P.B. ,,Budirem"

Sosnowiec

Opinie o P.B. ,,Budirem"

Worker 2009-06-29 14:01:45
W firmie takiej jak ta pracownik nie ma nic do powiedzenia, poza tym normalnym jest poniżanie pracownika i traktowanie go jak [usunięte przez moderatora], który nie ma nic do powiedzenia. Wszelkie dyskusje z szefami kończą się dla pracownika zwolnieniem. Uwaga na umowy!!! Firma preferuje umowy o dzieło eliminując jakiekolwiek ubezpieczenia pracownicze. Jedynie opłaca składkę zdrowotną potrącaną z pensji a więc uwaga na przyszłą emeryturę!!! Pozdrawiam były pracownik!!!
W takiej firmie bardzo dużo jest nowych etatów ale i też bardzo dużo ludzi traci pracę bez wyraźnego powodu.
zuraw 2016-04-07 21:17:03
pracowałem tam jako INŻYNIER BUDOWY:
- dużo się nauczyłem bo...praktycznie większość rzeczy na budowie musiałem sam ogarniać
- co do Zarządu, dają Ci zakres znacznie przekraczający obowiązki Inżyniera, do tego oczekują mega profesjonalizmu a sami nie okazują szacunku i wsparcia
- w moim odczuciu nie mogli być niezadowoleni z mojej pracy a z dnia na dzień dostałem wypowiedzenie, od tak, bez żadnych wyjaśnień, o 15, godzina na spakowanie, bez komentarza
- zarobki na reke 2300 + delegacja + nadgodziny, przy 200h nadgodzin wychodziło ponad 4tyś, umowa o dzieło bez żadnych świadczeń
- zjazdy co 2 tyg, warunki zakwetarownia beznadziejne
- atmosfera w pracy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero wsparcia, nigdy nie wiesz czy zaraz nie dostaniesz wypowiedzenia, jak na minie
Reasumując nie polecam, tylko można sobie zasyfić w CV
podziekowal 2016-07-18 20:16:44
i dlatego też jak zadzwonili to powiedziałem że nie jestem zainteresowany Co chwile rekrutują na te same stanowiska co już świadczy o tym jaka to firma
hhh 2016-09-06 01:02:49
Dzięki ludzie. Myślałem, że to poważna firma. Miałem po ogłoszeniach w prasie zadzwonić do nich. Ogłosili że dopłacą do zakwaterowania i szkolenia i super zarobki. Szukam dalej.
hhh 2016-09-06 01:32:48
I jeszcze jedno. Już wiem dlaczego szukają w całej Polsce. I później powiedzą że nie ma ludzi. Szok.
JO 2016-09-08 18:23:17
budirem jako firma pracowała na swoją WAŻNĄ BARDZO PRAWDZIWĄ OPINIE LATAMI.Tak beznadziejnej żałosnej traktującej pracowników jak główno firmy dawno nie widziałem w województwie sląskim ba w POLSCE Co tydzien dają ogłoszenia do gazety wyborczej i dziennika zachodniego że przyjmą pracowników spawaczy nawet do przyłuczenia i tak przez ostatnie kilkanaście lat Po takich ogłoszeniach powinno tam pracować mnóstwo ludzi a pracuje garstka desperadów Praca po 10 godzi dziennie + soboty tylko na UMOWE ZLECENIE o umowie o prace może cie zapomniec jak nie pasuje wypad żadne tłumaczenia nie skutkują Dla prezesa człowiek jest w chierarchi nmniej więcej między karaluchem a szczurem .TRAGEDIA
Zostaw swoją opinię o P.B. ,,Budirem" - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B. ,,Budirem"