Piekarnia-Cukiernia "Grzybki"

Opinie o Piekarnia-Cukiernia "Grzybki"

admin 2015-06-04 07:44
Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Piekarnia-Cukiernia "Grzybki" i pomóż osobom szukającym pracy.
Koles 2015-06-07 20:49
Obsługa sklepu jest ok, ale niestety nie nadrobi ona jednak znacznego pogorszenia się jakości pieczywa, od roku kupowałem chleb o nazwie "Chłopski" to co było jeszcze cztery miesiące wstecz to jest wspomnienie. Teraz sprzedaje się niewyrośniętą glinę. Tragedia zmieniam piekarnię.
Aga12 2015-09-23 12:52
Super atmosfer, umowa o prace. Serio jest ok
blekota 2015-10-08 21:01
To musiała napisać sklepowa, na nocy praca tam to jest piekło
Mela 2016-04-26 19:21
Dzień dobry! Pisze bo jestem rozczarowana wasza jakością! Od zawsze kupuje pieczywo w waszej piekarni i ostatnio chleb jest nie do zjedzenia!!! Cos sie chyba mocno popsuło! Proszę zróbcie cos z tym! Wierna klientka
gameover 2016-07-07 14:14
100 % prawdy !!!!!
solen 2016-08-12 23:25
Najgorszy pracodawca z jakim miałem doczynienia,(usunięte przez administratora)
krzychul 2016-09-30 10:05
jak wszyscy są tutaj tacy "mądrzy" to czemu nie macie swoch firm tylko pracujece u kogos? hahahaha , w tedy to zobaczycie co to znaczy praca ....
Ciekawy 2016-11-17 09:57
Witam. Zamierzam rozpocząć prace jako cukiernik na wlochach czy jest ktoś w stanie mi napisać o warunkach tam??.Pozdrawiam
PLO 2016-11-22 04:20
Cześć, czy są tu może jakieś ekspedientki które mogą powiedzieć coś o pracy? Wiem, że jest duży ruch. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.
goral 2016-12-02 20:05
A co z tymi sobotami i niedzielami ???serio płacą za sobotę x 2 a za niedzielę x3??
Pracownik 2016-12-03 17:32
Prawda
PLO 2016-12-28 03:07
Serio aż tak źle?? kurde chciałam się tam zatrudnić na ekspedientkę i od razu powiedziałam na jaką chce isć lokalizacje i nie było problemu na rozmowie... a dają tę umowę o pracę po 3 miesiącach??
byłyprac 2017-01-04 14:50
Ta piekarnia to typowy polski prywaciarz - chamstwo, wyzysk, obiecanki nie dotrzymane i zero organizacji. Dyrektor debil, główny technolog alkoholik a główny psełdo brygadzista tzw. SŁOŃ to zwykły cham i prostak z prowińcji który wychował się w lepiance, ten zakład to syf i dno.
Wojtek 2017-01-27 16:48
Pewnie nie raz mu lizał bo dawno juz by tam nie robil,ale przyjdzie i na niego kolej...wjochmena
ona_ona 2017-02-04 09:25
no właśnie taka dziwna sztuczna atmosfera panuje w jednym ze sklepów gdzie robię zakupy, niby mili dla klientów, ale jakby coś ich trapiło...coś dziwnego w powietrzu...
xyz 2017-02-05 17:53
Zgadzam się z opiniami że z tym słoniem nie da się pracować niech właściciele wreszcie coś z nim zrobią bo nigdy nie skompletuje się pełnej załogi bo każdy normalny pracownik po kontakcie z tym burakiem ma już tego wszystkiego dosyć. Co się tyczy samego Słonia zgadzam się z tymi wpisami że jest on chyba chory albo bardzo zakompleksiony. Cóż co się dziwić zwykły prostak jak dostanie trochę władzy to zaczyna mu odbijać jeszcze raz apeluje do właścicieli niech coś z nim zrobią bo w takiej atmosferze już się nie pracuje to nie te czasy że pracownika można traktować jak śmiecia bo kiedyś ktoś za to odpowie żeby nie było że nie uprzedzano.....
BlaBlaBla 2017-02-05 22:31
He he śmieszne to wszystko co się czyta tu taki Słoń czy Krzychu są na każdym zakładzie pracowałem już nie na jednym zakładzie takim jak ta piekarnia i wszedzie sa tacy bo ktoś w koncu musi tego dopilnować jeden jest gorszy drugi lepszy ale wszędzie są tacy ja tam pracuje i słysze co sie dzieje czy aż tak wasz zdziera zazdrość że nie jesteście na ich miejscu że takie głupoty wypisujecie żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska że więcej zarabiają
Powiem krutko szanuj swoją pracę i wykonuj ją odpowiednio a nikt ci uwagi nie bedzie zwracał i nie zazdrość drugiemu bo pewnie nie lepszy byś był na ich miejscu.

Odważny w necie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w świećie...
Maniek 2017-02-05 23:09
Jaki tu poeta sie znalaz popracuj nad ortografią troche bo analfabeta jestes.A propo tych Dwóch pseudo brygadzistów to ja powiem krótko wieśniaki i popaprańce Warszawa im życie uratowała :-)
BlaBlaBla 2017-02-05 23:28
Nie jednemu z tej piekarni ratuje a kto tam robi jak nie wieśniaki większa połowa to przyjezdnych
xyz 2017-02-07 15:21
Miałem bardziej wyczerpująco odpisać ma twój komentarz ale @KZet zrobił to wystarczająco celnie. Apropos nie oceniaj ludzi z kąd są ale kim są i popracuj nad ortografią bo to w pewnym stopniu świadczy kim jesteś.
Michał 2017-02-11 13:03
Ale wykasowali wpisów widocznie prawda o tej firmie boli.
xyz 2017-02-13 12:17
na dyżurach z soboty na niedzielę jest płatne 3x, serio serio
melania` 2017-02-13 18:40
Uwaga na łysego Dyrektora - donosi. Może by tak i jego przypilnować i donieść. On tez nie jest święty.
Rynek 2017-02-15 11:35
Z tego co wiem wpisy kasować może tylko administrator, nie ten komu się nie podobają...
Gosc 2017-02-18 18:20
Co do dyrektora ,w porządku facet
norbi 2017-02-21 16:53
Chyba upadłeś na głowę że wypisujesz takie brednie.
Spoko 2017-02-24 12:50
Dostałam propozycje pracy , czyli doradzacie ?
Daro 2017-02-28 14:43
Zatrudniaja pracowników na szkolenie a po dwóch dniach zwalniaja bez podania przyczyny,mało tego zero przerwy na śniadanie!!!sztuczna atmosfera najlepiej się nie odzywać,pani kierownik Magda wiecznie nafakana i nikt ani nic jej nie pasuje zero zainteresowania nowymi pracownikami. Nie polecam tego sklepu .Panie tam pracujące że sztucznym uśmiechem
Wredotka 2017-03-17 18:05
Pokasowane wpisy.. Hmm chyba piekarenka smaruje zeby sobie opinii nie popsuc.. Ale jako byla ekspedientka odradzam ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Złośnica. 2017-03-27 10:02
Również odradzam. Umów zleceń kilka a obiecywana jedna. O um. o pracę trzeba było się prosić i ciągle przypominać. Praca w sklepie na wybranej lokalizacji? Zapomnieć można, jedziesz tam gdzie akurat trzeba. Żadnych szkoleń. Dziesięciu kierowników i dziesieć sprzecznych poleceń na dzień. A na pana technologa trzeba uważać. Lubi przytulać sie do dziewczynek, niby odetrzeć, za każdym możliwym razem dotknąć i wymyśla sobie prawdę na potrzebę chwili. Dziewczyny zwalniane bądź informowane o nie przedłużeniu umowy są na kasie, przy klientach i innych dziewczynach. A ewentualne powody są głęboko ukrywane. Praca w niedziele oczywiście na sporo wyższej stawce, ale można o niej zapomnieć, bo dziewczyny są tak dogadane między sobą, że nie wciśniesz się do elity. Właściciele i ich dzieci są mega mili. Co fajne, młodzi słuchają pomysłow i opinii i wszystko analizują.
A no i oczywiście co innego na umowie, a co innego na koncie. A wszystko tłumaczone ' no wiesz jak jest'
Pozdrawiam i nie polecam.
nowy 2017-03-28 12:51
Połowy są zawsze jednakowe .
Zostaw swoją opinię o Piekarnia-Cukiernia "Grzybki" - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia-Cukiernia "Grzybki"