AN-ELEC

Opinie o AN-ELEC

lolek

Ja jestem zadowolony. Stawka oki, możliwość wyjazdu, diety

benek
@lolek

Gdzie te diety i dla kogo?

Natalia

@Il, może ta stawka odpowiada tej osobie i zgodziła się współpracować z An-elec mając świadomość jej wysokości. Rozumiem, że Tobie nie odpowiada. Mógłbyś jednak przedstawić pozostałe warunki zatrudnienia, w oparciu, o które Ty pracujesz dla tej firmy?

Natalia

@Technolog, o jakich nawykach wspominasz w swojej opinii? Czy wpływają one na pracę innych w An-elec? Czy istnieją jakiekolwiek pozytywne strony tego pracodawcy? Czy odnosząc się do własnego doświadczenie z nim, mógłbyś zabrać głos na ten temat?

lolek

Bajki jeszcze raz bajki

Natalia

@Anonim, rozumiem, że już nie współpracujesz z An-elec. Czy sytuacja, którą na forum przedstawiłeś miała miejsce od początku Twojego zatrudnienia? Co w takim razie wpłynęło na Twoją decyzję o podjęciu zatrudnienia w tej firmie? Proszę Cię o kilka słów na ten temat.

Pani z rekrutacji miła, przedstawiła pełna ofertę z warunkami socjalnymi i stawka która jest dla mnie ok

Moje doświadczenie w Polsce i za granicą, uprawnienia, rysunek techniczny, język, uprawnienia na dane kraje. Rozmowa normalna ale pewnie zależy kto co potrafi

Technik84

Jedyna słuszna rada. Nie czytajcie komentarzy - żadnych Sprawdźcie sami!

Kluk

Dla mnie ok 5 zasłużone :) polecam

Johny

Moim zdaniem dobra firma, wszystko zgodnie z umową i na czas Polecam niezdecydowanym

Natalia

Co możecie jeszcze powiedzieć w kwestii procesu rekrutacyjnego w An-elec? Z ilu etapów się składa? Może wśród Was jest ktoś, kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie i mógłby podzielić się swoimi wrażeniami z jego przebiegu? Zachęcam Was do rozpoczęcia wymiany postów na ten temat.

ZK

Również potwierdzam jest wszystko jak należy. Radzę przekonać się samemu

Jaca

Osobiście nie mam zastrzeżeń Śmiało próbować

Natalia

Widzę, że w większości jesteście zadowoleni ze swojej współpracy z An-elec. Czy możecie wypowiedzieć się jeszcze na tym forum odnośnie do sposobów w jaki pracodawca docenia Wasze zaangażowanie? Jak w tej firmie wygląda system premiowy i pakiet benefitów pozapłacowych?

Lucek

Mawiają SPOKO OKO :) Dla mnie firma jak należy - warto się zatrudnić Wiem co mówie byłem u konkurencji i wrociłem szybko

rober

Potwierdzam, staz 3 lata i jest oki

bolek

Jestem bardzo zadowolony – pracuje od 2015 - praktycznie nic z wypisywanych komentarzy się nie potwierdziło. Osobiście polecam

kamilR

Jestem zatrudniony od ponad 2 lat i nie widzę problemów w współpracy z tą firmą. Polecam zdecydowanie

bolo

DLA MNIE JEST OKI :)

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

ivo97

Dla mnie spoko i polecam

plotek#

Eee tak na logikę ludzie. Jak można robić wałki na podatkach jeśli jest coś takiego jak kontrole i jest Oki. Przelewy wypłacane tylko na konto zgodnie z umową. Gdyby było coś nie tak dawno firma byłaby zamknięta Niestety z takim podejściem nić dziwnego, że coraz więcej obcokrajowców ze wschodu pracuje zamiast nas…

Rabi113

Również potwierdzam jest wszystko jak należy. W dzisiejszych czasach przy normalnej firmie jak ww jest jak trzeba. Podatki, pensja itp. Wszystko się zgadza. Zanim zacznie się wypisywać głupoty o oszustwach wypadałoby trochę poczytać… a później pisać nieprawdę Tak jak się już pojawiło. Radzę przekonać się samemu

Zostaw merytoryczną opinię o AN-ELEC - Gdynia

• Jak się pracuje w AN-ELEC?

Zobacz opinie na temat firmy AN-ELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AN-ELEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AN-ELEC?

Kandydaci do pracy w AN-ELEC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AN-ELEC