Opinie o Infinity Group w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Infinity Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infinity Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infinity Group w Białystok

Tati

Hej, szukam nowej pracy w branży, a widziałam na ich stronie, że można wysłać swoje CV w każdej chwili. A co jaki czas rekrutują, często się zdarza? Nie wysłałabym w eter swoich danych bez szans na kontakt? Najbardziej interesowałoby mnie stanowisko UX designera. Jakie warunki proponują obecnie, można spodziewać się stawek rynkowych? Piszą na stronie o benefitach - jakie konkretnie można tam znaleźć?

@Monia

Jasne, można aplikować spontanicznie i oczywiście odezwiemy się jak w przeciągu 12 miesięcy pojawi się stanowisko zgodne z Twoim cv. Mamy w firmie ścieżki karier i oczywiście można awansować spełniając założenia danego poziomu.

Grazia Nowy wpis

Witam jestem osobą zainteresowaną ogłoszeniem na pracownika dozoru, mam grupe niepełnosprawności stopień II. Czy to nie będzie przeszkadzało pracodawcy? Wolę się upewnić, choć teraz to chętnie przyjmują takie osoby...

W najbliższych miesiącach planuje zminić pracę, firma jest na mojej liście potencjalnych pracodawców ;) Pisza o licznych benefitach, work life balance, ofert na chwilę obecną nie ma, więc zakładam że rotacji brak. Gdzie tu jest haczyk moi drodzy? Chodzi mi o stanowisko Graphic Designer :)

Iza Nowy wpis

Dzień dobry, Nie ma haczyka, mamy komplet ludzi w dziale i i odpowiednią ilość pracy dla nich. Nie rekrutujemy na wyrost, a już na pewno nie w obecnej sytuacji na rynku. Rotacja w firmie jest rzeczywiście mała. W 2023 r. wynosiła 5,75%.

Zoja Nowy wpis

Muszę zapytać, bo nie ma tu zbytnio tego, co chciałam się dowiedzieć, a raczej o tym stanowisku, wszyscy tu bardziej o specjalistycznych- technicznych. A ja chciałam aplikować na Specjalistkę ds. księgowości, zastanawiam się jedynie, czy faktycznie jest opcja wyboru między B2B i umową o pracę? Bo zdaje sobie sprawę, że coraz wiecej pracodawców usiłuje na działalność gospodarczą pracownika wcisnąć, a ja jednak nie chcę na takiej umowie pracować.

Cześć wszystkim. Z tego co mi wiadomo, w firmie pracuje ponad 100 osób, i ponoć stale powiększą team:) Interesuje mnie stanowisko Administratora IT, miałem nadzieję, że się uda zaaplikować, ale nie widzę żadnej aktywnej rekrutacji. Są jakieś perspektywy na nabór w najbliższym czasie? Sporo mają benefitów, umowa o pracę też jest możliwa, a co z praca zdalną/hybrydową. Myślałem, że w IT to już standard, a tu wspomnieli jedynie o biurze.

Iza

Cześć, ogłoszenie jest już nieaktualne, znaleźliśmy pracownika :) W wypadku tego stanowiska całkowita praca zdalna jest niemożliwa z uwagi na obowiązki. Natomiast jest możliwa praca zdalna jeśli zajdzie taka potrzeba.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Infinity Group na stanowisko Zatrudnie księgową? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Edyta

B2B w przypadku data architecta to jedyna opcja? Jak często zdarza się, że owe 160 godzin miesięcznie jest przekroczone? Od czego zależy, jaką stawkę dostaje DA w ramach tych 150-180 PLN/ godz.?

@Edyta

W tym wypadku tak, B2B jest jedyną opcją z racji tego, że to nie jest stanowisko na stałe, to jest oferta dla freelancerów, to po prostu kontrakt na konkretny projekt. Umawiamy się na ilość godzin w czasie z ewentualnym marginesem. Stawka w tym wypadku zależy od budżetu projektu. Widełki są stawką w jakiej się poruszamy przy tej konkretnej roli. W przypadku kiedy szukamy kogoś na stałe oferujemy B2B lub umowę o pracę.

Sonia
@Iza

A w przypadku umowy o pracę ta stawka się jakoś różni od tej na B2B? Czy jest taka sama? :) Proszę o informację, bo szukam stabilnej pracy i właśnie robię przegląd rynku. ;p

@Sonia

Różni się, to inny typ umowy. B2B to umowa firma - firma. GW to nie jest miejsce na omawianie typów umów. Decydujemy o tym razem z potencjalnym współpracownikiem na etapie nawiązywania współpracy.

W jakich godzinach ma księgowość pracę teraz? Chciałam zapytać o możliwość zatrudnienia jako księgowa, wiem że była taka opcja jeszcze w listopadzie tamtego roku. Teraz jakiś wolny wakat ma firma czy nic?

Iza

Księgowość pracuje od od 8 do 16 i nie mieliśmy wolnego wakatu w listopadzie zeszłego roku. W tej chwili nie planujemy też rozbudowy działu. Zapewne pytanie dotyczy innej firmy, jesteśmy firmą z branży IT w Białymstoku, niestety jakaś firmą z Łodzi ma możliwość publikowania pod naszym profilem.

Jak wygląda kwestia awansu w Infinity Group? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kierowca Autobusu?

Iza

Dzień dobry, Jesteśmy firmą z branży IT z Białegostoku. Nie zatrudniamy kierowców. Dane firmy, adresy, oferty pracy są zmieniane niezależnie od nas przez GW.

Tati

@Tati

Cześć, ostatnio rekrutacje trochę zwolniły. W najbliższym czasie nie planujemy rekrutacji na UX Designera. Co do stawek to są to stawki średnio -rynkowe, każde ogłoszenie publikowane jest z widełkami. Benefity: elastyczny czas pracy, możliwa praca zdalna po okresie próbnym lub hybryda, pakiet medyczny, karta multisport, dofinansowanie zajęć j. angielskiego, finansowanie szkoleń

@Iza

Hejka. ;) chce spytać wprost, czy możliwe jest nawiązanie współpracy 100% zdalnej już od samego początku? Mieszkam dość daleko i nie wiem czy relokacja byłaby dla mnie odpowiednim rozwiązaniem jeśli miałby to być jedynie okres próbny. Czy jestem pierwsza osoba z takim problemem czy już takie sytuacje się może pojawiały? Jakie rozwiązanie?

Iza

@AN cześć :) to wygląda to tak: - w przypadku stanowiska juniorskiego wdrożenie jest z biura, czasami wymaga to więcej czasu niż 3 miesiące, czasami mniej, dużo zależy od samego wdrażanego; kwestia bardzo indywidualna, - w przypadku bardziej zaawansowanych osób jest możliwość pracy zdalnej od początku, aczkolwiek dobrze by było te pierwsze tygodnie być na miejscu, poznać ludzi, wdrożyć się

@Iza

To więcej osób wybiera jednak pracę w biurze, skoro wspominasz o zapoznaniu się z nimi? :) bo ciekawi mnie jak to właśnie tu jest i czy większość pracuje z biura czy z domu. Jest w ogóle przy pracy zdalnej jakiś dodatek za prąd i i internet?

Iza

W biurze pracuje na co dzień średnio 40 osób (czasami więcej, czasami mniej). Powiedzmy, że 1/3 pracuje stale z biura 1/3 hybrydowo, a 1/3 z domu. Widujemy się przy różnych okazjach w większym gronie. Zgodnie z prawem płacimy ryczałt za prąd i Internet.

@Iza

Dzień dobry:) Chciałabym skorzystać z okazji, skoro wyżej była mowa o stanowiskach juniorskich. Czyli firma również stawia na zatrudnianie pracowników z mniejszym doświadczeniem? Moge wiedzieć, jaki jest tutaj stosunek juniorów do specjalistów, jeśli chodzi o stanowiska? Jako osoba na tym poziomie juniorskim zastanawiam się jak wyglada u państwa rozwój? Czy ścieżka kariery jest z góry ustalana? Są jakieś szkolenia?:) Wsparcie w obowiązkach na początku pracy?

Iza

Dzień dobry :) To tak w tej chwili na pokładzie jest 14 osób (na 123) na stanowisku juniorskim. Są to osoby z różnych działów. Jesteśmy otwarci na przyjmowanie osób zaczynających karierę, ale robimy to wtedy, kiedy jest możliwość dołączenia tej osoby do pracy w projekcie przy kimś bardziej doświadczonym, aby ta osoba miała od kogo się uczyć i robiła to na czymś prawdziwym. Mamy ścieżki karier, ustalamy z przełożonym plan na kolejne miesiące, wspólnie ustalane są cele jakie powinniśmy osiągnąć w danym czasie + szkolenia jakie trzeba zrealizować.

Monia
@Iza

Można aplikować spontanicznie. Wiec jeżeli będzie wolne stanowisko to mogę liczyć, że po czasie odezwiecie się do mnie ?? No a można liczyć na awans z juniora na specjalistę w zależności od wyników??

@Monia

Karolka

Przyjeli już kogoś na stanowisko księgowa? Bo jeszcze niedawno wystawili ogłoszenie, a już tam widze informację, że ono jest archiwalne. Tak szybko kogoś znaleźli? To o co pytają na rozmowie? Ciekawe czy jest ciężko się dostać?

@Karolka

To nie było nasze ogłoszenie, ten profil należy do Białostockiej firmy z branży IT, niestety jak się dowiedziałam od pracownika GoWork, każdy może sobie wystawić ogłoszenie pod jakim profilem chce i tak było w tym przypadku. Także tutaj nie dostanie pani odpowiedzi na zadane pytanie, przykro mi.

Wercia
@Iza

A Wy nie szukacie ludzi? Nawet niekoniecznie teraz, ale na przyszlość bym chciała wiedzieć. Bo ja zdecydowanie szukam czegoś tutaj w okolicy tej firmy. Jak cos jest to na jaki temat i jaki charakter pracy?

@Wercia

Wszystkie aktualne oferty znajdują się na naszej stronie w zakładce kariera https://www.infinity-group.pl/pl-pl/careers Obecnie szukamy osoby na stanowisko Digital Marketer. Jest też opcja aplikacji spontanicznej, czyli można zostawić swoje cv, najlepiej też napisać jakie stanowisko Ciebie interesuje.

Jaka jest stawka początkowa w Infinity Group? 23 sierpnia na InfoPraca.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Kierowca Autobusu.

Iza

Dzień dobry, To nie nasze ogłoszenie. Profil należy do firmy IT z Białegostoku, nie mamy więc ogłoszeń na takie stanowisko.

Szukają do pracy księgowej. Niestety w ogłoszeniu nie ma żadnych warunków. Piszą że więcej informacji dopiero na spotkaniu. Ktoś już był i może podać jak przebiegało? To znaczy jaką pensje proponują i umowę? Ile trzeba mieć lat doświadczenia na takim stanowisku?

Iza

Dzień dobry, Nie szukamy do pracy księgowej. Po raz kolejny ogłoszenia nie z naszej firmy są podpięte tutaj. Nasze ogłoszenia mają dokładny opis stanowiska i widełki płacowe. Jesteśmy firmą z branży IT w Białymstoku.

Halina

Cześć wszystkim :) Znajdę tu pracowników działu HR? :) Chciałabym w przyszłości aplikować, i mam kilka pytań. Czy wynagrodzenie jest adekwatna do wykonywanych obowiązków, czy są jakieś szkolenia rozwijające pracownicze umiejętności? Tak ogólnie, czy podoba wam się praca? Jak kwestie związane z rotacją? Bo niestety nie widzę żadnych ofert na stronie firmy :(

@Halina

Cześć @Halina Każda oferta, którą publikujemy jest z widełkami, więc już na start możesz stwierdzić czy Tobie odpowiadają. Co do konkretnej kwoty to propozycji możesz oczekiwać po technicznej rozmowie rekrutacyjnej i/lub zadaniu (w zależności od stanowiska, na które aplikujesz). Dostępne są szkolenia i certyfikacje, jak ktoś chce się uczyć i rozwijać to nie ma problemu z finansowaniem tego. Rotacja w 2022 była na poziomie 13%, czyli niska. Może to świadczyć o tym, że ludzie czują się tu dobrze. W tej chwili mamy otwartą rekrutację na Programistę/Programistkę .Net

W Infinity Group prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Project Manager. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Iza

Nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko. Skąd taka informacja? aktualne rekrutacje można znaleźć na naszej stronie kariera

Bogdan
@Iza

Zajrzałem na stronę i zobaczyłem że szukacie .Net Developera. Widziałem że jest możliwość pracy w modelu hybrydowym lub zdalnie. Kandydat sam decyduje w jakim systemie chce pracować czy jednak pracodawca to narzuca? Jak jest hybryda to ile dni spędza się w biurze?

@Bogdan

@Bogdan wygląda to tak, że pierwsze dni są na miejscu, żeby poznać zespół oraz osobą, która Ciebie wdraża. Później wybierasz formę pracy. Przy hybrydzie nie narzucamy ilości dni. Inaczej wygląda też przyjęcie juniora bez doświadczenia - tutaj jest więcej pracy na miejscu na start.

Bogdan
@Iza

Czyli jest to zależne od kwalifikacji. Rozumiem. Dopytam jeszcze jak przebiega rekrutacja. Ile jest etapów i czy na pierwszy można ewentualnie umówić się zdalnie?

@Bogdan

W przypadku .Net Developer'a wygląda to tak: Etap 1: rozmowa z HR i rekruterem technicznym (Senior .Net Developer/Team Leader/Solution Architect) Etap 2: nie zawsze jest, jeśli do niego dochodzi to jest na nim Kierownik Działu Backend lub CTO Etap 3: przedstawienie oferty. Staramy się nie wydłużać rekrutacji i nie mnożyć etapów

Wiktoria

Widziałam na stronie firmy ze szukają paru specjalsitow w tym Helpdesk Consultanta. Podana jest nawet przykładowa pensja (widelki). Jak sie pracuje na tym stanowisku ? Polecacie aplikowac ?

@Wiktoria

Dzień dobry, szukaliśmy jednego specjalisty :) Rekrutacja została zakończona z sukcesem. Mam nadzieję, że nowemu koledze będzie się dobrze pracowało. Wszystkie aktualne rekrutacje można znaleźć tutaj https://www.infinity-group.pl/en/careers

Maja

korzystał ktoś już może z opcji spontanicznego aplikowania do firmy? jeśli tak to po jakim czasie zazwyczaj się odzywają? chciałam też zapytać o pracę 100% zdalną, bo w jednym z ogłoszeń na administratora jest tylko alternatywa na hybrydę. czy są jakieś opcjonalne stanowiska jedynie dla opcji zdalnej? jeśli tak to jakie?

@Maja

Cześć, Na spontaniczną aplikacje odpowiadamy jak najszybciej jest to możliwe. Praca zdalna jest możliwa na określonych stanowiskach - Programiści, QA, Content Edytorzy, PMowie, UI, UX Designerzy, Analitycy Webowi itp. W przypadku juniorów wdrożenie odbywa się w pierwszych miesiącach w biurze, w przypadku zatrudnienia bardziej zaawansowanych specjalistow zawsze prosimy o chociaż pierwsze kilka dni w biurze. Co jakiś czas widzimy się na żywo. Zależy nam na utrzymaniu relacji. Osoby związane zw. z administracją biura, IT, księgowością, HR i Rekrutacją z oczywistych względów nie moga pracować w 100% zdalnie.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Infinity Group dla pracy jako Kierowca Autobusu są dla was satysfakcjonujące?

Iza

dzień dobry, jesteśmy firmą IT, nie zatrudniamy kierowców. GO WORK wprowadza w błąd, podpiął pod naszą firmę jakąś firmę z Bartoszyc, która widocznie zatrudnia kierowców.

Ziemowit

Fajni ludzie, ale łatwo stracić w oczach zarządu zaufanie, które budowało się prawie 5 lat np. dwumiesięcznym zwolnieniem lekarskim, także polecam głównie okazom zdrowia ;)

@Ziemowit

a to wypowiedź na pewno o firmie Infinity Group z Białegostoku? bo tu trochę zamieszania jest z administracją go work, pokręcili już jakiś czas temu profile dwóch firm. W IG (branża IT, Białystok) nigdy nie było pod górkę w sprawach zdrowia, wręcz przeciwnie jest duże wsparcie ze strony firmy bez względu na formę umowy

Ven

Tak, wiele pakietów do wyboru.

Emilia
@Ven

Można dopisać członków rodziny? I czy poza tym jakieś inne benefity też są? Na przykład multisport?

Marti

Pracuję od kilku tygodni i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Bardzo przyjazna atmosfera, zgrany i otwarty zespół, duże możliwości rozwoju. Komfortowe warunki pracy, fajne benefity i transparentność. Ja ze swojej strony zdecydowanie polecam.

Ven

Fajna atmosfera, przyjazny onboarding. Siłą tej firmy są ludzie i nie ma w tym przypadku, że większość jest tu przez lata.

Zostaw merytoryczną opinię o Infinity Group - Białystok

• Jak się pracuje w Infinity Group?

Zobacz opinie na temat firmy Infinity Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infinity Group?

Infinity Group