Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

wdychacz

skutki trujacych warunków pracy,trucizny tylko po hali fruwają i zabijają,firma jako trujacy zabó.jca powinna byc zamknieta.

Ergo

Przedtem debilo-putin zwalniał w sposób chamski i fałszywy zwalniał ludzi którzy mu zagrażali,niskie ego,brak wiedzy,strach przed konkurencją,a teraz zwalcza ich fizycznie.

oooo

Nowi 15zl/h dostaną a premia po okresie próbnym, może 1zl, może 2zl. Fajnie sie tyra ze świadomością że nowy który nie ma doswiadczenia jest zrównany z pracowanikiem ze stażem pracy przynajmniej 5lat... Żałosne. Mistrzowie nie zabiegają o podwyżki dla pracowników bo mają nas tam gdzie światło nie dociera. Trzeba latać i sie prosić i może o nedzną złotówkę podniesie.

Seer
@oooo

przecież to (usunięte przez administratora) lubi jak się go prosi,taki psychriatyczny bóg.

Dandi

Od tych oszołomów z daleka,niskie płace ,fatalne warunki pracy,chamstwo i brak kompetencji,nie polecam pracy w tej firmie.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Adi

Haha ale miazga haha straszna miazga ja porobiem pol dnia wzieem przepustke i spierdolilem przezyj to sam......robotnicy ztrssznie dziwni ludzie miazga jak ch...zakomlsksieni ja pierdzilem jak podchodzil do.mnie majter tzw gazy oddwlem miazga

sanbada
@Adi

tak jest ,firma nie posiada technologi,czy organizacji pracy i stad mała wydajność pracy,dlatego majstry wymuszają siła chamstwem,aby ratować ta tragiczną firmę ,ale to nic nie pomoże.

Lolo

Jest takie powiedzenie jak wejdziesz w (usunięte przez administratora) zacznie śmierdziec.....

mamuska

jeja piszecie takie straszne rzeczy ludzie C ukierkowi ja pracuje 30lat ta sama stawka te same maszyny przez 30lat nawet jedna nazwałam maszynę Zosia bo to taka Zosia samosia..młodość spędziłam w diorze nie mam dzieci bo kiedy miałabym się.....nie bylo kiedy została mi maszyna Zosia samosia a teraz już i tak nikt nie chce iść więc została Zosia samosia

tatusek
@mamuska

cukierkowy jest zwłaszcza majster Z,chodząca inteligencja miłość ,i tak 30 lat,jak piszesz nic się nie zmieniło,maszyna dalej ta sama,bałagan bez zmian ,kapowanie standard,warunki pracy jeszcze gorsze i tak 30 lat-----bardzo daleko zaszła firma, rozwój i nowe produkty ,technologie,maszyny,pełny sukces-inaczej,tajny PRL,jak i zarząd firmy,pozostałości po komunie i tak Diora wygląda,zabetonowana komuna mentalnie.

diorzanka

hehe je je a maszcie się w diorze układy ukladziki a robole niech (usunięte przez administratora) na górę ludzie po pierwszym dniu spierdalaja biorą przepustki i spierdalaja niektórzy są tak zjebani ze tylko ten zakład im został pełni kapusi i (usunięte przez administratora) za taką stawkę to mogę jedynie podrapac się ok (usunięte przez administratora) szukają frajerow

Henryk 4

Inwestowanie w panele ścienne,a nie w technologie i technikę to patologia i świadczy o totalnej ignorancji wiedzy ,ludzi i rozumu,teraz jest ostre dołowanie,głupota skutkuje.

prac .diory
@Henryk 4

To widać,materiały coraz gorsze z braku pieniędzy,kretynizm zupełny,nikt nad tym nie panuje,syf i bałagan.

retej

co wy chcecie każdy kabluje plotkuje hehe warunki fatalne pracują sama nieudaczniki praca bez klimy śmierdzi niby nie ma warunków szkodliwych sami konfidenci mała placa

mamuska
@retej

to jest nie prawda ludzie mili bardzo mili cudowni mistrzowie atmosfera cukierkowa aż chce się chodzić do pracy polecam ja tam pracuje już 30lat i nie wyobrażam sobie żeby zlikwidowali zakład bo co ja zrobię?

tatusek
@mamuska

że zakład zlikwidują to pewne,bo tam gdzie jest p.S to jest likwidacja zakładu.po to jest zatrudniany.Niema się czego bać,pracy jest dużo i to w dobrych warunkach,a firmy które niszczą zdrowie ludzi i środowisko powinny być bezwzględnie likwidowane dla naszego dobra i naszych dzieci.Atmosfera donoszenia i chamstwa,zresztą sam prezes donosi i tego wymaga od innych,chyba nie jest dobra i swiadczy zupełnie o czymś innym.

neo

Widać teraz że inwestycja nie trafiona,totalna chała,powinni kogoś za ta przewałkę posadzić !

gołym okiem
@neo

to jeszcze temu psycholowi kazali stare gruchoty przenosić do tego bubla,a dobre własne hale sprzedać za grosze,tylko możliwe w państwowej spółce,pewnie stary numer zabroniony w Polsce,sprzedać własność za grosze kolesiowi i od kolesia wynająć za grube pieniądze budynek nie nadający się do produkcji,może ci z rady są w podziale kasy!

ogrodnik,wielki technolog drewna,k...a
@gołym okiem

Coś w tym jest,zwłaszcza, że produkcja w tych rzekomo złych starych halach idzie pełną parą tylko innej firmy i mają piękne tereny do rozwoju i to za grosze,a nowy bubel szkodliwy,trujący pozbawiony logiki produkcyjnej ,możliwości rozwoju, widać że chodziło o wyciągniecie kasy,to tak jak z watem.Na pozornej naprawie firmy ,zwłaszcza państwowej można nieżle zarobić,a zmian żadnych to widać ,a nawet pogorszenie,naprawa po komuchowatu i teraz wszyscy płaczą że jest żle i firma osiągneła szczyty głupoty,to gdzie byliście wcześniej?przytakiwać tchórzliwie i donosić to umieliście,więc teraz smażcie się i trujcie i dalej udajcie że nic się nie stało,Polacy nic się nie stało!?

diab

Witajcie w piekle,budo-nora idealna na upały,Nobel dla d-p za wiedze.

iq
@diab

Fajnie się gotujemy,bubli cała masa,ta firma to jakiś kretynizm,nie polecam pracy w tej budo-norze.

Facet za grosze

Znów pojawiło się ogłoszenie o pracy dla Technologa Drewna .... ale jak czytam to mi przeszło ... czy są jakieś szanse aby się tam coś zmieniło czy to ogóle jest wykonalne ... ?

Pinus
@Facet za grosze

Raczej nie ,dopóki jest stary prezes to nic się nie zmieni,a nikt nie chce pracować z oszołomami,jak nie będziesz potwierdzał głupich teorii prezesa to Cię szybko wywali bo załamiesz jego wielkie ego,więc nikt nie chce być potakiwaczem i wszyscy czekają na zmianę prezesa,wtedy można próbować,poz dla technologów.

Max
@Pinus

Fakt ,dopóki jest stary prezes to nic się nie zmieni ,obrona układzików ,nepotyzmu ,szkodnictwa przemysłowego i budo-nory będzie trwała do upadłego,ale Mont Everest głupoty,niekompetencji szkodnictwa i marnotrawstwa jest w Diorze nie do obrony,wszyscy to widzą gołym okiem.Tak załatwić dobrą firmę,wizerunek zrównać z glebą, a opinia w Świdnicy jest bardzo zła.Trzymać jednego człowieka który cały czas pogrąża firmę i działa na jaj niekorzyść,dziwne-przecież pracuje jeszcze prawie 200 osób.

Heppi

Nareszcie urlop.przeżyłem w tym syfie !

Były

To jest faszystowsko- komunistyczna filozofia firmy,szkodliwa buda,z trującymi produktami,kto przeżyje ten ma szczęście.

Prac.
@Były

To nie zakład produkcyjny,taka szkodliwa budo-nora bez perspektyw rozwoju,pomnik głupoty ludzkiej.

prac.
@Były

Prawda,warunki pracy jak w obozie koncentracyjnym,tragiczne,pracownicy z biura zachowują się jak kapo,coś z tego faszyzmu jest.Nie polecam pracy w Diorze,jest już wybór.

robol

A wystarczy tylko uczciwa kontrola ze strony PIP CZY SANEPID I buda idzie do likwidacji,ale nie ,wolą truć ludzi i środowisko i jest zgoda---komuchy,dają prace,filozofia komunistyczna niech się trują, to tyko robole?

Prac.

Czy ustawa dekomunizacyjna obejmuje też Diore,bo tu komuna kwitnie ?!

Diora Dierżoniów

Proszę nie mylcie nas z Diora w Świdnicy.bo to dla nas obciach i szkodzi wizerunkowo naszej firmie.

byłyprac

Wariacka diora szuka pracowników,nie polecam pracy ,chamstwo dozoru i zarządu,bardzo złe warunki pracy ,szkodliwe,niskie płace,to widać w ofercie.Prezes cwaniaczek który nie szanuje pracowników i tylko im grozi ,wcina się w rzeczy o których nie ma pojęcia,a już najbardziej o stolarstwie.Polityka prezesa doprowadziła do tego że nikt w tej fatalnie zarządzanej firmie nie chce pracować,bo dosyć że człowiek traci zdrowi za marne pieniądze to musi jeszcze wysłuchiwać mądrości i inwektyw prezesa.Nie polecam pracy w diorze ,jest dużo innej za lepsze pieniądze i dobrych warunkach ,z ludżmi którzy są kulturalni.Prezes i jego banda niech się gotują we własnym SOSIE.Poz .

zbgzwiąz.

To tak jak w Policach nietrafiona inwestycja,zamiast polepszenie to totalne pogorszenie,utrata własności i przejście na dzierżawe,przeniesienie starych maszyn do szkodliwego kontenera,a każdy inwestuje w technologie a nie w plastikowe hale bez możliwości rozwoju i jeszcze bardziej szkodliwe dla ludzi niż było,sprzedawać własność za marne grosze,po to by wydzierżawić hale od obcego prywaciarza ,gdzie sens i logika,zwłaszcza ze nic się nie zmieniło,technologie odziedziczone po poprzednikach,oryganzacja pracy taka sama,a jeszcze gorsza zostali wywaleni fachowcy i zastąpiono ich kolesiami prezesa,super nieudacznikami,wartość produkcji taka sama,koszty zwiększone,ludzie z branży którzy mówili wprost że to chore i głupie,szkodliwe dla firmy ,wywaleni,a właściciel dalej głupa wali,że to jest świetne i dobre dla ludzi,a CBA dalej śpi,brak reakcji na jawą głupotę i brak faktycznych efektów, a nie opartych na kreatywnej księgowości,post komuna w Diorze trzyma się mocno.

H2H5OH
@zbgzwiąz.

Wszystko do czasu,w końcu wywala radę nadzorcza ,która wszystko tuszuje i ukrywa ,i chroni kolesi.

były członek RN
@H2H5OH

Tuszują jak mogą,mieli go wywalić w 2014roku,nawet usuneli ogłoszenie o konkursie z internetu,brawo.

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Diora - Świdnica sp. z o.o.