Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

demiko

fajnie firma stara sprzedana za bezcen,jednak się nadaje do produkcji dla innych,będzie na pokrycie olbrzymich długów,a nowa nie nadaje się do produkcji,mało miejsca,nonstop wtłaczane opary lakierów na hale,rozwój nie możliwy.koniec firmy,stare maszyny i wszędzie głupota ludzka'''

rzepa
@demiko

jak starczy kasy,silniki do kabin były kupoawne 2 razy zanim debilo-putin zorientował się jaki stosuje lakiery, i tak na każdym kroku,marnotrastwo,rozrzutnośc,brak wiedzyi interesiki

koleś
@rzepa

idą na dno jak debile ,jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego,razem niszczyli firme ,razem robili przekrety,razem pójdą na dno

pracdiory
@demiko

I się sprawdziło,polak mądry po szkodzie.

poczta
@koleś

i poszli na samo dno w niesławie,ale firmy szkoda?

ciekawski

Pytanie-prezes sie ostał czy go wywalili,ktoś wie?

ART 10
@ciekawski

Jaki prezes ,u nas nie ma żadnego prezesa,same orły.

post
@ciekawski

wywalili na zbity pysk,szkody tak wielkie że trudno będzie nadrobić/

Huraaaaa, podobno mają być podwyżki, może będzie 50 groszy na godzinę na plus. Dziękujemy małemu z haremu.

Pracownica
@Andrzej

Gotujemy się w tej puszce za marne grosze siedzą sobie w biurach z klimą dostali po 4 tysiące podwyżki gdzie są związki się pytam, czy są jakieś związki czy zostały przerobione za kasę, niech ujawnią ile dostali (usunięte przez administratora)

Prac.
@Pracownica

związki zawsze były przekupne,a że to jest szkodliwa puszka dla pracowników to każdy o tym wie,ktoś tego bubla stworzył i zmarnował pieniądze bez żadnej odpowiedzialności ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Odpowiedź

Tak

Justyna
@Odpowiedź

A można je odebrać czy dostaje się dodatkowa wypłatę?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Niebieski

Putinowi nie uda się zniszczyć Ukrainy,tak jak nie udało się zniszczyć Diory?

Jaki jest wkład kierownictwa Diora - Świdnica sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Bartosz

Inteligencja!

Halinka

Ale d-p marnie skończył,tylko żeby się saturator nie zepsuł?

Bogda
@Halinka

Tylu ludziom szkodził i niszczył ,dlatego tak marnie zasłużenie skonczył?

prdo

Dobrze że wywalili łysego,potężny szkodnik firmy

prac'
@prdo

a ilu ludziom zaszkodził,kara i tak mała

Barbara
@prac'

O nieźle, a co takiego tam się wydarzyło? Już wszystko ok? Podziel się bo ja niewtajemniczona jestem :P

Daniel
@Barbara

Już wszystko OK,strupa nie ma,poz

pradio.

Zróbcie porządek z zaopatrzeniem,za duże straty i brak kwalifikacji?

prcuś
@pradio.

Racja,totalny brak kompetencji i donosicielstwo,to wymaga zmiany?

pracek
@prcuś

Wszyscy znają temat,wcześniej czy póżniej temat zostanie wyczyszczony,skutki cwaniactwa ?

prac.
@pracek

Zasługi są tak wielkie że należy wywalić w 3 sekundy,tylko negatywne objawy?

prac'
@pradio.

czyszczą sitwę,wyczyszczą i zaopatrzenie,raczej pewne,same straty i himalaje głupoty?

noe

Będzie drugi do obsługi saturatora,bo o ekonomi nie miał pojęcia,tylko dlaczego tak póżno?

koleś

Faktycznie,nowa władza kłamie,tylko zmiana władzy,a powierzchnia produkcyjna wzrosła 10 krotnie,można!?

kik
@koleś

Socjalistyczny cud gospodarczy,komuna góra,grunt to propaganda!

Ferdek

Nie ma to jak dobry saturator, i kariera gotowa?

Walduś
@Ferdek

Jak nie,jak tak

T.W.

Jasiu,w pośredniaku już byłeś

T.W
@T.W.

Jasiu teraz nabija butelki,odpowiednie zajecie do poziomu.

KTT
@T.W

Niektórym woda sodowa uderza do głowy.....

Czesław
@KTT

Chciałbym zrozumieć na jaki temat prowadzicie dyskusję, więc może będziecie tak uprzejmi i po prostu tę kwestię sprecyzujecie w odrębnym wpisie? Nie ukrywam, że chętnie dowiem się czegoś o firmie Diora - Świdnica, więc może troszkę ukierunkujemy dyskusję w tę właśnie stronę?

Miki
@Czesław

lepiej chłopie się nie interesuj,panie biczek

KJ
@T.W

nie butelki,tylko w butelki!

Ferdek
@T.W.

Nie ma to jak dobry saturator,można zrobić karierę?

Maria

Ile kobiet pracuje w Diorze na produkcji? Czy panie chętnie są przyjmowane na takie stanowisko w firmie? Czym należy się wykazywać aby zostać przyjętym do pracy? Czy posiadanie jakiegoś doświadczenia jest wymagane?

Jacek Wagner

Całą kasę za tę nieudaną ,nieuzasadnioną,i pozbawiona sensu i logiki inwestycję,wręcz szkodliwą powinien oddać ten co to wymyślił,same straty!

Heer
@Jacek Wagner

Straty są poważne,wizerunek firmy bardzo ucierpiał,a ekonomia i logika leżą na łopatkach,i te wyjątkowe bzdury technologiczne,przykład skrajnego nieuctwa i totalnej ignorancji zawodowej,dobrze że ten horror już się skończył,nowy zarząd daje radę,tak trzymać.

T.W
@Jacek Wagner

Szkoda tylko że nowy zarząd nie wyczyścił sitwy do końca,a tak mają stara sitwę w zarządzie i ukryte brużdżenie,szkoda,może się nie udać?

oso
@T.W

Faktycznie,informacje grasują po Świdnicy co się dzieje w firmie,sitwa walczy?

NOE
@Jacek Wagner

Ma oddać tchórz co ciągle kryje się za plecami,a udaje że zna się na ekonomi,taki tchórzliwy osobnik i fałszywy,jego przyjażń to śmierć,a dzięki temu ciągle jest,moralne dno,poz

Maria

Chciałam aplikować, ale nie znalazłam interesującego mnie ogłoszenia online. Myślcie, że mogę podesłać CV do Diory na ten e-mail? ( diora@diora.swidnica.pl) Nie wiem, czy tacy kandydaci brani są pod uwagę jeżeli pojawia się nowe wolne stanowisko?

PRACOWNIK

Czy Pan Sosiński jest jakimś tajnym prezesem,bo ciągle widnieje na stronie?

ON
@PRACOWNIK

Nie,ale korekta na stronie przerasta możliwości firmy ,a może gościu wróci i wszystko się zgadza,nigdy nie mów nigdy?

szpageti

Diora to już kraina mlekiem i wódką płynąca ???? Bo jak czytam wasze wpisy to po roku powinno tak być , po usunięciu , jak to piszecie szkodnika sądzę że o prezesa chodzi. Miałem kiedyś przyjemność pracować w tej organizacji i wątpię bardzo wątpię czy jakikolwiek prezes jest w stanie podnieść z kolan "to coś". Wszechobecność czegoś co nazywa się związki zawodowe prowadzone przez dziwne indywidua raczej nie są w stanie pomóc nowej władzy. No chyba że to jest ta nowa władza bo kolejnych wyborach .Jednak życzę Wam pracownicy Diora jak najlepiej.

pomato
@szpageti

Chciałbyś,nowa władza tylko wywala ubeków,starych komuchów i nieudaczników.Bez tych osobników wszystko się dobrze kręci,a tu żal, że nie można nic (usunięte przez administratora) czy komuś zaszkodzić,a Diora jest tego książkowym przykładem,jak jeden osobnik może zniszczyć wizerunek firmy i ośmieszać wiedze techniczną,stara zadufana i zakochana w sobie nieudolna,anty pracownicza komuna,która perfekcyjnie opanowała ekonomię socjalistyczna.

Fan

Fajne fotki

Były

Dobrze że usuneli dużą część szkodników firmy,ale dobrych terenów na których była stara fabryka już nie odzyskają,marne pieniądze,a dobry teren do rozwoju,lakiernia nowoczesna mogła być wybudowana,a tak jest szkodliwy bubel.

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Diora - Świdnica sp. z o.o.