Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Start

Jedynym odbiorcą jest Ikea. Ikea od kilku lat stawia własne fabryki mebli i materacy min. Firma Ikano. Ikea kupuje również od innych dostawców w Polsce i zagranicą. Wystarczy że ktoś zrobi mebel/materac 2 euro taniej i już on przejmuje rynek ;⁠) Com40 za bardzo rozrosło się w kategorii stanowisk niepotrzebnych dlatego coraz trudniej jest konkurować, a że odbiorca to w 90% szwedzki koncern od klopsików to nasz Titanic idzie spokojni(usunięte przez administratora) Satysfakcjonująca odpowiedzi?

Lider sflustrowany
@Start

No tak to wygląda , Dyrektor tylko dla hali 15, manager niskich lotów , ma do tego asystentkę , specjalistę , kierowników produkcji , kierowników zmianowych , liderów a do tego wszystkiego gwiazda salonów Karol T jako kolejny do koryta. Z takim zarządzaniem firma padnie. Pytanie kto na to wszystko wyraża zgodę, czy Prezes Właściciel nie dostrzegają tego ...

Poszukuję pracy w Kalisz na stanowisku Administrator Systemów. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

firma chyba powoli się kończy skoro rozwiązują umowy z pracownikami po kilku latach pracy na umowe na czas nieokreślony,pewnie tylko kwestia czasu jak wszystko przeniosą na Białoruś a tu zostaną tylko magazyny.Dobrze że od dawna mnie w tej firmie nie ma.

Xxx

Firma się nie kończy poprostu pozbywają się leserow I niepotrzebnych ludzi byś był tak wtajemniczony to więc że zamówień jest opór ludzie po 12 robia a na Białorusi nic już nie ma panie wtajemniczony

Oszczędności

Coś może w tym jest,firma nie jest już tak konkurencyjna jak kiedyś a Ikea składa coraz mniej zamówień ciekawe dlaczego..... To wszystko jest następstwem redukcji oraz zwolnień, bardziej zaradni sami się zwalniają bo mają dość tego chaosu który pokazuje kolejny raz nieudolne zarządzanie no ale gdzieś trzeba pieniążków szukać więc pierwsza rzecz jaka się nasuwa to zwolnienia. Coraz mniej ludzi na produkcji a w kadrach czy HR spokój bo tam niezależnie ile jest pracy ilość osób jest odpowiednia. Konkurencyjność na rynku pracy wielkiej firmy com 40 już nie ma miejsca a to jest najlepszym podsumowaniem.

@Oszczędności

Mniej ludzi na produkcji przez zwolnienia? Na to miejsce od razu przyjmują nowych czy co niektóre stanowiska są likwidowane?

Ni
@Piotr

A po co był i chyba jest ten bonus. Lidzie pokazali ze mogą pracować i robić normę jak nie ma ludzi na liniach. To teraz maja. Obstawiam ze od stycznia redukcja ludzi na liniach przy zachowaniu norm na osobę. Zwolnienia. 3 zmiany bo w nocy prąd tańszy. Teraz słyszałem jednego kierownika który znał się na produkcji i wie kto co i ile potrafi dali na dział inżynierii. Czyli kamerę zaraz wam do(usunięte przez administratora)wstawia. Ale co mogę powiedzieć zrobił bym tak samo jakbym widział takie owce jak wy.

One

Smutna firma, taki kolos a prawie zero wystroju świątecznego. Po drodze mijamy mniejsze firmy i fajnie pooswietlane, czuć klimat a tu jest tak ponuro, tak ujowo że szok i niedowierzanie. Ale czego się spodziewać...

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Health

Witam, temat skoczków. Dobrze że oni ratuję zmiany... ale już miesiąc nie mamy skoczków - musimy robić na 2 osoby mniej. A gdzie oni? Stoję na linii strandmonow, bo zwolnili dużo ludzi. Tyle facetów tapiceruje rzepy i na biało... komedia

Qqaa

Wiadomo co z pracą po nowym roku ? Szwalnia ?

Pracownik PL.

W końcu wzięli się za ilość ludzi w nadzorze. Super. O ile pan Sebastian wybrał super skład, ludzi co się znają na pracy, o tyle pan Jagoda to jakaś pomyłka, kierownicy to starzec co najchętniej by z batem stał nad nami, szarak co zrobi wszystko co mu każą i nowy wiecznie uśmiechnięty pozer co umie gadać ale podobno nie wie co to sosna a co sklejka. Szkoda że teraz przyjdzie nam z nimi pracowac, to już pan Mariusz był jaki był ale coś czuję że teraz będzie gorzej. Panie prezesie teraz pora zabrać się za darmozjadów z biur takich jak dział jakości lub inżynieria procesu, za dużo ich tam a za mało robią dobrego dla firmy

@Pracownik PL.

Co to znaczy wzięli się za ludzi? Pozwalniali ich czy poprzesuwali na inne stanowiska? Myślisz że w biurze też będą jakieś czystki?

@Pracownik PL.

Chyba żartujesz z tym dobrym wyborem Sebastiana z drugiej strony nie miał za bardzo w kim wybierać. Tak Naprawdę mało zostało osób które są kompetentne i po ludzku podchodzą do nas bo albo zostali zwolnieni albo sami odeszli z tego zakładu

Ggg

No nie przesadzaj. Rafał biegacz jaki jest taki jest. Ma te swoje odchyły od normy ale moim zdaniem nadaje się na swoje stanowisko jak nikt. Wielokrotnie z nim rozmawiałem czasem nawet z ostra wymiana zdań ale oceniam go pozytywnie.

Pracownik MG
@Pracownik PL.

Może ktoś w końcu zobaczy i podobne decyzję podejmie z nadzorem na magazynie. Tak nie mają dla nas czasu a problemy musimy rozwiązywać sami ale czy ktoś to wógole dostrzega.

Pracownik MG

Tak jaki piszesz uważają się za lepszych od nasz ciekawe jak rolę by się odwróciły też by chcieli być ignorowani bo najlepiej żeby nie zadawać żadnych pytań i być posłusznym bo dla nich tak naprawdę się nie liczymy i nie jednokrotnie to pokazali. Przychodzą tylko w łaskę jak nie ma ludzi do pracy to jacy oni nie są mili bo ,,firma na was liczy ,, ludzie co wy mówicie ciekawe czy wielki prezes też wam takie miłe słówka oznajmia.

Aaa!!

Wiecie kiedy ta premia roczna ??

Stefan
@Aaa!!

do połowy grudnia mają wypłacić

@premia

Witam jaka jest wysokość premii świątecznej w tym roku i ile zabierają punktów za L4

Titus
@@premia

Mistrzu tu już nie ma premi świątecznych tylko bonus za prace cały rok obcięty od tamtego roku o polowe. A czy zabierają za l4 to tak naprawdę oni sami nie wiedza okaże się jak takowa premie dostaniesz. Ale dziwne jest to ze pracując w tej firmie nie zachorujesz ani nic ci nie strzeli.

Aaaaaa

Kiedy wypłata premi rocznych ?

Cudowna firma co od niej chcecie wymienię kilka rzeczy które pokazują świetność tej organizacji : 1) zero funduszu socjalnego chyba że mówimy o paczce dla dzieci na święta po za tym nie ma nic 2) bezpieczeństwo - możesz zostać zwolniony przed świętami bez żadnego wcześniejszego sygnału , rozmowy - czujesz się jak zwykły robotnik który wykonał swoje a jak jest niepotrzebny do wypowiedzeniem 3) Kadra zarządzająca - brak jakichkolwiek kwalifikacji wymieniana co jakiś czas niestety bez lepszego rezultatu 4) Zakaz jakiegokolwiek chodzenia - ręce najlepiej jak bys umył woda z butelki na stanowisku pracy 5) wszechobecna pomoc Pan z HR tutaj główny nurt wiedzie nasza piękność L...a która trzyma tylko stronę dyrektora bez którego spotkanie odbyć się nie może lub bez managera 6) przegląd tygodnia w koszach w poszukiwaniu okazji do umniejszenia premii 7) jak zachorujesz to brak premii 8) jak się spóźnisz brak premii 9) jak ktoś popełni błąd na który nie miałeś wpływu brak premii Coz każdy niech oceni czy to wystarczająco żeby nazwać się porządnym pracodawca

Linia 13

Merytorycznie należy sprawdzić wiedzę i kompetencje kadry Manager bez swojego zdania , liczący się tylko z zdaniem dyrektora. Dyrektor bez kultury osobistej z telefonem przy uchu nadawałby się w dziale telemarketingu. Jak jest trudny temat , pytanie to przykłada telefon do ucha i odchodzi . Tak firma się będzie cofała aż w końcu zniknie

Bez sentymentu
@Linia 13

I taki powinien być dyrektor,pasuje idealnie do wizji prezesa a co za tym idzie brak poszanowania dla kogo kolwiek patrzy tylko i wyłącznie na siebie a jego decyzyjność opiera się tylko na rozkazach prezesa jednym słowem jest kolejnym pionkiem który w tej całej układance nic dla nich nie znaczy ale jemu wydaje się że jest nie wiadomo kim, na niego przyjdzie czas tak jak na całą jego (usunięte przez administratora) która przesiaduje w biurze i myśli że coś znaczą w tej firmie a ich zakres wiedzy,umiejętności idealnie wpisują się w oczekiwania wielkiego pana prezesa bo tak naprawdę inteligentni ludzie na tego typu działania by nie pozwolili. Obserwujac to co się dzieje w tej firmie na nich też przyjdzie czas bo tutaj ,,porządny pracodawca ,, przekłada się na słowa brak jakichkolwiek skrupułów a najważniejsze dla tej firmy jest tylko kasa pracownicy są bo muszą być.

Ostrzeszów
@Bez sentymentu

Faktycznie teraz jest więcej osób niż kiedykolwiek w biurze - cała kadra z Ostrzeszowa zawitała na hali - jak tam nie ma pracy to przyjeżdrzają pić kawkę z dyrektorem na hali 15. Więcej osób do pomocy niż osób do pracy - Pan Twardy kolejna historia tego zakładu zawitał na pokładzie z misją niesienia pomocy - Jak chce pomóc niech zapisze się jako wolontariusz do WOSP bo tutaj nic nie robi - albo my jesteśmy ślepi i nie dostrzegamy jego ogromnego potencjału do ślizgania się.

LST

Szkoda że tutaj panuje hierarhia kolesiostwa - tym razem Sebastian pokazałeś na co się stać i że za stanowisko sprzedałbyś każdego. Z tego co się dowiedzieliśmy obiecywałeś Leszkowi to stanowisko a finalnie pod naciskiem pokazałeś kim jestes

Aaaaaa

Nie rozumiem czy nikt kompletnie nie wie kiedy będzie ta premia roczna wypłacana???

Mem

Powiedz mi czy czystki w szeregach nadal trwają. Czy zanosi się na jeszcze większe.

Magazyn

Podczas zwolnień całkowity brak podania powodów a najlepiej żeby nie zadawać pytań tylko spuścić głowę i wychodzić z formy jak przysłowiowy baran. Chciałabym aby osoby siedzące na ciepłych stanowiskach zostały w taki sam sposób potraktowane. To pokazuje że jesteśmy dla nich tylko numerkami i bez jakich kolwiek skrupułów się nas pozbywają szkoda że jak była potrzeba chodzenia na zastępstwa i inne godziny nadliczbowe to wiedzieli do kogo przychodzić i się prosić. Jesteście obłudni począwszy od Brygadzistów a kończywszy na wielkim Managera.

AdrianK
@Magazyn

A teraz święta i każda osoba decyzyjna która nieudolnie doprowadziła do tego że firma nie ma zamówień bo wysokie koszty na czele ze zniewolonym działem HR poklepują się po ramionach i życzą sobie wesołych świąt, dla nas w nagrodę będzie można z mycom pobrać kartkę świąteczną. I tak rok w rok. Oni mają stałe wynagrodzenie a jak my na maszynie nie mamy pracy nie zarabiamy. Aha kogo to obchodzi. Śmieszy mnie tylko ten bilbord koło Correct. Stabilna praca na lata.

Anab

A. Kiedy będzie wyplacana ta premia???

Żal

Czy w tej firmie nie ma nic pozytywnego cały czas coś się komuś nie podoba bo bałagan bo źle ułożona praca bo tamto i cały czas nowe żeby się aby przyczepić. W zależności ktoś przejdzie po hali jak właściciel to bałagan bo na niczym innym się nie znaj jak Prezes to bałagan i za wolna praca brak odpowiedniego tempa pracy i jeszcze wiele innych rzeczy. Ludzie zastanówcie się czego chcecie bo to jedna wielka porażka w takich warunkach nie da się normalnie pracować.Czy nikt z osób funkcyjnych tego nie widzi,ludzie macie języki to się odezwij się bo nas szarych pracowników nikt nie słucha. Gdzie są menager,dyrektor działu hr wszyscy siedzą cicho przy korycie a po wyjściu z pracy narzekają.

moje zdanie jest takie że
@Żal

:/ było lepiej za starej derekcji

Lena
@Żal

A czy zdarzają się Wam nadgodziny, skoro mówią, że za wolna praca i brak odpowiedniego tempa? Każą zostać, czy na szczęście nie? A jeśli tak, to czy macie je wypłacane jakoś ekstra?

Gustaw
@Lena

Tak są pracujące soboty i niedziele dla chętnych płacone 100% warto przyjść. Ja w sierpniu miałem 256 godzin przepracowane i dostałem bagatela 5 100 zł

Błażej Rajchel

Pracuje od roku na MGW- i sobie chwalę. Nie narobię się . Jestem szanowany przez ludzi na zmianie .

Orzech
@Gustaw

Śmiech na sali tyle godzin a tak mało kasy i z czego się tu cieszysz

Strandmon

Na większości działów są cięcia. Szkoda że słychać tylko o pracownikach a nic o Managerach ,Kierownikach czy Liderach. Kiedyś lider ogarniał dwie linie i jeszcze miał czas aby z nami pogadać a teraz ma jedną i ma czas ale na pogaduszki z Kierownikiem Zmianowym a ten z kolei z Kierownikiem produkcji.To się nazywa mądre zarządzanie. Cięcie czasów i ich debilne tłumaczenia bo koszty i tak wynika z czasu albo taktu a za chwilę reklamacje gdzie później wszyscy zdziwieni z kąt one się biorą. Zapraszamy wszystkie mądre głowy niech pokażą że można w takim tempie pracować chociaż przez 8h jedna wielka utopia. Patrząc na te wszystkie mądre umysły którym firma płaci nie wiadomo za co a gdy pojawia się taka sytuacja jak teraz najlepiej pozbyć się pracownika a cała śmieszna otoczka zostaje. Czy w dziale kadr lub w dziale HR SA zwolnienia gdzie są panie biznes partner które pojawiają się tylko na liniach gdy były pozytywne informacje ale nie żeby coś powiedzieć tylko stać z boku i bawić się telefonem tego nikt nie widzi. Rzygać się chcę patrząc na to wszystko ci się dzieje a podobno właściciel to inteligentna osobą ale zezwala aby ,,jego,, ludzie doprowadzili firmę do takiego stanu jaki nastał a hasło porządny pracodawca już dawno odeszło do lamusa gdzie ta cała sytuacja tylko to potwierdza.

Ale dlaczego tak piszecie? Jest mniej pracy przez to czy może są jakieś nierówności w wypłatach? Co miałoby się niby polepszyć po zwolnieniu tych osób?

Super ciacho

Będzie wtedy praca dla polaków i to się zmieni jesteśmy w naszym kraju i my chcemy pracować a kid z nimi

Gabi

Rekrutacja na brygadzistę,czy kierownika popatrz sam na siebie i ma swoich kolegów czerwonych i zielonych wszyscy są tylko i wyłącznie po znajomościach samo kolesiostwo nic więcej a w cale tacy mądrzy nie jesteście bo nawet z pracownikami nie umiecie rozmawiać na poziomie ciekawe jak przeszliście te wszystkie testy.....

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 434.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 387, z czego 35 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.