City Security S.A.

Opinie o City Security S.A.

ciec 2012-12-22 22:40
ciekawe kiedy beda wyplaty ;[
hj 2012-12-29 19:23
Pieniądze są, o żadnym US nie wiem, pewnie znowu jakiś plotki.
qwerty 2013-01-16 13:54
Ogólnie Jest OK. Stawki wyższe niż u innych, ubrania, latarki, grzejnik, czajniki na czas, a nie po dwóch miesiącach jak u innych. Ogólnie na rynku ochrony sytuacja jest ciężka i praca maklera jest z pewnością bardziej opłacalna.
Sufik 2013-01-17 09:48
Spoko firma na pomorzu nie jest źle , kierownik nie czepia się o byle co mundury nowe dali jest ok
przetarg 2013-01-17 10:03
Skoro CITY SECURITY NORTH z Gdańska wygrywa przetargi na ochronę Jednostek Wosjkowych to ZUS i US musi mieć opłacone, kierownicy ochrony jeżdżą służbowymi samochodami, ludzie umundurowani od stóp do głów, wygląda to całkiem obiecująco
as 2013-01-17 10:11
Pracuję w tej firmie w Gdańsku od 3 lat i kasa zawsze była na czas, jak chciałem wypłatę wcześniej przed świętami to pogadałem z kierownikiem i dostałem wcześniej, jak sie spłaca jaikś kredyt to też trzeba powiedzieć żeby dostać szybciej pieniądze. Ja z wypłatami nie mam żadnych problemów.
Hipek 2013-02-07 22:50
Nie chce nic mówić, ale sprawdziłem i City Security działa od 2001 roku i od tego czasu firma płaci wynagrodzenia. Dwie umowy zlecenia to standard w usługach.
Zaciekawiona 2013-02-22 20:36
Witam,
a czy ktoś pracował w City Security w Krakowie na stanowiskach biurowych, tj kadry lub asystentka prezesa?
Jak tam wyglądają warunki finansowe? Nie chodzi mi oczywiście o dokładne sumy, ale tak mniej więcej. Pozdrawiam
Sejna 2013-03-04 13:25
Ludzie, we wszystkich wpisach o agencjach ochrony pojawia się że firma zła i nie płaci... Nikt już tych głupot i opluwania nie czyta...
Kolos 2013-03-18 20:23
Witam....
Mam pytanie czy mógł by mi ktoś powiedzieć coś o pracy w city security na obiekcie ch skorosze gdyż od jutra zaczynam tam prace jako dowódca zmiany i po tym co tu przeczytałem zastanawiam się wogule czy jest sens zawracania sobie glowy tą firmą.....
HANS 2013-03-18 20:25
Idz to zobaczysz hehehehe.
Zostaw swoją opinię o City Security S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Security S.A.