Opinie o Casus Finanse w Wrocław

Z historią sięgającą 1898 roku, Grupa Lindorff jest największym europejskim dostawcą kompleksowej usługi zarządzania wierzytelnościami. Lindorff Polska oferuje działania prewencyjne oraz monitoring zobowiązań nieprzeterminowanych, scoring oraz monitoring należności przeterminowanych, windykację polubowną biurową oraz terenową, kompleksową obsługę prawną, usługi z zakresu wywiadu gospodarczego i detektywistyki oraz nabywanie wierzytelności. Grupa Lindorff specjalizuje się w obsłudze firm z rynku finansowego, przede wszystkim banków i towarzystw ubezpieczeniowych i zajmuje w tym obszarze pozycję lidera w Europie. Obecnie zatrudnia 4300 pracowników w 13 krajach. Siedziba główna znajduje się w Oslo w Norwegii. W 2015 roku Grupa Lindorff osiągnęła przychód netto na poziomie 534 mln € (475 mln € w 2014 roku).

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casus Finanse w Wrocław

warka

w terenie nie zarobicie, niestety;/

suka

ja im zrobię dobrego loda w porsche, bo inne to gorsze.

Arturo

Ludzie uciekają z GNB, EB, owszem ... ale z biletem i walizką za granicę

dziura

lepiej w ULTIMO zmieniłam i nie żałuje

porsche

niech oni ci dadzą 200 więcej

gruba samica

pracuję i pracuję i pracuję i co??? g.w.o

eblor

solidna firma-polecam, a płaczkom z cc wyrazy współczucia- nieudacznicy:)

Sebek
@eblor

Solidna firma - napisała gruba Ryba z Kleczkowskiej . Uważaj , na każdego przyjdzie czas

eblor
@Sebek

na ciebie już przyszedł-nieudaczniku z cc szkoda, że nie ma opinii na tematu pracy w terenie..

Arturo
@eblor

Dostawałem 1300 zł na rękę - dlaczego tak mało , dlaczego nikt mi w życiu nie pomógł ? Moja liderka Kasia nie dała mi nigdy premii , musiałem czasami płakać , żebrać na bułkę od znajomych bo po opłaceniu pokoju 900 zł niewiele mi zostawało . Dlaczego taki mój los ? dlaczego taka pensja ? dlaczego poszedłem na Politologię ?

Mia
@Arturo

Tyle innych firm we Wrocku a ty ich się trzymasz

sd
@eblor

A co ty "udaczniku" potrafisz? Poza trzymaniem łba w rowie ważniejszych od siebie?

Najgorszy (usunięte przez administratora) w mieście

U.F.O

tam nikt nie sprząta pracowałam tam pół roku codziennie większy syf ludzie swoimi ciuchami biurka wycierali

kruk

nowi dyrektorzy porażka - kolejni - już szukają pracy kto może ucieka

9-3v

Management Casusa jest rewelacyjny w OBIECYWANIU, natomiast w realizacji znacznie gorzej. Ogólnie to co się wobec tej firmy dzieje przypomina pudrowanie trupa, w tej branży już nic interesującego się nie wydarzy, bierzcie to pod uwagę.

uhm

Szłem se onegdaj po Casusie i se pierdłem. Myslałem, że minie ale czytam, że smród pozostał. Sorry.

Marios

Był tam taki gość , chyba kierownik Call Center, kiedys mu w kuchni mówię czesć , raz , drugi , myślałem że jest głuchy. Więc mówię po raz trzeci : CZEŚĆ ... a ten zabrał kubek z kawą , popatrzył na mnie i sobie poszedł. To jest wg Casus Finanse poziom kultury osobistej . Dno i wodorosty.

koń

ja chce tam robić do końca życia i nic nie zarobić oddam im nawet krew

tam nie ma zadnego poziomu zwykly pracawniak dostaje OPR za minute spoznienia a stań se czlowieku na papierosa przed praca to ci czesc nawet nie odpowie dajcie spokoj

trutnica

ja też robię jak wół na PORSCHE dla dwóch modeli

Jarek

Jesteście skończeni . Jedno Wam powiem . Żadna firma zajmująca się windykacją nie ma tylu negatywnych wpisów. Wszyscy odchodzą , uciekają do EB,GB,GNB. Myślę że nie wymaga to żadnego komentarza z mojej strony.

q
@Jarek

to chyba właśnie uciekają z GNB tutaj :D

pracownica

Ludzie, Wy naprawdę jesteście niepoważni. Zwolniliście się, nie poszło Wam w tej pracy, nie udało się - najwidoczniej to nie dla Was, zmieńcie braże i przestańcie narzekać!!! Praca za przysłowiowy talerz ryżu? Bzdura! No chyba, że ryż ostatnio podrożał (chociaż nic mi na ten temat nie wiadomo). Gorzkie żale zostawcie naprawdę dla siebie, bo jeśli ktoś podchodzi poważnie do pracy to są efekty, jeśli ktoś przez 8 godz nie robi nic - efekty rownież są, lecz niekoniecznie zadowalajace. Nie mogę patrzeć na te złośliwe komentarze osób niespełnionych, którym po prostu się nie udało. Pozdrawiam, w dalszym ciągu aktualna pracownica Casusa.

H
@pracownica

Z całym szacunkiem... ale weź pod uwagę, że część opinii, które są zamieszczane, pisane są też przed dobrych pracowników, którzy utrzymywali dobre wyniki, ale nie byli doceniani. Ja robiłam wyniki, a jak zapytałam o podwyżkę, to usłyszałam "bo wiesz... to Twoje l4..." (trwało 5 dni), o urlop (też 5 dni) prosiłam się 3 miesiące. Kasa to nie wszystko... atmosfera jest okey, ale tylko w grupie. Już w kręgu kierowniczym jest gorzej.

z innej bajki
@H

każda firma windykacyjna to takie samo piekiełko dla pracownika .kierownicy to podobny poziom pseudointeligencji.Jaki kraj takie w firmie traktowanie pracownika.

kicha

dmuchają, dmuchają w żagle jak wentylatory

kotlet

gorącym dmuchem

Zostaw merytoryczną opinię o Casus Finanse - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casus Finanse?

Kandydaci do pracy w Casus Finanse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casus Finanse