Elica Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

Bartosik

Szkolenia szkolenia szkolenia

Ilona
@Bartosik

Fajno, znaczy, że teraz przyjmują na produkcję i na starcie tak szkolą od A do Z? Czy co miałeś na myśli? Wiesz, człowiekowi zależy się dowiedzieć, praca potrzebna jak płakać, to liczy, że się od życzliwego coś dowie, takiego serio, przydatnego.

Bartosik

Nie wspominając, bartosik to szefcio tego (usunięte przez administratora)

Czy podczas pracy można opuścić zakład i wyjść po śniadanie ??? Wydaje mi się że nie .

Ala

Czy są przyjęcia na produkcję?

@Ala

Tak. Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenia lub bezpośrednio na adres mailowy kariera@elica.com.

Blond
@Ala

Nie warto tam pracować tylko na początku jest super a później do umowy cię zwalniają i pytają się swojego brygadzistę jak wykonujesz swoją pracę . Wykorzystywanie .

Jw
@Elica Group Polska Sp. z o.o.

Przyjmujecie już tylko ludzi bez doświadczenia, jeśli są oczywiście. Obecnych pracowników zmuszacie do podpisania umowy , lub wyjazd. Proszę mie pisać że to nie prawda

Gh3
@Elica Group Polska Sp. z o.o.

Chce się ponownie przyjąć ale na inny dzisal

@Gh3

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. Zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76 lub 71/ 381 04 77

Gg
@Blond

Jak ktoś w kulki gra to tak jest nie stety.

Mańka

Zrezygnować z pracy musiałam z powodów osobistych. Jednakże ludzie z jakimi dano mi pracować i luźna atmosfera w pracy sprawiła, że nie raz będę wracać wspomnieniami właśnie do Elici. Jeśli zastanawiacie się czy warto tu pracować odpowiedź jest z mojej strony jednoznaczna - tak, warto.

Supervisor ur

Sorry (usunięte przez administratora) Śmiech na sali.(usunięte przez administratora)nie zasługuje na takie stanowisko. Ale w elice, ajakze. Jeden odsyła do dokumentacji jak nie wiesz, drugi żeby dzwonić do serwisu. Najlepsze to że nie potrafią nawet śrub kupić. Ot specjaliści po inzynieri produkcji. Słowem Śmiech na sali.

Elisamer

(usunięte przez administratora) to człowiek dwulicowy razem (usunięte przez administratora). Rozmawiają z pracownikiem o dalszej współpracy, wysyłają go jeden do drugiego, a między czasie dzwonią do siebie co ta osoba im powiedziała. Super metody panowie przez małe p. Rodem z GRU. (usunięte przez administratora)zrozumie.

Elica 1

Teraz (usunięte przez administratora) na bogato kręcił lody. Działka do góry , działka na dół i się będzie dalej kulać. Trochę obsłużą firmą(usunięte przez administratora)

J23

Negatywne opinie znikają, zwłaszcza te klejące w zarząd. :))))

Wanda

a możesz innymi swoimi słowami napisać co takiego zostało usunięte ?

Py

Nie można się do nich dodzwonić na nocce. Jak już przychodzą to zaspani i oburzeni.

Hj

Siedzą także na stołówkach i innych miejscówkach, tak żeby ich ludzie nie widzieli że nic nie robią. Ale podejście szefostwa ur - bezcenne. To dno. Tak nie powinno to wyglądać.

Mech

Ciężko się do nich dodzwonić. Jak przychodzą to oczywiście zaspani

Marcin Opałka

Mógłby ktoś z kolegów spawaczy napisać na jakie są zarobki na start i po przepracowaniu kilku lat?

@Marcin Opałka

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. W celu poznania warunków zatrudnienia zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Kandydat zaproszony na spotkanie rekrutacyjne jest zapoznawany ze stanowiskiem pracy, jak również przedstawiane są dokładne warunki zatrudnienia, w tym wysokość proponowanej stawki. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76.

Riba

Tak

Elsa

Proszę o sprawdzenie telefonów służbowych na magazynie hub.prwcownicy wykorzystują je do rozmów prywatnych.Czesto nie można się do nich dodzwonić.

Mira

Witam mam pytanie jaki jest aktualny numer do kadr bo ten co widnieje na stronie nie odpowiada. Dziekuje

@Mira

Dzień dobry, dywizja okapów: tel. 71/ 381 04 78 lub 71/ 381 04 74 Dywizja silników: tel. 518 755 241

Klimek

Pytanie ile da się na waszej produkcji zarobić z nadgodzinami

@Klimek

Zależy od tego jaką masz podstawę i odniej naliczają stawkę nadgodzinowa

@Klimek

W celu poznania warunków zatrudnienia zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Kandydat zaproszony na spotkanie rekrutacyjne jest zapoznawany ze stanowiskiem pracy oraz są przedstawione dokładne warunki zatrudnienia. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 68 lub 71/ 381 04 76.

Elf
@Elica Group Polska Sp. z o.o.

A jak sie pracowalo na okapach jest mozliwosc przyjac sie na silniki

@Elf

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenia lub bezpośrednio na adres mailowy kariera@elica.com lub kontakt z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76 lub 71/ 381 04 77

Widłak wózkowy
@Elica Group Polska Sp. z o.o.

Pomocna odpowiedź, bez dwóch zdań.

Zełeński
@3456

A dużo macie nadgodzin? Widziałem ostatnio że ludzie w sobotę jechali na drugą zmianę?

Asd

Wypowie się ktoś na temat zarobków na stanowisku lider/młodszy lider produkcji? Widziałem ostatnio ofertę na młodszego

@Asd

W celu poznania warunków zatrudnienia zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Kandydat zaproszony na spotkanie rekrutacyjne jest zapoznawany ze stanowiskiem pracy, jak również przedstawiane są dokładne warunki zatrudnienia. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76 lub 71/ 381 04 77.

Pieskowy

Warto próbować tutaj? Chodzi mi o stanowisko magazyniera z udt. Najbardziej się boje, by po trzech miesiącach nie dostać kolejnej umowy, bo zamówien nie ma czy jeszcze jakieś wymowki.i szczerze mam dosyć swej pracy i szurniętych przelozonych, ale jest chociażby stabilnie więc...

Józek

Czy silnik które kiedyś mieściły się w Elice to nadal ta sama firma czy osobna ? Jak wygląda rekrutacja?Czy można się tam przenieść z okapów ? Czy trzeba się zwolnić i tam zatrudnić ?

Elf
@Józek

Trzeba sie zwolnic i przyjac na dzoal silniki bo tak zribilam bo mialam disc pracy na okapach

@Józek

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. Fabryka produkcji silników w dalszym ciągu jest częścią Elica Group Polska. Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Po zapoznaniu się z nadesłanymi aplikacjami, rekruterzy kontaktują się z wybranymi kandydatami, którzy są zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną. Następnie kandydaci są zapoznawani ze stanowiskiem pracy, jak również przedstawiane są dokładne warunki zatrudnienia. Każdy przypadek przesunięcia wewnętrznego między działami jest analizowany indywidualnie. W celu uzyskania jakichkolwiek informacji związanych z obecnym lub przyszłym stanowiskiem w EGP rekomendujemy skontaktować się z przełożonym. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76 lub 71/ 381 04 77

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Elica Group Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Brygadzista Produkcji?

Brygadier

Jak masz doświadczenie to wystarczy. Nie jest lekko jak na Produkcji, ale idzie wszystko ogarnąć. Bądź sobą i to wystarczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elica Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elica Group Polska Sp. z o.o.