Opinie o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABWood Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABWood Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

chciałem cos sie dowiedziec o ABWOOD trafilem tu mialem zamiar podjac prace czytam te opinie oczy mi wychodza z orbit co sie dzieje w tym zakładzie .Jesli jest problem z chociazby socjalem mozna zgłosic to do inspekcji pracy w szczecinie

chciałem cos sie dowiedziec o abwood myslalem o pracy w tym zakladzie ale oczy mi wyszły na dwór jak czytam te opinie dlaczego nikt tego nie zglosi do SZCZECINA do IP

On

Szczęśliwego Nowego Roku 2019

K

Wesołych Świąt, abyście byli zdrowi, szczęśliwi i nie gryźli się tak. No i zmienili ten zakład pracy na inny, co samemu jakiś czas temu zrobiłem i jest to najlepszy prezent jaki mogłem sobie sprawić. Także wszystkim kolegom i koleżankom z poprzedniej pracy życzę wszystkiego dobrego.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ABWood Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Bo świat się pomylił....

Ludzie nie zawsze wiedzą na co się decydują, póżniej czas to weryfikuje brutalnie i przeważnie ( choć oczywiście nie zawsze) na ich niekorzyść. Zamiast się "męczyć" na forum, łatwiej zmienić pracę. Tylko trzeba pamiętać, że przeważnie (choć oczywiście nie wszędzie) warunki płacowe są zbliżone. No a wtedy decydują już inne detale. W Polsce jeszcze długo będzie tak jak ,jest czy się to komu podoba czy nie. Dlatego ludzie wyjeżdżają.

miki

Dziekujemy za premie na świeta o nominale 0zl !!! dzisiaj dostalismy przelew hahah. Wstyd sie przyznac gdzie czlowiek pracuje bo sie ludzie smieja. taki duzy zaklad zeby nie dac pracownikom nic na swieta. Wesołych Świąt dla prezesa i zarządu oby wasze stoly w tym roku nie byly takie biedne jak nasze.

Jak się dba tak się ma.

@miki

Wszyscy znajomi sie chwala ile premi dostali od swoich pracodawcow.A my po 1700-1800zl wyplaty abwwod to jakas zenada

Edo72
@miki

Wpisy anonimowe może nawet konkurencja pisać i psuć opinie .Skoro nie dociera co się mówi do przełożonych opisać co boli na forum i podpisać się imieniem i nazwiskiem .Ja tak zrobiłem 23 .12 2016 i od 1 marca 2017 zmieniłem pracę i jest ok .Jest nawet bardzo ok !! I tak czytam sobie komentarze jak w tv nie ma kabaretu albo komedii bo wiem że będę miał z czego się śmiać. Wesołych Świąt

Wm

Zgodnie z Kodeksem Pracy, przedstawicielem pracowników nie może być osoba funkcyjna. Musi nim być pracownik, wybrany przez większość. Czy PANI P. jest mistrzem? Szkoda, że przedstawicielem pracowników nie jest sam Prezes..

haha

serio ? :D

@Wm

Panie Andrzeju Panu to już podziekujemy choć chyba sam prezes nie wie za co. Wesołych świąt wm3 i dla całej reszty która jeszcze została. Ps Danielu nie usuwaj tak od niechcenia wiem ciepła posada

Zadowolona

Dziękuję za paczki dzieci na pewno się ucieszą trzeba przyznać że są bardzo ładne lepsze niż w zeszłym roku miło że słodycze są tym razem takie jak większość dzieci lubi jeszcze raz wielkie dzięki

Hmmm

Pani P. tez ma wady , lecz nawet nie wiecie ile o Was walczy...w tamtej starej kwestii nie ma siły przebicia ...Zarząd robi swoje

Szczęśliwe
@Hmmm

Dla nas walczy, czy z nami walczy ? Dobrze że już na tej hali nie pracujemy.

Swiety
@Szczęśliwe

A my pracujemy i jest super !!!

Lepsi
@Swiety

kto z kim się zadaje , sam takim się staje.

WM4
@Szczęśliwe

Też pewnie jest szczęśliwa i reszta załogi ,że plotkary poszły

WM4
@Szczęśliwe

Pewnie też na hali są szczęśliwszy ,że Was tu nie ma...zawsze kłępicie nienawiść i tylko do siebie, koleżanka zarobi 10 zł więcej i już wróg...szkoda pisać

Anty
@Hmmm

Plotkary, co mają w sobie tyle jadu to na zawsze tam zostały.

Pracownicy
@Anty

To prawda, te ambitniejsze odeszły...... :)

Xy
@Pracownicy

Ambitniejsze w czym -szpachlu! !!!!:)))żal

@Xy

Widzę ostro ktoś was tam poróznił :)

Byly

Dzieją się cyrku w tym zakładzie(usunięte przez administratora)na psy

P

Zgodnie z Kodeksem Pracy i innymi przepisami prawa pracy, coraz więcej jest zmian i decyzji pracodawcy, które wymagają uzgodnienia z reprezentacją załogi. W przypadku braku istnienia w firmie związków zawodowych czy rady pracowników muszą być one konsultowane z przedstawicielami pracowników powoływanymi w trybie przyjętym u danego pracodawcy. - Oznacza to, że w ramach ogólnie obowiązujących przepisów prawa pracy, pracodawca ma pewną swobodę określenia zasad funkcjonowania przedstawicieli pracowników w swojej firmie np. sposobu ich wyboru, liczebności, szczegółowych kompetencji itp. Brak szczegółowych regulacji budzi jednak wiele wątpliwości pracodawców, które czasem trudno rozstrzygnąć bez dodatkowej interpretacji prawnej

Ho ho hoho tu Mikołaj

Ho ho ho tu Mikołaj miałem przecieki człowieki że wczorajsze pieniądze na waszych kontach to była premia świąteczna. A wypłaty przeleja wam później:) że śnieżnej Laponi sam Mikołaj.

Ok
@Ho ho hoho tu Mikołaj

Hahahaha

Lulu luli

Po tej nedznej wypłacie święta przy suchym chlebie i smalcu. Dziekujemy prezesowi! Brawo dla Pana! Niech jeszcze wytłumaczy dzieciom dlaczego nie bd miały prezentu od Mikołaja bo tatuś zarobił 1800

wm

1650 zl na swieta dzieki

W tej firmie zarabiałem średnio 2 000. Ciężko pracowałem w akordzie grupowym na mój sukces. Zdarzały się nadgodziny, krew, pot. Dorobiłem się 15 letniego Renault Megane 97rok w najbogatszej wersji z obrotomierzem i abs. Dwa razy w miesiącu tankowałem na pobliskim rolmasz na full za 50 złotych, żeby podróżować z rodziną i przyjaciółmi. W tym roku byliśmy w Jarosławcu i Łętowie. Często na przerwie czytałem gazetki z Tesco i Lidla i dzięki nim mogłem kupić zdrową kiełbasę za 7,99 i piwo za 1,49. Żyć nie umierać.

Bolek

Dlaczego admin usuwa istotne wpisy... Wysoko postawieni knują za plecami zwykłego pracownika... Hańba patologia zakładowa. Nie robią nic dla zakładu tylko aby napchac własne kieszenie.

@Bolek

Już od dawna usuwają pewnie ktoś z biorowca na tym łapę położył i usuwa co nie wygodne

ToJa
@Bolek

GoWork.pl. Nie "sprzedajemy" możliwości moderowania, tylko możliwość samodzielnego, szybkiego zgłaszania komentarzy naruszających nasz regulamin. Możliwość zgłoszenia takiej opinii ma każdy, a pracodawcy posiadający Złoty Profil VIP mogą zarchiwizować taką opinię samodzielnie. Tak to działa :)

Ludzie co z naszym socjalem to jest, to jest kupa kasy. Proponuję wprost spytać (usunięte przez administratora)o premie świąteczne, może wtedy coś da

Soc

Socjalu co miesiąc zrzeka się w imieniu pracowników mistrz z wm4

WM3

Każdemu po kolei :)

Wm

A ty myslisz ze skad mistrzowie maja premie

My
@Soc

Niech sobie rządzi w swoim domu

Pracownicy
@Soc

ŻENADA

@My

To już tyle czasu trwa a by dopiero teraz podnosicie raban

yyy

Już raz go nie było i zakład był i było lepiej wrócił i coraz gorzej się zaczęło robić. naprawił ale swój portfel i nic więcej...

Gocha

Nie ma ludzi nie zastąpionych

@yyy

On walczył o ludzi a nie jak reszta tych... Niestety nasz pan prezes nie zgadzał się na jego pomysły np podwyżki

Wm

Tak chcial przekrecic prezesa na podwyszki dla pracownikow ale nie poszlo.

dca
@Wm

Podobno opierdzielił koledze odsortową płycinę , a później ją kupił za wielką kasę

WM3
@Wm

Przekręcić to ty powinieneś kartki w słowniku ortograficznym .

Kto by się spodziewał

1.Jak by wyleciał, to już by nie pracował !!! 2. Komuś bardzo zależy na szarpaniu opini, ciekawe dlaczego? ?? Brak argumentów , żeby podnieść swoje ego! !! 3. Człowiek, który jest szanowny przez szarych pracowników, a tak obraźliwe potraktowany przez kolegów z wyżej postawionych! !!! WSTYD! !!!!!

Mroczek

Sprzedażą i kupnem o której piszesz zajmował się p. Dyr. , a nie p. Mroczek...... jesteś źle poinformowany.

Ono
@Mroczek

To dobry człowiek

Ono
@Mroczek

Pan m...... To dobry człowiek

Czy istnieją stanowiska pracy na pół etatu?

@Zainteresowany

stanowiska nie (usunięte przez administratora) na dwa etaty a wyplala jak za pol????

Zostaw merytoryczną opinię o ABWood Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w ABWood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABWood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABWood Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABWood Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 755 ocen.

ABWood Sp. z o.o.