Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o.

Opinie o Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o.

admin 2015-06-30 03:02
Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.
koti 2016-06-30 22:30
Co z tym mae to jest firma komercyjna czy spółka marszałka ?
Szymon 2016-09-10 10:26
MAE nie zna się na energetyce i musi mieć do tego firmy, które umieją realizować takie tematy...
Piotr Tomala 2016-09-26 09:43
MAE to spółka marszałka ? Czy chłopaki komercyjnie jadą ?
solar 2017-02-06 15:49
I co wielcy prezesi. Co z naszą dotacją, bo miało być tak pięknie. Może teraz przyślecie tego młodego gadułę, może on im powie że nie dostaną paneli solarnych. Wielkie mae i bark profesjonalizmu. Może i nikt was nie op... bo marszałek ale i tak wszyscy swoje wiedzą. Nie ma się czym chwalić oj nie ma
oburzona 2017-03-16 07:10
W zwiaqzku z licznymi w ostatnim okresie informacjami pojawiającymi się wśród samorządowców o próbach ustawiania przetargów przez osoby i podmioty powiązane z firmą NEOENERGETYKA, chciałam stanowczo zdementować, że MAE ma cokolwiek wspólnego z tym procederem. Nasza Agencja nigdy nie tworzyła dokumentacji przetargowej, więc wszelkie insynuacje w kierunku Zarządu MAE są całkowicie bezpodstawne. MAE kieruje się najwyższymi standardami etycznymi i zdecydowanie odcina się od pogardliwego traktowania środowisk samorządowych powiązanych z PSL. Chciałam to stanowczo podkreślić i jednocześnie potępić wszystkich którzy naruszają dobre imię samorządu.
Zostaw swoją opinię o Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o.