Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Pietrek

Oddajcie moją wyplate za listopad (usunięte przez administratora) co wy sobie dzbany obsrane myslicie ze ja jako wolontariat w tym tesco stalem ???

wkurw... pracownik
@Pietrek

popieram w 100% polecą pozwy zbiorowe za nie wypłacenie wynagrodzenia za Listopad

Zlodzieje

Alex

Każdy jest (usunięte przez administratora)Jak nie ma kasy ale piszcie konkretnie na jakich obiektach nie ma kasy .....Jak wam zalegają to piszcie do PIP państwowa inspekcja pracy

OSZUKANY PRACOWNIK
@Alex

JAKIE OBIEKTY?? CITY SECURITY STRACIŁO KONTRAKT NA SIECI HANDLOWEJ TESCO, Z WIADOMOŚCI JAKIE OTRZYMUJEMY Z CAŁEJ POLSKI TO JEST PROBLEM WSZYSTKICH REGIONÓW JAKIE NALEŻAŁY DO CITY SECURITY WIĘC WYMIENIANIE POSZCZEGÓLNYCH OBIEKTÓW MIJA SIĘ Z CELEM BO WSZĘDZIE WYSTĄPIŁ TEN SAM PROBLEM.... NIKT Z KADR NIE ODPISUJE NAM NA E-MAILE, DODZWONIĆ SIĘ NIE DA BO NIKT NIE ODBIERA I GENERALNIE MAJĄ NAS W (usunięte przez administratora) ALE MY NIE DAMY SIĘ PONIŻAĆ I WIERZ MI PÓJDĄ POZWY ZBIOROWE DO SĄDU PRACE I WSZYSCY ZGŁOSIMY FIRMĘ DO PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY. MY SIĘ NIE BOIMY KONFRONTACJI Z FIRMĄ. MY TYLKO CHCEMY SWOJĄ KASĘ ZA LISTOPAD BO WYPRACOWALIŚMY SWOJE I NALEŻY NAM SIĘ. MY NIE ŻYJEMY POWIETRZEM , NASZE DZIECI TEŻ NIE, RACHUNKI SAME SIĘ NIE OPŁACĄ , A RATY I KREDYTY SIĘ NIE SPŁACĄ SAME.... PIENIĄDZE MAJĄ BYĆ I KONIEC A JAK NIE TO POŻAŁUJĄ ŻE ZACZĘLI Z NAMI

Tadek

(usunięte przez administratora) za listopad! To jest cyrk co wyprawia ta firma, nie mozna im tego odpuscic ! Grupowac sie wszyscy i skladamy pozew do sadu !

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Alex

Koledzy idźcie wszyscy na zwolnienia lekarskie A ostatniego niech pogotowie zabierze pezeciesz są u was zatrudnieni z grupami A zawsze może każdy się źle poczuć .....do 24 jest jeszcze 3 dni

szczery

Czy ta firma jeszcze działa ....nikt nie odbiera telefonów na centrali w sprawach kadrowych a pieniędzy nie wypłacają na obiekty TOTALIZATORA od tygodnia

@szczery

Dzwoniłem na recepcję i z cki dostałem wyjaśnienia w sprawie spóźnionych płatności, w tym tygodniu będzie wypłata na koncie, a osoba z która rozmawiałem, mówiła że idzie na zwolnienie i że jeszcze tego dnia wyprostuje moja sprawę.

Szczery
@anonymous

Pani uciekła z CITI SERCURITY ciekawe czy odciągali Jej składkę z pensji na chorobowe ..Czyli zablokowała etat i chodu ....Dzięki za info. . Właśnie oddałem pismo do Pańswowej Insekcji Pracay

@Szczery

Nie jesteś szczery tylko złośliwy.

@szczery

Kiedy tam pracowałem zawsze były problemy z kontaktem, uciekajcie z tej firmy bo możecie stracić pieniądze czas i nerwy.

@anonymous

To się ciesz bo następnym razem nie będzie tak kolorowo nas też mamili takimi odpowiedziami a zostaliśmy w końcu w ręką w nocniku z długami i brakiem możliwości odzyskania wynagrodzenia.

bulbo77
@Były

Tak jak piszesz.Szerokim łukiem ich omijać.Z paroma znajomymi wygraliśmy sprawy w sądzie a oni się odwołują i zaskarżają wyroki.Nie płacą i to FAKT.

Zniesmaczony

Dałbyś numer?

K k

Pidasz Numer

Paweł Niepolecający
@szczery

Firma kolego upadła tak jak ich godność. Zostawili nas na lodzie przed świętam. Teraz admini forum nas cenzurują bo się boją prawdy tylko ciekawe jaka będzie mina Prezesa jak pójdą pozwy grupowe będzie się bujał po sądach z niewypłacalność. Ludzie im tego nie darują. To co zrobili to jest nieludzkie, żenada do potęgi. Kadryu mają wywalone , nie odpisują na meile, a dodzwonić się już nie da od dłuższego czasu.... jak będzie trzeba to sądownie wyrwiemy to co nasze

Paweł Niepolecający

Moi Drodzy City Security straciło kontrakt w sieci TESCO. Zalegają z wypłatami za miesiąc LISTOPAD i jak widać to nie jest tylko pojedynczy przypadek, ale dotknęło to całą Polskę. Jeżeli CIty nie zapłaci w terminie zgodnym z umową posypią się pozwy do sądu. Najlepiej jak będą to pozwy grupowe. Prośba do AO Obiektowych na TESCO. Zbierajcie swoich ludzi i grupujcie się z pobliskimi obiektami i jeżeli nie będzie kasy to składajcie pozwy grupowe. Nie może być tak że my wypracowaliśmy godziny, zrobiliśmy swoje a Oni mają nas w (usunięte przez administratora) za przeproszeniem. zbliżają się święta i zostawili nas na lodzie bez pieniędzy. Tak się nie postępuje. Firma upada , nie odbierają telefonów i jeżeli ktoś chce się dodzwonić to od razu mówię, że to nie możliwe. Jeszcze jedna sprawa jeżeli odprowadzaliście sobie dobrowolne składki ZUS (chorobowe) i te które powinny być odprowadzane z automatu to sprawdźcie sobie jak Oni to zrobili. Powiem Wam tak- ZUS prostuje moje składki i to dosłownie dostałem takie pismo że muszą prostować bo osoba która rozliczała to wszystko to źle odprowadzała składki ZUS. Jeżeli ktoś kiedyś pomyśli o pracy w tej firmie to odradzam... Zobaczycie na dokumencie Smart Work Service 2 (City Work Service 2) to NIE PODPISUJCIE umów bo wpakujecie się w (usunięte przez administratora)

Wróg city security

Te (usunięte przez administratora) z city security mają w (usunięte przez administratora)ludzi na święta (usunięte przez administratora)pewnie księgowe na urlopie , jak wy traktujące pracowników (usunięte przez administratora)co to ma być żeby na święta (usunięte przez administratora)

30-go listopada City straciło kontrakt na ochronę sieci Tesco. Wszyscy pracownicy zostali zwolnieni i w większości zatrudnieni przez inną agencję. I teraz zaczęły się schody. City nie odpowiada na żadne maile, dodzwonić się do kogokolwiek w biurze jest niemożliwe. Oczywiście wynagrodzenia ani śladu. Byli pracownicy taki to oto dostali prezent świąteczny od firmy.

Zniesmaczony

Od 30.11 zalegają z wypłatą, sprawa idzie do sądu, nie polecam i jak macie możliwość to zmienić firmę natychmiast chyba że chcecie pracować za darmo.

Wojtek Pokora

Ja pracuje w City Security i praca bardzo mi się podoba. Jak patrzę na niektóre komentarze to ręce mi opadają jakie głupoty na firmę piszą.

poczytaj sobie
@Wojtek Pokora

Poczytaj sobie ... Były 23.11.2018 10:11 Zweryfikowany użytkownik Zgłoszenie Jesteś pracodawcą? Zgłoś naruszenie @DAREK 06.11.2018 13:59 To prawda wiele osób ma ten sam problem ale boją się o tym pisać. Do grupy City Security należy wiele spółek jak sprawdzicie KRS to mieszczące się pod tym samym adresem. Spółki dodatkowe się zamykają nie płacą składek zus, a i jak się okazało zaległych wynagrodzeń kiedy np. obiekt ma problemy z płatnościami. Nawet po wygraniu rozprawy komornik nie ma z czego ściągnąć od takiej spółki naszych niekiedy ciężko zarobionych pieniędzy.

Wawa
@poczytaj sobie

Wiele osób nie ma problemu i też nie piszą bo po co.

Ochroniarz

W nocy mnie w robocie jest tak spokojnie że bez 3 kaw zasypiam, mój kolega ma tak samo. Zimą zawsze tak jest, ok

Wojtek Pokora
@Ochroniarz

Wiedziałeś na co się zgadzasz i nie miej teraz do nikogo pretensji

Ludek77
@Wojtek Pokora

Czekaj aż Ciebie wyruchają i powiedz sobie to samo mamusie.

kłapouch

paskudna atmosfera w biurze

Zadowolony z życia
@kłapouch

Byłem i widziałem jak z resztą każdego dnia. Jest wesoło jak jest normalny skład. A ty jesteś prawdziwy kłapouch nawet z wyglądu więc Cię wszyscy zlewają od dawna.

hohoho
@kłapouch

To wy macie biuro ???

Wojtek

Ja jestem bardzo zadowolony

@Wojtek

Atmosfera w pracy jest dobra.

Gall Anonim

Moje sugestie dla City Security S.A.: Kasa jak zawsze, jedni cześć, jedni całość inni wcale. Tylko ludzie się zmieniają - w sensie dziś Ty masz całość, jutro pół a za chwile czekaj dalej. W ciągu blisko 24 miesiecy, kasa była 4 razy na CZAS, na święta i raz na wakacje.

@Gall Anonim

Zgadzam się z kolegą ale w naszym przypadku zostaliśmy z długami bo firma przestała płacić część odzyskane sądownie ale ze spółek dodatkowych nie udało się odzyskać ani grosza. Ds zapłaciło te 1500 a 2000 czy 3000 w plecy uważajcie

Rysiek

Jednym zdaniem (usunięte przez administratora) brak wypłaty na czas a koordynator z gęby szmatę robi!!! Moje sugestie dla City Security S.A.: Zacznijcie wywiązywać się z umów albo w nazwę wkomponujcie caritas i będzie ok .wcale nie będziecie musieli płacić. Ludzie za darmo będą robić. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech zacznie płacić w terminie!!!!

@Rysiek

Ludzie niepracujcie jak nie płacą teraz pracownicy potrzebni są wszędzie wystarczy trochę poszukać, ja tak zrobiłem i jestem zadowolony. W City zawsze były problemy, zaczynało się od opóźnień aż doszło do sytuacji gdzie ludzie sądzili się za dwa lub trzy wynagrodzenia. Oczywiście tylko część odzyskałem bo spółki córki niewypłacalne i nawet komornik sądowy umożył postępowanie.

Łukasz

witam czy dostaliście wynagrodzenie w tym miesiacu???

Tak na czas

Szczery
@Łukasz

Wypłacili cześć przed terminem a o reszcie cisza

W

A na jakim pracujesz stanowisku......

@Łukasz

A co na to twój koordynator????

PK

Teraz rozumiem, dlaczego mi nie zapłacili, pzdr. ;)

@PK

Jak to się mówi "nie ma domku bez ułomku". Drodzy koledzy. Pewszechnie wiadomo, że firma ta prowadzi, działalność gospodarczą – w zakresie usług ochrony – na dużą skalę. Zajmuje się ona ochroną obiektów militarnych, jak i handlowych. Pamiętacie, zapewne historię z "siecią" "Praktikier". Historia ta mówi sama za siebie. Jeżeli zamawiający zapłaci za usługę, to podmiot, wykonujący usługę ochrony zapłaci swoim pracownikom. Jeżeli, natomiast zamawiający nie zapłaci, traci na tym tak samo podmiot jak i pracownicy. Takie jest ryzyko tej branży. W branży ochrony nie ma z czego przelać kosztów - gdyż nie jest to zakład produkcyjny. Są – co prawda – pewne rezerwy, przeznaczone na tego typu "ewentualności". Lecz są one niewystarczające. I "suma sumarum" firma musi dochodzić swoich roszczeń, przed sądem. A tego typu "batalie" z kontrahentem, przed sądem to nie jest łatwa sprawa, uwierzcie kochani.

Cyborg
@Kwas

@Kwas. Czy Ty uważasz, że wszyscy pracownicy ochrony to "ciemnota" - że próbujesz wciskać tu takie bzdury !? Długo Ciebie nie było na forum. W związku z tym, pomyślałem że, być może przemyślałeś już swoje stanowisko, w tej materii. Ale jak widać nie. Więc napiszę Ci tylko tyle, że w przypadku "Praktikiera" czy "Almy", sytuacja była już (od dłuższego czasu) dobrze znana, że tak się stanie. Bo to że te "sieci" plajtowały, nie miało to najmniejszego znaczenia, jeżeli chodzi o wynagrodzenia dla pracowników. Jak znalazły się pieniądze, dla tych na umowę o pracę, to były i dla tych na zleceniach. Od dawna wiadomo jak firma "łata" takie "dziury" i skąd bierze na to kasę. Także, nie wciskaj tu "kitu" dyrektorku !

@Cyborg

Drogi Cyborgu. A niby, skąd u Ciebie ta wiedza odnośnie (jak piszesz), "łatania dziur". Posiadasz jakąś formalną – czy chociażby – merytoryczną wiedzę, w tej kwestii ? Bo wydaje mi się że nie posiadasz... Zamknęli Ci to tzw. ogólnopolskie forum ochrony i zacząłeś, tutaj, znowu przelewać swoje "mądrości"?

@Kwas

No proszę i Kwasiasty się pojawił. Szkoda, że forum nie działa. A Ty cóż widać nic się nie zmieniłeś. Tutaj są opinie pozytywne i negatywne, ale zazwyczaj negatywy piszą osoby nic nie mające wspólnego z CS. Zatem nie wprowadzaj ludzi w błąd Kwasku.

Kwas

@Pracownik @Cyborg. Ależ moi drodzy, ja nikogo nie mam zamiaru wprowadzać w błąd. Jestem podobnie jak i Wy, zwykłym pracownikiem CS. Po prostu moje spojrzenie na całokształt pracy w tej firmie, ma nieco szersze perspektywy.

@Kwas

To może masz ochote pogadac na ten temat prywatnie? Mi osobiście CS krzywdy nie zrobiło, ..., . To, że dają ciała czasami... cóż, jak każda firma. Tutaj i wypłata na czas, i jasne reguły.

@anonymous

Nie ma potrzeby rozkminiać tego tematu, na gruncie prywatnym. Wszystko co jest mi znane, mogę ujawnić tu. Nigdy też nie twierdziłem że CS zrobiło mi "krzywdę". Starałem się, jedynie, jednoznacznie wytłumaczyć źródło animozji (nieporozumień), na lini pracodawca - pracownik, w tej firmie. I że – biorąc pod uwagę – ewentualne "poślizgi", w terminach wypłaty wynagrodzeń, należy równocześnie zwrócić uwagę na nierzetelność – w tej kwestii – zamawiającego (kontrahenta). Chodziło mi właśnie o to, ażeby za to, od razu nie "wieszać psów" na CS.

prawda
@Kwas

ale lotto płaci na czas ...... to gdzie ta kasa ......ustalenia przetargowe są z górką firma na tym zarabia nie jest instytucją charytatywną ......możne mi odpowiesz skoro jesteście tacy solidni to czemu uniwerek w Łodzi zrezygnował z waszych usług .... dziękuje

A GDZIE KASA Z LOTTO

@prawda

To że płaci, nie oznacza że płaci tyle ile ma. Kombinują jak tylko mogą, żeby nie płacić tyle ile się należy. A sposób mają taki jak kary umowne. Za każdą spóźnienia się do pracy, pracownika agencji ochrony, firma płaci 2 tysięce złotych ! Są Jeszcze kary za palenie tytoniu, w czasie pracy - 1 tysiąc złotych. Za nieregulaminowy ubiór - 1 tysiąc złotych. Za spanie w czasie pracy - 1,5 tysiąca złotych. Za przyjście, w stanie wskazującym na spożycie alkoholu - od 2 do 5 tysięcy złotych. Przeliczcie sobie, ile jest takich przypadków w skali roku i zsumujcie to sobie, ile to jest przy średniej wielkości "zadaniu". Tak się dzieje, przeważnie przy każdej, corocznej waloryzacji płac.

@Kwas

powiedz mi Pan kogo to obchodzi z kim wy podpisujecie unowy, czy wam ktos placi czy nie. Jaki my mamy na to wplyw pracownicy? Prawda jest taka ze ludzi traktuje sie podmiotowo, bardzo prosze, nie mamy Wyplaty od 25.09 jest juz 05.10, uczciwie przepracowalismy caly miesiac. Gdzie sa pieniadze? Ta firma traktuje ludzi jak niewolnikow, nikt nie chce pracowac charytatywnie, pan tez, te bzdury niech Pan opowiada gdzie indziej

@Kwas

Pan jakies bzdury tutaj pisze a ludzie nie maja kasy, CO TO W OGOLE MA DO RZECZY, jak pan taki madry to niech sam siedzi miesiac za darmo, bardzo mile na pewno bedzie jak Panu bank naliczy odsetki za niesplacony kredyt, bo kochana firma SC robi sobie zarty ze swoich pracownikow, co ludzi powinno sie traktowac jak GLOWNY KAPITAL bo bez nich ta firma by nie istniala

@Kwas

I nie 'wieszac psow na CS', a co moze mam isc wychwalac? Jak od dwoch lat jak tu pracuje bylo moze 3 miesiaca gdzie zaplacili na czas, a to czy wam kontrahent placi czy nie, to nie jest nasza broszka, bo niestety my nie podpsujemy z nimi umowy tylko SC, nie znam jej szczegolow, szarego pracownika nie interesuje czy wam ktos placi czy nie, przepracowalismy caly miesiac wiec chcemy Wyplate, ot co, a te swoje porachunki z kontrahentem zalatwiajcie miedzy soba i nie wracacie w to pracownikow, bo oni niczym nie zawinili

@Do Kwasa

Niestety to co wyprawia ta firma nadaje sie do sadu, bo jest cos takiego jak UMOWA i nie powinno sie jej lamac, z tego co widze powtarza sie to na prawie kazdym obiekcie. Zaden kontrahent wam nie placi? Wolne zarty, nie robcie z ochroniarzy jakiejs cimenoty

@Kwas

Ochroniarze to nie jest ciemnota, jak Panu sie tak wydaje, ta sytuacja sie powtarza na co drugim obiekcie tej firmy. Co kazdy kontrahent nie placi? Smieszne to jest co wy tutaj opowiadacie, to co wyprawia ta firma nadaje sie sadu, nieprzestrzeganie umowy, ot co, juz nie chce przytlaczac glosnej sprawy Almy, bo na pewno sami wiecie o co chodzi i co tam tez jest jakies wytlumaczenie? To chyba nie jest dziwne ze ludzie za przeoracowany miesiac, chca wynagrodzenia za swoja prace, a widze ze niektorych to tutaj dziwi

@Do Kwasa

Proszę Pana, ja doskonale rozumiem Pana i reszty kolegów sytuację. Nie "owijając w bawełnę", "jedziemy na tym samym wózku". Koniec roku pokaże, jaki będzie rozwój sytuacji. I jeżeli sytuacja ta się utrzyma, też będę musiał szukać innej pracy. Trzeba wziąć pod uwagę, całokształt prywatnego sektora ochrony. Takie agencje ochrony jak np. "Solid", DGP, STEKOP i wiele, wiele innych są, obecnie w podobnej sytuacji. Niedoskonałe przepisy prawa, narzucają na pracodawców, ogromne koszta realizacji planu zatrudnienia. Pomijając już, nawet sytuacje związane z warunkami narzucanymi na przetargach i późniejszym dotrzymywaniu, warunków kontraktu - to koszta realizacji planu zatrudnienia i etapy wyposażenia i uposażenia pracowników, stawiają całą masę niedogodności. To jest cała "machina" sprzecznych ze sobą różnych przepisów i "piramida" biurokracji ! W takiej sytuacji, prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony to iście "spartańkie" wyzwanie. Poczytajcie państwo, proszę inne fora - a przekonacie się, że sytuacja, w większości innych firm jest identyczna.

@Kwas

Dalej to samo CO MNIE OBCHODZI KTO Z KIM JAK I NA JAKICH WARUNKACH PODPISUJE UMOWE ja pracuje w CITY i to mnie nie interesuje czy ktos wam placi czy nie, to wasza sprawa. I co drugi obiekt gdzie spozniaja sie Wyplaty wam nie placi? Wolne zarty

@anonymous

Ja wiem, że Pana to nie musi obchodzić. Staram się poprostu wyjaśnić, że to nie jest wina firmy. Firma nie sprzeniewierzyła zarobionych, przez Was pieniędzy. Taka jest poprostu, obecnie gospodarka Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, oraz treści związane z zamówieniami "SIWZ". To tak ogólnie..

@Kwas

Skoro firma wiedziała ze ALMA czy PRAKTIKER od kilku miesięcy nie płacą za usługi dlaczego nie powiedziała pracownikom o sytuacji firmy i nie poinformowała ze w takim przypadku nie dostaną swoich zarobionych pieniędzy , a po to że pracownicy z dnia na dzień by odeszli zwykłe oszustwo.

@Były

Pracownicy ochrony, "ALMY" I "PRAKTIKIERA" wiedzieli doskonale - już wcześniej, jaka jest sytuacja. A mimo to pracowali dalej. Firma, ostatnio podała do sądu pewien WOG. Chodziło o podwyżki stawki minimalnej. WOG wliczył sobie to w koszta i twierdził z "ręką na sercu" że podwyżki dali... Tylko jakoś tego nie widać.... Tak naprawdę nie wiadomo, na co przeznaczyli te pieniądze. Może rozpisali je na poczet, jakichś wyimaginowanych kar umownych.. Mało tego. Żałują nawet prądu. Co przecież nie idzie z ich "kieszeni", tylko z funduszy danej jednostki wojskowej. Jak pracownicy otrzymali, od firmy budki wartownicze, przystosowane do zimy z grzejnikami olejowymi, to nie pozwolili ich podłączyć i firma musiała je zabrać. Mimo to że jeden z pracowników ochrony, zachorował wtedy w pracy, z zimna na zapalenie płuc, to i tak pozostali przy swoim. Dodatkowo, argumentowali to tym że wtedy pracownicy ochrony, cały czas nie wychodziliby z owych budek, tylko by w nich spali ! I weźcie pod uwagę, że to jest sfera budżetowa, dotowana przez skarb państwa. A co dopiero sektor prywatny, do których należały bądź należą takie "molochy" jak np. "ALMA" czy "PRAKTIKIER". Kadrze kierowniczej, też firma - wielokrotnie - zalega z wypłatą wynagrodzenia. Mało tego. Koordynatorzy muszą, niejednokrotnie tankować pojazdy służbowe z własnej kieszeni... Medal ma dwie strony. Musicie zrozumieć i zorientować się że nie tylko Wy, jako szeregowi pracownicy jesteście pokrzywdzeni. Niestety takie mamy, obecnie prawo. Płaca minimalna i stawka minimalna poszły w górę - ale nasi szanowni ustawodawcy, widocznie zapomnieli stworzyć "mechanizmów" które by sprawowały "rzetelny" nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa w tej materii.

Wściekły
@Kwas

Co ty piszesz człowieku jesteś oderwany od rzeczywistości, owszem było wiadomo że wymienione markety mają problemy lecz to cs zapewniało ze nie będzie to miało wpływu i wynagrodzenia będą płacone do końca nawet nie chcę myśleć ile ludzi nie odzyskało swoich pieniędzy (wynagrodzenia). Nie wspominając o wieloletnich zalegościach w zus w spółkach córkach cs które sa już niewypłacalne. Jeśli firma nie potrafi godnie i uczciwie płacic pracownikom to powinna się zamknąć tyle w temacie.

Były

Niestety to prawda sam jestem w takiej sytuacji , wyjście z sytuacji jest jedno podpisujcie umowy tylko z city security nie wyrażajcie zgody na dziwne dodatkowe umowy z innymi spółkami bo w razie problemów nie odzyskacie niczego.

@Do Kwasa

Wygrałem rozprawę ale odzyskałem tylko część wynagrodzenia z uwagi iż podpisanie umowy z spółką córką to samobójstwo dla pracownika , cs zapłaci zaległość a druga spółka będzie już dawno niewypłacalna i nawet komornik sądowy już nic nie poradzi. Jest jeszcze możliwość pozwania zarządu sp.zoo lecz to już takie koszty że nie warto.

grufe
@Kwas

A co jak kontrahent płaci a pracownicy nie dostają wypłaty?

Prez
@Kwas

Wszystko co Pan wypisał nie dotyczy LOTTO....

KD

Pracowałam w księgowość i dobrze wspominam ten czas, ludzi i (usunięte przez administratora). Po pracy w City miałam na tyle duże doświadczenie, że założyłam swoją działalność. Pozdrawiam

Blue Pay
@KD

@KD Powiedz proszę jakiego to doświadczenia nabyłaś w City, może i ja się skuszę ...

Kwas

@Kadrowy 20.10.2018 21:29 “(...........) Twôj wywód i popis "znajomości branży" to żenada!„ Skoro tak, to proszę mnie “oświecić„.

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.