drokan

Poznań

Opinie o drokan

admin 2015-06-03 19:38:29
Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie drokan na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.
Tomasz 2016-09-09 12:33:14
Firma może nie płaci najlepiej. Ale płaci dobrze. Atmosfera przyjazna. Tutaj człowiek jest człowiekiem
Manfred 2016-09-13 09:10:50
Firme prowadz baran który ludzi ma za złodzieji i dla niego pracownicy to istoty nie myślące.Wszystkich traktuje z góry za byle błachostke obciąża pracowników.Praca w delegacji za nie całe 4 tysie to chyba kpina.Wyjazd w delegacje o 1-2 w nocy zeby pozbierać wszystkich ludzi,dojazdy nie płacone ponieważ pan Bartkowiak uważa ze ty siedzisz nic nie robisz w samochodzie to sie nie męczysz a zdażało sie ze w poniedziałki pracowaliśmy do 20.Więc nie polecam są lepsze firmy!
Łukasz 2016-12-08 14:06:43
W tej branży co raz trudniej o firmę z zasadami. Dobra firma polecam, pozwoliła na mój rozwój osobisty
Zostaw swoją opinię o drokan - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie drokan