logo NDG Medical Sales Force

NDG Medical Sales Force

Olsztyn

Opinie o NDG Medical Sales Force

piotr 2016-10-20 13:02
czy wiecie czy firma zapewnia jakieś benefity dla swoich pracowników??
Grupa NDG Sp. z o.o. 2017-01-26 08:23
Zatrudnieni przedstawiciele realizują projekty dla klientów Grupy NDG Medical. Są to znane na rynku krajowym i zagranicznym marki z branży medycznej, farmaceutycznej oraz FMCG. Grupa NDG, zatrudniając tylko na umowy o pracę, zapewnia swoim pracownikom projektowym bezpieczeństwo oraz pełną opiekę księgową, kadrową oraz całodobowe wsparcie techniczne (w przypadku realizacji projektu, w którym pracownik korzysta ze służbowego samochodu oraz urządzeń mobilnych i informatycznych).
Benefity są jednak ściśle określone przez firmę, dla której pracownik realizuje projekt, czyli klienta Grupy NDG. Zarówno my, jak i marki dla których działamy, mamy na uwadze komfort pracowników. Chcemy, aby czuli się dowartościowani i doceniani na równi z pracownikami zatrudnionymi bezpośrednio w firmie naszego klienta.
Na wszelkie pytania dotyczące szczegółów prowadzonych rekrutacji odpowie dział HR Grupy NDG, z którym można skontaktować się, dzwoniąc na numer 0 89 615 33 40.
Zostaw swoją opinię o NDG Medical Sales Force - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NDG Medical Sales Force