Ferox Energy Systems Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Ferox Energy Systems Sp. z o.o.

Martinez 2015-06-03 21:25
Pół roku temu starałem się o pracę w tej firmie na stanowisko inżyniera ds. kogeneracji. Prezes, który mnie przesłuchiwał, był bardzo sympatyczny i konkretny. Jednak nie udało mi się pozytywnie przejść rozmowy kwalifikacyjnej, bo wyłożyłem się na tłumaczeniu z polskiego na angielski w temacie układów kogeneracyjnych, tak mi się wydaje. Potrzebują pracowników z angielskim technicznym na poziomie zaawansowanym.
wewe 2016-08-08 07:30
a znacie się choć trochę na technologii zeby o tym rozmawiać??
k 2016-08-14 18:24
mysle ze jeżeli ktoś by chciał się zatrudnić na takim stanowisku to przecież musi mieć jakies pojecie o tym
Iza 2017-08-22 13:55
Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy w ostatnim czasie zaszły w tej kwestii jakieś zmiany? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne. Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Ferox Energy Systems?
Zostaw swoją opinię o Ferox Energy Systems Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ferox Energy Systems Sp. z o.o.