Opinie o Bolarus S.A. w Bochnia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bolarus S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bolarus S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bolarus S.A. w Bochnia

Co się teraz dzieje w magazynie? interesuje mnie przede wszystkim to czy robota jest uznawana za ciężka i jak tak w ogóle za nią płacą. Widziałem ofertę sprzed paru miesięcy i teraz nie wiem czy to była ostatnia czy może do dziś jeszcze szukali? stałej roboty szukam

@bylykandydat Nowy wpis

Zalecam wcześniejsze przedyskutowanie zawieranej umowy aby uniknac negatywnego zaskoczenia

Paulina Nowy wpis

To chyba szybko kogoś przyjęto na to gięcie, skoro mnie oferta się nie pokazała a co jakiś czas sprawdzam? Ta do działu handlowego mnie ciekawi, parę dni temu znowu dodano ogłoszenie, gdzie jeszcze wcześniej o nie pytano. Trudno się dostać czy po prostu nikt się nie zgłasza?

Klaudiusz Nowy wpis
@Paulina

Jaka kasa jako technolog jest osiągalna? i co trzeba umieć ?:-)

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na stanowisko technologa ds gięcia, ale już zniknęło. Czy znaleźli już kogoś? Jak wygląda praca na tym stanowisku?

Pracownik Produkcji

Sprawnie i szybko.

Pytania związane z wykonywanym zawodem.

Na portalu Pracuj.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Handlowiec. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Nie mam pojęcia czemu na zapytania odnośnie lakiernika nikt nie odpowiedział, ale handlowca teraz do siebie szukają. Po opisie widzę, że to umowa o prace, na jakiej podstawie? Minimalna czy więcej? i czy kojarzycie na jakiej zasadzie działa system prowizyjny? to zwykły %?

gosc

W jakich granicach oscylują zarobki na stanowisku lakiernika? Jak wygląda praca na tym stanowisku?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Bolarus S.A.?

Nolina

Po półtora roku pracy w agencji, bo bolarus zatrudnia tylko przez agencję. Oczywiście pod warunkiem że zwolni się miejsce bo mają ograniczoną liczbę zatrudnionych na zakład. Chyba że się ma znajomości.

Nolina
@Nolina

Praca jak praca, nie jest jakaś bardzo ciężka ale są stanowiska, zwłaszcza spawalnicze i do lutowania gdzie bardzo szkodliwe opary mogą poważnie odbić się na zdrowiu, zwłaszcza dla kobiet.

Darek CNC

Nie udzielałem i nie udzielam się w mediach społecznościowych, ale teraz zrobię wyjątek. DYREKTORZE; dziękuję za słowa (pod patio, dzień przed WIGILIĄ) o BOŻYM NARODZENIU. W dobie wszechogarniającego lewactwa były b.potrzebne.

30 letni staż pracy ,stawka godzinowa 16 zł brutto,bardzo dobry pracodawca w regionie ,wypłata zawsze na czas

Polecacie pracę na produkcji dla kobiet? Jakieś opinie?

Dowiedziałem się, że firma ostatnio ponownie ogłasza rekrutacje, dlatego też przestrzegam. (usunięte przez administratora) Pracowałem w firmie Bolarus na stanowisku kierownika projektów... warunki pracy totalnie odbiegały od ustaleń z rozmowy kwalifikacyjnej, styl zarządzania powodował, że czułem się co najmniej niekomfortowo do tego stopnia, że zrezygnowałem po 2 miesiącach nie mając innej pracy w zanadrzu. (usunięte przez administratora)Ta sytuacja świetnie obrazuje podejście osób zarządzających do pracowników.

Ankablad29

Dziewczyny nie daj cie się nabrać praca nie wygląda tak kolorowo jak to mówią i na umowę można sobie czekać i czekać (usunięte przez administratora)

Wyt

Bywaja dni ze czlowiek wraca zmeczony ale rekompensuje to porzadna wyplata pod koniec miesiaca . Jak ktos umie i chce pracowac to bedzie zadowolony.

Krótko
@Wyt

Boże to jest raj na ziemi. Ale czy ktoś w końcu poza stawkę za jaką się tam pracuje ? Konkretną kwotą może by padła, a nie dużo lub jestem zadowolony z wypłaty.

boze
@Krótko

boze a podasz w koncu stanowisko jakie cie interesuje? i czego nie rozumiesz w tym ze zarobki są tez czesciowo zalezne od tego co ustalisz sam?

@boze

Wiesz może, czy osoba niemająca doświadczenia zawodowego również może z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Bolarus? Stwierdziłeś, że zarobki uzależnione są od tego, jak ustalimy je w trakcie rozmowy z pracodawcą, dlatego chciałbym zweryfikować, czy nie mając doświadczenia, można w ogóle liczyć na zatrudnienie.

Malutka
@Paweł

Tak nie mając doświadczenia można aplikowac

kkk

Czy są jakieś przyjęcia i czy przyjmują kobiety ?

Czarna
@kkk

Tak są przyjęcia przyjmuja kobiety dziś byłam na rozmowie i powiedzieli w prost że potrzebuja kobiet

Antek

Witam. Czy są obecnie przyjęcia w firmie?

Dragovic

Dziwne te ostatnie pozytywne komentarze , zwłaszcza że w ostatnim czasie część załogi przeszła do konkurencji z n-mic. Czyżby rzeczywiście coś ruszyło ?? Jakie są granice zarobkowe obecnie na produkcji jako monter ??

tak jest
@Dragovic

jak komus nie pasowalo to i tak by odszedl. prawda jest taka ze to demotywujace sluchac ze ktos jest niezadowolony bo musi przyjsc do roboty. i czy bedzie tu czy tam bedzie mowil tak samo, taki typ czlowieka, a swiat jest niestety taki ze nic za darmo nie ma i pracowac trzeba. jakie sa zarobki u innych to ja nie wiem jak sie dogadasz tak masz. ja ci powiem tylko tyle, ze jakbym zarabial ponizej swoich potrzeb to tez by mnie juz tu nie bylo

Michalovic
@Dragovic

Ha, pewnie do Juki do Niepołomic poszli. Tam ponoć 3000 zł lekką ręką płacą podstawy.

jasne
@Michalovic

...,własnie.....PONOĆ:))))

Donald
@Michalovic

Czyli lepsze warunki niż w bolarusie ??

jasne
@Donald

...człowieku to była ironia. i pewnie te opinie też napisane przez nich. to sie nazywa nieuczciwa konkurencja

Dd
@jasne

Najlepiej nic nie pisać .konkurencja ma się bardzo dobrze.

Friedrich
@Dragovic

Eh z tego co słyszę to i w Bolarusie i w tej firmie w Niepołomicach też narzekają więc chyba poszli z deszczu pod rynnę. W tej branży chyba wszędzie jest podobnie, cudów nikt nie zapłaci, ciężko się nachapać.

Czy w firmie Bolarus S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Temp

Hehe, nie ma żadnych szkoleń...

Lulu

O czym wy z biura i Pan Panie kierowniku pod postacią pracownikka bredzicie? To co piszecie to ściema. Dziwne że firma jeszcze istnieje. Dyrektor pisze pochwały razem zesąsiadem przez płot sławusiem który jest kierownikiem. Wy naprawdę jesyeście nie możliwi jeśli ktoś uwierzy wam w te brednie i niedorzeczności oczywiście ktoś kto zna tą firmę. Obcy powie że to firma na szustkę z plusem więc zapraszam do poronionego kołchozu nie do pracy a do roboty w czynie społecznym pod presją.

byczq

Wbrew negatywnym komentarzom praca jest całkiem w porządku, wiele zależy od podejścia do innych ludzi, czy to przełożony czy Pani sprzątająca, jak i do samej pracy jaką się wykonuje. Wynagrodzenie takie jakie ustalisz na umowie, nie zauważyłem aby Pracodawca był nieuczciwy wobec pracownika. Ogólnie nie ma tak naprawdę na co narzekać, pracodawca jest w porządku!

Katarzyna
@byczq

Jasne - bez wątpienia wiele zależy od podejścia do innych ludzi. I co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Cieszy fakt, iż sam jesteś zadowolony z pracy w Bolarus. Powiedziałeś, iż wynagrodzenie jest tam takie, jakie ustali się na umowie. Od jakich czynników jednak ono zależy? Pracodawca bierze pod uwagę bardziej doświadczenie czy posiadane kwalifikacje?

@Katarzyna

Tak, jestem zadowolony i wdzięczny za to, że dostałem szansę od pracodawcy. Wynagrodzenie w dniu mojej rozmowy kwalifikacyjnej zostało jasno określone oraz zostały wyjaśnione w sposób wystarczający zasady, które decydowały o jego wysokości. Czy pracodawca bierze pod uwagę bardziej doświadczenie czy posiadane kwalifikacje? W mojej ocenie jedno jest nierozerwalnie związane z drugim. Wiele osób którym brakowało jednego l/lub drugiego dostawało szansę z której skorzystali i są zadowoleni z pracy.

byczq

Użytkowniku Paweł, proszę abyś swoje uwagi w temacie SWOJEJ wypłaty, pisał jako swoje wpisy. Odpowiadając w sposób taki jak powyżej, sugerujesz innym że moje wynagrodzenie jest tak samo wyliczane jak Twoje - skąd posiadasz takie informacje? Moje wynagrodzenie to moja sprawa - ja się dopytałem o zasady wynagrodzenia i zgodziłem się na nie podpisując umowę. Nie zauważyłem do tej pory rozbieżności pomiędzy umową a kwotą która ląduje na moim koncie co miesiąc. Widocznie, użytkowniku "Paweł", nie dopytałeś się o sprawy płacowe związane z TWOIM wynagrodzeniem PRZED podpisaniem umowy.

Dd
@byczq

Weź przestań.

Zostaw merytoryczną opinię o Bolarus S.A. - Bochnia

• Jak się pracuje w Bolarus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bolarus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bolarus S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bolarus S.A.?

Kandydaci do pracy w Bolarus S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bolarus S.A.
2.6/5 Na podstawie 285 ocen.

Bolarus S.A.