Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

baju baj

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem! Ostrzegam każdego - jak najdalej od City Security !

@baju baj

Człowieku, ty chyba nie pracowałeś w ochronie w innych firmach, szkoda czasu się rozpisywać.

Kwas
@baju baj

Proszę iść do pracy, np. - dla porównania - do firmy "STEKOP" i wtedy się przekonać, przed jaką firmą należy "ostrzegać".

No
@Kwas

Ohoho, pan Kwas dalej walczy

Miałem na myśli inne firmy z ochrony, tu mimo niedociągnięć jest dobrze

Lorek

Pracowałem w ochronie i nie jest to praca dla mnie tak jak i może i dla większości z was, nuda, a czasami ludzka głupota robią i nie wiadomo co z nim zrobić.

Kot

Każdemu, życzę założyć swoją działalność i zatrudnić swoich pracowników ... Powodzenia

Biały

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać kasę do 10 jak jest w umowie a nie się (usunięte przez administratora) bawi aż do 15 bo maorze mieć 5 dni opóźnienia

nie do 10 ale do 25 -każdego miesiąca GDZIE SĄ PIENIĄDZE BARANY

@Biały

. .cs wypłaciło pensje 10 dni po terminie ...na obiekty lotto...

W..
@Biały

Ciekawe jak będzie w tym miesiącu????? Może jakiś cwaniak zna odpowiedź!!!!!

@Szczery

warto było tyle pisać ? i patrzeć na ciemną stronę medalu ?

@W..

a co ma być, bedzie na czas albo poczekasz parę dni. Poczekasz to się dowiesz, nie ma co się nakręcać

Szczery

W tym m.cu zapłacili a co w następnym .....opłaty trzeba wnosić terminowo nikogo nie obchodzi że cs się spóźnia.... ponadto umowa o pracę do czegoś zobowiązuje...A na przykładzie Almy ja nie mam zamiaru pytać za darmo

W
@anonymous

Nick..... Ci .....odpowie

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Do kwasa

Tylko ze inne firmy płacą , zamierzacie cenę aby przejąć obiekt , później problemy , tylko dlaczego ludzie muszą za to płacić i ich rodziny

Eden

Kary to wasz problem i ryzyko wiecie o tym podpisując umowę zwłaszcza gdy się oszczędza nawet na koszuli jedna na rok

@Eden

Jak trafisz w jedno miejsce to można tam pół życia spędzić i wszystko jest ok.

Uczciwy pracownik

Firma robi sobie kpine z pracownikow!! Wyplaty powinny byc do 25.09 jest 03.10 i nic nie ma i to w takiej porzadnej firmie jak Totalizator sportowy, wstyd! Mam nadzieje ze ktos sie tym zajmie, bo robicie z ludzi niewolnikow, niedlugo bedziemy pracowac za darmo

WiK

Wypłat dla Totka nie dostała cała polska żaden obiekt .. ....my oddajemy sprawę do SĄDU. .ciekawa jak bedzie z ostatnią kasą bo do końca roku mają kontrakt

@WiK

Właśnie oddałem pismo do PiP

Cieć-śpioch

Potwierdzam - firma nie odprowadza składek Zusowskich. Co do rotacji koordynatorów to jest rożnie ale tyle ile naobiecywali i nakłamali mi w city to naprawde chyba w piekle czeka na nich specjalny kocioł.

Od 6lat
@Cieć-śpioch

Od 6lat jestem na osiedlu i jest to praca dla mnie, tym bardziej że znam już mieszkańców i robotę na pamięć. Koordynator złoty człowiek złego słowa nie można o nim powiedzieć. Janka

Student

Na iventach widziałem młodych którzy stoją w ochronie, młode łepki Jakie muszą być kwalifikacje by być zatrudnionym w ochronie ?

Kwas
@Student

Jeżeli chodzi o pracownika ochrony bez kwalifikacji, takiego np. z marketu - to wystarczy że jest to osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i niekarana. Taka osoba, może również wykonywać swoje obowiązki, jako "służba informacja" na imprezach masowych, która musi przejść krótkie przeszkolenie. Po tym przeszkoleniu otrzymuje uprawnienia - zgodnie z Ustawą o Bezpieczeństwie Imprez Masowych. Natomiast, wymagania na kandydata na kwalifikowanego pracownika ochrony stawiają już wyżej "poprzeczkę" I zgodnie z art. 26 Ustawy o Ochronie Osób i Mienia - to taką osobą musi być osoba która : - posiada obywatelstwo polskie lub obywatelstwo innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym; - ukończyła 21 lat; - ukończyła co najmniej gimnazjum; ma pełną zdolność do czynności prawnych; - nie była skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne i nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; - posiada nienaganną opinię wydaną przez właściwego ze względu na jej miejsce zamieszkania komendanta powiatowego (rejonowego, miejskiego) Policji, sporządzoną na podstawie aktualnie posiadanych przez Policję informacji albo - w przypadku obywatela innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym oraz obywatela polskiego zamieszkałego na terenie tych państw - przez organ odpowiedniego szczebla i kompetencji tych państw, właściwy ze względu na miejsce zamieszkania tej osoby; - posiada zdolność fizyczną i psychiczną do wykonywania zadań, stwierdzoną orzeczeniami lekarskim i psychologicznym, których ważność nie upłynęła; - posiada przygotowanie teoretyczne i praktyczne w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony, technik interwencyjnych oraz znajomość przepisów prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia.

Seneka

@Fifi To prawda. Młodzi chcą pracować ale emeryci i renciści zajmują miejsca na etatach i wolne wakaty. Co się dziwić emerytom- ich żony nie mogąc wytrzymać ze starymi tetrykami posyłają ich do pracy. A oni, wcale nie stają okoniem na ich pomysł. Bo w końcu kto wytrzyma z narzekającą żoną pod jednym dachem dłużej niż tydzień?! Więc ochoczo, nawet za grosze imają się różnych zajęć. Zabawny scenariusz ale prawdziwy. Nie da się również zaprzeczyć, że młodszy pracownik jest bardziej zmotywowany do pracy – powod to utrzymanie rodziny, wiek pozwalający na realizację i zwyczajne chęci

Fifi

Jednym z głównych problemów i bolączek branży ochrony są emeryci. To oni zabierają pracę młodym. Młodzi nie mają pracy, a emerytom wiecznie mało pieniędzy – nawet jakby mieli po 7 tys miesięcznie i 5 zł za godzinę. My młodzi chcemy pracować, dorabiać do studiów, zacząć karierę czy zabrać dziewczynę na randkę. Nie mając funduszy klepiemy biedę i ledwo wiążemy koniec z końcem. Dajcie pracować młodym!

Dzięki

W obecnej sytuacji wychodzi na to, że ni będziesz musiał zwracać ani kasy ani munduru. Raczej nie masz się czym przejmować.

Ponad rok

Odpowiedź dla Andrzeja

Hej, Andrzeju w sytuacji, że chronisz budowę zasady wyglądają trochę inaczej. Bez nerwów - to tak na sam początek. Toje umundurowanie siłą rzeczy jest tańsze niż np. umundurowanie ochrony w centrach handlowych. Rezygnując czy bedąc zwolnionym nie ponosisz kar za wyposażenie, chyba, że coś zniknie. Sporo też zależy od stażu pracy w firm, bo im dłużej masz sort na sobie, tym bardziej traci na wartości, a rzeczy jak ciuchy szybko się zużywają. Długo pracujesz???

Jakie mogą być skutki zwolnienia w cs? Jestem pracownikiem liniowym, siedzę na budowie. Powinęła mi się noga i koordynator powiedział, że kategorycznie zostaje zwolniony. Wspominał coś o mundurze do zwrotu. Czy wiąże się to, z karami finansowymi? Koledzy wspominają, że wiąże się to z karą umowną. ...

Bevis

Pracuje w cs i zdarzały się ‘poślizgi’. Na umowie mam, że do 25 każdego miesiąca mam otrzymać wypłatę. Zdarzają się poślizgi, ale nie więcej niż 3 dni. Jeśli problem to zawsze dzwonię na centralę w Warszawie -nie ma co narzekać, trzeba brać los we własne ręce. Kokosów nie ma ale to wciąż stała praca.

Me

Am looking for vacancy as factory hand worker or Labourer

Paulina

Na stronie internetowej City Security pojawiły się nowe ogłoszenia. Obecnie firma prowadzi rekrutację na kilka stanowisk: Asystent ds. wsparcia Sprzedaży Specjalista ds. Płac i Kadr Account Manager Asystent ds. Analiz i raportowania Szczegóły ogłoszeń i wszelkie potrzebne informacje znajdziecie pod linkiem: http://www.citysecurity.pl/aktualnosci/grupa-city-security#.W4fA1JVR2po Czy zaglądają tu osoby pracujące w centrali firmy i chciałyby się wypowiedzieć na temat tego czy warto spróbować swoich sił w aktualnej rekrutacji? Będzie to bardzo pomocne dla osób, które to rozważają.

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.