Opinie o Komin-Flex Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Komin-Flex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Komin-Flex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komin-Flex Sp. z o.o. w Toruń

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako doradca techniczny można liczyć na 5500 PLN na rękę. Czy to prawda?

ddd Nowy wpis

Osobie z 35 letnim doświadczeniem zawodowym proponują 2000zł netto ! śmiech na sali

Marta Nowy wpis

@ect nadal odpowiadasz na pytanie odnośnie płacy, o której już się dowiedzieliśmy. A co z innymi moimi pytaniami? Mógłbyś mi na nie odpowiedzieć? To wszystko są ważne kwestie dla osób myślących nad pracą w Komin-Flex Sp. z o.o.

@Były niewolnik KF a możesz odpowiedzieć na inne moje pytania? Myślę, że potencjalnych pracowników nie tylko interesuje płaca, ale też inne warunki zatrudnienia w Komin-Flex.

ect Nowy wpis
@Marta

zarobki 2600 netto i to 5 lat temu miałem na produkcji... nie dajcie się dymać!

Ślusarz

praca tylko po znajomosci (tzn normalna kasa), z ulicy za 5 zl/h

czy chce pan pracowac? czy cos pan umie? czy sie panu za takie gorsze chce robic?

Były niewolnik KF

Minimalna krajowa + 15-20% premi

jak coś sie nie podoba, to nie daleko macie Pana Kanie, zapomnicie co to jest dom, rodzina no i pieniądze bo jak kot napłakał.

afk
@:)

fakt jak komus zle to si yu nara ;) ciagle na hali mowicie ze sie zwalniacie... a jaj nie macie odejsc bo bez k-f wasze zycie sie zawali... tylko narzekac potraficie...

klekk

W przypadku pracownika fizycznego w tej firmie możesz liczyć na 2000 złotych podstawy plus premię. Nie wiem @barbur na jakiej zasadzie jednak jest ona przyznawana. Szkoda jednak, że firma nie zapewnia żadnych szkoleń

SiwyOlek

Jakie podwyżki? Firma inwestuje grube miliony w technologie i sprzęt, dopiero gdy się to zwróci, wtedy podwyżki. Mam nadzieję, póki co pracuje bo nie mam alternatywy

halowy_smiec

hallo! tak na nowy rok nowy post ;) co tak tu spokojnie? waldek jak z Ci sie udalo z zalatwieniem roboty? co reszta WY (tu na forum piszacy) dzieci smieci z hali mysli w nowym roku o k-f? zadowoleni z podyzek? pozdro robole ;)

do waldka

specjalisci w k-f? panie waldku skad pan to slyszal? ma pan poczucie humoru ;) tam sie dostaje po znajomosci i rodzinie, inaczej to chyba z pup za 1200 pln naciskac guzik...

poiuyt

co to k. jest? strona reklamowa? kogos powaliło?

N.N.

seba lizusie ;) myslisz ze dostaniesz podwyzke za pisanie tutaj pochwal? osoba ktora napisala jedna z pozytywnych wpisow juz w k-f nie pracuje... mysl co robisz bo sobie zaszodzisz ;)

Seba

Jestem tam aktualnie nowy, ale co mogę napisać, zarobki jak wszędzie, to chyba jedyny minus tego zakładu puki co zauważyłem, jeśli chodzi o szefostwo, zawsze się przywitają, porozmawiają itp, ludzie pracujący tam są bardzo w porządku, pracuje się przyjemnie, nie poganiają jak w większości zakładów (usunięte przez administratora)Pozdrawiam :)

Witam.Co tam słychać w Kominach?? Opinie długo nie dodawane. Może ktoś zamieści jakieś newsy. Jakieś zmiany na produkcji? Co słychać na magazynie?

pracus

no juzie zaczelo bony na znicze to juz przeszlosc a pracownicy sezonowi powoli w ostawke

eX

jak tak mozecie pisac tylko o tym ze w KF jest zle, etc... jak sie Wam tam nie podoba tak jak mi sie nie podobalo, to sie zwolnijcie, bo warto! sa duzo lepsze firmy w ktorych zwykly szary robol robi za 2500 na reke tzn stoi przy maszynie ktora sama pracuje (widomo w KF takich maszyn nigdy nie bedzie... bo to manufakturaa Wy jestescie rzemieslnikami...) ja tam jestem wdzieczny KF za tyle wspanialych lat... za te wyplaty po 2500-3000, bony, premie i to jeszcze w tamtym roku... a to ze teraz tam jest zle, chyba nadal? to coz... po prostu pozostaje Wam czekac jak Jelcyn zrobi pierestrojke i moze bedzie lepiej... pokrzywdzonym przez KF wspolczuje, odprawy sie Wam naleza wg prawa pracy.

kumpel

WITAM! NIE JEST INDYWIDUALNĄ SPRAWĄ KAŻDEGO ZAKŁADU PRACY WYPŁACANIE ODPRAW, NA TO JEST USTAWA OBOWIĄZUJĄCA WSZYSTKICH PRACODAWCÓW (KIEDY NALEŻY SIĘ LUB NIE TAKA ODPRAWA ) TYLKO WIELU KOMBINUJE BY JE NIE WYPŁACAĆ.

anonim1

KF znam z opowieści. Co do odprawy to jest chyba indywidualna sprawa każdego zakładu, czy coś takiego wypłaca.

anonim1

Moim zdaniem wszystkie te negatywne opinie wypisują osoby, które zostały z KF zwolnione. Wybaczcie, ale w każdym innym zakładzie pracodawca ma prawo dać pracownikowi wypowiedzenie. To nie te czasy, że pracę dostaje się na zawsze. Jeśli komuś jest źle to przecież nikt nikogo na siłę tam chyba nie trzyma. A tak na marginesie to w niewielu prywatnych zakładach są jeszcze bony, karty lunch pass itp.

masz ogromne szanse dostac sie do biura o ile jestes rodzina pewnej rodziny, badz znajomym tych znajomych co cos tam moga zalatwic, to jakies tam szanse masz a jak nie to nie... a na opinie popatrz wyzej tam wszystko pisze...

Zostaw merytoryczną opinię o Komin-Flex Sp. z o.o. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komin-Flex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komin-Flex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komin-Flex Sp. z o.o.