Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

One sranska

I nie dajcie się zastraszyć tym uuubekom

Nie polecam

Zresztą szkoda strzepic języka na tych ludzi, szkoda zdrowia. Kradli i będą kraść. Ponizali i będą poniżać. Tak samo zrobili z Piotrem Sarnowskim, który był dyrektorem, uwalili to, A teraz jest prezesem w Norwegii. Z gamoniami się nie wygra.

Tam awansujesz jedynie przez machloje i umiejętność robienia konszachtow z ziomkami. Jak nie kradniesz, to Cię nie ma.

ej

a Ci mityczni złoczyńcy to tu jeszcze pracują? Bo jak leciało po nazwiskach to sprawdzałem w bazie i nikogo już nie ma

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Nie polecam

Nr IP zablokowany przez pisanie prawdy? Brawo skanska, brawo zUodzieje :)

Nie polecam

Widzieliście, jak Szwecja się wami ładnie zajęła? Ile banieczek straciliscie za poniżanie ludzi? Musicie mocniejsze te swoje służby sobie zorganizować Hehe

One sranska

Nie znaleźliście czeskiej maryśki w mojej szafce? Hahahah

Darek

Kraków dalej jest na plus. Dobrze budujemy dla Property! Niech inni biorą z nas przykład.

Tęgomir
@Darek

Wkrótce Property zobaczy, że można budować taniej, szybciej i dokładniej biorąc firmę z rynku :-)

Poinformowany
@Tęgomir

Property to już dawno o tym wie ... :). I pewnie nadejdzie taki moment kiedy z tej możliwości skorzysta.

@Tęgomir

Jeszcze kilka lat potrwa inwestycja przy Rondzie Grzegórzeckim, więc mamy zapewnioną pracę długo.

Jasiek
@Darek

Dareczku, czy z inwestycją przy Grzegórzeckim wszystko ok? Ptaszki ćwierkają, że inwestycja będzie wstrzymana.

@Jasiek

Z inwestycją wszystko jak najlepiej. Dzięki za troskę, ale OBO Kraków zawsze dobrze działa, bo pracują tu uczciwi, pracowici ludzie. Należy brać z nas przykład!

:Ludziu:
@Darek

Opowiedz lepiej jak się fajnie zwalnia ludzi :)

@:Ludziu:

Kadra inżynierska u nas bez zmian. Nie ma zwolnień.

Jaro92
@Darek

Darku, wiesz może jak w Krakowie wygląda proces rekrutacji? Mam na myśli cxas rozpatrywania zgłoszeń.

JKM
@Darek

Jakie zarobki w SKANSKA , netto dla inżynierów , majstrów z doświadczeniem ???

@JKM

Od 6000 zł netto.

@Jaro92

To zależy od działu HR.

KT
@Darek

Darku orientujesz się na jakie zarobki można liczyć w dziale BHP na początek specjalista BHP, koordynator, młodszy specjalista? W ogłoszeniach nie podają stawek, nie wiem czy warto aplikować

BHP

Pytanie do byłych / obecnych pracowników. Na jakie zarobki może liczyć Specjalista - koordynacja BHP? Jakie są szanse rozwoju itp?

Precz z ubekami

Jakim trzeba być niedoprutym, żeby musiec poniżać ludzi hehehe. Pozdrowienia dla wszystkich zuuodziei!

west

dlaczego moderator usuwa moje wpisy mówiące o oszustach ze SKANSKA, jeśli mówię nieprawdę proszę mnie pozwać a tego jakoś od 5 lat nikt nie zrobił. Czyżby bali się dowodów,nie wiem.Dlatego mówię jeszcze raz ta pseudo firma to banda (usunięte przez administratora)

Odezwij się do mnie Dn_82@o2.pl

Rakieta na Marsa
@west

najwyraźniej jesteś człowiekiem bez twarzy, który nie ma co robić i lubi knucie! Lubisz wrabiać ludzi i ich gnębić. manipulując i podszywając się pod innych, wylewasz swoje (usunięte przez administratora)na forach internetowych. Pracownicy SKANSKA znają drogę służbową i mają adres komitetu etyki. Ty jesteś zwykłym manipulatorem. A dotarcie do ciebie to kwestia czasu i chęci, geniuszu od knucia!

Nudny
@west

Bo nudny może jesteś? Jak masz dowody i rację to udaj się z tym do właściwych organów, a nie wylewaj swoich frustracji na forum, na którym ludzie szukają konkretów.

Strog
@west

Może być tak, że jest paru gości poukładanych z firmami zewnętrznymi i chronią interes. Jeśli tak, dziwne rzeczy mogą się dziać w firmie. Ale jak masz dowody. Czemu tego nie zgłosisz na komitet styki?

typcio
@west

raz czy dwa udar na weekend zabrać to nie kradzież, nie popadajmy w paranoję

@Rakieta na Marsa

Taaaa komitet etyki. Tylko, że swojego czasu przewodniczącym komitetu etyki był Aszyk, który wprowadzał kasę z (usunięte przez administratora) hahahaha, brawo.

Rakieta na wenus
@.

Masz linie do Szwecji, skorzystaj. Aszyka tam nie ma

Job
@.

Dokładnie tak ???????????? Pod latarnią najciemniej !!!! Simki, Aszyki, inne rzeszowskie głąby!

@Rakieta na Marsa

Komitet etyki - jeszcze działa to już chyba co najmniej 10 lecie obchodził i co i nic bo byli lub są (tego nie wiem) pracownicy którzy najogólniej ujmując przykładem nie świecą

west
@Rakieta na Marsa

człowieku skąd ty jesteś ,czyżby z Marsa,jaki komitet etyki chyba komitet wzajemnej adoracji

cos

a kto ma zamiesc pod dywan ? prokurator ?

One sranska

Upadliscie, bo za dużo PW uwaliliscie i zbyt wiele osób ponizyliscie:):)

Tys

Ile zarabia inżynier projektu lub kierownik projektu? W Warszawie?

Robert

Wbrew pozorom obecny kryzys wywołany COVIDem może być wybawieniem i ratunkiem dla Skanska w Polsce. Zarząd zaczyna powoli otwierać oczy, rozglądać się dookoła i uzmysławiać sobie, że Skanska nie znajduje się na zielonej wyspie tylko na bardzo trudnym i konkurencyjnym rynku. Nie da się dłużej utrzymać na rynku mając dwu lub trzykrotnie wyższe koszty ogólne - nawet po zwolnieniach grupowych na budowach jest dwa lub trzy razy więcej kadry niż w innych firmach budowlanych i deweloperskich. Na projektach wewnętrznych dublowane są stanowiska SSA i SPP/SRDP. Nie wiadomo po co są po dwa stanowiska : PM - PM, JPM - KP, KBHP / MBHP tylko po to aby tworzyć nie wnoszące żadnej wartości dodanej dla firmy arkusze i prezentacje. Ci ludzie wydzierają sobie tylko wspólne pieniądze, które potem i tak lądują do wspólnego worka. Kontraktacje, rozliczenia, nadzór i całą potrzebną robotę i tak wykonuje niższa kadra. W Polsce jest ok. 10 takich zdublowanych zespołów wewnętrznych, w których roczny koszt jednego tylko PMa (pracownika a nie zespołu !) to dla pracodawcy 400 - 500 tyś. PLN (wynagrodzenia, premie, samochód, ubezpieczenie, paliwo, benefity i inne koszty), do tego zdublowane JPM / KP, BHP. Tylko te trzy szczeble to dla firmy niepotrzebny koszt ponad 1 mln PLN / rok / zespół. Przy 10 takich zespołach to rocznie ponad 10 mln PLN wyrzuconych w błoto. Niby Szwecja to ekologiczny i postępowy kraj a w Skanska ludzie dostają służbowe samochody tylko po to aby dojeżdżać do domu. A tak na prawdę to po zakupy, wczasy, weekendowe wyjazdy nad morze za pieniądze firmy czyli pozostałych pracowników nie mających samochodów. Powinien być jeden służbowy samochód na budowie na potrzeby inwestycji i to wszystko. Do czego np. w Warszawie samochód kierownikowi projektu ??? Jak dodać jeszcze koszty bardzo przerośniętej ilości niższej kadry to wychodzi rocznie kilkanaście milionów, których konkurencja w ogóle nie wydaje. O centrali i stanowiskach, o których się nawet filozofom nie śniło już nawet nie wspomnę (zwłaszcza w SPP i SRDP). Jak się to zestawi z brakiem konkurencyjności przy zawieraniu umów pomiędzy SPP/ SRDP z SSA na projekty wewnętrzne (ewenement na rynku budowlanym, że SRDP i SPP nie przeprowadzają przetargów i przez to płacą z budowy dużo więcej niż konkurencja) to katastrofa wisi na włosku. Wszystkie inne spółki mające w swoich strukturach zarówno GW jak i deweloperów organizują przetargi otwarte i biznes się kręci, że aż miło popatrzeć. Potem wszyscy się dziwią dlaczego u nas co roku gigantyczne straty i zwolnienia grupowe a inni wygrywają przetargi i zarabiają grube miliony ...

W punkt
@Robert

Lepiej bym tego nie opisał. Ale to co dzieje się w Srdp i spp nie ma żadnego wpływu na ssa, bo co Budimex obchodzi ile wydaje Dom Dev? Dopóki są na przynajmniej plus 10% to i tak lepiej niż ssa...

@W punkt

Po to ważne jest SRDP i SPP, bo jak nadal nie będą organizować przetargów i płacić za wykonawstwo najwięcej w Polsce, to jak się zwiną lub ograniczą inwestycje to wtedy po SSA nie zostanie śladu. SSA mając na budowach dwa lub trzy razy więcej ludzi niż w innych firmach nie wygra przecież przetargu zewnętrznego ... i skazana jest na wewnętrzne. W innych firmach mieszkaniówkę do 25 mln prowadzi KB + inżynier + bardzo rzadko wpada na chwilę na budowę jakiś branżysta a w SSA : KP, KB, KRB, KRS, KRE, IB, IE, IS, KBHP ... to nawet wychodzi cztery razy więcej 0_0 Tak to się chyba nie da wygrywać przetargów :(

Pawełek

Nie znasz się to nie gadaj. W innych firmach cwaniakują bo biorą ze sobą do pracy kanapki ... to i dwie osoby na budowie wystarczą. A tu przerwę się celebruje a nie byle jak odwala i do roboty : 7.00 rozpoczęcie pracy 7.01 poranna kawa 7.30 koniec porannej kawy 9.40 wyjście do Żabki po bułki na śniadanie 10.00 powrót z Żabki rozpoczęcie przerwy 10.30 zakończenie przerwy 13.30 katering przywozi obiad 13.35 rozpoczęcie obiadu 13.59 zakończenie obiadu 14.00 rozpoczęcie przerwy 14.30 zakończenie przerwy 14.45 zakończenie pracy i rozpoczęcie przebierania się 15.00 opuszczenie biura budowy ... i weź tu ogarnij budowę w dwie osoby jak czasu ledwo starcza aby interent przejrzeć

inżynier
@Pawełek

Dlatego Skanska to najlepsza firma dla inżyniera ;) ... takich warunków to chyba nawet w Google nie mają :)

Rakieta na wenus
@Robert

Mimo wszystko zapominasz o aspektach takich jak kultura organizacyjna (i nacisk jaki centrala na to kladzie), widac ze pracujesz w firmie ale sproboj zakwestionowac przyjete przez Szwecje reguly to i z tego powodu firma sie predzej zwinie niz dlatego ze nie wygra kontkraktow. w PL ciezko niektorym przyjac ze Skanska to nie Polska firma, ale Szwedzka ze szwedzkim bagazem ktora proboje sie odnalezc na polskim rynku.

One sranska

Wy i te wasze renomy. Ùbeckie poiiieby hahahahah

Kolejny Odział zlikwidowany

Tym razem udało im się zgasić światło w oddziale technicznym, z oddziału który robił największe roboty w tej firmie zostało kilka koparek i spycharek, wciągnięte pod Obi Wroclaw ,potencjał jak u lokalnego prywaciarza. Już nawet sprzętu do stabilizacji nie mają. Starzy operatorzy się pozwalniali, nowi nie potrafią kompletnie nic, ale przykład idzie z góry nowy PM z przydomkiem likwidator dostał nową "zielony". Robert był ciężki we współpracy ale trzymał to w garści, po jego odsunięciu wszystko się posypało, kolejna świetna decyzja Kamilka, zaraz po tych jak sprzedaż otaczarni i wksu.

Stęskniona

Miałam przyjaciółkę Ewę, co się z nią stało nie wiem..

@Stęskniona

Nadgodziny

One sranska

Myśleli, że mnie zinwigiluja, przepiora banie i zniszczą życie, niszcząc kontakty i przesladujac oraz próbując rozbić mój związek. To zrobiłem tak, że borelioza już po rozwodzie, wyleciała z branży, juruś po zawalach A sztruks wyleciał ze stołka dyrektora i z rady gminy. A skanska baju baj.

Niszczenie ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.