Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

tożemjo

Czy ktoś konkretnie wie coś o COLAS , czy na 100 % idzie wszystko , czy tylko wybrane lokalizacje ? Piszcie, ludzie wciąż tam pracują i co dzień jadą na pracy - chcą wiedzieć, a pracodawca niestety milczy .

@tożemjo

nikt nic nie wie bo nawet derektory mają informacje z plotek Słabe to jest bo nie wiadomo czy już spi...., czy czekać

V
@ja

Sp...ć

mickdżager

Potwierdzone info : COLAS przejmuje oddział bitumiczny Skanska, Wytwórnie + załoga oraz specjalistów. Z tego co wiem rezygnują z naszych Skanska pseudo menedżerów.

zastarybybyćsędzią
@mickdżager

To teraz czekamy na info kto przejmuje WKS..

sowa
@zastarybybyćsędzią

czekam na dalsze info

@mickdżager

I znowu dowiadujemy się o czymś z internetu a nie od własnych przełożonych. W lutym chyba obiecywali, że zmieni sie na lepsze polityka informacyjna. I co? I .... to samo. To całe budujemy miasta zaczyna przypominać dobrą zmianę. Fajne hasło a jest jak było.

Jeszcze pracownik
@...

Jeden co drugą Japonię chciał to już był , a teraz Skanska chce kolejna WARSZAWĘ wybudować z czym i kim.

MikasJagerson
@mickdżager

Każdy robi to na czym zna się najlepiej. NP. COLAS buduje drogi. Skanska produkuje inteligentne kaski.

B.
@MikasJagerson

jutro audyt na wmb Audyt przeprowadza Colas- i wszystko jasne

B
@mickdżager

Skoro zostały zlikwidowane oddziały to po co w tych lokalizacjach trzymać wmb? Przecież nie przejmują wszystkich...

A1
@Jeszcze pracownik

Jak z kim? Zamykany Rzeszów przekazał swych najlepszych ludzi.

@mickdżager

Niech mu dobrze sluzy. Zmodernizowany, sprawdzony sprzet i infrastruktura. Troche mi go żal, ale nie firmy, ktora sprzedaje.

rozbawiony
@mickdżager

to gdzie te bidulki pojda ?no chyba ze jest jeszcze w Polsce firma wymagajaca szybkiego rozp...nia -w takim razie robote maja pewna

Misio
@rozbawiony

Pójdą za swoimi pasterzami typu KA PJ jego brat itd. Ten pierwszy juz chwali sie rewelacyjnymi wynikami w archicom ... skąd ja to znam

Sad
@B

Przejmują 12 też te lokalizację które miały zostać....

labo
@mickdżager

biorą też wszystkie laboratoria z załogą ?

Dziedzic Pruski
@mickdżager

A pamiętacie jak KS w październiku 2017 ogłaszał powstanie i rekrutację do oddziału bitumicznego a chwilę później bo już w lutym 2018 ogłoszono kolejne zwolnienia grupowe i kolejną restrukturyzację? Myślicie, żeni nic nie wiedział czy jest po prostu głupi?

Szary Robak
@Dziedzic Pruski

Wiedział. I nie tylko on wiedział. Skojarz nietypowe ruchy kadrowe w okresie przed ogłoszeniem grupowych. Przenoszenie swoich na stanowiska mniej zagrożone zwolnieniem, np. z FW na budowy. Robiło to kilku dyrektorów, którzy po lutym awansowali. Dlatego właśnie mało co nie porzygałem się robiąc ostatnie szkolenie z etyki.

@Dziedzic Pruski

Nie jest głupi. Miesiąc pracy to Twoje roczne wynagrodzenie.

tożemjo
@mickdżager

Hej, jak to jest z tym COLASEM, ktoś ma szczegóły - przecieki ?

Aalborg
@mickdżager

W 2014 Colas przejmował wytwórnie Skanska Asfalt w Danii. Szlak mają przetarty, wiedzą jak to zrobić.

Tęczowy Wacek

Skanska Szwecja przechodzi certyfikację LGBT. To jedno z bardziej spektakularnych wydarzeń mijającego półrocza.

Kamil
@Tęczowy Wacek

To czekam na rekrutację wewnętrzną na Super Gay Managera.

q

Kto wie, co się dzieje z Panią Prezes KSP ?

Ziutka druch
@q

Pewnie pojechała kręcić kolejny odcinek Bonda jako KS ...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Orero

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23659168,sytuacja-w-budowlance-coraz-trudniejsza-wyniki-budimexu-wygladaja.html#Czolka3Img Dla hurraoptymistow

są już znane wyniki Sk?

klucha
@Orero

budimex to będzie taka sama bańka jak skanska

Bx +65 > Sk -500 (3 rok)

Orero
@..

Ja nie pokazuje wyzszosci Sk and Bx tylko pokazuje tendencje na rynku ktora z orlami u sterow okazala sie zabojcza dla Sk

Erni

Remi z etyki uszczupla dalej projekty?

Misiek
@Erni

Z tego sie nie wyrasta $$$

Byk
@Erni

prawdziwy Remix

I co Cola... już kupił wytwórnie Skanskowe ? Coś wiadomo jakieś pewne info ?

pepsi
@Zainteresowany

Poziomka, trzeba się było nie zwalniać to byś wiedział.

Aissak

Chyba nie jest tak zle jak tu wszyscy wylewają bo co chwile jakas oferta pracy sie pojawia . Ostatnio inzynier obo .

Zbr.
@Aissak

Rekrutacja wewnętrzna, tylko kto się teraz zdecyduje zostać żeby brać na siebie to co zostawili inni. Trzeba było wymienić dyrektorów a nie zwalniać pracowników.

@Zbr.

Dyrektorów wymieniono. Tych którzy przynosili zyski, na tych którzy zamiast zajmować się przynoszeniem zysków zajmowali się wspinaniem po plecach dyrektorów j/w..

...

Znowu szkolenie z etyki. Etykę pokazali przy nepotyźmie w okresie zwolnień grupowych. Niech sobie szwed swoją etykę wsadzić w żaden. Idę się wyrzygać.

Kazek
@...

Ćwiczą etykę na naiwnych a grupa swojaków robi co im się podoba, bez konsekwencji.

małopolanin

dawno mnie tu nie było odkad w kwietniu mnie zwolnili/moje szczęście/-mam pytanko?TEN CYRK JESZCZE ISTNIEJE?

Widz bez biletu
@małopolanin

Tak, cyrk jest teraz objazdowy i nazywa się z angielska "Roadshow".

Morgan FREEMAN
@Widz bez biletu

Powinni potworka Ramskiego znów zatrudnić, jako główną atrakcję tego cyrku

ziutek
@małopolanin

Co łza się w oku kręci ?

mc

https://www.muratorplus.pl/biznes/wiesci-z-rynku/skanska-na-czele-rankingu-generalnych-wykonawcow-aa-tdAN-YZyk-ExwA.html - :-)

CBA

Dobrze punktujesz podajac info z marca 2009

mc
@CBA

zły link przez pomyłkę - na one Skanska jest wynik 8 edycji "Poznaliśmy zwycięzców 8. edycji rankingu Najbardziej pożądanych pracodawców w opinii specjalistów i menedżerów, opracowanego przez firmę rekrutacyjną Antal. Skanska po raz kolejny zajęła 1. miejsce w kategorii Nieruchomości i branża budowlana."

CBA
@mc

Nie kazdy ma dostep do one Skanska, w rankingu Forebesa S na tle branzy budowlanej zajmuje 1 miejsce ,ale w ogolnym zestawieniu-59 https://www.forbes.pl/kariera/najlepsi-pracodawcy-w-polsce-ranking-forebsa-za-2017-rok/15rp9v0

....
@mc

Za kasę na SBP to nawet Kajetan robił dobry par dla Skanska. Wiec za kasę można wszystko a prawie Skanska potrafi.

Ojciec Mateusz
@mc

Kolego sam piszesz, ze Antal to firma rekrutacyjna a nie audytorska wiec zestawienie Forbesa wydaje sie bardziej wiarygodne plasujac Skanske w srodku stawki miedzy Lidlem a Biedronka .Coz szczeka na buty nie opada.

Taki sobie

Czy ktoś może mi powiedzieć jaki idzie oferowanie w wielkich miastach i jaki jest prognozowany wynik po FCII?

@Taki sobie

Oferowanie w wielkich miastach już pracuje u konkurencji, więc trudno powiedzieć jak im idzie.

Ziutka druch
@Taki sobie

Podobno na spotkaniach z prezesami w wielkich miastach jest informacja, że wynik będzie gorszy niż przewidywano, ale jeszcze będzie pięknie ...

Szczęśliwy
@Ziutka druch

A wizjoner vice z UK się dziwnie nie sprawdził wiec we wrześniu go to Home!!! Czekamy na pozostałych zarządowych....

Miczel
@Taki sobie

Drogówka Poznań nic nie złoży w tym roku. Kończymy stare projekty, brak kadry na nowe a rynek napięty jak struna . Bitumy same coś próbują ale kadry z papierami nie mają. Jak inne lokalizacje?

Konkurencja
@Taki sobie

Spytaj byłych dyrektorów MS i TB który oferuje już jako Promus na Śląsku.

@Taki sobie

A jak ma iść oferowanie, skoro wszędzie ich zdziesiątkowali a w Katowicach całkiem zlikwidowali. Ci nowi się na razie uczą, ale tak od razu to nie zaskoczy, bo już prawie nie ma się od kogo uczyć.

@...

Nikt nikogo nie likwidował. Oferowanie Katowice ( właściwie Gliwice ) samo się zwolniło .

Tilt
@Ziutka druch

"ale jeszcze będzie pięknie ..." jeszcze będzie przepięknie... :) https://www.youtube.com/watch?v=dUcWiRwtUxw

Szary Robak
@:)

"Samosię" ? Ciąg przyczynowo-skutkowy nie działa tylko w przypadku interwencji siły wyższej, więc nie "samosię" ale albo była jakaś przyczyna albo stał się cud. Jak myślisz?

Jo

Panowie i Panie właśnie wybilo 4000 postów. Życze wam samych dobrych decyzji. Po za ta pseudo-korporacją naprawdę sie całkiem dobrze pracuje i lepiej zarabia. Powodzenia !

Już gdzie indziej
@Jo

Potwierdzam. Ja podjąłem kilka miesięcy temu tą trudną wtedy dla mnie decyzję i po wielu latach pracy w Skanska zmieniłem barwy. Pracuję teraz z fantastycznymi ludźmi, zarabiam niemalże 2 razy tyle co w Skanska i wreszcie skupiam się na budowaniu, a nie pierdach o PSEUDO BHP, etyce i środowisku. Naprawdę warto się przełamać. Życzę Wam siły w podejmowaniu decyzji. Pamiętajcie, że hossa na rynku budowlanym nie będzie trwać wiecznie...

Teresees

Co się dzieje teraz z WMB? Np ta w Lublinie?

strażnik
@Teresees

WMB w Lublinie wygaszona, została tylko ochrona.

Coolio

Jakie to przykre że z takiej dobrej firmy pozostało tylko wspomnienie. Serdecznie współczuję obecnym pracownikom bo pracować w atmosferze wiecznego strachu i braku nadziei na lepsze jest straszne. Pozdrawiam dawny OBI Poznań, tych których już zwolnili i tych ktorych jeszcze nie zwolnili. Trzymajcie się.

Xward

No i?

Radosław Rumian

Dzięki odpowiednim decyzjom personalnym w SPP oni są tam gdzie są. Szkoda że u nas tego zabrakło i jesteśmy tam gdzie jesteśmy. Może przy okazji następnej zmiany strategii Pani Prezes zastąpi Magnusa i pojawi się jasność w tunelu.

Polecam tym, którzy narzekają i tym którzy myślą pozytywnie. Mimo, że część personelu menedżerskiego z okresu poszukiwania przez firmę miejsca na mapie gospodarczej nie zgadzała się z pomysłami i forsowała swoje a afekt ich widać dzisiaj , może znajdzie się odważny i powie, że korzystanie z rozwiązań stosowanych przez innych wpisanych w firmę nie jest wstydem. Miłej lektury http://www.wnp.pl/wiadomosci/325765.html

sandacz

Jak tam sytuacja w firmie? Jaki wynik po pierwszej połowie roku? Chyba trochę City Builderów zrezygnowało z dalszej pracy.

robol

Tak jak pisałem pół roku temu koniec roku i się zawijamy całkowicie zostaje tylko kubaturówka. Nikt tego narazie na głos nie mówi bo trzeba skończyć projekty.

Scyzoryk

czy to prawda że WKS idzie na sprzedaż???? :(

kolo
@Scyzoryk

słychać dzwony z oddali, na razie cicho...

ziutek
@Scyzoryk

Ciekawe ile zażądają za kilogram ?

budujemykonkurencje
@ziutek

Mowa o 5-10 mln złotych za "złom" (w tym hale) + sprzęt + załoga. Czyli za cały WKS. Ostatnio słyszałem nawet o kwocie poniżej 5 mln. Zainteresowana kupnem jest kielecka firma budowlana.

@budujemykonkurencje

Anna ze swoimi butami

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.