Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Buba

Same negatywy, wyzwiska i nagany. Może przejdziemy do pozytywów? Są jakieś? Jakieś pozytywne osoby? Coś dobrego ?

Lovelas
@Buba

Circus Vitae Imię i nazwisko: Kamil Sobczak Data urodzenia: 23.09.1989 Miejsce urodzenia: Kalisz Miejsce zamieszkania: ul. Podmiejska 3/14 Nr telefonu: 504-162-815 Email: sobCZAK1@wp.pl Doświadczenie zawodowe Portos - cięcie skrzynek termoluxa Haft- dziewiarz Meblex- klejarz stelaży Dodatkowe uprawnienia Prawo jazdy kat B Wózek widłowy

xxx
@Buba

Chyba nie ma hahahaha

Kamil

Oczy

E.ł. oczy patrzą.

oczy
@Oczy

obudź się za nim ludzie z dur odejdą

Dur brzuszny
@oczy

W dur na finalnych już nie ma ludzi. W rok nie ma połowy obsady ale jak widać szalka na której siedzą manager i kierownik( przynajmniej tai ma tytuł, bo zaraz nie będzie miał kim kierować a już zapomnij o tym by wiedział jakie maszyny ma na dziale) się nie przechyliła, ciekawe ile nazwisk trzeba Położyć na szalce żeby ktoś wreszcie pomyślał co tu jest nie tak

"Kobry"
@Dur brzuszny

Ten kierownik to jest znany tylko z afer łóżkowych...ale to się wiąże z materacami także widać, że Ci którzy go wybrali na to stanowisko znali się na robocie brawo HR

Duras

Wiesiu pójdzie na emeryturę i zgasi światło. Kierownik p.j wejz się człowieku z szacunku dla ludzi a jak nie dla ludzi to do siebie zwolni! Nie nadajesz się na to stanowisko jestes granatem oderwany od maszyny do szycia może byłeś brygadzista roku ale na kierownika to ty się nie nadajesz.... wmawiasz ludziom że Ci się ludzie zwalniają bo mają za daleko do pracy albo w innym zakładzie większą stawkę dali... kto Ci nałoży na początku dużo? Jak tu ludzie pracowali 5-10lat? Przestało im się opłacać dojeżdżać choć 5 lat dojeżdżali? My pracowaliśmy ze sobą i wszyscy wiedzą czemu odeszli.tylko do ciebie to nie dociera

dur
@Duras

Pamiętajmy, że ryba psuje się od głowy. Ktoś tym zarządza i na to pozwala. m.g. pierwszy do rozliczenia.

Tomi
@Duras

P.J to ten od testów materacy w tej firmie? Najsłynniejszy kierownik w ociazu i nie tylko:)

on

ogólnie nie ma co płakać, że ludzie z dur w grupie com40 się zwalniają. Ja się zwolniłem z dur finalne w 2019 jak jeszcze tego kierownika nie było i wyszło mi to i zawodowo i finansowa na lepsze i to bardzo. Osoby które już się zwolniły też nie narzekają, że mają źle, bo każda z nich ma lepiej więc nie ma co się przejmować. Zwolnić się z działu utrzymania ruchu w grupie com40 i pójście w inne miejsce nie świadczy o tym, że ktoś sobie pogorszy, bo życie pokazuje, że każda taka osoba sobie polepszyła. Ja osobiście nawet jak bym chciał wrócić to mogę powiedzieć, że grupa com40 nie jest w stanie mi dać w swoich widełkach na stanowisku elektromechanik takiej płacy jaką teraz zarabiam nie mówiąc o tym, że bym chciał więcej przy zmianie pracy oraz takich warunków pracy i spokoju jaki mam teraz. A samej firmy nie szkoda, niech sobie robią co chcą.

hrac
@on

Zgadza się. Na finalnych zaczęli się zwalniać za poprzedniego kierownika... Ale ogólnie to chyba taka polityka firmy, żeby zwalniali się ci co długo pracują.

Miły

Wpisy odnośnie Rajchel Błażej ktoś podszywa się pod Błażeja i daje ochydne wpisy sprawa została oddana na policje dział gowork udostępni twoje ip kolego więc znajdziemy Cię szybciutko oczernianie jest karalne .pozdrawiamy

Zmywacz do hamulcow

Ja słyszałem, że niezle potrafi zerwać gwint ale i nagwintować potrafi także angielski mu nie jest potrzebny. Nie jedna łóżkową aferę przeszedł to i na materacach się zna.. czy odejdzie 10.. 12...czy 30 to już bez różnicy on do świąt i tak będzie miał komplet ludzi

Trytytka
@Zmywacz do hamulcow

Ja słyszałem, że kierownik p.j to ma taki kredyt na chatę z nowym nabytkiem, że teraz tak jak udało się granatem go oderwać od maszyny do szycia tak już nawet jakby mu kilo trotylu wybuchło to on stołka nie puści bo by mu zostało już tylko na krzesło stawać i pętle ubierac

Miły

Osoba która pisze komentarze i oczernia osobę o nazwisku Błażej Rajchel informuję że sprawa została zgłoszona na policję ponieważ nikt nie będzie się podszywał i o czerniał niewinnej osoby spotkamy się na policji bardzo szybko wykryjemy kto się pod Błażeja podszywa

On

Panie KIEROWNIKU zmianowy L. B weź się w końcu za robotę czy naprawdę nikt tego nie widzi że ten pan nic nie wnosi tylko zabiera z tej firmy więcej go nie ma jak jest i nadal nikt tego nie widzi zróbcie anonimową ankietę na linii gdzie biesicki jest kierownikiem to 90 procent będzie miało to samo zdanie że nie nadaje się na to stanowisko

NICK

Czy w firmie jest dostępny psycholog dla pracowników?

kalka
@NICK

UTC Turek brygadzistki co niektore do wymiany,panoszą sie strasznie jakby wszystkie rozumy pozjadały,przemadrzałe paniusie.Prosze je dac do pracy jako pomoc,lub do stołu lub do szycia,niech zobaczą co to znaczy pracowac.....K.P R . A. D.

@kalka

Ale się walą dobrze.. kto na wiedzieć ten wie hehe

Durek

Kierownik duru? Po.co takie stanowisko? Manager? Niektórzy poznali dopiero jak nie przedłużyli umowy... to po co są Ci ludzie?

Klucz dynamometryczny

Kierownik finalnych to jest dobry w ilości zwalniających się osób... jakoś dziwnie się to złożyło że on jest kierownikiem i ludzie się zaczęli zwalniać jedne w miesiącu.. ciekawe czemu

Waldek

Jeszcze raz żądam to pytanie- ile nazwisk musu jeszcze paść na wagę żeby szalka z managerem m.g i kierownikiem p.j się przechyliła? Tu nie chcą pracować starzy pracownicy i nowi tez odchodzą ile razyy będziemy słyszeć "trzeba to przetrwac" trzeba coś robić żeby było inaczej p.j zwolni się wreszcie żeby ten dział nie tracił więcej ludzi

Dur brzuszny
@Waldek

Zazdrość przez Ciebie przemawia bo nie jesteś taki ładny jak on i nie wyrywasz laser na liniach :)

dur

mich. g. nie wie nic o sytuacji w poszczególnych działach. najlepiej wychodzi mu bycie katem i karanie kierowników. nie wie nic o działach którymi zarządza.

Sos
@dur

Ale na kamerkach wszystko widzi:) nie bardzo kojarzy kto się jak nazywa bo z plebsem się nie brata - mleczna szybką w drzwiach ręczniczki strach pomyśleć co się tam u niego w biurze dzieje. No bo co do kierownika to wiadomo, że on inaczej upuszcza emocje.. każdy materac w firmie go poznał

dury
@Sos

do Brata nie ma podjazdu. makaron jaki mu nawijają jego kierownicy jest lepszy niż z najdalszych zakątków Włoch. sztuczne stanowisko które raportuje to co ma usłyszeć prezes

@Sos

kamery potrzebne do inwigilacji nasluchuje co sie dzieje i szuka do czego sie przyczepic

ukr

Podobno na finalnych mają być potężni technicy z ukrainy przyjmowani zamiast polaków to prawda czy sciema ??

"Kobry"
@ukr

Z Białorusi maja przyjechac

Laaaa

Jedyny kierownik który w żaden sposób nie pomaga swoim Liderom każdy o tym wie i mówi ale jemu się boją prosto w oczy powiedzieć. Dokładnie tak jak mówisz s.b jest w l.b chyba wpatrzony ciekawe dlaczego czyżby jakiś układ..... bo fachowiec z niego żaden,prostych czynnosci które należą do jego zadań nie potrafi zrobić.....ale zgrywać najmądrzejszego to jest pierwszy i wydawać polecenia bez poszanowania.

Kierownik
@Laaaa

Jak by ci to powiedzieć... znajomość z młodych lat i tyle to są koledzy z dzieciństwa taka prawda ale nie każdy o tym wie . Już widzę pianę w ustach Lecha no A s.t sam sobie tego winien.

Lechu B...

Koledzy którzy wylecieliscie na oszustwa, miejcie jądra i weźcie odpowiedzialność, że nic nie robiliście, a tylko wyniki naciagaliscie. Szukanie winnych waszego lenistwa i lizania czegoś tam ab tylko was pogrąża.

Pozostali
@Lechu B...

Lechu B ... o czym ty piszesz jakie oszustwa w jakim świecie ty żyjesz jakie naciąganie wyników. Mamy okazję teraz z Leszek B pracować i widać na jakim poziomie jest ten Kierownik Z a ostanie Jego wyniki to wszystko pokazują,Pan najmądrzejszy nie potrafi zastąpić lidera a co lepsze nie zna podstaw zarządzana liniami ale co się dziwić jak cały czas chodzi po hali z rękoma w kieszeni. Natomiast masz rację nikt nie jest idealny patrząc na większą obszarów w naszej firmie. Mamy nadzieję ze w końcu firma zacznie zauważać osoby takiego pokroju jak ty i skieruje osobę twojego pokroju na odpowiedni dział bo widzimy cię jedynie w Gospodarczym gdzie będziesz mógł się wykazać tym w czym jesteś najlepszy malowanie,gipsowanie itp. bo do zarządzania ludźmi napewno się nie nadajesz. Tylko się nie popłacz i nie biegnij od razu poskarżyć do swojej miłości która z kolei pobiegnie do Prezesa bo sam niejednokrotnie się chwaliłem o waszych dobrym kontaktach tylko teraz już tego nie pamiętasz tak jak też obrazałeś swojego kierownika SB twoje słowa grubas siedzi i nic nie robi tak to każdy potrafi ale patrząc na was to możecie sobie ???? przybić jeden wart drugiego. Wróżymy firmie Swietłana przyszłość z takimi osobami jak wy Właściciel może spać spokojnie ????????

LESZKU B jesteś największym nygusem i niedorozwojem na hali 15 ty nic nie potrafisz dla ciebie jest problemem zrobienie ramki w exelu nie wspomne o prostym zestawieniu,nic nie robisz prócz papieros za papierosem i siedzeniem na stołówce nie masz pojęcia o niczym. Moim skromnym zdanie nie dorastasz tym zwolnionym chłopakom do piet ciebie powinni zwolnic juz dawno. Kto cie trzyma w tej firmie każdy lider na ciebie narzeka. Panie Błaszczyk otwórz oczy

Lechu B...

Wypad ode mnie! Czeba było się uczyć też byś posiedzial faja za fają itd. dymaj tam na akord bądź wydajny tego oczekujemy.

Lala

Jakoś przeżyje :)

Lechu B...

Dajcie już spokój, wszyscy wiemy o co chodzi i kto to pisze. Jak się miało akordzik dobijany i pieniążki były fajne to pasowało, a teraz jak trzeba na to zapracować to pretensje do tych z którymi nie można się dogadać żeby wypłatę poprawić.

Nadzór
@Lechu B...

Przecież z Tobą nikt nie może się dogadać niech ktoś porozmawia z liderami którymi zarządzasz ale w cztery oczy to się wypowiedzą na twój temat no i o jakim zapierdalaniu ty mówisz jak nawet normalnie pracować nie umiesz a o wykonywaniu swoich obowiązków to już sam dobrze wiesz jaki jesteś słaby,teraz wszystko wychodzi a Ty robisz się potulny jak Baranek dlaczego bo ci się (usunięte przez administratora) pali.

@Nadzór

I nie musi rozmawiać przecież tu wszystko jest bo jest takich leszkow jest mnóstwo, żeby nie powiedzieć milionów ????????????????????????????

Lechu B...

Ważne jest by ze sceny zejść w chwale. Więc jeszcze troszkę mi tego brakuje. Trzeba brać z życia garściami.

Leszek ogarnij się każdy myślał że te wpisy cie zmobilizują a jest jeszcze gorzej ty wogole chodzisz do pracy bo u ziomka na kawce też już nie siedzisz to znaczy że się pokłuciliscie czy S,t boi się o swoje (usunięte przez administratora).

Strandmony

Na linii X też już go prawie nie widać chyba podwinął kitę jak szczur Liderzy się z niego śmieją a my pracownicy to już wogóle tego typu osoba nigdy nie będzie mieć poszanowania w śród ludzi. Patrząc na s.t pewnie się przestraszył pozytywnych opinii na jego najlepszego kierownika i dał wytyczne aby już do biura nie przychodzić na kawę ale patrząc co ludzie gadają to więcej kawy teraz zostało dla brygadzistki z działu gdzie robią tacki.

Strandmony

Dajcie już spokój temu Leszkowi ale patrząc na to co on robi to śmiało mógłby sobie przybić patkę z naszym już byłym Kierownikiem Z Rafałem. Chyba jest potrzeba Kierownika Produkcji dla czego nie chce iść na wyższe stanowisko,bo nie da rady i skończyło by się krycie (usunięte przez administratora) tak jak teraz ma u s.b. Tak jak już ktoś napisał wystarczy że zmienił by Kierownika Produkcji lub dział i od razu jego nieudolność by się pokazała ale może w końcu Menager to zauważy. Gdzie teraz na nowych liniach sobie nie radzi a co ważne nawet się nimi nie interesuje ale dla niego normalne bo po co skoro nikt od niego tego nie wymaga gdzie Leszek przy nim wielki kolega a na liniach że wszystko musi za niego robić u mu pomagać i to jest przykład lojalności ale w sumie to chyba jeden wart drugiego. Liderzy z linii X cały czas po nim jadą ale każdy się boi iść do Sebastiana bo w żaden sposób im nie pomoże dlaczego bo jak Leszek przecież on jest najlepszy a z tyłu głowy wie że tak nie jest i się go chyba sam boi żeby czasem nie pociągnoł go za sobą jak przyjdzie co do czego.

Suseł
@Strandmony

Siema miałbyś pożyczyć 100 złotych do wypłaty bo nie mam na fajki i kipy zbieram . ?

Świadomi

Widzieliście na hali zaczął pojawić się nowy pracownik od pracowników z Agencji jest to chyba jakiś koordynator i tu kolejne fikcyjne stanowisko po znajomości gdzie żona jest pierwszym donosicielem u Prezesa. Koleś już chyba kiedyś u nas pracował ale chyba za dobry nie był z tego co gadają Kierownicy odnalazł się w gastronomi ale ze tam sobie nie poradził trzeba było zrobić stanowisko żeby żona była zadowolona nawet dział HR się z tego śmieję. To co tu zaczyna się dziać to już chyba kosmos Prezesie jak już kogoś zatrudniacie po znajomości to niech chociaż na czymś się zna bo może za chwilę osoby z UK które mają również kontakt z Panem zaczną wchodzić na stanowiska bo nietykalni już są.

Strandmony

A co się dzieje z naszym Kierownikiem Rafałem taki był fajny w niczym nie pomagał na niczym się nie znał z nikim nie rozmawiał,cały czas był zmęczony.Kto wybiera takie osoby na stanowiska ta firma schodzi na psy jeżeli tacy ludzie mają być na stanowiskach to lepiej je zlikwidować chyba że firma jest tak bogata i płaci Kierownikom Z za nic tak jak w tym przypadku. Czy nikt takich rzeczy nie widzi ale po co lepiej szukać oszczędności u szarego pracownika bo to najlepiej wychodzi w tej formie a fikcyjne stanowiska nich sobie są.

@Strandmony

Nom pracy nie zaczął a już zmęczony

xxx
@Gustaw

Przepraszam o jakim Rafale mowa

H-15

Leszek B przestań chodzić po hali i oczerniać osoby których wogóle nie znałeś ??? dlaczego bo nikt z tobą nie rozmawia a twoj iloraz inteligencji jaki posiadasz nie kwalifikuje się na stanowisko lidare. To kolejny przykład układu patrząc na to co się dzieje wasze machloje pewnie też wyjdą na jaw.

Jjj
@H-15

Ja bym poprosił o sprawdzenie kamer palarni na zmianie której pracuje pan biesicki bo oprócz stołówki kreceniu się po hali bez celu to jest jego główne miejsce gdzie przesiaduje zero wiedzy a uważa się za nie wiadomo kogo a gdy zgłaszamy mu problemy to udaje głupa

Mała
@Jjj

A jego chamskie odżywki to jest dopiero szczyt. Jeżeli nie zna odpowiedzi na zadane pytanie odpowiada że sprawdzi temat i z odpowiedzią już nie wraca. Nasi liderzy się z niego śmieją ale przecież nikt mu tego nie powie bo zaraz się zemści bo on jest Kierownikiem Z.

Gertruda
@Mała

Na pikowarce nr 3 któryś z operatorów załatwia potrzeby fizjologiczne przy maszynie. Dziwnie tam pachnie jak przechodzę z pokrowcami.

Pracownik Leszka
@Jjj

O co wam chodź to są tylko 3 miejsca plus taki że zawsze wiemy gdzie jest ???? ps nie raz dawałem Leszku ognia

Mała
@Pracownik Leszka

Pracownik Leszka można śmiało powiedzieć że Leszek jest rezydentem palarnii która jest jego głównym miejscem pracy oprócz spijanie kawy w biurze bo tego to już wogóle nikt nie widzi.

@Mała

Co tam zazdrosny parobasie co pot po jajach ci leci? Ano akord to jest nie ma lekko pampersa załóż i golisz!!!! Idę zapalić elo

Nowa

Część Jestem nowa i mam pytanie odnośnie pracy na liniach gdzie ludzie ciężko pracują.Jest jakieś balansowanie linii gdzie z informacji jakie dostałem od kierownika zmienią się ilości napewno na większe i że to jest normalne..... odniosłam wrażenie że nie ma wogóle ochoty że mną rozmawiać.☹️☹️☹️przykre. Może czegoś nie rozumiem bo jestem nowa ale jak ,,normalne,, ten cały balans ma na celu aby ludzie jeszcze ciężej pracowali..... to tak tu działa????

Stara
@Nowa

Dokładnie tak robisz więcej i więcej za mniej najlepiej jak nie będziesz się ruszać ze swojego stanowiska pracy i z nikim nie rozmawiać

@Stara

@Stara dzięki za odpowiedź, patrząc na to co pozostali pracownicy mówią to wszystko jest związane z projektem ,,porządany pracodawca,, i ma na celu jeszcze większe zniechęcanie pracowników do tej firmy. Sama się zastanawiam co tu robię ale jak już nawet pracownicy z agencji pracy odchodzą z dnia na dzień to chyba więcej komentować niczego nie trzeba ..... brak słów.

Magdalena
@Nowa

I co, przetrzymasz to jakoś czy już powoli do głowy przychodzi myśl, żeby za czymś innym się rozejrzeć?

@Magdalena

Magdalena, raczej nie przetrzymam tylko będę zmieniać pracę,patrząc na to wszytko to chyba szkoda zdrowia tym bardziej że na dłuższą metę praca na akordzie prowadzi do jednego a zdrowie mam jedno. Coraz więcej osób odchodzi a praca przebiega bardzo chaotycznie gdzie nadzór nawet na to nie zwraca uwagi tylko patrzy żeby nikt się do nich nie doczepił i tak do zakończenia zmiany. Zastanawiam się w jakim kierunku to wszystko będzie szło i kto w tej firmie będzie pracował jak już mieszanka narodowa jest jaka jest ale widać że Polaków do pracy nie ma i chyba już nie będzie jednym słowem żal pl.

@Nowa

Siedziałaś z jajami parę lat w domu tak teraz nie nauczona pracy , w szoku że trzeba zapindalac a nie leżeć... Wiele jest takich ja robię 5 lat !!!! A ty 5 dni ledwo wytrzymujesz tydzień?

H-15

Podobno wolne w Kwietniu oczywiście nie płatne wynika że słabej kondycji firmy,ktoś coś..... Takie informacje krążą po hali.

Olo manolo
@H-15

A to ciekawe

Pracownicy h15

Panowie kierownicy MW,ST zapraszamy na linie poznać nowych pracowników zobaczyć jak pracujemy. Wiemy że w biurze się dobrze siedzi ale chociaż informacje co do dnii wolnych powinien ktoś przedstawić ale po co lepiej niech to robią Liderzy. Szkoda gadać na to co się teraz tu dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 433.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 386, z czego 35 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.