Opinie o stolarnia Otlewski w Osie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie stolarnia Otlewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie stolarnia Otlewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o stolarnia Otlewski w Osie

wlm

otlewski wykorzystuje więźniów karząc im pracować po 10 godzin dziennie bez jedzenia jest w mojej opinii przestępcą. Jego zakład należy zamknąć i zlicytować, tym bardziej, że produkuje marne meble!!!. Wszędzie gdzie można będę niszczył firmę tego złego człowieka!!!

alfa
@wlm

Mówisz o juniorze, czy seniorze ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w stolarnia Otlewski?

wlm Nowy wpis

alfa Nowy wpis
@wlm

Mówisz o juniorze, czy seniorze ?

Czy firma stolarnia Otlewski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jak wygląda sprawa grafiku w stolarnia Otlewski. Czy pracodawca idzie na rękę?

Hehe

Stanowczo nie.

Miś

Pracodawca pujdzie Ci tak na rękę że (usunięte przez administratora)się z wysiłku za nędzne grosze.

alfa
@Miś

Kiedyś tego nie było, była lepsza atmosfera,

Czy rozmowa kwalifikacyjna w stolarnia Otlewski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy zdarzają się nadgodziny w stolarnia Otlewski?

Nadgodziny można robić zawsze. Tylko nikt za nie nie zapłaci

Irena

Całkowicie czy masz na myśli normalną stawkę teraz? Ogólnie to wychodzi tak podczas pracy, że muszą być wykonywane czy raczej dobrze jesteście teraz zorganizowani? Jest sporo zamówień? Ile osób teraz przy nich pracuje?

Miś

Tak. na czarno w soboty, rozpisane w tygodniu by nie płacić pracownikowi należnej mu stawki.

Były Pracownik

Serdecznie nie polecam tego zakładu , a w szczególności pracy na montażu . Głownie nie polecam i nie pozdrawiam Szanownego Pana Kierownika , który nic nie robi sobie z ludzi pracujących wręcz przeciwnie traktuje ludzi jak woły robocze. Nie interesuje się nic zakładem tylko całe 8h siedzi zamknięty w mistrzówce przed komputerem i tylko patrzy na kamery jak ludzi robią na niego . Przez jego technikę komputerową ,którą wymyślił . Czasami trzeba czekać godzinę aż się materiał dostanie , a wtedy się dziwi że ludzie stoją .. Na Hali jest taki bałagan ,że przejść nie idzie . Cud że jeszcze nikt sobie nogi nie złamał . Szczerze nie polecam.

Krzysiek

Chciałbym podziękować brygadziscie tapicerni Pawłowi B że jest bardzo dobrym brygadzistą przymyka oko na pracujących pod wpływem alkoholu pracowników. Podziękowania za mijanie się z prawdą oraz plotkowanie na tematy związane ze pracownikami firmy z innymi osobami pracującymi.

Pawel B
@Krzysiek

Krzysiu nie ma sprawy Ty szczególnie wiesz co to znaczy byc pod wplywem ???????????? i powodzonka życzę w dorosłym życiu ????????????

@Pawel B

Paweł wiesz nie został zwolniony bez powodu a kozła ofiarnego musiał sobie znaleźć.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w stolarnia Otlewski?

Buntownik

Cała kasa na konto. na czarno i tak pobierali "PODATEK" z pieniędzy dawanych pod stołem XD zakład ma tendencje do częstego "okradania" przez rzekome "pomyłki" a dziś 9.04.2021 Miała się odbyć debata z ludźmi z Montażu, bo chcą sie zwalniać grupowo. Wiec tak tutaj jest świetnie. XD

Szymon

Tak rzadko zaglądacie na forum bo dobrze się pracuje? A czy firma potrzebuje teraz kogoś nowego do pracy?

Co wchodzi w socjal stolarnia Otlewski?

Nit

Nic...

Henryk

Wiem jedno, że trzeba być sumiennym i odpowiedzialnym pracownikiem to nie będzie powodu do narzekania.

Bartek

Witam tych niezadowolonych. Pracuje w firmie od kilkunastu lat. Jestem z pracy zadowolony. W trakcie kilkunastu lat przeszedłem sporo stanowisk. Pieniądze jak na moja miejscowość w której mieszkam zarabiam zadowalające. Jak ktoś chce to niech nie pracuje bo pracy obecnie jest jej sporo na rynku. Ponadto nie zdarzyło się aby właściciel nie odpowiedział dzień dobry a wręcz przeciwnie przywita sie, podejdzie i porozmawia. Maruderzy i hejterzy zawsze się znajdą. Jeżeli uważacie że dzieje się wam krzywda to rozmawiajcie z wlascicielem a anonimowo piszecie... Pozdrawiam i ogólnie polecam pracę w tym zakładzie.

Przemas BLENDA
@Bartek

TAKIE JEDNO PYTANKO JAK SIE CHODZILO DO ZAWODOWKI I MIALO SIE PRAKTYKI U PANO O, I JAK KTOS NIE POSZEDL DO SZKOLY I BO BYL CHORY ALBO POPROSTU NIE POSZEDL TO TE GODZINY BYLY ODRABIANE W LASKOWICACH POMORSKICH MAGICZNY ZESZYT BYL I MI (usunięte przez administratora) ZE TA K FAJNIE BYLO. FAJNIE TO MAJA DZIOBAKI I LIZUSY

Co.to.ma.byc

Dlaczego te 10 godzin jest narzucane przymusowo ? Nie mozna dac pracownikom wyboru ? Dlaczego ludzie sie na to godza ? Co za glupota . Na palcach jednej reki da sie policzyc ludzi ktorzy chcieliby siedziec do 16 . Czlowiek ciezko ma w okresie zimowym a co dopiero w letnim przy takiej goraczce . Dajcie ludziom wybor ! A to wszystko przez jednego czlowieka , na druga strone z nim jak ma malo !!!

Marcin Bylenko

Nawiązując do wielu negatywnych komentarzy - zalecam zapoznać się z poszczególnymi paragrafami kodeksu. Takie przykłady wypisane jak tutaj łamią przepisy, na przykład, nadgodziny nie mogą być codziennością, ani nie mogą być planowane. W szczególnych przypadkach można nawet zawiadomić odpowiednią instytucję. Pozdrawiam, doradca prawny Marcin Bylenko.

Kolejny jakze cudowny i genialny pomysl ludzi trzymac do 16 przy polowie maja przy takiej pogodzie! Co za de#&l i kre&#n wpadl na takie pomysly! Nadchodza upaly i co , beda czekac az ktos padnie przy swoim stanowisku? Czlowiek ma dosc w takiej temperaturze po osmiu godzinach. Niech sami sprobuja pracy w takich warunkach! Z pewnoscia kazdy marzy o nadgodzinach w taka pogode zamiast zabrac rodzine w jakies przyjemne miejsce!

Dom.wariatow

Osie II aktualizacja. Praca do przerobienia spokojnie na 8 godzin ale andrzejowi ciagle malo i dusi ludzi po 10 godzin .... brygadzisci chodza i szukaja roboty dla pracownika. Ja sie pytam po co?czy nikt tego nie widzi !?

Niezadowolona

Czlowiek na stanowisku brygadzisty powinien dawac przyklad a nie smierdziec od samego poniedzialku! Ale czego oczekiwac po czlowieku ktory idzie przez hale i dlubie w nosie.... rozmawiajac z nim czlowiek ma watpliwosci czy skonczyl on chociaz szkole podstawowa.... dramat

tymczasowy

Aż nie wiadomo od czego zacząć. Z góry zaznaczam, że wypowiedź dotyczy zakładu po stronie salonu/biurowca (choć po drugiej stronie wcale nie jest lepiej) Wiele poniższych komentarzy się zgadza. Firma z tak wieloletnim stażem powinna mieć odpowiednie podejście do pracownika, a nie mieć go za zwykłego robola w stylu "nie Ty, to kto inny. Na Twoje miejsce jest xxx osób". Dają Ci podwyżkę, a w zamian obcinają coś innego, że na kwitku i tak różnicy w wypłacie nie widać. Możesz lata pracować bez chorobowego, a przydarzy Ci się raz i już zabierają premię! Chore! Ja rozumiem zrobić to komuś, kto notorycznie wymyśla, choruje, ale nie ludziom którzy pracują sumiennie. Często jest tak, że ktoś wybiera dni urlopu, bo nie chcę stracić tych kilkuset złotych.. Rządzący to jedna wielka porażka, ten pseudo nowy kierownik, a raczej jego zastępca Andrzej R (tak, mowa o łysym) traktuje pracowników jak niewolników. Ciągłe nadgodziny od poniedziałku do piątku, dodatkowo sobota to standard, w tygodniu wyrabia się jakieś 58h, czy to jest normalne podejście? Pójdziesz o wolne, to albo wyskoczy na Ciebie z ryjem, bo spokojnie rozmawiać nie potrafi albo da Ci z wielką łaską coś, co Ci się należy bez żadnego słowa. Ja rozumiem, że jak on siedzi na (usunięte przez administratora) cały dzień wraz ze swoją żonką to mu zwisa ile taki człowiek na nogach stoi i on może siedzieć nawet i 12h, ale ludzie też mają własne obowiązki, dom, rodzinę, dzieci! Samą pracą człowiek nie żyje, a tutaj właśnie tak to wygląda.. Udaje że coś robi, a jedynie co potrafi to siedzieć z nosem w internecie i oglądać panienki. Taka jest prawda, a jak wchodzi dyrektor albo nie daj boże szef to zaraz zrywa się na nogi i udaje że coś robi! Zdecydowanie sodówka uderzyła do głowy i w tym przypadku nie można powiedzieć, że jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. To nie tyczy się tylko jego, druga strona medalu to brygadzista Zbigniew W, cwaniaczek, przez którego dużo ludzi straciło zatrudnienie lub samo odeszło, bo ile można znosić krzyki, wyzywanie i obserwowanie na każdym kroku? Stoi nad Tobą i patrzy Ci na ręce, tak wygląda standardowy dzień w OKK. Czasem takimi epitetami zarzuca, że aż uszy więdną i to w stronę pracownika, a Ci wyżej nic z tym nie robią, bo taki człowiek na tym stanowisku im odpowiada! Byle gonił i gnoił ludzi. Żebyś kiedyś trafił na kogoś cwańszego od siebie, tego Ci życzę. Ogólnie praca nie należy do złej, choć to też zależy od stanowiska. Jednak przełożeni, rządzący zdecydowanie do zmiany, tak samo organizacja pracy! A nie nabiorą robotę nie do przerobienia i męczą ludzi nadgodzinami na każdym kroku. Ale wszyscy milczą, bo boją się o zatrudnienie. Miejsce pracy zdecydowanie nie polecam, chyba że nie masz wyboru, potrzebujesz pieniędzy, nie masz rodziny i masz wylane na to ile godzin spędzasz w pracy i dasz zrobić z siebie niewolnika. A to dopiero początek góry lodowej, zapytajcie obojętnie jakiego pracownika jakimi ludźmi są Ci wyżej. Gwarantuję, że opinia nie będzie inna, niż ta tutaj przedstawiona przez moją osobę. A takich ludzi jest więcej, niedługo z fachowców nie będzie nikogo, bo jest coraz gorzej. ODRADZAM TO MIEJSCE PRACY!

@tymczasowy

100% prawdy! Tak wlasnie jest. Zdecydowanie ktos powinien sie tym zajac!

Km
@tymczasowy

Otóż to. Roboty nie ma a łysy trzyma ludzi bo ciągle mu mało. Sprawa do nagłośnienia bo trzyma ludzi ile się da bez potrzeby jak nie ma tyle roboty. (usunięte przez administratora) i koniec tematu dlaczego nikt z tym nic nie zrobi?!?!

Pracownik, już niebawem BYŁY
@tymczasowy

110 % prawdy. a z tygodnia na tydzień coraz gorzej. określenie szefa o pracowniku "bydło" traktowanie pracownika przez kierownictwo " gorzej niż śmiecia."

Edyta

@ktoś odradzasz firmę, ale podałeś krótką argumentację, która może nie przekonać użytkowników. Dlatego proszę napisz coś więcej na temat tych wad pracy w stolarni Otlewski, by na forum były merytoryczne wypowiedzi.

ijm

@ktoś no ale to mam rozumiec ze tutaj nadgodziny nie sa platne? bo wiem ze nie wszedzie takie sa jednak

Zostaw merytoryczną opinię o stolarnia Otlewski - Osie

• Jak się pracuje w stolarnia Otlewski?

Zobacz opinie na temat firmy stolarnia Otlewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w stolarnia Otlewski?

stolarnia Otlewski