Manta S.A.

Opinie o Manta S.A.

Kamil

A ja bym z wielką przyjemnością wrócił do Manty! Ludzie pomocni i sympatyczni i sama marka budzi pozytywne emocje, mimo że nie zawsze było kolorowo. Co do prezesa.... Nigdy się na Nim nie zawiodłem- jedynie pozytywnie.

Kamil
@Tomasz

To była moja decyzja. Podjęta z ciężkim wyrzutem sumienia. Do dziś naprawdę żałuję.

Aleks

Ogólnie polecam. atmosfera bardzo fajna i dosyć luźna. Rotacja dużo duuuużo mniejsza, niż w innych znanych mi firmach. Wiadomo, że zawsze na kilkadziesiąt osób znajdzie się jakaś 1 maruda:-) ale znaczna większość przychodzi do Manty z dużą radością

Kolek

Ogólnie uważam, że jest to dobre miejsce do pracy i nie tylko na miesiąc, czy dwa ale i na dłuższy okres czasu. Wypłaty są adekwatne do wykonywanej pracy, też jest opcja otrzymania premii za zaangażowanie. Nie ma problemów z kierownictwem ponieważ zawsze da się jakoś dogadać, czy też wcześniej zwolnić jeżeli jest taka potrzeba np. przy chorym dziecku (jak to było u mnie).

Rudy Nowy wpis

Pozytywne zaskoczenie produktami od Manty, dobra jakość wykonania, zadawalająca cena, mocne polecenie.

Honorka Nowy wpis

Hejka. Chłopak widział na stronie ofertę dla młodszego serwisanta. Patrząc po opisie w teorii nie trzeba mieć doświadczenia, więc jeśli przyszedłby na rozmowę to od razu musiałby pokazać jak naprawia hulajnogę?

Eryk Nowy wpis

Wybór hulajnogi elektrycznej od Manta to był bardzo dobra decyzja. Bateria wytrzymała, jazda szybka i przyjemna, ja polecam.

Jaki zakres szkoleń może przypadać specjalistę ds. e-commerce? w mile widzianych na stronie wpisali HTML. Zastanawiam się czy strony też się koduje? CSS i JS też by się przydał, albo czy też z tych języków szkolą?

specjalista e-commerce

Rekrutacja przebiegła spokojnie i miło. Raczej pytania dość ogólne, nie ma żadnych testów ani praktycznej weryfikacji. Pani przeprowadzająca rozmowę niepotrafila przeczytać nazw niektórych programów i platform. Stwierdzała ze u nas się tego nie używa to się nie przyda ich znajomość. Ciekawe podejście.

Brak konkretnych pytan np o jakoes sukcesy czy wprowadzane innowacje.

Marcel

Firma Manta stawia na innowacyjność i ciągły rozwój, co sprawia, że praca tutaj jest niezwykle ekscytująca. Jestem dumny, że mogę być częścią zespołu, który tworzy wysokiej jakości produkty i wprowadza nowe technologie na rynek

Ktoś wspomniał, że oferowane są pakiety szkoleń oraz występuje opcja na awans, ciekawią mnie te zagadnienia z perspektywy pracy jako specjalista ds. e-commerce. na stronie widoczna jest oferta i planuje na nią aplikować. ma ktoś już jakieś doświadczenie i by napisał czy warto?

Igor

Pracuję w firmie Manta od ponad dwóch lat i jest to fantastyczne miejsce pracy. Firma zapewnia świetne środowisko pracy, wspierając rozwój zawodowy swoich pracowników i oferując liczne szkolenia oraz możliwości awansu.

Kazimierz

Jestem użytkownikiem wielu produktów firmy Manta, nieprzerwanie od wielu lat. Bardzo polecam. Super jakość.

jeśli pracy również korzystają z samych produktów firmowych to maja prawo do jakichś zniżek? Jest jakiś %? I ogólnie ciekawi mnie jakie benefity mogą teraz występować? na każdym stanowisku są te same?

Janusz

Jak najbardziej polecam pracę w tej firmie. Dobre warunki zatrudnienia, świetna atmosfera i przede wszystkim - szacunek do pracownika. Co do produktów Manty również nie mam zastrzeżeń. Sam posiadam wiele z nich w domu :)

Czy w Manta S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Alka

Tu weekendy zawsze są bezwzględnie wolne czy może dla chętnych? Dodatkowo jak widać logistyk jest potrzebny, już wcześniej podpytywano o warunki na tym stanowisku. czy to jakieś stale nabory na dział? Prócz zarobków interesuje mnie bieżąca atmosfera, piszą o ścisłej współpracy z działem handlowym, jakie występują teraz relacje miedzy nimi?

Róża

Stabilne miejsce zatrudnienia, niezłe zarobki i co przy rodzinie szczególnie ważne to wolne weekendy :)

Zrobiłam research na temat firmy, i jestem pozytywnie nastawiona. Brak korproacyjnej atmosfery, nowoczesne biuro, praca hybrydowa czy dbanie o work life balance. Wszystko się zgadza? Jak praca w firmie wygląda z waszej perspektywy? Głównie chodzi mi o dział księgowości. Firma szuka kogoś na zastępstwo głóenej ksiegowej. Wiecie jaki to okres czasu? Jak wygląda praca w dziale i nastroje? Dużo pracowników liczy? Ktoś tu wspominał o możliwości premii, na jakiej zasadzie są przyznawane? Widełki jakie oferują? Są przychylni do negocjacji, czy to kwoty zamknięte w bardzo sztywnych ramach?

Szefitto

Dobrze, ze udało mi się do nich trafić. Myślałem ze będzie to praca na krótko, ale zostałem już ponad rok i nadal nie zamierzam odchodzić.

Gwiazdor

Firma, której zależy na pracownikach i ich utrzymaniu na miejscu pracy. Można się dogadać z kierownictwem, zarobki też są niczego sobie :)

Ciekawa

Witajcie :) Ciekawa jestem pracy na dziale logistyki, czy możecie mi o nim opowiedzieć? Przynajmniej tez tę ofertę, o której już ktoś wspomniał wypatrzyłam w Internecie, teraz gdy tak patrzę tutaj w zakładce także widnieje. ERP rzecz jasna ogarniam, doświadczenie także mam. Pytanie czy warto aplikować i czy był ktoś teraz na rozmowie? Co jest na niej sprawdzane?

Wszystko ok

Dobre miejsce do rozwoju swojej zawodowej kariery, możliwości awansu, premii i praca o stałych godzinach

@Serwis

Nie polecam , głośnik po zakupie przestał łączyć się z telefonem po 4 minutach , po odesłaniu do serwisu stwierdzili że wszystko jest dobre, wrócił głośnik, a ja nie mogę go wyłączyć , mam ochotę ich serwis odwiedzić osobiście i pokazać bo brakuje mi słów

@@Serwis

Jeśli ma Pan ochotę odwiedzić naszych inżynierów pracujących z elektroniką wiele lat, zapraszamy chętnie wysłuchamy Pana opinii "na żywo". Jeśli potrzebuje Pan wsparcia w zakresie obsługi głośnika zachęcamy do kontaktu np. serwis@manta.com.pl lub telefonicznie, nasi technicy nie udzielają porad na forum z ogłoszeniami o pracę, dotyczącym pracy czy pracodawcy.

Firma zaprasza do siebie na rozmowę i obiecuje, że odpowie. Ten czas już dawno minął. Bardzo nie w porządku ze strony MANTA

@Kandydat

Zawsze dajemy odpowiedź, jest to nasza naczelna zasada w rekrutacji. Proszę sprawdzić może wpadła do spamu, często zdarza się, że kandydaci na CV nie podają adresu email lub podają nieaktualny. Prosimy o kontakt pod manta@manta.com.pl w razie by sie mail od nas nie "odnalazł"

Zostaw merytoryczną opinię o Manta S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Manta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manta S.A.?

Kandydaci do pracy w Manta S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manta S.A.