Ernst and Young

Opinie o Ernst and Young

były pracownik 2009-10-18 16:45:12
ja tej firmy bym nikomu nie poleciła, pracowałam w 6 miejscach pracy i w zakresie stosunków miedzyludzkich firma E&Y Warszawa odbiega bardzo od standardu polskiego i europejskiego. Kultura korporacyjna tej firmy jest absolutnie nie do przyjęcia jeśli oceniać ją wedlug jakichkolwiek rozsądnych standardów, jako przykład mogę podać tu swoją ocenę uzyskaną w tej firmie na piśmie, jest ona zła, ale nie fakt tego że zostałam oceniona negatywnie jest tu istotny ale forma i język w niej użyty, szczegóły [usunięte przez moderatora]
byly pracownik 2014-08-05 23:10:11
po roku pracy w EY moge powiedziec ze to bardzo specyficzna firma, jak nie masz "plecow" to nie przetrwasz tam. pracownikow nizszego szczebla traktuja jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czesto managerowie sa bezczelni i traktuja innych z gory. Wielu osobom brakuje kultury osobistej.Oceny pracownikow bardzo dziwne i moim zdaniem nie odzwierciedlaja tego co robisz, to bardziej zamach na twoj charakter niz wykonywane obowiazki.
HR tez pozostawia wiele do zyczenia
Zostaw swoją opinię o Ernst and Young - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ernst and Young