AN-ELEC

Opinie o AN-ELEC

byly

Zale wylewaja ci co odeszli do innych firm,byli i obecni

Byly i obecny

również nie widzę problemów w współpracy z tą firmą.

Były

Nie wiem o co Chodzi niektórym. Jak zawsze jedni są zadowoleni inni nie. Sprawdzić najlepiej samemu. Też sugerowalem się opiniami na tym forum - ogólnie słabe, konkurencja wywala tylko swoje żale Zdecydowałem się na pracę w tej firmie i nie żałuje Moim zdaniem warto Polecam

Haha chyba w holandii na pseudo delegacji zagranicznej za 40brutto

Pani z rekrutacji miła, przedstawiła pełna ofertę z warunkami socjalnymi i stawka która jest dla mnie ok

Moje doświadczenie w Polsce i za granicą, uprawnienia, rysunek techniczny, język, uprawnienia na dane kraje. Rozmowa normalna ale pewnie zależy kto co potrafi

Euros

Jak macie stawki na poziomeie 9/16 18 zl to gratuluje, chyba firmy sie wam pomylily. Pracuje tam i mam wiecej. Wiec gupot nie piszcie

Tak jest. Bylo i jest nadal. Ze stawkami zostali od 9lat

poil99

Moim zdaniem firma okej. Praca jest za dobrą kasę w PL i NL kto jak woli (oczywiscie jak się nadaje, patrz coś umie) A jeżeli chodzi o inne opinie na tym forum - zawsze ktoś będzie nie zadowolony Pozdrawiam

77g

Dobrze jest bzdury wypisują

Piszcie konkretnie z jakiej konkurencji, za ile. Nanazgrac nyle co to kazdy umie. Jak sie z cepidu do anelka idzie to sie nie dziwie ze kazdy zachwala

44route

Przeszedlem od konkurencji i powiem tylko ze to byla moja najlepsza decyzja. Niebo a ziemia w tej firmie. Jak dla mnie super Polecam wszystkim

4mc

Jak dla mnie spoko. Pracuje od jakiegos roku Polecam tą firmę

jap0

Stawka za h spoko. Płacą na czas, oferują wyjazdy. Problemów nie widzę Moim zdaniem warto

ahh te opinie

Pracuje trochę i powiem krótko, negatywne opinie na tej stronie nie mają pokrycia w rzeczywistości - tyle

old

No tak w Twoim mniemaniu rozwoj to zalapanie jak majwiekszej liczby projektow potem desperacja pod biedronka zeby ludzi znalezc by po projektach 90% nowych wylecialo z hukiem bo sa na zleceniu, przestudiuj historie anelka

worker

Ludzi sie raczej szuka z racji rozwoju - patrz dodatkowe projekty - firmy ktore stoja nie musza tego robic, pochodze wlasnie z dodatkowego naboru. A z tego co slyszalem to kierownik jest potrzebny wlasnie w zwiazku z nowym projektem

dawi

Zaczne tak, tez myslalem ze w tej firmie jest zle. Za namowa poszedlem do konkurencji i co. Szybciutko jestem ponownie w aneleku. U konkurencji nie jest tak fajnie jak obiecuja - bylem w 2 firmach konkurencych

Jawq
@dawi

Mam podobne zdanie, jestoki

jaca

Moim skromnym zdaniem również jest w porządku. Stawki spoko, narzędzia ciuchy i ludzie też całkiem całkiem. Kierownik projektu również spoko. Ogólnie polecam

pilot90

Ja również nie widzę problemów w współpracy z tą firmą.

ripi

Jak dla mnie spoko. Polecam tą firmę

rodzi77

Bzdury, bzdury. Świstak siedzi i zawija. Pracuje może i krótko ok 9mc ale takich problemów na pewno nie ma jak tu wypisują

Zostaw merytoryczną opinię o AN-ELEC - Gdynia

• Jak się pracuje w AN-ELEC?

Zobacz opinie na temat firmy AN-ELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AN-ELEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AN-ELEC?

Kandydaci do pracy w AN-ELEC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AN-ELEC