Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

prac.

po wywaleniu prezesa w firmie jet teraz spokój,pełna kultura,szacunek do pracownika i brak nepotyzmu,jest dobrze,ale stare wpisy,kilkuletnie powinny być usuniete,po co przypominąc to tu był kiepskim prezeswm,poz

@prac.

A jak to wyglądało w codziennej pracy jak był jeszcze stary szef? Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić o czym piszesz. Próbowali chociaż ponownie zatrudnić byłych pracowników? Ludzie nie chcieli czy mieli może za wysokie oczekiwania?

A ja natrafiłam na ofertę e sieci. Wtedy szukali osoby jako główny specjalista ds. kadr i płac. Zawsze patrzę na dodatki, a tu firma napisała, że zapewniają dodatki socjalne w postaci bonów świątecznych, dofinansowania wczasów i kolonii. A czy to jest tak, że jak ma się dzieci to te dodatki są większe, czy każdy dostaje tyle samo, z dziećmi lub bez?

Ja też jestem ciekawy pracy akustyka, o której tu ktoś wspominał. Na początku jest przewidziany okres próbny? To doświadczenie to ile lat najlepiej mieć, żeby praca była pewniakiem? Jak w ogóle jest sprawdzana u kandydatów wrażliwość akustyczna?

@prac.

Zmiana jednej osoby i taka różnica w całej firmie? Powiem Ci, że mnie zatkało. Co było powodem zmiany prezesa i czy spokój, kultura oraz szacunek są zasługą następcy? Widać też zmiany organizacji pracy, przydzielania obowiązków, czy premiowania?

prac.

To prawda, wystarczyła zmiana jednej osoby i wszystko wróciło do normalności,nieudacznicy,szkodnicy znikli,moga miec satsfakcje ci co o tym mówili a zostali oszkalowani i wywaleni z pracy,dzisiaj jest normalnie dzięki zmianie prezesa i nawet premier odwiedził firme i był pełen uznania!

Alex
@prac.

Ale tak sie wszystko zmieniło jednym pstryknięciem palca czy wprowadzono jakies nowe zasady? Aż dziwne że po tym jak grubo było, sądząc po wypowiedziach, nagle jest idealnie, i nawet premier wpada ;) Szukam pracy jako akustyk, ale atmosfera w firmie jest dla mnie arcy ważna, wiec chetnie przeczytam wiecej zanim rozważe jakikoklwiek kontakt.

Emil Kurjata
@prac.

Obecny Pan Prezes do dusza człowiek. Kulturalny,sympatyczny,rzetelny,uczciwy.Pan Maciej Rojek z tego co mi wiadomo robi wszystko aby firma Diora Acoustic weszła na wyższy poziom. To bardzo dobry gospodarz. Pozdrawiam serdecznie.

@Emil Kurjata

Al to ironia, czy serio? Trochę nie rozumem, czy to tak na poważnie. A poza postawą prezesa coś się zmieniło, jak przyszedł nowy szef? Znaczy poza atmosferą czy generalnie traktowaniem ludzi, poszła kasa w górę? Jakieś lepsze dodatki? Może pracownicy mają lepsze opcje rozwojowe?

prac. Nowy wpis

Zmieniło sie dużo,brak wszeechobecnej głupoty,którą narzucał stary szef,ale niestety nie udało się odbudować kadry,stad firma technologicznie kuleje,a to jest podstawa aby powalczyc na rynku?

@prac.

Jakie zarobki przewidziane są dla akustyka? Co prawda znalazłem ofertę sprzed roku, ale interesuje mnie sytuacja na dzień dzisiejszy. Fajnie, ze dają uop, ale na jaki czas jest podpisywana ta pierwsza umowa? Jeśli angielski jest mile widziany to B1 będzie już atutem?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

O co chodzi z tym zapytaniem o część etatu, że tylko na tyle można? Tutaj ktoś o to pytał a ja mam przed sobą normalnie ofertę dla inżyniera elektronika i jest w niej wpisane, że może być opcja na część ale tez na cały etat. chyba ze źle widzę? Oferta sprzed dziewięciu miesięcy, sporo do dziś się zmieniło względem warunków zatrudnienia?

A dlaczego pracuje się tu tylko na część etatu? Czy nie można od razu dostać całego etatu na posadzie Specjalista ds. BHP? Ogłoszenie nie pisze, że jest opcja na cały etat. A realnie, można np. po pół roku na części etatu dostać całe 40h tygodniowo? Albo może po roku?

Donald

Jak się kształtują zarobki na stanowisku Inżyniera elektronika? Nieco ponad pół roku temu szukali ogłoszeniem nie podając jednak stawki. Jako zaletę pracy w firmie podali za to przyjazną atmosferę, nastawioną na poszukiwanie rozwiązań. Serio tak tu jest?

Jak długo czekaliście na odzew z Diora - Świdnica sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

zamienik

Witajcie drodzy Diorowcy bliscy mojemu sercu. Dawno tu do Was nie zaglądałem ale jak widzę chyba niesmaki ucichły. Panie Prezesie firmy Diora życzę Panu dużo cierpliwości i spokoju. Przepracowałem w tej firmie 15 lat i wiem jacy ludzie i jakiego pokroju z jakim wykształceniem Pana atakuję .Miałem podobnie. Wszechobecna znajomość technologii produkcyjnych , doskonałe zorientowanie na trendy biznesu oraz samodoskonalenie to cechy liderów Pana zakładzie . Tu za ekranu łatwiej wszystko wygląda dla ów zbawicieli i mędrców. Życzę Panu przedsiębiorstwu i oczywiście dokonały wszechwiedzącym pracownikom dużo szczęści sukcesów i błogosławieństwa Bożego.

Roma
@zamienik

15lat to kawał czasu. Możesz napisać dlaczego odszedłeś z pracy? Ogólnie to dużo osób ma tak długi staż pracy? Czy raczej duża rotacja jest?

Były diorozaur

Pracowałem w Diorze. Robota świetna.Może kokosów się nie zarabia, ale spoko. Jest tam tylko jeden znany osobnik sygnalista, niejaki Piotr K. Na przerwie kawę będzie z innymi pił, cisnął bajerę a potem (usunięte przez administratora)w plecy.Jemu nawet przeszkadza jeśli ktoś często do toalety chodzi. Wówczas pierwszy leci do brygadzisty zasygnalizować. Podobno w każdej firmie jakiej pracował zawsze był (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Nowi pracownicy uważajcie na Piotra K. z montażu z krzywą i (usunięte przez administratora) bajerą. Pozdrawiam diorozaurów.

Zofia
@Były diorozaur

Dawno pracowałeś? Skoro było ok to możesz napisać jaki był powód rozwiązania umowy? W ogóle ile się zarabia skoro nie kokosy. Możesz podać kwote?

Emil

Pracowałem w firmie Diora do 30.04.2023. To, że umowa nie będzie przedłużona dowiedziałem się na początku kwietnia. Niestety w firmie kryzys. W kwietniu wykorzystałem urlop, dodatkowo musiałem wziąć 7 dni opieki i miałem jeden dzień urlopu bezpłatnego. Wczoraj tj. 05.05.były przelewy wynagrodzenia.Ja przelewem dostałem 2027 zł. Kpina! Masakra! Rozumiem, że chorobowe 80% i brak premii. Rozumiem, że miesiąc krótki, bo tylko 152 godziny. Przecież najniższa krajowa wynosi 2747 zł. Czyżby premia była wliczona w podstawę? Jeśli tak to faktycznie orka za (usunięte przez administratora) Odliczając prywatne ubezpieczenie PZU 140 złotych. I ten jeden dzień bezpłatnego o. k. Przecież powinno być około 2500 złotych. Masakra!

Barbara
@Emil

Jaki kryzys, kasy nie mają? Co do tej sytuacji z premią to nie wiem, co ci odpisać. Ale w jednej firmie jak pracowałam i się szło na urlop czy L4 to premie odpadały właśnie, tak jak piszesz. Nie ma tam kadr, z którymi można wyjaśnić jakieś niezgodności?

stanisław pater

ja,stanisław pater przepraszam Pana Włodzimierza Sosińskiego-Prezesa Zarzadu Diora Świdnica SP.o.o,Spółkę Diora Świdnica;za nieprawdziwe,zniesławiające i znieważające wpisy pod adresem Diora Świdnica sp.oo,oraz jego Prezesa Zarządu które zamieszczałem- nie będąc już pracownikiem spółki-w latach2015-2018 na portalu GoWork, w zakładce o pracodawcach,posługując się nickami;związkowiec,prac,obcy ,tatusek ,prac.firmy,pracownik,prac,andi,teresa ze Świdnicy,inter,horacy,chamska blondi,prac.gazowni,prac gazowni prim,niunia,zuzka,maurycy,pracownik gazowni diory,położna, naiwny, były,młody samobujca.Pragne zapewnić spółkę Diora Świdnica i jej pracowników,a w szczegółności Pana Włodzimierza Sosińskiego,że dokonane przeze mnie naruszenia już nigdy się nie powtórzą.Z wyrazami szacunku stanisław pater.

PrAc.
@stanisław pater

a kiedy Pan (usunięte przez administratora)złapie resztę przestępców,chyba można się zapytać bez zesłania na galery,Boże ratuj?

prac. Diory
@stanisław pater

nic nie pomogło to zrzucanie niekompetencji na innych, i tak wywalili bez pardonu i slusznie/

@stanisław pater

Dalej przeżywa wywalenie i odejście w niesławie d-p , to bardzo sprawiedliwa decyzja r n i to zrzucanie na innych,a przeprosiny należą się SP,DP ,MA,KS I WIELU INNYM którzy zostali oczernieni i wciągnięci w intrygę bez ich wiedzy,poz

Bogdan
@Prac.

Temat zdaje się zamknięty, przynajmniej publicznie. Jestem tu w sprawie pracy inżyniera elektronika. Co za możliwości rozwoju i wdrażania własnych pomysłów firma zapewnia? Co za warunki na stanowiskach pracy i jakie są choćby przybliżone zarobki, jeśli się orientujesz?

Zdrowych,wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla kolegów z pracy.

a koleżanki,pozdrawiamy

straty zniszczą firmę,chyba to jest celowe bo widać to po kadrach,ale dlaczego? był d-p i niszczył a po zmianach jest ciąg dalszy,dlaczego?

technik mechanik

Technik mechanik nadaje się do warsztatu pod warunkiem ze coś potrafi, a ten typ to nic nie umie i nic nie wie, to jak ma zażądzać taką firmą z tradycjami. Totalna porarzka i obciach na cełej lini. Wezcie go zabieżcie z tąd na Madagaskar pewnie się dogada z małpami.

@technik mechanik

czy chcesz powiedzieć że wybitnego mgr inż.technologa drewna zastąpiono technikiem mechanikiem,dobre jaja,przy tak trudnej produkcji,tylko ślusarz,firma upadnie,ale obciach dla technologa że go tak słabo ocenili,a ego było wysokie,ha,ha ha

Jacek
@prac.

Wiedza tu nie ma nic wspólnego,po prostu prawica zwalcza starych komuchów?

technik mechanik
@prac.

Prezes posiada przecież najwyższy tytół nałkowy Ukończona szkoła/uczelnia: Technikum Radiotechniczne w Dzierżoniowie Tytuł naukowy: technik mechanik. Ale jaja kwadratowe od wygranych wyborów technik mechanik jest tytółem nałkowym. razem z profesorem doktorem i doktorem habilitowanym. (usunięte przez administratora)

Ol.
@technik mechanik

dlatego nie jest prezesem tylko członkiem zarządu,brak wykształcenia, nie spełnia wymogów,takie ominiecie przepisów ?

pamięć
@prac.

zgodnie z tradycją po d-p.technolog- ogrodnik,handel-strażnik więzienny,konstruktor-maszyny rolnicze finanse-mechanik,lakiernia -elektryk montaż -krawcowa ,dobry cyrk i fatalnie się to skończyło,a technolodzy wywaleni bo zagrażali d-p,totalne było szkodnictwo i jest powtórka,co się dziwić ?

prawda
@pamięć

a wywalono 5 technologów z doświadczeniem po odpowiednim kierunku co robi strach przed konkurencją i ukrywaniem swojej niewiedzy?

zamienik

Dzień dobry Diorowcy A co tu jakoś tak nieprzyjemnie się zrobiło?? Czytałem opinie o powstaniu firmy jak feniks z popiołu po upadku poprzedniego prezesa i co znów Wam nowy nie pasuje? No to kto był by dobry?? Może jakiś przewodniczący któregoś ze związków zawodowych??? Może jakiś długoletni pracownik który wie wszystko o produkcji i biznesie jaka była w latach 90 tych?? Może kogoś Wam nowy łat powinien przysłać? A może po prosu oczekujecie czegoś za nic??? Osobiście życzę Wam dużo sukcesów zawodowych i mnóstwo szczęścia

Zbig
@zamienik

Sprawa jest prosta, bardzo trudna produkcja,wymagająca dużej wiedzy technologicznej,a zajmują się nią amatorzy,tak było za d-p i tak jest teraz,duże zwroty i straty,a ekipa ta sama i filozofia kadrowa bez zmian,stąd ślusarze,elektrycy i inni na stanowiskach,więc jak ma to wychodzić,nie ma co się dziwić,normalka przy takim podejściu do tematu,powodzenia

Dobrze opłacany
@zamienik

Komentarz dobrze opłacanego Diorowca przez prezesa mechanika. A ha to przecież nie prezes tylko członek. Ten członek jest w pracy od wielkiego święta albo jest godzinę lub dwie, a jak jest to zawsze zajęty , nic nie da się załatwić. Parodia.

@Dobrze opłacany

A proszę sprawdzić dokładnie wykształcenie pana na stanowisku jednoosobowego zarządu bo to może rozwieje Wasze wątpliwości ? Mam pewność że ma ukończone wyższe wykształcenie z dyplomem Zarządzania Przedsiębiorstwem

praCownik
@pracownik

dwa lata temu,jeszcze nie miał,gdzie tak szybko można skończyc studia,dajcie cynk ,jestem zainteresowana?

@praCownik

sprawdź go a nie snujesz smutne opowieści. Pewnie łatwiej zapytać niż anonimowo opluwać

nemo
@pracownik

to są oficjalne dane z 2019 życiorys radnego,popatrz chyba że to lipa,poz

Rysiu
@praCownik

Pewnie ukończył renomowaną uczelnię we Włókach albo w Kiełczynie lub Tuszynie i tam zdobył od dawna upragniony dyplom. A gdzie matura. Ładna ściema.

W odpowiedzi na wątpliwości dotyczące złych warunków w Diora – Świdnica informujemy, że produkujemy wyroby o bardzo wysokiej jakości wymagające zachowania wyjątkowo wysokich reżimów technologicznych w zakresie czystości powietrza, jego temperatury i wilgotności. Spółka, jako przedsiębiorstwo funkcjonujące w nowym obiekcie, jest kontrolowana w sposób szczególny przez państwowe instytucje dbające o warunki pracy, BHP i ekologię. Kontrole te są wykonywane na bieżąco. Dodatkowo coroczne pomiary hałasu, zapylenia, wibracji (czynników szkodliwych ) potwierdzają prawidłowe warunki pracy. W zakładzie funkcjonuje (obok zawodowego specjalisty ds. BHP i ochrony środowiska) niezależny, społeczny inspektor pracy wybierany przez samą załogę i wyposażony w szczególne uprawniania i ochronę prawną gwarantującą pełną niezależność. Jednocześnie informujemy, że wszystkie paszkwile dotyczące osobistych opinii w stosunku do konkretnych osób, które są nieobiektywne i szkodzące zarówno wizerunkowi tych osób jak i całej Firmie Diora Świdnica, nie będą komentowane, natomiast osoby, lub osoba, która swoje frustracje za swe nieudane życie wylewa na łamach tej strony, zostanie w swoim czasie zweryfikowana przez odpowiednie organy. Pozdrawiamy Zespół Diora Świdnica

Frustat
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

To jest właśnie czysta propaganda komunistyczna

Pacynka
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

To już nie można pisać prawdy ,bo są odpowiednie organy,jak za komuny.

XXXXX
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Żyjemy w wolnym kraju i każ dy ma prawo wyrażać swoją opinię.Wpisy nikogo nie szkalują ,a tylko stwierdzają fakty które zaistniały,a że dotyczy to konkretnych osób,bo same się nie stworzyły.Zatrudnienie technika ogrodnika na stanowisko inżynierskie,czy to nie jest brak logiki i błyskotliwego umysłu,a był to mąż dyrektorki,za podwójne wynagrodzenie. Badania nie stwierdzają czystości powietrza ,a jedynie zawartość środków trujących w powietrzu,itd.faktów całe mnóstwo,wszyscy maja obowiązek je ujawniać.Proszę się nie martwić wszyscy frustraci się ujawnią,jeżeli tylko Telewizja Polska wyrazi zgodę na zrobienia reportażu o tym jak powstawała firma i co było robione,o została poproszona,poz

A
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Chciałam tylko przypomnieć że w 2014 był nowy konkurs na prezesa,jak myslicie,dlaczego?

prezes
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

'Sprawa jest prosta,wystarczy tylko dobrze zarządzać i nie podejmować "dziwnych" decyzji,a nie będzie możliwości do komentowania i opiniowania zaistniałych faktów,co wolno każdemu i nawet należy to robić,firma jest w końcu państwowa i to jest bardzo ważne.Wszystko działa w dwie strony.Czy osobnik w masce p-gaz na oficjalnej stronie firmy pokazuje ochronę przed czystym powietrzem.Sami się ośmieszacie,nawet pisząc o badaniach,widać że nie znacie tematu,piernik do wiatraka,jakieś nieudane życie i straszenie to już hipokryzja. '

@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Dopisywanie wykonania fikcyjnych wyrobów,a w związku z tym konieczność fałszowania dokumentów magazynowych i ekonomicznych firmy,ale tą sprawa zajmą się organy w odpowiednim czasie,

lakiernik
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Idzie lato,zapraszam na lakiernie jakie są możliwości sterowania parametrami,temp. 34 stopnie,wilgotność dowolna chyba że wyleje się wiaderko wody,dla picu ,brak jest możliwości technicznych aby tymi parametrami sterować,lakiernia jak za króla Ćwieczka,archaiczna.Może jest to wpis Diory z Dzierzoniowa,bo tak to sama nieprawda.

czytatiel
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

To jest lewa strona czy ktoś się podpisze z firmy.

mieszkaniec miasta
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Weżcie się w końcu do roboty,a nie publicznie głupio dyskutować,trzeba zmienić technologie, aby nie była szkodliwa,a jeżeli tego nie potraficie to zrezygnujcie,to jest takie proste i oczywiste

stodolaż
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

U mnie raz w roku też są prawidłowe warunki pracy to jest tylko podczas kontroli,a, mam takie same maszyny czyli stare gruchot jak w diorze,wystarczy na nich nie pracować w tym czasie,póżniej to jest nie istotne ,jest papierek i możecie mnie cmoknąć.Takich bredni dawno nie czytałem,chodzi o minimum uczciwości,każdy wie jak się załatwia wyniki mając stare gruchoty i szkodliwą technologię.Głupa to możecie robić z RN.

operator abstynent
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Faktycznie" lakiernik abstynent" ma racje, przydałaby się zmiana zarządu w Diorze,podtruwają nas styrenem już parę lat i latem grilują,gdyby członkowie RN zaryzykowali 5 minut i odważyli się przyjść na lakiernie w upały,bez zasady że jest lato to jest gorąco,a zimą zimno i zobaczyli że to jest problem techniczny,a aktualny zarząd nie potrafi go rozwiązać już parę lat i tylko uprawia propagandę,to należy go zmienić ,tak robią w każdej dobrej firmie dla dobra LUDZI,a nie jakiś zas..nych obudów,wyższość produktu nad zdrowiem ludzkim....co to przypomina?.Szkoda że skasowaliście wpis"lakiernik abstynent"była to czysta prawda o firmie .

Grin
@operator abstynent

Walka z trucicielami jest bardzo trudna ,gdyż na wszystko mają papiery,a jak truje się ludzi to szczególnie jest trudno.

Tak se czytam
@operator abstynent

moim zdaniem ZZ powinny powołać niezależnego eksperta i zrobić niezależne badania w trakcie intensywnej produkcji i wysokiej temperaturze na wszystkich wydziałach,to by wiele wyjaśniło.

Przyjaciel
@stodolaż

Racja tak to się załatwia,papierek konieczny ,reszta się nie liczy,znając firmę jest raczej żle,tan kontener nie ma nic co by było przydatne do tego typu produkcji,naprawiane ,poprawiane ze sto razy,ale nic to nie zmienia,raz popełniony błąd będzie skutkował,błędne założenia i tragiczne wykonanie,robota laików.

czekista
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Jakie wyroby wysokiej jakości,i to wykonują wg d-putina alkoholicy i ćpuny,a firma nie doczekała się nagród za innowacje,technologie,choćby Gryfa Świdnickiego,wszyscy znają tą firmę i wiedzą że jedyną rzeczą jest perfekcyjna propaganda i zaprzeczanie wszystkiemu,a sprawy z prac, w sądzie za utratę zdrowia z prac już były.

@Prac.

Pewnie odpowiednie organy zainteresują się tą sprawą,rada nadzorcza nie reaguje ,to musi zająć tym właściciel, czyli państwo.media takich przypadkach donoszą na potęgę.

NZD
@A

Czas na powtórkę,to może uda się jeszcze coś uratować.

AK-47
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

JAK tam weryfikacja pacany,propaganda komunistyczna słabo działa,niestety jest wolny kraj,aż dziw bierze że jeszcze ostały sie resztki komuny w państwowej spółce.

ak-48
@A

Wiadomo że wymienia się osobę słabą i niekompetentną,działającą na szkodę firmy,ale jak widać komuna trzyma się mocno,bez względu na koszty.

stapa
@Prac.

Przecież fałszował dane a potęgę, prawda,nowy sposób na wykonywanie wyrobów,można?

bbbaa
@A

Bo był profesjonalny,mądry, kulturalny.

Stanpe
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

jak wam nie wstyd tak kłamać i oszukiwać,przecież to jakieś brednie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością,organy zawsze można użyć aby ograniczyć wolność wypowiedzi i dokonać manipulacji.

@Prac.

Jeżeli ,Pater nie ma odwagi ,to ja wykonam donos do prokuratury.

xmen
@lakiernik

Tak było ,prawda.

xmen
@A

teraz tylko są kłopoty,pomysł był dobry dla wszystkich,teraz widać kto jest kto ?

stpater
@prac.

Tak należało by zrobić,komuna odzywa i uczciwych ludzi ,starym systemem ubeckim deprecjonuje,tylko nadzieja ze sa to ostatnie lata władzy patosedziów i ich gospodarczych sojuszników.

Internauta
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

ciągle zastraszacie,jak wam nie wstyd .

O
@Internauta

Czym zastraszają, jaśniej może?

Z
@O

nie wolno krytykować i pisać prawdy,bo inaczej UB się tobą zajmnie,stara retoryka z przed stanu wojennego

B
@A

Nie był ,tylko został ogłoszony.

prac.aktual
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

nie wiem kto to jest zespół,ale widać ze to jacyś płatni klakierzy,same kłamstwa nie zgodne z prawdą,wstyd,za marne ubeckie srebrniki,tak łżeć?

NZD
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

I odpowiednie organy się zajęły,już tego prezesa nie ma,mieczem wojujesz od miecza giniesz i propaganda nie pomogła!

@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Próba cenzury przez zarząd diory,czyste lewactwo,ale na fali.

j.s
@prac.

i tak d-p wywalili,za sukcesy,ha,ha ,ha

pac.
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

osoba,i osoby za swe nieudane życie,a traciła na tym firma już zostały wywalone z hukiem,po co te grożby?

chętny

A kiedy będzie konkurs na prezesa firmy?,bo od wywalenia starej ekipy nie był ogłoszony!

Justyna
@chętny

A to prezes też odszedł że teraz chcesz konkurs na nowego?

chętny
@Justyna

wywalony został(usunięte przez administratora)a gdzie nowy,przecież konkursu nie było,a członek zarządu to nie prezes,konkurs musi być?

Olo
@Justyna

rada nadzorcza śpi,albo nie potrafi ustalić wymagań?

Zdesperowana
@Justyna

To pionek biorący i rozdający grubą mamonę swoim poplecznikom i przy-du-pa-som. Za te grosze które zarabiamy już nie da się wyrzyć, Związki mają nas gdzieś dostali dolę i siedzą cicho. Związki powini rządać ujawnienia zarobków biur derektorów i mistrzów. To nasze prawo bo z czego budują domy kupują nowe samochody i jerzdzą na wakacje zagranice. mi ledwo starcza na rachunki .

Rysiek
@chętny

jest prezesem zarządu w innej firmie,stąd nie może być w Diorze?

Jacek
@Rysiek

Może być,tam placki ,a tu elektronika,nie konkurują i jest zgoda?

Maciej Rojek

Witam Szanownych obserwatorów forum GW Ciężko odnosić się do ostatnich wpisów, które mocno uderzają zarówno w firmę, jej pracowników jak i podkopują moją osobę w oczach obecnych lub przyszłych współpracownikach lecz życie bywa okrutne jak widać dla niektórych. Aby rozwiać wątpliwości odpowiem na kilka z nich: 1 Jestem posiadaczem wykształcenia podstawowego, średniego oraz wyższego. 2 Spółka od roku 2020 przynosi zyski co widoczne jest na rocznych sprawozdaniach ogólnie dostępnych i nie jest wiedzą tajemną 3 W jakiej sytuacji byłą spółka w poprzednich latach też można sprawdzić 4 Załoga zarówno z produkcji jak i administracji jest zgranym zespołem ludzi zaangażowanych i profesjonalnych 5 Osoby które opuściły nasze szeregi najwyraźniej nie pasowały do pkt 3 6 Nowych ludzi którzy pragną związać przyszłość z Diorą zapewniam o dobrej atmosferze oraz ciekawych wyzwaniach jakie ich tu czekają Pozdrawiam MR

Pracow.
@Maciej Rojek

Jasne postawienie sprawy,brawo,zwolennicy d-p mogą się cmoknąć,szkoda tylko że poplecznicy dp są teraz zwolennikami firmy i to się nie zgadza z wymienionymi punktami,po prostu szkodzą ,nikt nie odbudował firmy na starych szkodnikach i to jet sprzeczność a fala krótko trwa,i co dalej?

PRAC.
@Pracow.

Naiwność ludzka nie zna granic.

Jerzy
@Maciej Rojek

Jak firma przynosi zyski to pewnie i wypłaty są na dobrym poziomie. Nic o tym nie wspomniałeś. A przydałoby się info jak tu płacą żeby potem się nie rozczarować na rekrutacji. Napiszesz coś na ten temat?

stolarz
@Jerzy

to zapraszam na rozmowę

@Jerzy
@stolarz

Byłem na tej sławnej rozmowie kasa marna a jakie wymagania W Biedronce dają dwa razy więcej plus bonusy bez dodatkowych wymagań. Powodzenia w rekrutacji frajerów.

Magda OO
@Maciej Rojek

Nawet z prostą odpowiedzią ma problem nasz sławny technik mechanik Jak pisze 3 W jakiej sytuacji byłą spółka w poprzednich latach też można sprawdzić 5 Osoby które opuściły nasze szeregi najwyraźniej nie pasowały do pkt 3 brawo brawo brawo dla Pana który się chwali posiadaniem wykształcenia podstawowego.

@Magda OO

he he nie pasowałaś i poleciałaś, dobrze to firmie zrobiło obij boku, musiałaś pasować do 3 pkt

Pytek

Witam. Czy to w Diorze szukają technologia drewna ? Widziałem ogłoszenie. Jest sens składania cv na to stanowisko ?

Darek
@Pytek

Najpierw się wywala wszystkich technologów,a na ich miejsce wprowadza ogrodników,elektryków,prawników,a teraz się błaga o fachowców z branzy,ciekawe?

@Darek

Najlepiej starym zwyczajem po poprzednim zarządzie technologa zrobić z kominiarza,elektryka,ogrodnika i problem rozwiązany.Firma idzie technologicznie na dno,firma drzewna i anie jednego specjalisty od obróbki i technologi drewna,chyba to jednak długo nie potrwa,widać symtomy,trzeba szukać pracy.

Olga
@Prac.

Wiem, że kwalifikacje są bardzo ważne, ale może jak ktoś ma fach w ręku to warto dać szansę takiemu pracownikowi? Czy według Ciebie osoby zatrudnione bez doświadczenia nie podwyższają poziomu wykonywanych usług?

@Olga

Może w handlu tak jest,studia na technologi drewna trwają 5 lat i są bardzo trudne ,a dopiero po następnych 5 latach człowiek orientuje się w temacie,ne ma takiej opcji,tym tokiem mylenia to możemy wysnuć wniosek ,po co nam lekarze,mogą leczyć nas elektrycy a prawnikami mogą być hydraulicy i w ogóle należy zlikwidować studia ,wszystko jest w internecie,teorie raczej prowadzące do do nieszczęscia firmy,dziwne i nie logiczne?

tech. drewna
@Olga

Ludzie podejmują sie czegoś o czym nie mają zielonego pojęcia,ale to tylko świadczy o naiwnosci zarządu,a gdzie innowacje,rozwój ,nowe technologie i abstrakcyjne myślenie,jak sie nie ma podstaw,czyste szaleństwo i głupota życzę sukcesów

Koleś
@Pytek

A po co im zawodowy i profesjonalny technolog,funkcje wykonują ludzie bez wiedzy,ale tradycyjnie miłośnicy układów,gdzie można udawać że coś się wie,stara cwana (usunięte przez administratora) bez krytycyzmu,a firma nic z tego nie ma tylko,próby,próby próby i tak do końca,aż firma padnie,stary komunistyczny schemat,grunt to grać dobrze komedie.

Jerzy
@Koleś

Nie gadaj ze bez profesjonalnej wiedzy można pracować. To wszyscy improwizują że coś wiedzą? Nie można przyjąć kompetentnej osoby na to stanowisko? Kasa jest za mała że nikt się nie chce zatrudnić?

Pavel
@Prac.

Większość technologów obrosła w piórka a większość ich błędów były wykrywane na etapie produkcji przez zwykłych pracowników produkcji. haha przy komputerze kawa facebook to są właśnie błędy w kadrach. Warto zweryfikować zarobki technologów i pracowników produkcji.

Zwroty - zwroty = straty
@Pavel

To fakt obecny technolog to kpina. Zero kompetencji i jeszcze mniej wiadomości w temacie. Ogromna ilość poprawek i zwrotów, potężne pieniądze idą na straty. Kto za to zapłaci - pewnie właściciel. Ciekawe ile zarabia ten szkodnik? Pewnie kupę kasy. Przydała by się konkret kontrola, bo szef produkcji chroni swoją du-pę bo za tolerowanie błędów i przypałow tego szkodnika należy mu się podwójna nagana Tak dalej Panie Z.W. i wszyscy pójdziemy na bruk.

Maja
@Zwroty - zwroty = straty

A nie firma cała za to przypadkiem zapłaci a nie sam właściciel? W sumie racja, skoro tyle zwrotów ponoć jest to czemu nikt tym kierownikiem się nie zainteresował jeszcze?

Duże straty
@Zwroty - zwroty = straty

Pan Z.W.TO ZWYKŁY ELEKTRYK ,WIĘC SKĄD MA SIĘ ZNAĆ NA TECHNOLOGI DREWNA,a straty zawsze robił , to jego profesja,jak długo jeszcze?

@Maja

ten pan to zwykły elektryk ,więc skąd ma się znać na technologi drewna,to straty myszą być?

Wit
@Zwroty - zwroty = straty

Bravo kolejny przypał Pana technologa pomylił lakiery i znowu pomalowali nie tym lakierem co trzeba.To norma kolejne poprawki i straty. Znowu próbują to zatuszować. Nic nie wychodzi. Straty, straty, straty. Szkodnik firmowy.

Witt
@Wit

Jest z Dzierżoniowa i to wystarczy na robienie strat,a ciemni robole za to zapłacą,proste

Mamuśka jeszcze tam pracuje?

Jo

oczywiście,bo gdzie

@Jo

Nie mam więcej pytań.

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Diora - Świdnica sp. z o.o.