Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Czy w City Security S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

J.T

City Security S.A. już nie istnieje.

Jn

Ni do końca..

Grzegorz

czy ktos wie co dzieje sie ze slynnym "mandarynem" wojciechem parkingowym z ursynowa?

@Grzegorz

Umarł Razem z City Security, Panie Grzegorzu P, można go spotkać w kilku miejscach...

City Security S.A.

Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o firmie City Security Sp. z o.o. Serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące naszej firmy, dlatego chcemy wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji. Ogromną siłą naszej firmy jest doświadczenie jakie nabyliśmy w ciągu osiemnastu lat istnienia na polskim rynku. Realizujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia, monitoringu wizyjnego, audytu bezpieczeństwa i szkoleń, wykorzystując nowoczesne technologie. Wyspecjalizowaliśmy się w skutecznej ochronie centrów handlowych, osiedli mieszkaniowych, centrów logistycznych jak i imprez masowych. Specjalnie dla Państwa, aby przyśpieszyć i ułatwić komunikację z nami, uruchomiliśmy adres e-mail: kontakt@citysecurity.pl Zapraszamy do kontaktu. Serdecznie pozdrawiamy City Security

@City Security S.A.

Reklam umieszczają państwo bez liku jaką idealną są państwo firmą a kiedy otrzymam resztę mojego wynagrodzenia o które proszę się od 2 lat i mimo wygranej rozprawy sądowej nie odzyskałem swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Zachowali się państwo bardzo nieprofesjonalnie i potraktowali mnie jak śmiecia mimo iż sumiennie wykonywałem swoje obowiązki do samego końca kariery w państwa firmie. Co roku czytam tylko nowe wpisy o nie wypłacanych kolejnych wynagrodzeniach, dziwi mnie fakt iż nikt z rządu nie zainteresował się państwa firmą oraz pseudo spółkami należącymi do grupy city security a nie płacącym zaległych wynagrodzeń oraz składek zus przynajmniej tak było w moim przypadku, na co mam niezbite dowody. Może skomentują państwo mój post osobiście bo jestem bardzo ciekaw czy interesują się państwo pracownikami których zostawiono z dnia na dzień bez środków do życia . Chętnie przeczytał bym wypowiedź kogoś z kierownictwa na tym forum.

@Były Pracownik

Witam, Bardzo dziękuję Panu za napisanie opinii. Zapraszamy do kontaktu mailowego info@citysecurity.pl z opisem całej zaistniałej sytuacji,gdyż Pana opis jest zbyt ogólny. Dziękujemy Panu za dotychczasową pracę i życzymy dalszych sukcesów, jest nam przykro, że nasza współpraca zakończyła się w takich okolicznościach, firma wprowadza wiele zmian, które mają polepszyć pracę w naszej firmie. Z poważaniem, Zespół City Security.

@City Security S.A.

Odpowiedziałem na forum odnośnie państwa zapytania niestety komentarze są usuwane więc nie wiem czy nawet ta odpowiedź zostanie zaakceptowana.

@City Security S.A.

Wielokrotnie pisałem i prosiłem o pomoc ze strony dyrekcji niestety bez rezultatu, prawnie mimo iż była to spółka powiązana jest to jednak odrębny podmiot więc nie wypłacono mi wynagrodzenia mimo iż w rzeczywistości byłem zleceniobiorcą City Security. Mam tylko nadzieję że pozostali zleceniobiorcy nie będą musieli przeżyć takiego upokorzenia jak ja, prosząc się z miesiąca na miesiąc o wynagrodzenie i wpadając w długi, jednocześnie będąc całkowicie lekceważonym przez dyrekcję.

bez komentarza
@City Security S.A.

Skoro państwo są taką idealną firmą proszę wypłacić kilkudziesięciu osobom ich wynagrodzenia. Przeglądam giełdy dłużników i City security ma niezłe zadłużenia nic dziwnego że nie macie za co zapłacić zleceniobiorcom za ich niekiedy ciężką pracę.

Loli

Pewnie napisałeś coś niecenzuralnego, albo co łamie regulamin Go Worka,

Chick
@City Security S.A.

Kiedy pracownicy otrzymają PiT-11, za 2018 rok ???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Chick

Dokumenty PIT do końca lutego 2019 roku, będą nadane pocztą Polską .

nie ma

nie ma firm idealnych, ale są takie firmy gdzie dobrze się pracuje i City jest dobrą firmą.

Nie duży rafał z Żyrardowa
@City Security S.A.

Oczywiście , że zapewniają kartę multisportu. Mogą załatwić jeszcze używaną oponę od stara ... Zapewniają prace w młodym i zgranym zespole , a koordynator choć szorstki to w obszarze operacyjnym cały czas optymalizuje działania np ostatnio przywiózł polar i kamizelkę M2C żeby odróżnić nas od najemców.

@City Security S.A.

Reklamę macie piękną. Szkoda, że o pracowników nie dbacie. Znaleźliście sobie (usunięte przez administratora) pracujących za darmo. Mimo, że otrzymaliście nakaz wypłaty zaległych pensji za luty i marzec 2020 z PIP miesiąc temu, w dalszym ciągu nie otrzymałem pieniędzy. Ale cóż - prokuratura Wami się zajmuje i wypracowane pieniądze będziecie musieli oddać z odsetkami. Wakacje za pieniądze pracowników wkrótce się skończą. Mam nadzieję, że w odpowiednim dla (usunięte przez administratora) miejscu. (usunięte przez administratora)

ano nie
@nie ma

dokladnie tak jak mowisz

@nie ma

Dobra firma. bo dobrze okrada pracowników?!

ja tez

nie, bo stwarza przyzwoite warunki pracy

Rysiek
@Były Pracownik

Nie wiem o co ci chodzi. Administracja City pracuje bardzo dobrze i wszystko o co proszę dostaje na czas. Pieniądze tez. Jeśli masz jakiś problem to rozwiąż go a nie pisz jak baba.

Jack
@Rysiek

Chyba z Pefronu bo City już upadło

@City Security S.A.

Świetnie ja dostałem już wezwanie na komisariat za ten przekręt co zrobiliście z składkami ????dlatego jako byli pracownicy wyroki z sądu do waszych kontrahentów będziemy wysyłać

bullk
@Jack

takie sa prawa rynku, jedne spolki upadaja, inne powstaja

@ja tez

Nie bądź śmieszny, płacą Ci za dobre opinie? Pewnie z moich pieniędzy, których nie mogę się doczekać. To nie oni stwarzają warunki pracy, tylko załoga i administrator obiektu. W ogóle nie interesowali się obiektami. Teraz mamy inną firmę, która naprawdę stwarza warunki pracy takie, jakie powinny być. I płaci za pracę, a nie tak jak (usunięte przez administratora) z City Security czy jak teraz się zwą.

Zyc
@Były Pracownik

Ziomek, od kierownictwa jest ten krasicki beniamin idz pogadaj z nim twarza w twarz na smulikowskiego 10 m7 warszawa, siedzi tam i udaje ze go nie ma a kase chowa po kieszeniach

@City Security S.A.

Pracowałem w Państwa firmie w 2019 roku dokładniej w kwietniu w Warszawie na Starościńskiej i do tej pory nie dostałem żadnego wynagrodzenia. Próbuję się z Państwem skontaktować telefonicznie i mailowo i zero odpowiedzi. Wiem że nie dostanę pieniędzy, ale mogliby Państwo chociaż odpisać albo odebrać telefon.

Podszywanie

Mam pytanie czemu Pan się podszywa i pisze to samo co ja napisałem?

Steff
@City Security S.A.

Nie płacą od lutego. Po wymówieniu przez nas pracy zeszli z obiektu twierdząc, że nie mają pracowników za nas. Wynajmujący firmę będzie wnosił o karę. Nas zapewniali przez trzy miesiące że wypłata już za kilka dni. Dyrektor jak się dowiedział, że zrywam umowę o pracę szantażował mnie mówiąc: "jeśli pan odchodzi, to znaczy że nie interesują już pana pieniądze za zaległe wypłaty". Przez dwadzieścia miesięcy pracując na umowie o pracę i na zleceniu opóźnienie w wypłatach wyniosło 420 dni!!!

GROŹBA BEZPRAWNA wraz z GROŹBĄ KARALNĄ, sprawa już zgłoszona na policji. 23.12.2020 Beniamin Krasicki napisał: "Wiedz ze jeśli zrobisz coś co mnie wkurzy to na wszystkich portalach remontowych będziesz przedstawiony jako (usunięte przez administratora) a do środowiska szachowego pójdą informacje że tatuś mata ma syna złodzieja. Jeśli chcesz ze mną walczyć to wiedz że rozjade cię jak żabę. Jeśli przemyślisz, przeprosisz, i wycofasz swoje (usunięte przez administratora) to może ci zapłacę. Reszta jest bez znaczenia i nie zabieraj mi czasu bo jesteś bez znaczenia dla mnie." (pisownia oryginalna) Wobec powyższych gróźb, proszę wszystkie firmy powiązane finansowo i osobowo z Beniaminem Krasickim, o ścisłą kontrolę wyskoków Beniamina, wraz z zaprzestaniem szkalowania mnie oraz mojej rodziny w intrenecie a także o uregulowanie sprawy finansowej. "NA LATO Sp. z o.o." Nip: 7010323754 "THOHT JEWELS Sp. z o. o" Nip: 5252830583 "CITY SECURITY HOLDING S.A." Nip: 5252700573 "CITY SECURITY GROUP Sp. z o.o" Nip: 5252563231 "CITY BEST PROTECT 1 Sp. z o.o." Nip: 5252699083 "CITY GUARD 2 Sp. z o.o." Nip: 5252557532 "CITY BEST STANDARD 3 Sp. z o.o." Nip: 5252699166 "CITY BEST PROTECT 5 Sp. z o.o." Nip: 5252699232

BJK
@Marek

Marek Makowski chciał mnie (usunięte przez administratora). Konkretnie sprzęt budowlany po remoncie ukrył w swoim samochodzie. Świadkami tego byłem ja i pani Monika Łoś Terlecka osoba o nieposzlakowanej opinii. Marek pod presją moją zwrócił sprzęt ale zaczął mścić się i rozgłaszać nieprawdziwe informacje. M.in. robi to poprzez ten portal, nawiedza mnie w domu, wydzwania do znajomych. Jest to bardzo nierzetelny wykonawca budowlany, kłamca i człowiek bez honoru. Temat uważam za zamknięty i nie zamierzam z nim korespondować w żaden sposób. Prosze tylko uważać na niego i nie wierzyć mu. Jego firma Mar-Mak z Toruńskiej robotne „remonty”.

Prawda

BJK.... Prawda jest taka że city jest twoej ,potem z zarządu się wykręciłeś jal kasy ludziom nie mogłeś dać. PHO o tez tu sam to swoim nazwiskiem reklamujesz. Myślisz że żyjemy w sredniowiecz i ludzie tego nie wiedzą. Walnij baranka sobie . Kiedyś prawo cie dosiegnie nie teraz to za 20 lat....ale pamiętaj tam na górze jesteśmy ròwni sobie .....a po sobie zostawisz opinnie złodzieja tak po necie krąży juz opinnia

Kuku
@Prawda

Zapraszam znasz adres !!! a nie macie ciekawszych zajęć w tym waszych (usunięte przez administratora) ??

...
@Prawda

Ma górze jak piszesz to się nie zobaczymy bo ciebie tam jako krakowskiego złodzieja nie wpuszczą.☝️????

@...

Złodziei to (usunięte przez administratora) Jaka różnica z kąt Krakowa cz Sochaczewa ?

@BJK

Prawda nie płaci Beniamin Krasicki, nie zapłacił moim pracownikom do tej pory za Miesiąc styczeń 2020 r. z obiektu Poleczki Park. Do tej pory cisza. Dziwne jest to że zostały przesłane zeznania podatkowe i widnieją kwoty jakie powinny zostać zapłacone. I teraz będzie pozew zbiorowy i zawiadomienie do prokuratury. Ale pewnie też zapukamy osobiście do drzwi Pana B.K Życzę powodzenia Panie Prezesie bez JAJ!!!

@J.T

Mnie wszystko zapłacili a na Poleczki to pracownicy z tego co mówił klient źle realizowali swoje zadania, byli leniwi szczególnie kierownicy cwaniaczki i dlatego agencja ochrony wyleciała. Nawet były podejrzenia że pracownicy zdradzili wiec słusznie niektórym nie zapłacono. Kara musi być. ☝️???? Ja Inspektor nadzoru prowadziłem ten obiekt ale już tam nie pracuje z tymi ludźmi.

@Rikitiki

Nie niektórym tylko wszystkim. Inspektor nadzoru hahah. taki sam (usunięte przez administratora) jak B.K

@Rikitiki

Wyleciała firma City a nie ochrona Panie inspektorze nadzoru... Pracownicy zostali i klient jest bardzo z nich zadowolony i ja tym bardziej...

@Rikitiki

A karę to poniosą osoby które rozliczały ten obiekt i podpisywały lewe rozliczenie i umowy zlecenia, na to są dowody... Pozdrawiam serdecznie Pana Inspektora nadzoru...

@J.T

Czyli było dobrze a mnie klient za was cały czas ganił, że tyłka nie ruszacie, że auta źle parkują a wy nic. Że kompletny brak zaangażowania, że rotacja, itd itd. W sumie za to mnie zwolnili. Zostałem bez niczego a okazuje się że to była twoja jakie jakaś rozgrywka żeby zarobić 5 zł. Bo okazuje się ze było super jak piszesz. To dlaczego mnie zwolnili za wasze lenistwo, brak umiejętności obsługi systemów przez prac ochrony, za recepcjonistki, itd. ???? Robiłem wszystko jak należy, wy mnie przekonywaliście a tak naprawdę (usunięte przez administratora)mnie. Zostałem bez środków do życia. A wy zadowoleni choć zrobiliście mi krzywdę. Nie firma winna tylko wy.

@Rikitiki

Jak by CS płaciło normalnie to podejrzewam, że by byli na obiekcie do tej pory Panie skrzywdzony przez los... Bo było jaka płaca taka praca!!! I wszystko w temacie.

@Rikitiki

A kto winien to już sąd zadecyduje...

@J.T

Wy wspaniali tylko firma zła i nie płaciła... stałe teksty. Proponuje zapisać się do związków zawodowych. Ech szkoda czasu na takich. Po trupach . Szkoda że wtedy tylko o swojej dupce myślałeś bo na krzywdzie innych zbudować się niczego nie da. A teraz jadę popracować.

@J.T

Co mnie sąd? Kto mi zwróci za to że zostałem niesprawiedliwie przez was zwolniony z pracy i dopiero po 6 m-cach zatrudnili mnie w innej firmie. Bo szefik ochrony sobie jakieś rozgrywki kosztem innych uprawiał. I co zarabiasz teraz 3 zł więcej i się cieszysz z tego?

@Rikitiki

Bardzo się nawet nie wiesz jak :-)

@Rikitiki

Ja chociaż nie ukrywam całej prawdy, a pan Inspektor nadzoru nawet nie jest odważny się ujawnić, tylko jakieś Rikitiki

@J.T

Bo w (usunięte przez administratora) macie zwykłych ludzi a za kilka srebrniaków to jak Judasze wszystko sprzedacie. Bez honoru. No jasne że ja dla was byłem nieistotny tylko przez wasze rozgrywki mi soe dostało. Nie wam, nie szefom firmy bo oni zawsze będą mieli dobrze. Terqz niektórzy zmienili branże, sprzedali firmy i tyle. Jak się gos robi to trzeba myśleć o zwykłych ludziach którzy robili swoje a nie tylko mamona.

FREDO
@Janek

Jasiu jak dostaniesz kasę za twoja prace to zainwestuj proszę w jakieś podręczniki. Jakaś gramatyka czy poprawna polszczyzna się przyda. skąd a nie z kąt. Tego się czytać nie da.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Misio

minkiewicz niziołku jak tam twoje bekarty ? pozdro od Michała :) mam nadzieje cie spotkać

byli pracownicy

brak wyplaty za luty i marzec 2020 r . galeria rozana kutno

Rychu
@byli pracownicy

Znany temat - zleceniodawca opóźniał się czy nie zapłacił a ten dyrektor który nadzoruje ochrone ze strony klienta robił wszystko żeby zaszkodzić agencji ochrony bo chciał wcisnąć swoją firmę. Kowal ukradł a Cygana powiesili...

Cygan
@Rychu

City i Pho nic bardziej nie szkodzi niż oni sami sobie.hehe.

Rychu

Raczej realista

romek
@Cygan

raczej konkurent - 'realista' he he

ZNAM OSOBIŚCIE prezesa Beniamina K. i dla niego zrobiłem długi remont jego nowego mieszkania na Powiślu, więc mogę POTWIERDZIĆ wszystkie opinie o nim w internecie. Sam mam z nim niezałatwioną sprawę finansową. Mechanizm prosty, czyli dużo składanych pustych obietnic i czekanie aż dług wzrośnie, a po częstym upominaniu się o zaległość - natychmiastowe zwolnienie. Samych spółek jest b. dużo, o bliźniaczych nazwach, jeżeli jakaś ma za duże należności - jest zamykana i zaraz powstaje inna, niczym odcięta głowa hydry. Po jego zerwaniu współpracy, Beniamin unika mnie, zablokował mój numer, kazał kontaktować się tylko przez jego prawnika (który nie odbiera tel i nie odpisuje na maile a także w sieci figuruje jako dłużnik!! sic! ), ogółem robi wszystko by maksymalnie utrudnić załatwienie sprawy. Ostatnio strasznie się wkurzył gdy przyszedłem do jego nowego mieszkania i próbowałem porozmawiać z nim w cztery oczy. Oczywiście niby go nie było, jak powiedziała mi jego żona, ale to pokazuje że warto osobiście próbować do niego przychodzić, bo wtedy przynajmniej zadzwoni i jest z nim jakikolwiek kontakt. (a że w nim wyzywa i grozi - mała niedogodność) BENIAMIN, czekam aż odezwiesz się z chęcią zamknięcia naszej sprawy bądź wykonasz przelew. Numer konta znasz.

Boguś
@Marek

Marek znany jesteś z oszustw remontowych wiec nie udawaj. Dostałeś dużo kasy podobno i chciałeś ukraść narzędzia. Świadkowie mówili że nie pierwszy raz próbowałeś kraść kolego. Nie szantażuj bo to karalne ????

@Boguś

O, cześć Beniamin, fajnie że po moim komentarzu w końcu ruszyłeś tyłek i się odezwałeś :) Faktura wciąż czeka na opłacenie. Akurat twoje metody: obrażania, grożenia i bredzenia kłamstw na temat osób, które chcą odzyskać od ciebie zapłatę za swoją pracę, są powszechnie znane i przez to nieskuteczne. Tak się składa, że twoja siostra i twój projektant wciąż mnie zapraszają do swoich domów i proszą o pomoc w różnych pracach. I płacą od razu. Są uczciwi i wzajemnie się szanujemy. W ogóle nie rozumiem po co próbujesz oskubać gościa, który tak wiele dla ciebie zrobił, który dbał o twoje interesy lepiej niż ktokolwiek, po co wg. to robisz skoro kwota jest tylko 4 cyfrowa??! Przecież wiesz że ci nie odpuszczę i jak cię znam, ty też byś nie odpuścił ! Walczyłbyś o swoje jak to robisz codziennie. Już ci Beniamin mówiłem nie raz, Ja nie rzucam słów na wiatr, tylko mówię co zrobię i potem to robię. Zupełnie odwrotnie niż ty, ja obiecuję i potem tych obietnic dotrzymuję. Dlatego obiecuję Ci Beniamin, że jak nie zapłacisz mi za moją wykonaną pracę do końca 2020 roku, to już nie ja jeden (!) będę przychodził pod twoje drzwi domagać się zapłaty za swoją ciężką pracę. Zakończ już to Beniamin, ja twoje ostatnie żądanie/pretekst spełniłem, ty teraz zapłać i rozchodzimy się każdy w swoją stronę.

Kaktus
@Marek

Na razie to wszystko to brzmi jak pomówienia, nic konkretnego i żadnych dowodów...

pracownik darmowy city securit

PANU BENIAMINOWI MOZE BY POKLON ZLOZYL PAN SELIGA

@Marek

No , Benio też sporo się narobił przy remoncie i budowie twojego domu pod Sochaczewem , a się nie pruje , że kasy nie dostał ....

@Boguś

Karalne to jest zatrudnianie ludzi i niewypłacanie im wynagrodzeń. (usunięte przez administratora)

Janek

A ja słyszałem , ze u Pana Marka ok. ! Buduje , remontuje ,odnawia. Jednym zdaniem kręci się !!!!

Romanowski
@Janek

Jak ci się kręci to świetnie. Wielu ma problemy związane z pandemią. Na rynku nie ma pieniędzy i firmy, które wariowały cenowo splajtowały. Agencje ochrony które żądały płatności za faktury w ciągu 7 dni teraz proszą o zlecenia na kolanach. To samo z budowlanką. Wykonawcy nieelastyczni i aroganccy względem swoich klientów dostali po dupje. I bardzo dobrze.

@Marek

Ja też znam osobiście Prezesa CS i PHO (właściciela) i co z tego !!!!

Kamil
@Marek

Wszystko nie prawda. Ja pracuje na Wilanowie u mnie newsy Ok .

Jdjd
@Janek

Prezes PHO nie jest właścicielem spółki.. A kto jest prezesem CS - Przypomnę, że CS ogłosiło upadłość

Olek
@Jdjd

u mnie tez!

Janusz
@Kamil

Jak nazywa się firma w której pracujesz ? W Wilanowie jest dużo firm ....czy nie możesz powiedzieć ?

Janusz
@Marek

No chłopie rewelacja !!! Znasz osobiście prezesa Beniamina !!!! Naprawdę szacun !!!! Ja też znam osobiście !!!! Znam też Zbyszka z Muranowa, Janka z Tarczyna, Krzyśka z Lublina , Grzegorza Brzęczyszczekiewicza z Łękowodów .....naprawdę rewelacja !!!!

IT
@Marek

Zgadzam się z Markiem - mam identyczną sytuację - na mój koszt zrobił sobie całą infrastrukturę kablową i do tej pory nie zapłacił - sprawę podałem do sądu bo niestety tak jak piszesz - 0 kontaktu, zbywanie i tyle, ale mebelki w znajomej firmie jeździ i kupuje za gotówkę bo oczywiście nie kreskę już nikt mu nie da - negatywny piar poszedł.. świat jest mały Panie Beniaminie, odbiją się te oszustwa na Panu kiedyś....

Lajki

Ja pracuję na obiekcie gdzie cała zmiana dała w palnik i słusznie została wyrzucona wraz z kara 50% wynagrodzenia. Z tego co wiem to każdy z wyrzuconych uderzył do sądu pracy. Następnie piszą najgorsze rzeczy o firmie a moim zdaniem pomimo tego ze cześć z nich to moi koledzy to firma miała racje. Ludzie nie rozumieją że są odpowiedzialni za zdrowie i życie mieszkańców. A chleją jak (usunięte przez administratora)!

Rybak
@Lajki

Kolego przestań i nie pisz takich bzdur!!!! Piszesz w liczbie mnogiej , wiadomo piszesz o ,,ostoi” w całym city/PHO nie ma żadnego posterunku więcej niż 24/48. Jak się dowiedzą , to..

@Rybak

U mnie podobna sytuacja byla na obiekcie jakiś czas temu. Chłopaki (usunięte przez administratora)alkohol z dzialu monopolowego, sprawa wyszla na jaw i inspektor wywalil ich na zbity pysk. Niektorzy sie potem odgrazali, ze firma pozaluje. Takie rzeczy niestety dzieja sie naprawde.

@makro

Opamiętaj się i nie wypisuj głupot .Pomyliłeś firmy!!!! Tu piszemy o CS i PHO. W wyżej wymienionych firmach na żadnym z obiektów nie ma działu ,, alkohole” wynika z tego, że chłopaki nie mogli nic ukraść !!! Sprawdź dokładnie gdzie pracujesz .

Byly
@makro

Gościu ma racje. Nigdy się nie spotkałem , żeby na osiedlu mieszkaniowym był dział z alkoholem .

Ryba
@Lajki

Opanuj się człowieku ....

@Lajki

Lajki, przestań brać te (usunięte przez administratora) !!!!

Kasia ksiegowa
@Janek

Pracuje od 7 lat w grupie obecnie która się nazywa Polski Holding Ochrony. Spółka ta przejęła szereg firm na rynku polskim w tym City Security, IFM, DSF, itd (na stronie www są wymienione ważniejsze firmy). PHO spłaca długi w postaci wynagrodzeń firm które przejęła. Wszystkie wynagrodzenia wypłacane są w cyklach miesięcznych. Od wszystkich wynagrodzeń odprowadzane są składki ZUS i podatki. Mamy sklepy, centra handlowe, kilka marketów w których są oczywiście działy monopolowe. W City Security jest co raz mniej obiektów ponieważ przejęła je PHO lub inne podległe jej spółki bardziej rozwinięte w regionach. Co miesiąc zwalnianych jest około 1% pracownikow którzy zostali złapani na gorącym uczynku za alkohol, spanie, nieodpowiednie zachowanie itp. Wiekszosc zwalnianych i ukaranych odwołuje się do sądu pracy, grozi, szkaluje na forach internetowych, opowiada nie prawdę. Zdarza się ze inspektorzy aby zarobić więcej sprzedają nadzorowane prze siebie tematy do konkurencji. Aby zwiększyć szanse takich działań wcześniej wypisują niepochlebne komentarze w internecie i pokazują klientom aby zniechęcić ich do współpracy z PHO czy jakaś jej firmą i przenieść klienta do nowej agencji ochrony. Codziennie patrole kontrolne łapią kilku pracowników po spożyciu alkoholu. Podobnie jest statystycznie w innych firmach. Serdecznie pozdrawiam pracowników firm ochrony. Trzymajmy się!

@Lajki

Piszesz o sobie, że "chlejesz"? Wydaje się, że tak. "Dajesz w palnik", to bzdury wypisujesz. A to, że złodziejska firma nie płaci uczciwym pracownikom to nie żadne wymysły, tylko PRAWDA. Trzymajcie się z daleka od złodziei żyjących za pieniądze wypracowane przez oszukanych pracowników.

Zyzu

To po co się odzywasz. Po co tu piszesz. Mi jakoś zapłacili za stare zaległości. Czy w innych firmach tak płacą?

Hello

No tak. Pracownicy ochrony są aniołkami i niegdyś nie piją nie spóźniają się czy nie kombinują. Hahhahah

@Janek

ty sie opanuj, od kiedy w galeriach, w supermarkecie nie ma dzialu z alkoholami??? Sytuacja z przed kilku lat

@Zyzu

Jak stare? Pensje powinny być wypłacane na bieżąco. Puszę po to, aby ludzie wiedzieli czy w takiej firmie, która ma w nosie, że nie zapłaciła, nie zatrudniali się. Na początku było "cacy", a my prawie rok walczymy o nasze wypłaty za 2 miesiące. W innych firmach płacą na bieżąco.

Trep

bzdura, w wielu firmach zalegają, szczególnie teraz

masywgor
@Kasia ksiegowa

poza tym drobna nieścisłość: pho nie przejelo tych spółek, a raczej podkupilo czesc udzialow. pho nie przejelo city tylko zwyczajnie doporowadzilo do upadlosci , strzelilo se nowe logo i dalej hulaj dusza. ale zaraz i na pho przyjdzie czas i powstanie kolejny piekny twor co wydoi pracownikow, urzad skarbowy i zus. i od nowa odprowadzane składki zus? hahhahaha splaca dlugi , spólek ktore przejeło? gdyby opzz nie zagroziloby mediami to pracownicy zobaczyli by kase jak świania niebo.

@masywgor

czyli jednak spłacają długi?

Masywgor
@makro

Płacą tym co głośniej krzyczą kosztem innych obiektów

Brak wypłaty dwa lata

Pracowałem w firmie CITY SECURITY dokładniej w kwietniu 2019 roku w Warszawie na Starościńskiej niestety do tej pory nie dostałem swojego wynagrodzenia. Szczęście w nieszczęściu że przepracowałem dosyć krótko jak na ochronę i są mi winni 1000 złotych z groszami. Miałem dosyć dziwną sytuację z dowódcą ponieważ przez pierwszy tydzień nie dostałem umowy, a jak powiedziałem że albo dostaję umowę albo następnego dnia nie przychodzę do pracy to łaskawie w tym samym dniu przyjechał ktoś z firmy i wręczył mi umowę. Niestety nie dało się wytrzymać na tym obiekcie i musiałem zrezygnować i tutaj spotkała mnie bardzo dziwna sytuacja. Okazało się że moja umowa nie została zawieziona do firmy tylko cały czas była u dowódcy, a potem dowiedziałem się że mam sam zawieść umowę inaczej nie zobaczę swoich pieniędzy. Zawiozłem umowę do firmy i przez moją nieuwagę zapomniałem poprosić o kopię umowy, ale gdyby firmie zależało na pracowniku to powinni mi sami wręczyć albo chociaż zadzwonić i nie byłoby problemu żebym przyjechał po kopię. Poczekałem miesiąc na wypłatę nie miałem przelewu na konto, więc jeszcze poczekałem kilka dni i w końcu pojechałem bezpośrednio do firmy tam dowiedziałem się że mają (niby) jakieś opóźnienia i nie mają jak wypłacać pieniędzy i żebym uzbroił się w cierpliwość. Próbowałem wielokrotnie dzwonić do firmy jak i wysyłać maile, ale zero kontaktu, a że nie mieszkam już w Warszawie to nie będę specjalnie przyjeżdżał do Warszawy żeby dowiedzieć się że nie mają z czego wypłacić pieniędzy, więc zostałem wyrolowany. Oczywiście zgłosiłem sprawę do PIP, ale niestety najpierw okazało się że nie podałem spółki myślałem że CITY SECURITY to jedna firma, a okazało się że mają jakieś spółki no i jak w końcu podałem to okazało się że nie ma tej firmy pod tym adresem co powinni być i sprawa zamknięta. Wiem że już nie odzyskam swoich pieniędzy nawet żadnych przeprosin, więc piszę tą opinię tutaj żeby ludzie widzieli jak zostałem (usunięte przez administratora) ale z tego co widzę to nie tylko ja.

PRCOWNICY

ODDAJCIE NASZE PENSJE (usunięte przez administratora) ZA LUTY MARZEC 2020. GALERIA RÓŻANA KUTNO

Olek

wjazd (usunięte przez administratora) to ty pozniej bedziesz mial do pierdla, zastanow sie co za brednie tu wypisujesz!

Artur

Nie wypłacają wynagrodzenia maja duże zaległości omijać szerokim lukiem

Pracownik Warsaawa
@Artur

Wszystko wypłacane na czas w PHO. U kolegów też. Jakaś nieczysta gra tu się odbywa!

@Pracownik Warsaawa

Co to za obiekt Wars , kantyna w Intercity ?

Bolek
@Pracownik Warsaawa

Potwierdzam, wyplacaja i nadrabiaja zaleglosci

@Artur

Pojawił się nawy twór Panów z CS (quantum security) przepisują kontrakty jak leci....

@Bolek

Bolek, co na to Lolek ???

Rysiek
@Janek

Przestań chłopie wypisywać bzdety. Podchodzisz pod nas pracowników i próbujesz przejąć obiekt na którym w City spokojnie pracujemy a potem wypisujesz tu bzdury. Szukasz klientów - przekonaj ich do siebie a nie chamskimi wpisami dyskredytując normalną firmę i psujesz nam pracownikom spokojna pracę. Super....aj intersownisiu do siebie do sochaczewa.

Byk
@Rysiek

Za to mu płacą!

mdf
@Janek

Spółka, o której Pan wspomniał, nie ma powiązań z CS ani z PHO. Bardzo proszę weryfikować swoje informację :)

@mdf

Dokładnie, spółka o której Pan wspominał , nie ma powiązań z CS ani PHO. Każdy może mieć nazwisko : Dowhszolubna , albo Chmielewski. Ludzi o takich nazwiskach jest tysiące . Tak samo jak Mickiewiczów ..,.

Niko

Macie numer do jakiegoś koordynatora? Firma nie odbiera telefonu a ja potrzebuje świadectwo pracy

Lary

Teraz ma być idealnie. Zobaczymy. Tam ufam tylko jednej osobie. Chudy byk

@Lary

Ja tez kiedyś komuś zaufałem. No , i nie miał bym teraz ręki !!!!

Były
@Niko

Marcin, bardzo Ci kibicuje ????????????

Cyber
@Janek

I nogi. A gdzie teraz robisz?

Wojtek pokora

Mam jestem jego prawą ręką 667101384 powołaj się na mnie

Wojtek pokora
@Niko

Co wy chcecie od pho płacą mi pocichu zawsze mam więcej

pytanie
@Wojtek pokora

Proszę Pana. Szanowny Panie , a gdzie to Pan pracuje, na jakim objekcie? .......Parostatkiem w wielki rejs, jak to śpiewał Krzysztow Krawczyk

@pytanie

Dokładnie , Panie Wojtku na jakim obiekcie Pan pracuje mamy 24 obiekty więc wszystkich pracowników znamy osobiście.....Parostkiem w wielki rejs, bujać to nie nas....

Wojtek
@pytanie

Al Wilanowska 5. Ale jakto 24 obiekty?

Ochroniarz

(usunięte przez administratora) nie płacą wynagrodzenia! Oszukuja, kręcą, obiecują. Przed swietami ludzie nie dostali pensji! Mamy koniec grudnia a pieniedzy za pazdziernik jak nie bylo tak nie ma! (usunięte przez administratora)

Sabina
@Ochroniarz

U nas tez na wszystkich obiektach w Wilanowie płacą jak żyleta i fajna atmosfera.

@Ochroniarz

Na jakim obiekcie pracujesz możemy Ci pomóc .

darek
@Sabina

z atmosfera roznie, jak to w robocie ale wazne ze placa

@Ochroniarz

To sobie jeszcze poczekasz. Nam nie zapłacili za luty i marzec 2020, ale sprawa w prokuraturze w toku

@Ochroniarz

Na jakim obiekcie bo powtarzane głupoty często się utrwalają a jak pytam konkretnie gdzie to nie ma odpowiedzi. Wyglada na jakiś (usunięte przez administratora) i czarny PR.

Jarek
@Ochroniarz

Mi od czerwca nie wypłacili pensji, (usunięte przez administratora) i naciągacze!

Galeria Różana Kutno - brak wypłat za luty i marzec 2020

Galeria Józefosław identycznie jak Galeria Różana z Kutna !

Adamek

Ta strona az kipi od czarnego PR, ciężko znaleźć tu wartościową informacje i merytoryczna wypowiedz

Henryk
@Adamek

Szkoda tego chłamu czytać. Każdy coś sobie pisze bo chce kodów oczernić a w dópie ma prawdziwe sprawy i problemy które można by załatwić tu. Nawet jakiś pseudo budowlaniec bo się upił i ktoś siecz nim nie rozliczył. Kogo to obchodzi?

Krzysztof
@Henryk

W całym intrenecie aż huczy od (usunięte przez administratora)pracowników przez City, jaki i wielu innych tworów jak PHO. Ludzie nie dostali pieniędzy za swoją pracę, to są prawdziwe problemy.

@Adamek

Może Ty napisz wartościowa informacje i metaerotyczną odpowiedź ????

Kill
@Krzysztof

U mnie na obiekcie też pochwali ????????????

pracownik darmowy city securit

Obiekty schodza a B,k dalej sie lansuje z J DANIELSEM POCZYTAJCIE SOBIE BENIAMIN JACK DANIELS I GLUPA PALI JAK DBA O FIRME JAKA TO PREZNA I ROZWIJAJACA FIRMA niech zlodziej odda pieniadze co ukradl ludziom.NIE TYLKO NAS OKRADL ALE I INSPEKTOROW. CO DLA NIEGO PRACOWALI

Henryk
@pracownik darmowy city securit

Co to za głupoty i manipulacje. (usunięte przez administratora)nie potrafią sami coś zrobić to jak huby żerują na firmach takich jak ta. Inspektorzy w firmie pracują po 10/15 lat. Nie wiem po co woraowadzac w błąd. Kłamstwo zawsze wyjdzie!

Witam Pana. Beniamin nie płaci też mnie, człowiekowi którego zapraszał

@Henryk

Witam Pana. Beniamin nie zapłacił także i mnie, człowiekowi którego zapraszał do wspólnego picia najróżniejszych win i wódek, którego przedstawiał swojej rodzinie i swoim znajomym. Nie dostałem zapłaty! Pomimo, że dbałem o jego interesy jak o swoje własne i pomagałem jak tylko mogłem - też jestem przez niego (usunięte przez administratora) Jedyne rozwiązanie to pójść do niego osobiście i zarządać zapłaty swojej pensji. ZBIERAM TERAZ WSZYSTKICH, którzy nie otrzymali swojej zapłaty i chcą bezpośrednio wyjaśnić swoje sprawy z prezesem Beniaminem K. (bez wzg. w której firmie-klonie pracowali) Osoby chętne proszę o zapisy pod specjalnie stworzonym e-mailem: OdzyskamZaplate@gmail.com Razem silni, odzyskamy swoje pieniądze!

Remek
@Marek

No niestety pan Marek jest mega nieuczciwym wykonawcą prac remontowych. Teraz próbuje poprzez szkalowanie wymusić pieniądze. Nie o to chyba chodzi na tym portalu. Jeśli ktoś ma pretensje i prawdziwe argumenty powinien pójść do sądu. A nie szantażować szkalowaniem w internecie?

@Marek

Heniu, po co piłeś to co proponował Benio ? Te wszystkie wódki i wina ?

@Remek

Ty jesteś mega uczciwym wykonawcą prac remontowych ?!!

dozorca
@pracownik darmowy city securit

Chyba Ci ktos placi za regularne wypisywanie glupot

@Janek

Przez 1.5 roku było wszystko ok, do czasu aż Beniamin nagle nie uznał, że mi nie zapłaci za moją pracę.

@Marek

Jak to u Benka nagle uznał , że nie zapłaci !!!!jak ktoś go zna ....

@Henryk

Głupoty to Ty wypisujesz. My już od marca walczymy o zaległe wypłaty. Firma złodziejska, a właściciele żyją w luksusie, bo niewolnicy dla nich pracują. Ale broni nie składamy. Przyniesiecie nam nasze pieniądze w zębach.

byly

To dziwne ze pracują skoro im nie płacą

Krzysztof
@Janek

Benek już dawno odpłynął ....Mają w Warszawie i okolicy około 55 obiektów w tym 5 DPD. Kazał otworzyć kilkadziesiąt spółek , na mniej lub bardziej zaprzyjaźnione ,,persony” tylko po co ??? Znam firmę która działa od kilku miesięcy , a z pozyskanymi obiektami zbliża się do 30 tematów.

Star Mars Ken Ebolah
@Krzysztof

Myśl myśl. „Po co otworzył Benek kilkadziesiąt firm”. Może dlatego że ma jakiś pomysł a frajerzy zamiast żyć własnym zyciem zawodowym to analizują co zrobił Benek?

Jarek

Dokładnie tak, Krasicki to ma nawet złoty kibel :P

@Jarek

Dokładnie zawsze miał złoty kibel, nie to co jego wspólnik który zawsze szczał do wiadra. Nie mam nic do ludzi ,którzy za chlebem przyjechali do Warszawy.

@Star Mars Ken Ebolah

Tylko spytałem po co Benek otworzył ???

Hello
@pracownik darmowy city securit

Napięła się Jack’a Danielsa chłopie? ????

Kasandra

@RAMBO a to czemu wam nie zapłacili ??

RAMBO

oddajcie wyplaty za luty i marzec 2000 koniec roku a wy nadal ludzi (usunięte przez administratora)i zwodzicie co za (usunięte przez administratora)firma

Olga
@RAMBO

A mnie oddali, mnie narzekam

Jego dane są poufne obowiazuje RODO

Nie wszystkim zapłacili mojemu bratankowi od roku zalegają około 6000 PLN to są zwykli (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Skarb Nik
@Tomek

Jak się nazywa?

leon
@Tomek

a mojemu kumplowi zaplacili, jest ok

RAMBO

w dalszym ciagu niema wyplaty za luty i marzec 2000

@RAMBO

U nas to samo, mimo nakazu z PIP.

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.