Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o.

Opinie o Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o.

admin 2015-06-30 03:02:40
Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.
koti 2016-06-30 22:30:20
Co z tym mae to jest firma komercyjna czy spółka marszałka ?
Ania 2016-08-25 11:12:59
MAE ma niejasne powiązania z firmą NEOENERGETYKA. Odpowiednie służby powinny wyjaśnić mechanizm współpracy tych firm. Może ktoś wie więcej na temat tej współpracy ?
E 2016-08-28 17:42:34
Tu nie ma niejasnych powiązań. Prezes NEOENERGETYKI Szymon Pyc przedstawia się jako pracownik MAE, samorządy podpisują umowę z MAE a potem MAE z NEOENERGETYKĄ na ten sam zakres i każdy na tym zarabia. Sprawa jest czysta.
oburzony 2016-08-28 19:28:31
Nie rozumiem. Czyli Szymon Pyc informuje samorządowców, że jest pracownikiem mae a w rzeczywistości jest prezesem firmy neoenergetyka ? Co na to zarząd mae ? Nie rozumiem dlaczego wprowadzają w błąd samorządowców ?
Szymon 2016-09-10 10:26:52
MAE nie zna się na energetyce i musi mieć do tego firmy, które umieją realizować takie tematy...
Piotr Tomala 2016-09-26 09:43:28
MAE to spółka marszałka ? Czy chłopaki komercyjnie jadą ?
Zostaw swoją opinię o Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o.