochronie w innych firmach ochrony bo was (usunięte przez administratora)Czy każdy z was się stara sumiennie realizować powierzone obowiązki? Ja robiłem swoje a i tak wygryzli mnie bo trochę już rozumiem ten mechanizm jak byłem niewygodny. dostawałem pieniądze i prawie zawsze z opuznieniem ale zawsze były. Wydawało mi się w koncu gdy zostałem koordynatorem u (usunięte przez administratora) po tej tragedii to dopiero zobaczyłem co to jest życie. Jak klient nie płacił 3 miesiące to musiałem wybierać kto ma dostać pieniądze, najlepsi. A co można zrobić? Ci co dostali jase to że sie nie przyznawali. Bo sie bali. Pracowity sumienny czy cwany leń co buntuje i zazwyczaj własnie podczas służby ma czas na narzekanie. Odszedłem z branży i też wszędzie tak samo bo w budowlance jest miejsce tylko dla prawdziwej pracy. Mój szef zaprasza tych co nie boją się pracy na akord. Ktoś chce do budowy niech pisze. A tam gdzie jest lepiej to i mi dajcie znaka jak są przyjęcia od strony piaseczna

Fakt

oni czy Lion to i tak solid to taka cała tajemnica ludu pracujący

Znajomy
@Fakt

Oni to oni.Lion to Lion a Solid to Solid. Piszesz człowieku brednie. Żadna z tych trzech firm niema ze sobą powiązań.

Trep

Ja juz pracuje kilka lat i jakos nie narzekam

Ramzes
@Trep

Sam widzisz trepie\trypie masz emeryturę to nie narzekasz....

@Ramzes

a TY narzekasz zawodowo:)?

Leon.

Z jaką spółką miałeś podpisaną umowe.

@Leon.

City Innnowative Srevice Sp zoo z tej dostałem wszystko a z drugiej City System2 Sp zoo za 3 miesiące 3199 zł

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.