Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Dyni

Zmieńcie adres firmy na aktualny: 00-877 Warszawa, Aleja Solidarności 173

exbudowiec
@Dyni

czy to ważne gdzie nieboszczyk jest pochowany?

Dyni
@exbudowiec

Masz rację ale nieraz z sentymentu dobrze wiedzieć na którym cmentarzu leży

Kik
@Dyni

Aby znicz zapalić ku pamięci, że kiedyś to była firma a teraz kupa wstydu i żenady.

już konkurencja

Prawda jest tak a garstka ludzi musi zostać skończyć niedokończone projekty ... później koniec.

sale
@już konkurencja

majątek trzeba wyprzedać przed gaszeniem światła, wszystko zgodnie z planem

bit
@sale

O/BITUMICZNY I WKS muszą zrekompensować straty aby wrócić do siebie z tarczą a nie na tarczy-sama historia...

Hej słusznie prawi!

Radosław Rumian
@już konkurencja

Nie koniec tylko miasta będziemy budować. Dla property głównie. Tak mówią. Ciekawe co będzie jak skończy się koniunktura na biurowce.

koniec
@Radosław Rumian

to będzie klapa i zwolnienia grupowe

Abrakadabra

Idzie Grześ przez wieś worek piasku niesie by zasypać dziurę w Ankowym biznesie :-)

@Abrakadabra

idzie Grześ przez wieś , kopę jajek niesie ale plaga nieszcześć ciągnie się za grzesiem . dziurę w środku drogi wyryły złe moce , Straty w jajkach były -25%. gdy po przyjacielsku klepnął go wuj miłosz to 40%z tej reszty ubyło . no i pies na koniec jakby było mało 5 jaj poszło w błoto . ile jaj zostało?

Patrząc przez pryzmat historii, wszystkich, którzy doprowadzili do strat powinno się określać mianem patriotów ;)))

@.

Jak możesz tak tłumaczyć zaniedbania? Podstawowa wrodzona uczciwość i zdrowy rozsądek nakazuje działać w zgodzie z prawem i dla dobra firmy, jak ktoś tego nie rozumie, lub ma wrodzone inne schematy zachowań to położy każdą firmę. Podsumowując zawiódł kontroling i brak konsekwencji wobec błądzących.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Morgan kurwa Freeman

Niszczyliscie ludzi, to ludzie was zniszczyli. Proste.

Exbudowiec

WKS sprzedany, jak dobrze pójdzie od maja będzie już figurować jako Exbud konstrukcje- córka annabudu

fajnie

A Kolonia?

celyna
@Exbudowiec

ANNA wiecznie żywa , do zimnych wieczorów i poranków .....

Scyzoryk
@fajnie

Kolonia tez. Brawo powrót do korzeni. A te fircyki które kasowały obo Kielce co na to? Zreszta nieważne niech im ziemia lekka bedzie.

mm
@Exbudowiec

A nie było wcześniej zapewnień od KS i innych że was nie sprzedają ?

aa
@Scyzoryk

to co teraz nasz rzeszowski książę będzie robił? dostanie pakiet retencyjny? :D

fajnie
@aa

z tego co kojarzę, to w Krakowie chyba dalej dyrektora brakuje

Cenzor

Chciałem napisać ze w skanskiej jest fajnie i ze kocham ( usunięte przez administratora )

...

Czy to prawda ze SBP z Katowic odchodzi PM i to do Anny.

Ziutek
@...

Na Anki zimne wieczory i poranki, niech zachowają czujność.....!

Pawełek
@...

Może tam dalej wchodzić w tył....

...

W Anna Bud musi byc czlowiek od imprez.

Eve

Czy są przecieki kto będzie następcą Wallenroda w Krakowie?

mundek
@Eve

Kto by nie był to nigdy Mu nie dorówna !!

mc
@Eve

MG zostanie

Porażka

To porażka

@mc

Osoby niekompetentne chowają się na wysokich stanowiskach. „Dobra” jest firma, która daje takie możliwości.

rev
@...

elegancko, super wypłata co miesiąc za nicnierobienie :) zazdrośnicy

Eve

że niby OBIbok miro? :o

mc

umowy premiowe- podpisujecie te umowy "in blanco" ?

Skanska4ever

U nas po 45tys brutto.

Polecieliscie za ponizanie ludzi.

Meridol

Tak czytam te wasze opinie i dziwię się, że tam ktokolwiek jeszcze jest. Te całe bamberstwo, które napłynęło do Warszawy i wydaje im się, że są już niewiadomo kim. Szukanie kwitow na podwykonawców, żeby im nie płacić, zastraszanie, szczucie jeden na drugiego. Ośmieszanie pracowników. Jakie to łajno... Najlepsi ludzie na tym rynku was wysmieja. Mało tego, zorientuja się, gdzie dalej pojdzicie i tam będzie tak samo.

urojenia ksobne
@Meridol

Oj prawda :( Jak chcesz potraktować podwykonawcę jak człowieka, to pukają się w głowę i mówią "pie*******ty jakiś", wydmuchać gościa, jutra nie ma. Ale to w całej Warszawce. Majster co uczciwie stanie przy robocie to relikt dawnej epoki. Teraz na jednego na budowie przypada 5 w kontenerach i 20 w biurze. I każdy z nich myśli "będę kiedyś dyrektorem". Ten sobie zaraportuje carbona, tamta zacertyfikuje leeda, a kierownik budowy ma tyle zbędnych papierów do zrobienia, że nie wie kiedy wyjść na budowę żeby zobaczyć pod czym się podpisuje... z inżynierów zrobili sekretarki co nie wiedzą czym różni się ściana szczelinowa od ścianki szczelnej, revity, drony, a jak trzeba zrobić rysunki do dokumentacji to nagle nikt nie umie w cadzie paru kresek postawić... kiedyś to ebnie

superjest
@urojenia ksobne

Kiedyś??? to "kiedyś" to będzie za chwilę, za moment, już niedługo. Poczekajcie na wyniki po I kw. 2019.

tak
@superjest

Po pierwszym kwartale już zostanie uruchomiony system premiowy. Pół Centrali nad nim pracowało. Wyniki jaki będą nie są trudne do przewidzenia.Będzie kontynuacja z ostatnich 3 lat.

@urojenia ksobne

Kiedyś , koniec jest tuż tuż.

kluska
@urojenia ksobne

Podwykonawcy dmuchają Skanska podobnie jak Skanska ich. Spotkałem się z tym wielokrotnie. Jak potrzebujesz ludzi na gwałt do roboty to wywalają ci cenę, że słabo się robi. Wielu z nich kantuje jak ich nie pilnujesz, z obmiarami, materiałami itd itd. Jak widzą, że trzymasz łapę na wszystkim to wtedy jakoś idzie. A ile razy było tak, że na styku branż coś nie działało; wtedy nigdy winnego nie było. Wszyscy dobrze zrobili, a że jest spieprzone to wina Skanska. Co

Radosław Rumian
@kluska

I aż serce rośnie jak ci nasi biedni ciągle (usunięte przez administratora) podwykonawcy podjeżdżają pod budowy swoimi skromnymi audi i bmw. I tak dokładają że zawsze wracają. Sam bym się chętnie zwolnił i został podwykonawcą.

Były

Jak powiedział (usunięte przez administratora)na spotkaniu podsumowującym 2018 dobre wyniki skanskiej dużym cieniem zostaly pokryte wyniki w Polsce . Jest czas żeby podziękować tu tym wszystkim poczynając od(usunięte przez administratora) No i (usunięte przez administratora)co ich wszystkich tak mocno promował . Jak kogoś pominąłem to sorry ale może sie tu dopisać ale ci powyżej to moim i nie tylko moim zdaniem głowni sprawcy tego Armagedonu trwającego kilaka lat.

@Były

Dużym cieniem to cała skanska się pokryła na tle branży budowlanej. (usunięte przez administratora)Ucieczka do Łodzi na nic się nie zda.

@Były

Dużym cieniem to cała skanska się pokryła na tle branży budowlanej. (usunięte przez administratora) Ucieczka do Łodzi na nic się nie zda.

Pawełek
@Klemens

Witaj Klemens Bardzo mocne słowa piszesz czy masz na to dowody. Iż ja jutro robię doniesienie do prokuratury o sprawdzenie twojego wątku. Iż 10 lat pracowałem w tej firmie i jest to do mnie nie do pomyślenia. Właściciel / operator tej strony powinien to wykonać z automatu.

@Pawełek

Dowód leży w ziemi Złóż doniesienie, wreszcie się ktoś Wami zajmie.

Potop
@Były

Szwedzi okradli Polskę w czasie 5 letniego potopu szwedzkiego, do dzisiaj pomimo pokoju i ich wzorowej etyki nie oddali Polsce skradzionych dobr narodowych. Wspólnie z sojusznikami i najemnikami wybili 30% z 10mln ludności pod przykrywką proluteranskiej wojny religijnej. Kraj przez kilkaset lat nie zdołał się podnieść więc może to jest motyw działania osób które doprowadziły firmę na dno.

Meridol

A Nowak czyta i was (usunięte przez administratora)

P

A może ktoś z Was wie kto doprowadził do zwolnienia z takim hukiem Polsata z WMB Ostaszewo?

Aj

A kto to jest Polsat????

@Aj

Był kierownikiem wytwórni.

Kamil
@P

Przecież wytwórni już nie ma

Infor
@P

Sam do tego doprowadził (działaniem na szkodę firmy dla swojego nielegalnego zysku). Jeśli firma zadziała tak jak pisali (zgłosi to odpowiednim organom) to zwolnienie nie będzie jego największym problemem. Zresztą w tej lokalizacji to niejedyna osoba działająca na dwa fronty.

@Infor

Wow? No to pojechał! Ale nie wierzę w to że ktoś mu w tym pomógł?

BP

Jak przychodził to zastal 10 mln straty w wariancie pesymistycznym. Miał pecha, że za jego kadencji powychodziły wtopy na pozostałą cześć straty (wynikające z głupot z etapu oferowania + brak doświadczenia na etapie realizacji). Czy mógł to ograniczyć? Wg mnie tak.

Abc

Tak, jest

?

Tak dla sprostowania bo sam brałem udział w oferowaniu to ojców tego "sukcesu" jest trzech: (usunięte przez administratora) Kolejność nie przypadkowa. Tak jak napisałeś wszystko klepnął(usunięte przez administratora) Oczywiście jest jeszcze wielu którzy się do tego dołożyli jak choćby nawet (usunięte przez administratora) Całość nadaje się na scenariusz telenoweli a może lepiej na książkę jak nie prowadzić projektów.

nasz
@?

Dlaczego usunięto część wpisów !!! Jak widać cenzura działa, koledzy-autorzy oferty pilnują aby prawda nie ujrzała światła dziennego. Mógłby Szwed zapytać ICH jak była przygotowana oferta , na której jest pond 100mln straty.

minus 120 mln.

S8 wyłożyła buta i cwaniactwo Pjotrowej sitwy. Krótkie myślenie na etapie oferowania. Życzeniowe, nierealne założenia, brak rozeznania materiałowego i technologicznego. Złote myśli (usunięte przez administratora) - znanej ekspertki od betonów nawierzchniowych w Polsce i grupie Skanska AB. Na to wszystko nałożyło się podejście do ludzi prezentowane przez (usunięte przez administratora) czyli pozbieramy z całej firmy studentów i stażystów, żeby było po taniości. Solidnym fachowcom, którzy jeszcze na tamtym etapie byli w firmie nie chcieli uczciwie płacić, więc nikt nie był zainteresowany, żeby za (usunięte przez administratora) się udzielać. Jak pokazuje czas - całkiem słusznie. Szkoda tylko, że nikt w Szwecji nie wyciągnął z tego żadnych wniosków.

na bani młyn

to na tej es wosiem kuli betona bardzo dużo ?? miałem na swojej budowie fizycznych, którzy twierdzili, że kuli tego betona właśnie, ale nigdy im nie wierzyłem, te ilości, o których mówili były niegodne wiary i czci. p.s. 1 chciałbym kupić jednego z tych świętych młotów, które kuły tego betona, na pamiątkę

kuku

Już się oceniłem . Teraz poproszę badanie zaangażowania i jakąś integrację bo nuda.

@kuku

Brawo Ty, swoją drogą organizacja w tej firmie to jakiś Matrix, mam nadzieję, że w tym jest jakiś ukryty plan, bo za chwilę to nawet rząd Szwecji nie da rady pomóc ...

@Rudy Mundek

no tak tu już nic nie pomoże ani rząd Szwecji ani żaden

@kuku

Ważne że premia będzie za 2018 dla Dyrektorów, pal licho wynik i takie tam....

Główny kontroler
@BP

A jak wygląda krzywa dzwonowa na tym projekcie? To wiele mówi o jegoprawdopodobnym wyniku (O Boże!.......). Bo projekt się jeszcze nie skończył prawda?

Główny kontroler
@BP

były
@?

Jak to jest możliwe: (usunięte przez administratora)

Big City Life

Wpiszcie w wyszukiwarkę "Skanska offices occupied over illegal blacklisting"

Big City Life

Wpiszcie w wyszukiwarkę "Skanska offices occupied over illegal blacklisting"

Meridol

Chyba straciliście renomę ????

Skanska4ever
@Meridol

Możesz rozwinąć temat?

Karma wraca, pastuchy

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.