Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o stolarnia Otlewski

Pracowałeś w firmie stolarnia Otlewski i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-13 13:16:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma na średnim poziomie.Niskie zarobki
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-02 16:12:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Monitoring osób pracujących, brak podwyżek, potrzebny pracownik nadzorujący z karabinkiem.
zdjecie uzytkownika
Open - 2010-10-20 11:42:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie masz prawa nic powiedzieć ,, jak się nie podoba to droga wolna za bramą stoi dużo chętnych ,, Praca w tej firmie to koszmar tylko udają taką nowoczesną firmę w której liczy się pracownik , biedronka to złoto w porównaniu z tym !!!
zdjecie uzytkownika
ruda - 2012-06-28 15:56:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
firma otlewski jest super pracuje tam dlugo atmosfera ok a pracownicy jeszcze lepsi
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-25 15:47:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Widzę, że opinie od bardzo negatywnych, przez neutralne po pozytywne...Czy ktoś teraz ma relacje ze stolarnią Otlewski i może powiedzieć jak wygląda sprawa wynagrodzeń i atmosfery w pracy? da się tam normalnie pracować?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stolarnia Otlewski

Twoj email:
Wiadomość: