logo NDG Medical Sales Force

NDG Medical Sales Force

Olsztyn

Opinie o NDG Medical Sales Force

piotr 2016-10-20 13:02
czy wiecie czy firma zapewnia jakieś benefity dla swoich pracowników??
Grupa NDG Sp. z o.o. 2017-01-26 08:23
Zatrudnieni przedstawiciele realizują projekty dla klientów Grupy NDG Medical. Są to znane na rynku krajowym i zagranicznym marki z branży medycznej, farmaceutycznej oraz FMCG. Grupa NDG, zatrudniając tylko na umowy o pracę, zapewnia swoim pracownikom projektowym bezpieczeństwo oraz pełną opiekę księgową, kadrową oraz całodobowe wsparcie techniczne (w przypadku realizacji projektu, w którym pracownik korzysta ze służbowego samochodu oraz urządzeń mobilnych i informatycznych).
Benefity są jednak ściśle określone przez firmę, dla której pracownik realizuje projekt, czyli klienta Grupy NDG. Zarówno my, jak i marki dla których działamy, mamy na uwadze komfort pracowników. Chcemy, aby czuli się dowartościowani i doceniani na równi z pracownikami zatrudnionymi bezpośrednio w firmie naszego klienta.
Na wszelkie pytania dotyczące szczegółów prowadzonych rekrutacji odpowie dział HR Grupy NDG, z którym można skontaktować się, dzwoniąc na numer 0 89 615 33 40.
Krzysiek 2017-03-03 16:56
Na początku jest pięknie i kolorowo. Praca bez stresu, opowiadasz znajomym jakiego masz super przełożonego a każdy Ci zazdrości. Sielanka trwa aż do samego końca ( kilka miesięcy ). Przychodzi kurier i dostajesz kopertę, a w kopercie wypowiedzenie. Jeśli ktoś chce miec parę miesiecy na poszukajcie innej pracy może się skusić ale na dłużej nie polecam. Tzn uważajcie i miejcie w głowie czerwona lampkę ze może przyjść wypowiedzenie kiedy się nie spodziewasz lub z umowy o pracę zrobią Ci umowę zlecenie. Zarobki zależy od projektu. Ale najwięcej musi zarobić NDG! ;)

Pozdrawiam pracowników firmy NDG
pracownik 2017-03-11 10:55
Dokładnie tak jak opisał Krzysiek. Super pięknie, super przełożony Pan Jarek. Potem wypowiedzenie Kurierem bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Następnie obciążanie pracownika za wszystko aby tylko zarobić jak najwięcej na pracowniku, który jest na wypowiedzeniu. Noty obciążeniowe za np. odprysk na szybie, zadzior na oponie, plamkę :) na siedzeniu oczywiście kwoty nie adekwatne do rzeczywistego stanu samochodu. Panie Szymonie opony się zużywają podczas jeżdżenia a odprysk na szybie może się zdarzyć każdemu, kto jeździ samochodem i nie jest to zależne od kierowcy......
Szymon NDG 2017-03-14 12:54
Bardzo dziękuję za uwagi w zakresie funkcjonowania floty pojazdów. Przy każdym wydaniu pojazdu każdy użytkownik otrzymuje auto w stanie, którego stan potwierdza własnym podpisem. Każdy ma prawo nanieść na protokół każdą rysę i uszkodzenie, jeśli takowe na aucie występuje. W swojej pracy zwracam baczną uwagę na stan pojazdu oraz jego czystości i zawsze, absolutnie zawsze zwracam uwagę na to, że gdy będziemy wymieniać auto na inne, bądź się rozstawać oczekuję takiego samego poziomu czystości auta. Zasady są jasne i czytelne, jak widać nie dla wszystkich. Jeśli przy zdaniu pojazdu jest na fotelu plama, to kto odpowiada za jej powstanie, ja? Zdecydowana większość zabrudzeń tapicerki da się usunąć dostępną na każdej stacji pianką i czystą ściereczką - więc, proszę uwierzyć da się przygotować auto jak trzeba bez konieczności wydatkowania wielkich środków na czyszczenie. Każde zabrudzenie lub zniszczenie wiąże się z koniecznością wydatkowania środków na naprawę, czy czyszczenie. Zdecydowana większość naszych użytkowników oddaje auta w bardzo dobrym stanie, co potwierdza znajomość i respektowanie zasad, za co gorąco dziękuję. Zapewniam, że NDG nigdy nie obciążyło pracownika za naturalne zużycie opon, czy odprysk na szybie, chyba że uszkodzenia wynikają z rażącego zaniedbania lub działania celowego użytkownika. Pozdrawiam serdecznie.
Renata 2017-03-16 09:03
Ja mam dobre doświadczenia z NDG. Pracowałam u nich rok i bardzo sobie chwalę. Serio, musiało u Was coś pójść nie tak, bo w czasie, kiedy ja byłam u nich wszystko było super - panie miłe i pomocne, a pan Szymon zawsze pod telefonem.
Grupa NDG 2017-03-16 12:18
W Grupie NDG dbamy o to, aby współpraca była zgodna z najwyższymi standardami. Nasza firma ze swojej strony gwarantuje umowy o pracę, zapewniamy swoim pracownikom projektowym bezpieczeństwo oraz pełną opiekę księgową, kadrową oraz całodobowe wsparcie techniczne.
Niektóre kwestie są zależne bezpośrednio od realizowanego projektu - w tym nie tylko zarobki, ale także forma i czas wypowiedzenia umowy. Firma, która jest klientem Grupy NDG, decyduje o tym, że chce zakończyć współpracę z danym pracownikiem. Tak było w tym przypadku. I chociaż najbardziej cenimy sobie kontakt osobisty, czasami musimy użyć innych narzędzi. Nie zawsze to my decydujemy.
Grupa NDG 2017-03-16 12:19
Firma, która jest klientem Grupy NDG, podjęła decyzję o zakończeniu współpracy. Naszym zadaniem było dostarczenie wypowiedzenia - zazwyczaj robimy to osobiście (nie jest to jednak żaden wymóg prawny), niestety w tym przypadku została podjęta inna decyzja.
Sprawdziliśmy zarzut dotyczący not obciążeniowych - nie odnotowaliśmy takiego faktu. Z resztą pan Szymon wyczerpująco opisał temat. W przypadku, gdyby cokolwiek nadal było niejasne - prosimy o kontakt z Działem Floty w celu wyjaśnienia sytuacji.
Kasia 2017-03-17 12:12
Ja ani nie chwałę ani się nie żale. Każdy powinien spróbować, zobaczyć i się przekonać na własnej skórze. W każdym bądź razie - szanujesz się to tam nie jedz :)
Przemo 2017-03-19 09:03
Rekrutację sobie darujcie. Wygląda tragicznie i nie jest adekwatna do stanowiska. Wyimaginowane rzeczy a pytania z kosmosu
były pracownik 2017-03-21 09:42
Po zakończonej współpracy nawet świadectwa pracy nie umieją wysłać w terminie.... Kasia ma rację jeśli się szanujesz to tam nie idź.... :)
Zostaw swoją opinię o NDG Medical Sales Force - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NDG Medical Sales Force