HABE SP ZOO

Opinie o HABE SP ZOO

anonim 2009-02-13 10:57:28
Słowa kojarzące się z HABE SP ZOO wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierny
Atmosfera i ludzie tam pracujący są koleżeńscy

Najbardziej podobało mi się w HABE SP ZOO: nowe doświadczenie zawodowe w firmie transportowej
Najbardziej nie podobało mi się w HABE SP ZOO: brak organizacji pracy
elektryk 2012-11-14 11:52:29
[usunięte przez moderatora] firma i najgorsza w jakiej pracowałem. Nie płacą na czas i oszukuja kłami na kazdym kroku nie polecam. A pan [usunięte przez moderatora] to zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszust. Nie radze firmom wykonawczym bo nastawieni sa tylko na zysk i cały czas maja braki magazynowe.
były pracownik 2012-11-14 12:11:37
Potwierdzam to co zostało napisane. Wiele [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] istych ludzi odeszło z firmy z powodu nieudolności Pana [usunięte przez moderatora]. Prawdą jest ,że nie płaca w terminie i kłamia na kazdym kroku. Co chwile jak nie Urząd Skarbowy to znowu ZUS siada na koncie. Nie polecam dramat
były pracownik 2012-12-04 14:07:59
Potwierdzam to co jest napisane pracowałem na stolarni dramat z kasa i prawda jest że kłamią i oszukują. Nie polecam nikomu tam pracować.
anonim 2013-01-14 15:42:56
Witam Habe już nie jest jedynym przedstawicielem Bekaert w zakresie zbrojenia Murfor, oraz Gebr. Bodegraven w zakresie zakotwień ze stali nierdzewnej i akcesoriów. Mają bardzo drogo taniej kupicie w Firmie NOVA mają to samo i taniej( sprawdzone). Habe to najgorsza firma z jaką współpracowałem.....
były 2013-01-21 20:00:36
Dramat nie polecam a już na pewno [usunięte przez moderatora] który kłamie na jak tylko może.
anonim 2013-01-29 19:13:23
Gówniana firma mam nadzieje ,że padnie w 2013 roku a ludzie którzy tam pracują znajdą sobie porządną prace.
BYŁY 2014-03-19 13:11:41
kurde nigdy więcej takiej firmy. Dramat nie polecam ciesze się ,że już mnie tam niema
Pan Jan 2014-03-26 11:43:56
No i firma padła super.....
łysy 2014-06-25 12:42:24
dobrze napisane byli!!!!!!
łysy 2014-06-25 12:43:43
dobrze napisane byli!!!!!
aaa 2015-01-15 14:30:55
Mi również udało sie wyczytać o upadłości....niestety nie znam szczegolow a jestem bardzo ciekawa co sie dokladnie zadzialo. Moze ktos mi napisac szczegoly?
jeremi 2015-03-22 14:58:25
Firma HABE istnieje na rynku od kilkunastu lat. Od początku byli i są dalej producentem mebli sklepowych, zajmującym się produkcją kompletnego wyposażenia sklepów odzieżowych. Nie jest to oczywiście jedyna branża w której działają, ale w Nieporęcie znani są głównie właśnie ze swoich świetnych mebli.
hulaka 2015-05-03 13:33:10
o i le dobrze orientuje się w firmach na rynku Polskim to jest kilka Habe w tym kraju i możecie mylić niektóre fakty związane z firmą. Tutaj chodzi o warszawskie habe , które powinniście wiedzieć, że jest w upadłości likwidacyjnej tak nie będzie już tu możliwości zadnego praktycznie zatrudniania ...
Zostaw swoją opinię o HABE SP ZOO - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HABE SP ZOO