AN-ELEC

Opinie o AN-ELEC

jobi

Spoko, CV można śmiało słać. Jestem zadowolony

yyt

Wszystkie komentarze najlepiej przedzielić przez dwa i sprawdzić samemu Ja tak zrobiłem i nie żałuje

worker79

Jestem zatrudniony od ponad 2 lat i nie widzę problemów w współpracy z tą firmą.

jowi

Stawka za h oki, mnie odpowiada. Płacą na czas, oferują wyjazdy - dobre odliczenia/zwroty są Moim zdaniem warto

Pani z rekrutacji miła, przedstawiła pełna ofertę z warunkami socjalnymi i stawka która jest dla mnie ok

Moje doświadczenie w Polsce i za granicą, uprawnienia, rysunek techniczny, język, uprawnienia na dane kraje. Rozmowa normalna ale pewnie zależy kto co potrafi

czyste rączki

Smacznego :)

jowy

Dla mnie spoko - ja polecam

Nadal płaci się za ubiór, lekarza? W lipcu gdzie temp.+30stopni wody się nie doprosisz!!! Trzeci świat firma dla leszczy bez szkoły

nadal
@były pracownik

Tak, nadal sie placi za ubior i lekarza. Trzeci swiat jak wiekszosc firm stoczniowych zwiazanych z elektryka czy slusarstwem a woda jest rzadkoscia. mowia ze na fpf 1 maja wode do picia , ale nie maja gdzie rak umyc, bo kranu nie ma ani nic i czasem jeden drugiemu poleje wody z baniaka a tak to jedza brudnymi

klikacz

Hmm rowniez pracowalem i obecnie znow pracuje w tej firmie. Tez wydawalo mi sie ze u konkurencji bedzie lepiej. Niby takie stawki super. Dupaa, zpoznienia i na pewno nie takie jak tu wypisuja co niektorzy. Wrocilem spowrotem do aneleka i jestem zadwolony. Kasa niezla, diety, odliczenia czy tez zwroty z wyjazdow zagranicznych Moim zdaniem warto

plm

gdzie w normalnej firmie rzeczywisty fachowiec , ktory podlaczy kazda rozdzielnie zarabia o 1,4 zl na reke na godzine wiecej od dzieciakow , ktore tylko pchaja kabel do przodu ? pchacz kabla 16/17brutto a fachowiec 18/19. to fachura18 netto powinien miec. fałwszywa kaszubska firma.

wracam

Nie czytaj gupot, tylko sprawdz sam co i jak nie spodoba sie, zrezygnujesz i juz

taaa

Wiadomo ze opinie wylewa tu tylko konkurencja i byli pracownicy co wiedza tylemze wracaja z podkulonym ogonem Myslac ze konkurencja obieca zlote gory Ludzie nie podoba sie, zmien prace i nie biadol gupot na forum Sprawdzcie sami, tyle. Umowy nie trzeba podpisywac na cale zycie

olek

70% pracowników za granicą to ludzie z kujawsko-pomorskiego i prowincjonusze robią za parę groszy i utrudniają życie to o czymś świadczy słaba firma

Duży

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. żałuje ze zrezygnowałem z pracy tutaj. Było Ok czy to w Polsce czy zagranicą. Pozdrawiam Anelkowców

biuro rules

Popieram powyższe opinie. Jezeli komus nie odpowiada zawsze mozna zmienic prace - nie marudzac przy tym i wylewajac zali na forum. Są osoby zadowolne z pracy w tej firmie - chocby ja - 80% rzekomych problemow opisywanych tutaj wogole nie istnieje . Nie wiem gdzie niektorzy widza problemy

Jaro

A ja nie jestem zepsuty jeszcze. Pracuje nie narzekam kasa ok ubezpieczenie i wszystko na czas. W tej branży mało kto zatrudnia na legalu. a tu jest inaczej. Polecam dla tych którzy szukają stabilizacji.

kajkaj

Pracuje już 4 mc. Też czytałem opinie z tego forum. Powiem szczerze, że w moim odczuciu nie ma większości problemów jakie tu wypisują. Na starcie dostałem umowe zlecenie – standard i całkiem zrozumiałe – sprawdzą co umiem. Teraz mam już umowę o pracę i propozycje wyjazdów zagranicznych. Stawka spoko, płacą na czas. Dojazd dla mnie to nie problem – Rumia – więc mam blisko. Mała sugestia na koniec, sprawdźcie Sami, nie sugerujcie się w 100% opiniami

BYDGOSZCZ
@kajkaj

Masz racje, to wiesniaki z trojmiasta pisza takie opinie .ale cuszto tylko proste wiesniaki. w nawiasie patologia.

BYDGOSZCZ

Jak tam wiesniaki z trojmiasta, tylko pisza byle co, a takie fachowcy tylko od szaba.

tiffi

Pracuje od niedawna, z jakieś 2mc. Na początku również się wahałem z powodu opinii, które tu wyczytałem. Postanowiłem jednak spróbować. Na ten moment nie żałuje. Stawkę mam oki, pracuje na Stoczni w Gdańsku, kase dostałem na czas. Ja polecam i sugeruje nie patrzeć/wierzyć do końca opiniom innych – trzeba wyrobić sobie własną

jonek

Jak dla mnie też spoko, podobne uważam jak 3latek Pozdro

3latek

Głupoty piszecie, 3 lata robie, praktycznie tylko projekty zagraniczne Zawsze wszystko się zgadza Tyle... jak ktoś nie wierzy trudno

Zostaw merytoryczną opinię o AN-ELEC - Gdynia

• Jak się pracuje w AN-ELEC?

Zobacz opinie na temat firmy AN-ELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AN-ELEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AN-ELEC?

Kandydaci do pracy w AN-ELEC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AN-ELEC