unitor

Tychy

Opinie o unitor

pracownik 2011-01-16 09:31:47
Niestety nie jest tak różowo jak ktoś to wyżej opisał. Wykonawstwo na kiepskim poziomie poza kilkoma doświadczonymi kierownikami budów, ukrywanie niedoróbek i jedno wielkie kolesiostwo. Kierownictwo nie liczy się z pracownikami traktując ich jak swoich niewolników. Brak czynników motywacyjnych,pozbawianie wynagrodzenia za nadgodziny oraz niewypłacanie premii. Główne motto zarządu za kulisami oczywiście "Obiecanie nic nie kosztuje". Od dwóch lat otwarta komórka projektowa z młodym i dynamicznym zespołem. Niestety od momentu odejścia kierownika pracowni (jw. Obiecanie nic nie kosztuje), który skompletował zespół pracownicy są źle zarządzani. Wymaga się od nich dużego zaangażowania (nadgodziny, soboty, niedziele i święta) bez właściwej motywacji i nadgodzin. Jednym słowem traktuje się tam pracowników biurowych jak pracowników torowych.
xxxxxxxxx 2011-06-17 02:45:36
oj panie (usunięte przez administratora).troszkę Cię fantazja poniosła :)))) a odnośnie pracowni projektowej, to już na maxa :))))))))
waszka_g 2011-08-27 14:20:26
Panie (usunięte przez administratora) pan powinien pracować w drogówce z tego co wiem to ocenia pan trzeżwość na podstawie oczu ((CENNA CECHA) Czy kierownictwo jest naprawde az tak tak nieudolne aby tolerować takie sceenariusze może poprostu należałoby się przyjrzeć szaremu przcownikowi ,,ale cóż przecież nie będe ingerował w polityke firmy .. SZACUNEK ŻE JESZCZE ISTNIEJECIE NAPRAWDE DLA WYJASNIENIA NIE JESTEM W ŻADEN SPOSÓB ZWIAZANY Z FIRMA NA SZCZĘŚCIE
śmierdziel 2012-09-07 18:20:56
Ciekawe czy każde \"dobrze zaLlatwione \" wypowiedzenie prezes X -em zaznacza na futrynie
maxiu 2014-12-16 16:38:33
ta firma to masakra nikomu jej nie polecam ludzie w peacy pija krzycza i wulgarnie sie odzywaja
news 2015-03-27 21:04:39
Firma złożyła wniosek o upadłość. Totalna klapa
Barto 2015-12-22 00:37:45
Unitor nadal funkcjonuje, dosyć mocno odbił się od dna i idzie w górę.
Znając zarząd ta firma tak łatwo nie upadnie.
DEBT FINANCE 2016-01-04 21:46:39
Wykupujemy wszystkie wierzytelności na UNITOR B Sp. z o.o. oraz podmioty powiązane m.in. TOR Sp. z o.o.
Zainteresowanych prosimy o kontakt: MARKETING@DEBT-FINANCE.PL
madej 2016-04-13 20:57:23
jak wyszli na prostą skoro mają niezapłacone zobowiązania wobec podwykonawców?
mala mi 2016-04-29 07:31:26
czy ktoś wie gdzie działa spólka magazyny itp. bo w KRS jest zmiana adresu z przemysłowej na al. piłsudskiego ( to bloki) zna ktoś nowe nr. telefonów, adresy mailowe ? stare nie działają.
lenek 2016-05-10 09:53:50
Multimetry, mierniki cęgowe, termometry, czujniki - to asortyment jaki mozemy znaleźć w sklepie, ale wydaje mi się, ze odnośnie pracy - to nie ma nowych ofert od nich i widze, że w najblizszym czasie się na to nie zanosi.
Zostaw swoją opinię o unitor - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie unitor