Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o stolarnia Otlewski

Pracowałeś w firmie stolarnia Otlewski i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-13 13:16:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Firma na średnim poziomie.Niskie zarobki
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-02 16:12:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Monitoring osób pracujących, brak podwyżek, potrzebny pracownik nadzorujący z karabinkiem.
zdjecie uzytkownika
Open - 2010-10-20 11:42:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Nie masz prawa nic powiedzieć ,, jak się nie podoba to droga wolna za bramą stoi dużo chętnych ,, Praca w tej firmie to koszmar tylko udają taką nowoczesną firmę w której liczy się pracownik , biedronka to złoto w porównaniu z tym !!!
zdjecie uzytkownika
ruda - 2012-06-28 15:56:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
firma otlewski jest super pracuje tam dlugo atmosfera ok a pracownicy jeszcze lepsi
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-25 15:47:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (7)
Widzę, że opinie od bardzo negatywnych, przez neutralne po pozytywne...Czy ktoś teraz ma relacje ze stolarnią Otlewski i może powiedzieć jak wygląda sprawa wynagrodzeń i atmosfery w pracy? da się tam normalnie pracować?
zdjecie uzytkownika
prezes - 2014-10-12 18:10:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
zarobki to jedno wielkie ruchanie w dupe. robisz w akordzie a zarabiasz 6/h plus 100 złotych na odczepnego. tak to wygląda. chciałoby się powiedzieć "jebac jebac nie ma robota nie ma pieniadza".
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-10-17 12:43:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pracuję w tej firmie długo,i jedynym plusem jest to ze wypłata jest na czas,a poza tym same minusy! A najwiekszym chyba jest dyskryminacja kobiet tam pracujących.Panie pracuja na takich samych stanowiskach jak panowie a mają stawki w granicach 6,50 ,jak by tego było mało to mają mniejsze premie,i gdzie tu jest równouprawnienie,o którym tak ładnie pisze w zakładowym kodeksie,który wszyscy musieli podpisać,bez wyjątku. Pan Otlewski powinien się wstydzić i Ci jego pomocnicy też!!! Wstyd!
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-10-17 16:21:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
( usunięte przez administratora )zwolnieniami,nie płaca za nadgodziny pracujemy za darmo.Mówią że za bramą na nasze miejsce jest 100 ludzi a nie ma nikogo nikt nie chce zatrudnic sie ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
stolarz - 2015-09-15 11:54:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jak jest wypłata o czasie to już jest to sukces. Przecież nie każda firma dotrzymuje terminów, a nie można mówić, że w innych konkurencyjnych stolarniach jest lepiej, bo tak na prawdę nie do końca wiadomo jak tam przedstawia się sytuacja. Szkoda tylko że zarobki nie są adekwatne do powierzonych zadań, no i że nie dopłacają za nadgodziny.
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2016-02-25 21:31:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kazdy kto tam chce pracować niech sie zastanowi 10 razy! w tej firmie, to jedynym plusem jest wypłata na czas. Minusów to jest więcej niż palców. nadgodziny to istna kpina, a popołudniówki w sobote to dopiero chora jazda. Nie poelcam.
zdjecie uzytkownika
gaston - 2016-04-08 16:38:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ktoś - 2016-02-25 21:31:42]:
nie zgodzę się z Tobą. Wiadomo , że to co piszesz po części to prawda. Ale nic nie jesteś w stanie poradzić na większość z tych spraw, po za tym sam się na nie wszystkie godzisz podpisując tutaj umowe.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie stolarnia Otlewski!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stolarnia Otlewski

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: