Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Kleks

Co tam na L4 siedziałeś miesiącami i się dziwisz że mało na święta dostałeś nierobie?

Ola
@Kleks

A jak ktoś rzeczywiście chory?

Zawsze zdrowy
@Ola

Każdy chory to (usunięte przez administratora) Nie masz prawa chorować w tej firmie nawę w czasie pandemii.

Krystyna
@Zawsze zdrowy

Jak to nie masz prawa? Czy oni myślą że pracownicy to roboty? Cóż za nieludzkie zachowanie... współczuje Wam bardzo.

Krystyna
@Kleks

A co ma L4 do świąt? Jak firma szanuje swoich pracowników to powinni dawać po równo na święta.

:))
@Ola

Choroby ludzka rzecz, zdarzyć się może każdemu ,ale premie/nagrody-jak zwał tak zwał, są za pracę,za obecność, dyspozycyjność,a nie za samo widninie na liście zatrudnionych.

:))

Nie liczę na żadne szczególne traktowanie,za długo tu pracuję by się łudzić.Zachoruje to pójdę na L4,a nie będę dla kilku stów trzymać się rękami i nogami ,żeby dotrwać do końca okresu rozliczeniowego. Nie jedni już tacy byli co z gorączką ,albo innymi chorobami chodzili ,albo urlopem kryli żeby tylko premii nie stracić,a dziś już zdrowia nie mają żeby w ogóle pracować.

Mika
@:))

Brawo, zdrowe podejscie;))

Ludmiła

Hej. Dziś mam badania na szwaczkę i po nowym roku zaczynam pracować w com czterdzieści. Reprezentuję Ukrainę jestem miła i sympatyczna przekonacie się do zobaczenia.

Maniek

(usunięte przez administratora) firma na maxa (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) maja najlepiej inni maja przerąbane ciągle 12 (usunięte przez administratora) przez Liderów itp . Dla takiej firmy nie dać nic na święta to wstyd (usunięte przez administratora) ten (usunięte przez administratora) zakład

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Byku

Chcesz żeby się ludzie pozabijali.

noł

nie ma kiedy, dwunastki trzeba robić

MUŚKA

Korzysta ktoś z oświadczenia w związku ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem do lat 4? (chodzi mi o zwolnienie z nocek i praca nie dłużej niż 8 h dziennie) Akceptowane jest takie coś?

Buty
@MUŚKA

Jak podpisywałas umowę i dostałaś taki stos papierów tam był prawdopodobnie kwitek że się tego zrzekasz. Było tak kilka lat temu. Podejrzewam że jest i teraz. Idź do kadr i spytaj.

mum nr 1
@MUŚKA

W moim przypadku było tak, że jak chciałam pracować na 2 zmiany to musiałam czekać na wolne stanowisko (pewnie nie doczekałabym). Wiem, że szwaczki w Skalmierzycach (wybrane) robią na 1 zmianę. Oczywiście musisz podpisać kartkę w kadrach. ALE przynajmniej nie robię 12stek. Jest też takie coś jak skrócony czas pracy dla mam karmiących - wtedy pracujesz 7h dziennie, ale szczerze mówiąc nie znam takiego przypadku w com40.

Bla bla
@mum nr 1

Ja korzystam, i za to premię roczną mi zabrali

Prezes

Czy coś wiadomo o premii świątecznej?? nie mylić z premią roczna!! GrupaCom40@Com40

@Prezes

A wiadomo kiedy będą te premie roczne ?

:D
@Prezes

Wiadomo! Nic takiego nie będzie! Ale ,żeby prezes o tym nie wiedział?!?!

Aaaaaa

Wiadomo coś o tej premi za półroczny okres rozliczeniowy?? Czy będzie napewno ??

Geneva
@Aaaaaa

Ja już wiem będzie wypłacana w złocie. Powiadomienie dostaniecie na aplikacje. Ale pod jednym warunkiem że w dniu wypłaty i tydzień po będziecie chodzić szpagatami do tylu bez użycia stóp. Jednocześnie oburącz obsługiwać aplikacje z jednoczesny klaśnięciem w dłonie ale co oczywiste bez użycia dłoni.

Zrobiłem uprawnienia

Witam . Właśnie zdałem egzamin na szwacza. Czy potrzebują w com40 szwaczów? Igłę i nici mam we krwi.

Fifi

Wal się na ryj

@Zrobiłem uprawnienia

Igły to masz w żyłach hehe

Xxx
@Zrobiłem uprawnienia

Lepiej żebyś igłę i nici miał w rękach ,nie we krwi.

Hahaha!!!

Cieszyta się z premii na święta??? Początek lipca jest!!! Hahaha! I harować do świąt bez wolnego, a wy zadowoleni???? Szok!!!!

KASA
@Hahaha!!!

Co ty gadasz, urlop normalnie możesz brać. Wreszcie ci co pracują dłużej coś więcej dostaną, a nie tak ze młody co dopiero przyszedł ma tyle co ten co ma wyrobione latai. Mi to pasuje wreszcie coś do wypłaty będzie

@KASA

No chyba ze wezmiesz urlop ojcowski. To wtedy młody dostanie wiecej, a Ty po 8 latach mniej za to ze Ci sie dziecko urodziło. Kto wymyślał te zasady ??

...
@:)

Nadal dostaniesz więcej, bo za staż masz wyższe kwoty

@KASA

Ale ktoś tu jest pazerny na złotówki hahaha (usunięte przez administratora) aż do emerytury tu będziesz

Chetny do pracy

Witam . Jak wygląda praca na stanowisku operator maszyny ? Ile zmian ? Jaka stawka? Ile można zarobić? Czy są nadgodziny ?

@Chetny do pracy

3 zmiany, soboty i niedziele, nadgodziny bezpłatne (dostajesz wolne 2 tygodnie), (usunięte przez administratora) wyzysk, brak dodatków nocnych.

A od kiedy to dodatku za nocki nie ma,bo jakoś nie widzę by nie wypłacali?

Wojażer
@:)

Jedna mała chwila w dzisiejszych czasach praca stanowi przywilej!!!

kk

Dodatek 2 zł brutto

@kk

Minimum jakie musi wynosić dodatek za godziny nocne reguluje kodeks pracy .

Magazynik04

Z tego co czytam to połowa z was równie dobrze mogłaby się już zwolnić i zostawić miejsce dla tych co chcą pracować. Każdy widzę by chciał zarobić, ale się nie narobić, a może niech Wam więcej Państwo daje? Normy są po to, żeby zapłacić godziwie za to co się zrobiło i tyle. Chcesz zarobić więcej to załóż swój interes i zobaczysz ile jest (usunięte przez administratora)na rynku.Bez pozdrowień

@Magazynik04

Trafne spostrzezenie....każdy chciałby godnie zarobić ale nie kosxtem swojego zdrowia i czasu rodzinnego. Zastanawia mnie mentalnosc ludzi dlaczego traca swoj czas i swojej rodziny na prace w nadgodzinach typu soboty i dwunastki. Dostana 500 pln wiecej a i tak tych pieniedzy nie odczują a życie im ucieka.

zdziwiony
@4321

jeśli 500 więcej dla ciebie to mało, to gratulacje Jak się ma na utrzymaniu rodzinę i jest się za nią odpowiedzialny to inaczej patrzysz na każda złotówkę więcej. ale każdy inaczej patrzy na życie.

@Magazynik04

dla Ciebie to już nie ma ratunku może to przez brak fachu w ręce i tak rozpaczliwie bronisz tej 'firmy'? Normy dalej ustawia blondyna z kamerą nie mająca pojęcia o produkcji czy coś sie zmieniło?

Ta
@4321

Pracuja, bo inaczej zostaną zwolnieni .Naxywa sie to tam: brakiem zaangazowania w zycie firmy .

Ta
@zdziwiony

No i na takich pracownikach ta firma robi kase …

Ludzie Słuchajcie przepis BHP mówią jasno jeżeli na stanowisku pracy jest powyżej 85 decybela to pracodawca nie może Cię zmusić do pracy na 12 godzin maksymalny czas pracy to 8 godzin chyba że wyrazisz chęć na dłuższe godziny pracy tak mówią przepisy BHP A z tego co się orientuję to na montażu jest powyżej 85 decybeli Nie ma mowy o ochronnikach słuchu jeżeli jest powyżej 85 maksymalny czas pracy wynosi 8 godzin Pozdrowienia dla wszystkich zawsze możecie tym się sugerować Jeżeli Was chcą zmusić do 12 godzin pracy w hałasie

V

Kodeks pracy mówi że musi być przewa minimum 11 godzin a to łamane jest notorycznie, każą pracować do 22 i na drugi dzień dwunastka do 18.

@V

Bo wszyscy się na to godzą A prawnie nikt nikogo nie może zmusić . No ale oczywiście szantaż jest no bo premia wyznaniowa uznaniowa ????????????????????

Albert

Jakie zarobki operatora pikowaraka panel ?

Pikowarka mistrz
@Albert

Operator ma na rękę 3900 netto na rękę. A odbieracze z tyłu maszyny tzw. "słupy" dostają na rękę 2400.

M
@Pikowarka mistrz

3900 ale z 12tkami

@Pikowarka mistrz

Powiem tak 2400 na rękę to kpina następnie pracuje w firmie w Kaliszu co tapicer potrafi wyjść między 6 do 8 tys bez nadgodzin nadal uważacie com40 do dobrze płaci ? Jak by było tak ok to by ludzi od lat ludzi nie szukali to jest (usunięte przez administratora) ludzie za 2 zł by (usunięte przez administratora) a ci co tam robia to albo kretyni albo alimenciarze powtarzam u nas w firmie między 6 a 8 tys tapicer nie 3909 z nadgodzinami (usunięte przez administratora) szukaja

Waluś

Zarobisz 8 tys. Tylko połowa pod stołem

Ck
@Zdzichu

A byly w tej bajce smoki?

@Ck

Nie musisz wierzyć com40 od dawna jest mało atrakcyjne zarobkowo ;)

Jklo
@Zdzichu

Znam takich co sie zwolnili bo im gruszki na wierzbie obiecali i wracaja spowrotem. Wszedzie dobrze gdzie.nas nie ma a w 8 kola nie.uwierze Podaj namiary to zadzwonie sie zapytac o zarobki

TABORET
@Waluś

Nawet połowa pod stołem to i tak legalnie więcej niż tu

@Jklo

Trzeba robić a nie się pytać akord inwidualny mówi ci to coś i nie stukanie w mebel tylko jeszcze go skręcenie wielu z com40 tego nie potrafi

A.

Ale pomoce mają ból (usunięte przez administratora) że wypłata dobrej szwaczki to 4 z przodu, jedna pomoc cały czas niedowierzała ale jak pokazałam jej kwitek od wypłaty i z poprzednich miesięcy też to jej kopara opadła

Kiepski sposób na prowokacje

B
@A.

Ciekawe kiedy ma to ponad 4 chyba że jest tak zachłanna i po 120% szyję i wtedy bym się nie zdziwiła bo są takie (usunięte przez administratora) a oni tylko na to czekają żeby normę podwyższyć jak szyję po 100 % to 3500_3700 rzadko więcej

Szffffaczka:-)))

Też się zastanawiam gdzie te 4 tys zawsze jest,

A.
@B

To licha z ciebie szwaczka jak czwórki nie wyciągasz bierz sie za robote!

@A.

A czy 4000 harujac jak wół to jest według ciebie godziwa płaca. Do pracy idziemy zarobic ale nie kosztem napieprzania jak woły.

@A.

wy sie podniecacie że 4 zarobiliście? Ile 12? Otwórzcie oczy. 4 z przodu jest do wyciągniecia za o wiele mniejszą harówkę. No ale niektórzy poza COMem świata nie widzą ;)

@A.

Najgorzej jak ktoś ma za miast mózgu siano a tam siedzą I się śmieją cieszy się jedna z drugą ze ma 4000 a za chwilę tyle będzie szyc za 3500 ale takim pustakom się nie przetlumaczy

Tapicer

Pracowałem tam kilka lat temu dziękuję bardzo jak coś powiesz to jesteś już intruzem.

Sławka

pomoce to powinny zarabiać tyle co szfaczki albo nawet więcej bo sie wiecej natyrają a szfaczki tylko stoją jak krowy i szyją a pomoce to sie nalatają i tyrają non stop przez 8 godzin!!!!!

Szfaczka
@Sławka

Trzeba było umieć szfać.

Szffffaczka:-)))
@Sławka

Zapraszamy serdecznie do maszyny po stoisz jak krowa i kasa wpadnie, dosłownie nic innego nie trzeba robić, samo się robi????????????????

Jsjhd

Dobra a ty wszystko przynos mi wszystko pod nos ale tak żeby mi pasowało pakuj pokrowce sprawdzaj czy są dobre i nie zapomnij też o innych którym trzeba też donieść

erni

ej ksiegowa dej no z 10 tysiecy chociaż

@erni

Uwaźaj bo juz jedna z tych pań wyprowadzili poza firme z bransoletkami na rękach :-)

Papierosy

Czy obostrzenia dotyczące palenia papierosów obowiązują na wszystkich wydziałach czy tylko na H -15 ??????

Welo
@Papierosy

Jakie obostrzenia?

V
@Papierosy

Ja jestem nowy i mam pytanie, dlaczego brygadziści pikowarek mogą chodzić po kilka razy na 2 i 3 zmianie na papierosa i siedzieć na przerwach na stołówce dwie przerwy pod rząd a reszta ludzi nie ? Co trzeba zrobić żeby być brygadzistą i mieć tyle przerw w pracy ?

brygadzisto od siedmiu boleści naucz się poprawnie pisać podstawowe słowa. Trzeba- się pisze a nie czeba cwaniaczku.

Brygadzista Małecki
@Ania

Będzie pani zdegradowana.

@Brygadzista Małecki

Uważaj żebyś ty nie był zdegradowany tak jak twoje koleżanki i koledzy po fachu

Brygadzista Małecki
@Ania

Kogo masz na myśli?

Xxxl

Poziom typowy dla przełożonych w comforty, dalej ktoś się zastanawia dlaczego w tej firmie wiecznie ludzi potrzeba ? ;)

Hej, jak długo trzeba czekać na telefon po aplikacji?

Bil

Wózkowy
@Hh

to ja przyjdę później jak będzie 19,50 :D

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 433.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 386, z czego 35 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.