stolarnia Otlewski

Osie

Opinie o stolarnia Otlewski

anonim 2009-02-13 13:16:09
Firma na średnim poziomie.Niskie zarobki
anonim 2009-05-02 16:12:54
Monitoring osób pracujących, brak podwyżek, potrzebny pracownik nadzorujący z karabinkiem.
Open 2010-10-20 11:42:37
Nie masz prawa nic powiedzieć ,, jak się nie podoba to droga wolna za bramą stoi dużo chętnych ,, Praca w tej firmie to koszmar tylko udają taką nowoczesną firmę w której liczy się pracownik , biedronka to złoto w porównaniu z tym !!!
ruda 2012-06-28 15:56:55
firma otlewski jest super pracuje tam dlugo atmosfera ok a pracownicy jeszcze lepsi
anonim 2013-05-25 15:47:45
Widzę, że opinie od bardzo negatywnych, przez neutralne po pozytywne...Czy ktoś teraz ma relacje ze stolarnią Otlewski i może powiedzieć jak wygląda sprawa wynagrodzeń i atmosfery w pracy? da się tam normalnie pracować?
prezes 2014-10-12 18:10:19
zarobki to jedno wielkie ruchanie w dupe. robisz w akordzie a zarabiasz 6/h plus 100 złotych na odczepnego. tak to wygląda. chciałoby się powiedzieć "jebac jebac nie ma robota nie ma pieniadza".
pracownik 2014-10-17 12:43:43
Pracuję w tej firmie długo,i jedynym plusem jest to ze wypłata jest na czas,a poza tym same minusy! A najwiekszym chyba jest dyskryminacja kobiet tam pracujących.Panie pracuja na takich samych stanowiskach jak panowie a mają stawki w granicach 6,50 ,jak by tego było mało to mają mniejsze premie,i gdzie tu jest równouprawnienie,o którym tak ładnie pisze w zakładowym kodeksie,który wszyscy musieli podpisać,bez wyjątku. Pan Otlewski powinien się wstydzić i Ci jego pomocnicy też!!! Wstyd!
pracownik 2014-10-17 16:21:21
( usunięte przez administratora )zwolnieniami,nie płaca za nadgodziny pracujemy za darmo.Mówią że za bramą na nasze miejsce jest 100 ludzi a nie ma nikogo nikt nie chce zatrudnic sie ( usunięte przez administratora )
stolarz 2015-09-15 11:54:03
Jak jest wypłata o czasie to już jest to sukces. Przecież nie każda firma dotrzymuje terminów, a nie można mówić, że w innych konkurencyjnych stolarniach jest lepiej, bo tak na prawdę nie do końca wiadomo jak tam przedstawia się sytuacja. Szkoda tylko że zarobki nie są adekwatne do powierzonych zadań, no i że nie dopłacają za nadgodziny.
ktoś 2016-02-25 21:31:42
Kazdy kto tam chce pracować niech sie zastanowi 10 razy! w tej firmie, to jedynym plusem jest wypłata na czas. Minusów to jest więcej niż palców. nadgodziny to istna kpina, a popołudniówki w sobote to dopiero chora jazda. Nie poelcam.
gaston 2016-04-08 16:38:06
nie zgodzę się z Tobą. Wiadomo , że to co piszesz po części to prawda. Ale nic nie jesteś w stanie poradzić na większość z tych spraw, po za tym sam się na nie wszystkie godzisz podpisując tutaj umowe.
ijm 2016-05-11 17:24:36
@ktoś no ale to mam rozumiec ze tutaj nadgodziny nie sa platne? bo wiem ze nie wszedzie takie sa jednak
Zostaw swoją opinię o stolarnia Otlewski - Osie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stolarnia Otlewski