akord-meat sp. z o.o.

Kraków

Opinie o akord-meat sp. z o.o.

rozenka 2010-02-12 09:45:46
ja też tam pracowałem i nie było aż tak żle, kontrakt został potem i tak przeniesiony i było duzo lepiej
polka 2010-06-09 21:44:33
moj maz pracuje z akord w perlebergu i sobie chwali, mieszka jak czlowiek, praca do 9 godz, 5 dni w tyg, stawka zalezna od umiejetnosci.
jas 2010-06-24 19:34:39
weż sie za robote a nie glupoty wypisujesz, nie robi sie w niemczech za 800 euro chyba ze nie robiles tylko duzo gadales, tam sie jedzie do pracy to nie polska gdzie sie ( usunięte przez administratora )mozna i jakas wyplata skapnie bo ustalona z gory, trzeba robic to sie zarobi,
maks 2010-06-24 19:39:52
nauczcie sie wszyscy ze wyjazd do innego kraju gdzie mozna zarobic wiecej niz u nas to nie wczasy, chcesz zarobic to rob a nie licz ze sie przebujasz i wyplatke w euro wezniesz, euro boli trzeba to odczuc na wlasnej skorze, i nie szukajcie przygod to dacie rade
falubaz 2010-10-01 13:00:23
pracowalem w tej firmie. firma jest ok ale za kazdy zaklad odpowiada majster. ja pracowalem w kempten, po nawet 14 godz. a majster ( usunięte przez administratora ) wpisywal 8. jak przyszlo do wyplaty to wyplacali za 192 a przepracowanych 252. nie polecam. ogolnie to w gorszym ( usunięte przez administratora ) nie robilem. daleko od domu i ciagle w robocie jeszcze na nocki.
spryciarz 2010-10-15 10:21:13
ja tam też pracuje i nie jest wcale tak źle, a za nadgodziny żona ma dodatkowy markowy łach.. a poza tym w biurze pracują ładne dziewczyny
anonim 2010-10-15 20:17:28
spryciarz - 2010-10-15 10:21:13

a ty co,żonie ciuszek żeby sie innym podobala bo ciebie nigdy nie ma w domu,a sam sie za "( usunięte przez administratora )oglądasz?
kk 2010-11-23 15:02:29
wiecie gdzie ta firma ma kontrakty?
leeeeeeeeeeeee 2011-01-28 14:31:34
praca morze byc gorzej jak chcesz zakończyć wtedy cię orżną na kasie jak ci wogóle wypłacą bo ja na ostatnią wypłatę nie mogę się doczekać już miesiąc nie polecam
wikary 2013-07-24 22:19:22
witam czy ktos ma namiary na ta firme bo prawdopodobnie juz nie istnieje
winiary23 2015-02-05 16:24:03
A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy i dlatego proszę o te info.
pina.92 2016-06-07 19:37:34
akord meat jest teraz holenderską firmą ma ludzi na jednym zakładzie mieszkania spoko. Pracuje tu od 2 lat nie ma żadnych problemów z wyplatami, sprzęt co miesiac wiec ok
kj 2016-06-18 19:22:43
@pina.92 szkoda gtylko ze ofert pracy brak :(((((
Zostaw swoją opinię o akord-meat sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie akord-meat sp. z o.o.