Opinie o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gillette Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gillette Poland S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Anżej

Totalnie(usunięte przez administratora) firma, śmieszne zasady mające na celu upokorzyć pracowników produkcji. Te nowe zasady bhp to nieśmieszny żart. Zepsujcie sobie ręce w rękawicach założonych przez 8h, zdejmijcie biżuterie którą sobie ubzdurał dział bhp mianować „niebezpieczną”, a biurwy sobie będą chodzić mając po 10 pierścionków na każdym palcu, długie kolczyki i rozpuszczone włosy. Po-raż-ka i śmiech na sali. Pomijam kwestię bilansu wymagania/płaca. Róbcie tysiąc głupot których nie chce się robić biurwom, ups, wpa, sratata, a w zamian macie sobie wypłatki na poziomie najniższej krajowej. A biurweczki sobie zarobią 10k już na etapie szkolenia i wprowadzenia, popiją kawusie i poplotkują przez 8 godzin dopoki(usunięte przez administratora) na ich wakajki zapitala. Szczerze- czas uciekać, co w sumie i robi ogromna ilość ludzi. Zatrudniajcie dalej menadżerów, inżynierów, jeszcze chwilka i będą stać na maszynach bo każdy szanujący siebie operator/mechanik/elektronik ucieknie jak najdalej z tego (usunięte przez administratora) pracy!!!!! Życzę wam upadku, aczkolwiek w sumie nie muszę, i tak tam zmierzacie ;) (usunięte przez administratora) firma, taki sam zarząd. Szkoda pracowników produkcji, i młodych i starych. Zasługujecie na lepsze traktowanie.

RazeMari
@Anżej

Bo ten czlowiek pluje zazdrością i pomyliły mu się pojęcia. Nie wiem co to praca w biurze i wypisuje głupoty

Aleksandra

A teraz uwaga dla działu HR! Pan Rosiak K. z działu Female, którego kierownikiem jest Pan Koska W., zaliczył już nie jedną rasistowską gadkę wobec obcokrajowców i wciąż nie poniósł za to żadnych konsekwencji. Takich ludzi trzymamy w zakładzie? Wyżywa się na innych pisząc totalnie z (usunięte przez administratora) OFS nie mające nic wspólnego z rzeczywistością byle by komuś sprawić kłopoty, czepia się obcokrajowców i obraża ich. Kierownik oczywiście zamyka na to oczy. Brawa dla Pana Koski i jego pracownika!

@Aleksandra

Coś tam chyba nie do końca tak było.Nasi ,,goście ,, poprostu czegoś tam nie zrobili bo przysneli była reprymenda a że roszczeniowość level hard to poszła podpierdółka o rasizm

Łukasz

Jestem mile zaskoczony fabryką i pracą. Jest ciepło nie pada na głowę. Szybka możliwość awansu.

B.H.P.

Obiektywnie patrząc zalet jest więcej niż wad. Wady jak w każdej korporacji tego typu, dodatkowo pewnie grafik. Zalety - też jak w każdej podobnej korporacji :-) przy czym tu nie pracujesz na akord, nie siedzisz na linii bez szansy na siku, pijesz kawkę wedle uznania, palisz papieroska w zależności od potrzeby, chcesz się rozwijać to możesz, oczywiście spora grupa chciałaby nic nie robiąc lub na własnych zasadach - ale raczej we własnych firmach. A że są zmiany, może trochę strachu przed tym co dalej - to jak wszędzie. Polska nie jest już krajem taniej siły roboczej i może czas przy okazji opanować podstawowe zasady gospodarki wolnorynkowej?

Hey Amigo Despierta

Jest wiele firm na rynku łódzkim i okolice łodzi które specjalistów na waszym poziomie chętnie zatrudni, to co LMC oferuje jako benefit jest standardem na rynku pracy - pewnie w styczniu będzie dalsze redukowanie etatów ale trzymam za was kciuki przyjaciele

Anżej

Nocny Marek
@Anżej

Popieram każde słowo. Ten zakład to największe (usunięte przez administratora). Mi się wydaje że góra wymyśla coraz bardziej nienormalne rzeczy i sprawdza ile pracownicy produkcji są w stanie znieść. Teraz linki do ankiet podesłali. Jak zawsze każdy pracownik wpisze szczerą i oczywiście negatywną opinię (bo kto normalny znajdzie cokolwiek dobrego w tej robocie?), a na koniec nam dumnie wyślą w mailu kolejne zielone słupki i podpiszą „Ankieta wypadła jeszcze lepiej niż w zeszłym roku! Brawo my!” Żenada to drugie imię tego zakładu.

@Nocny Marek

No, a jak zniosą dużo to są chociaż jakoś nagradzani czy to ma doprowadzić do ich odejścia? A jakie przykładowe pytania znajdują się w tej ankiecie, dużo ich jest?

RazeMari Nowy wpis

Dagmara Nowy wpis

Firma manipuluje opiniami na swój temat na tym portalu. Usuwa niewygodne komentarze. Praca w tej fabryce wygląda podobnie. Jest to pracodawca, który mataczy i co chwila zmienia zakres obowiązków pracowników. Odradzam pracę w tym BAŁAGANIE.

Long Nowy wpis

Kiedy to było, możesz przybliżyć datę, był jakiś artykuł o tym?

Celina

Ooooo a to mnie zainteresowało. Co to za punkty i w jaki sposób można je zrealizować? Jak rozumiem, to jest jakiś benefit pracowniczy, tak? Dajcie znać, bo chciałam wysłać cv do pracy tu na stanowisko pracownika produkcji i nie ma w tej ofercie nic o Allegro.

Król benefitów
@Celina

Tak to benefit. Oplaci się jakieś 100zl rocznie powinnaś dostać. Skladaj papiery w ciemno. Aaa oczywiście brutto 100zł.

@Król benefitów

Po prostu nagrody i wyróżnienia zamiast na konto sa dawane w punktach, które można wymienić na bony do np allegro. Ktoś kto napisał, że to 100 PLN na rok chyba nie mial w tym roku zbyt wiele osiągnięć bo każdy tu jest kowalem własnego losu i nagrod.

@Celina

Ładnie się HR podszywa tworząc stuczną dyskusję chwaląc się słabymi benefitami, które są teraz podstawą we wszystkich firmach. Gdzie za każde 5lat pracy w tak wielkiej korporacji dostaje sie po 700zl, a w januszexach takie nagrody zaczynają się od 1 do kilku wypłat. Poucinali pełno benefitów takie jak, coroczne bale, pikniki rodzinne, wyjścia liniowe itp. bez żadnej informacji na ten temat, a w zamian doszło kilka groszy, jako flex benefit - marketingowo świetnie przedstawiony (myślę, że jako odpowiedź o problemie z zarobkami która wyszła słabo w ankiecie nie będzie to rozwiązaniem). Nie mówiąc o tym jak inflacja poszła ostro w górę, a od lat nie są zmieniane wartości nagród. A co do punktów, przyjżyjcie się że wystawiając komuś np. 200punktów ta osoba otrzymuje jakies 110 ;) Jakiś podatek punktowy?

Technik
@HR

Ja tam wole dodatkowa kasę Flex co miesiąc niż jakis piknik czy wyjście raz na rok

@Technik

Wiesz, ze z tej kasy masz kilka gorszy bo reszta to zmieszane benefity ktore juz byly?

Kontakt 2 dni po wysłaniu cv, póżniej 45 minutowa rozmowa rekrutacyjna, która odbyła się zdalnie w panelu z dwoma rekruterami, kilka pytań behawioralnych i to tyle. Pytania dziwne biorąc pod uwagę stanowisko na jakie się aplikuje i trudne biorąc pod uwagę moje nikłe doświadczenie, o którym oczywiście wiedzieli. Rekruterzy zdecydowanie oczekują odpowiedzi i powiedzenie, że nie miało się takiej sytuacji ich nie zadowala i dociskają, żeby podawać jakieś przykłady z życia czy ze szkoły. Miałem okazję pracować już wcześniej na produkcji w dużym zakładzie i wtedy wystarczyło zwykłe, jednodniowe szkolenie. No ale tak, to korporacja.

Opowiedz o sytuacji w której podjąłeś ważną decyzję w swoim życiu. Opowiedz mi o sytuacji, w której byłeś w stanie znaleźć nowy, lepszy sposób wykonania ważnego zadania. Podaj mi przykład ryzyka, które podjąłeś, aby osiągnąć coś ważnego. Opowiedz mi o sytuacji, kiedy musiałeś wybrać priorytety w trakcie prowadzenia jakiegoś projektu Jak zachowałbyś się sytuacji w której twoi współpracownicy się obijają i cierpi na tym wydajność waszej pracy. Było też pytanie odnośnie sytuacji w której maszyna się zacięła i oczekiwano, że odpowiesz jaki mógł być powód tej awarii mimo, że nie masz zielonego pojęcia jak maszyna działa.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
DiCaprio

Mam po prostu dosyć . Przychodzę do pracy pracować a nie zajmować się UPS-ami, analizami itp. Czy w końcu biuro nasze wspaniałe zobaczy to , że ludzie mają dosyć tego wszystkiego. Chcemy tylko przyjść zrobić swoje i wyjść a nie zajmować się problemami które powinny spoczywać na barkach inżynierów do cholery

@DiCaprio

Nie możesz powiedzieć szefostwu, co Ci na sercu leży właśnie w tym biurze? Chyba się przed Wami przełożeni nie zamykają na cztery spusty? Nie ma jakichś rozmów na takie tematy czy nikt nie próbuje?

Pg
@DiCaprio

Jakich inżynierów? Inżynierowie pracują z maszynami a nie wykresami i formatkami.

Czemu firma oszczędza? Problemy finansowe? Ludzie mogą się czuć bezpiecznie na swoich stanowiskach? Widziałem sporo ogłoszeń. Interesuje mnie akurat te na produkcji. Praca również w weekendy, czyli niedzielę też? Za soboty i niedziele macie jakiś dodatkowy procent do wynagrodzenia, jak to jest?

Venus

Nędzne 550 zł za wszystkie weekendy zawalone robotą. Nie martw się, odpoczniesz w poniedziałek, albo we środę. I nie, nie możesz czuć się bezpiecznie. Nawet o tym nie myśl, misiu:)

Lukier

A moze firma zamiast wyrzucac ludzi pomyslała by u umowach B2B dla pracowników kosztem sociala ??? Mysle ze wiele osob by skorzystało na takiej umowie a firme odchodzily by koszta

Cukier
@Lukier

A B2B to chyba od 10-12 tys w górę ma sens. A to już poziom liderów i wyżej. Większość jednak woli chyba standardowe rozliczenie

Aleksandra

Alkobolek
@Aleksandra

Nie ze zmiany d czasami gość? bo jest u nas taki jeden co chamsko się zachowuje wobec agencyjnych pracowników ale nie znam imienia bo z nowych jest

Morty
@Aleksandra

Prędzej czy później tego (usunięte przez administratora) wyrzucą z zakładu. Takie zachowanie nie jest dopuszczalne. Wstyd dla firmy że wciąż trzymają rasistę w zakładzie i mu płacą. Chamski koleś, inteligencji zero, zachowanie na poziomie przedszkola.

Ciekawy

W Gillette Łódź jest taka zasada że, jeżeli pracują osoby z rodziny to nie może być między nimi zależności służbowej. Mam prośbę do HR: odnieście się do rodziny Dekslerów i Wiśniewskich. Mam nadzieję że nie schowacie głów w piasek i odpowiecie.

Dominik

Ten zakład to jedno wielkie dno które niszczy psychicznie i fizycznie człowieka. Wymagania z kosmosu, zarobki już zbliżają się do najniższej krajowej, a system pracy nie daje możliwości normalnie funkcjonować. Omijać szerokim łukiem!!

Gilbert

Na bal noworoczny dla wszystkich to nie ma pieniędzy ale dla tłustych kotów zawsze się znajdzie... Tak wyglądają oszczędności w rozumieniu Pi Dżi. Hipokryzja na każdym kroku.

Hey Amigo Despierta

Oszczędności czuć w deputatach. Z kwartału na kwartał coraz słabsze. Szkoda czasu stać w kolejce i po zajrzeniu do środka czuć rozczarowanie. Oj nie idźcie tą drogą

Joasia
@Adam

No jak na deputat który się dostaje przed świętami to mega słabo, wstydziliby się coś takiego dawać..(usunięte przez administratora) i jego oszczędności po raz kolejny udowadniają że trzeba uciekać z tej firmy bo oszczędzają na wszystkim.

@Joasia

Wydaje mi się że przesadzacie.Latami było dawane samo 12 maszynek .Bardziej bym się czepiał prezentu z Wigilii na kantynie .Piękne pudełko ale w środku kupa trocin mikro herbatka ,naparstek miodu i plaster cytryny.Lepiej chyba by było nic nie wręczać

Camowiec

Ciesz się z tego co dostałes.W niektórych zakładach pracy nawet byś tego nie otrzymał.Wigilje miałeś,upominek dostałeś,poczęstunek też był.Jak nie pasuje to zawsze zakład pracy można zmienić.Nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma.Nawet na rękę będzie jak się sam zwolnisz...Idź do prywatkarza pracować,będziesz miał na pewno tam lepsze warunki.

No właśnie o tym pisze że śmieszna kwota co prawda miałem na myśli 600 ale przy obecnej inflacji 720 tak samo śmieszne ,co prawda lepsze to niż wcześniejsze prezenty(karmnik dla ptaków,pogrzebacze do kominka czy stojak na noże bez noży)

A kto wymyśla takie upominki dla pracowników? Wszyscy wtedy dostają to samo? Teraz jak dają kasę to kiedy ją wypłacają? Macie taką tradycję, że robicie sobie prezenty między pracownikami, wcześniej losując osobę?

Łukasz

Sasza
@Łukasz

No no dokładnie tak jak piszesz Dodam do tego jeszcze -Ciepłe toalety są czasami się trafi z ciepłą deską :) -Jadłodajnia jest (usunięte przez administratora) Jedyny minus zakładu to ten w elektrycznej rozdzielni :)

Krystyna
@Sasza

hej, piszę, bo chyba w temacie nie jestem. Co w tej rozdzielni tak konkretnie tym minusem jest? I ta jadłodajna jest tak super pozytywna, że aż musiało ocenzurować? :D

Sasza
@Krystyna

Aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie dręczące cie pytania musisz się zgłosić na szkolenie do specjalnej grupy antykryzysowej zwanej SME

Brychu
@Krystyna

Ja prdl, co za (usunięte przez administratora) zadaje takie pytanie ? Szkoleń nie było że nie wiesz że prąd ma minus i plus? Mam nadzieję że taki tłuk tam nie robi

xD
@Brychu

To my mamy roździelnie prądu stałego, że masz plus i minus zamiast faz? Ktoś chyba rzeczywiście nie był na szkoleniach ;)

Tylko czemu HR miałby sponsorować, tudzież inspirować podobne opinie? Chyba są jakieś zalety roboty w tym zakładzie, skoro pracowników raczej nie brakuje, prawda? Ja tu co prawda jeszcze tu nie pracuje, ale tym bardziej chciałbym wiedzieć, czy warto składać CV i czy więcej jest tych zalet, czy może mankamentów?

BHP

Od 2012 walczyłem o stosowanie przez firmę P$G w Łodzi przepisów BHP. Niedawno zostałem pozbawiony "wejściówki" do zakładu. Przez całe moje życie byłem przeciwny temu żeby kablować na pracodawcę. Po uzyskaniu od firmy biletu w jedną stronę myślałem : to już nie moja sprawa, ale przecież pracują tam nadal czyjeś dzieci, żony, rodzice, mężowie i inne bliskie osoby no i moi wspaniali współpracownicy. Ponieważ takie myśli nie dają mi spać postanowiłem zgłosić swoje uwagi do Państwowej Inspekcji Pracy, Po prostu nie ma innego wyjścia, nie mogę już bezpośrednio rozmawiać z osobami decyzyjnymi w tym zakładzie. Piszę to ponieważ w listopadzie możecie spodziewać się kontroli PIP-u. Proszę więc Was o przestrzeganie przepisów i zasad BHP. Nie chcę powtórki kontroli z 2015 r. podczas której operatorka dostała mandat. Podczas kontroli w podobnej sprawie , którą chcę zgłosić Dyrektor otrzymał 90000zł kary, kierownicy po 45000zł a mistrzowie zmianowi ( odpowiednicy naszych liderów) po 20000zł. Więc myślę że jest o co walczyć. Przede wszystkim o bezpieczeństwo ale też o otrzeźwienie przełożonych, którzy w ciemno wykonują polecenia z góry.

@BHP

Teraz chyba mandaty dostaje tylko zakład i kierownicy/liderzy. Chętnie pomożemy firmie stracić trochę pieniędzy :) Oszczędzili na naszych podwyżkach to niech wydadzą kasę na mandaty :)

Maciej
@BHP

Do PIPu osobiście zgłoszę rownież do kontroli karty pracowników tymczasowych którzy pracują po 16 godzin dziennie, a jest takich bardzo i bardzo dużo.

BHP

Operatorka miała na sobie prywatne spodnie. Zakład też dostał jakieś mandaty, ale oczywiście się nie przyznali ile i za co.

Były

Mam prośbę. Daj sygnał po kontroli jak wypadła itp . Bardzo proszę.

@Były

Jak pewnie bywalcy "teatru jaracza" widzieli, inspektor był pare razy, na maszynach, w okolicy palarni conajmniej dwa. A ile w innych miejscach - kto wie. Zdaje się fabryka pracuje a z nią obejrzane maszyny. Także nie wyszło? Lub jak ktoś tu pouczając wspominał - skoro jest dobrze, to chyba nie ma się co bać. Obserwując wypowiedzi tutaj można odnieść wrażenie, że ludzie są zmuszani do zatrudnienia w Gillette w ramach jakiejś kary, wręcz zasądzonych wyroków. Codziennie się poświęcają, ciepią zmuszani do pracy wbrew własnej woli, umęczeni przez sadystycznych kierowników. Faktycznie firma powinna bardziej doceniać Wasze poświęcenie, czy raczej roszczenie.

Zainteresowany pracą

Widziałem ogłoszenie o pracę, ale czy to stabilna firma? Mam informacje, że sa prowadzone rozmoy dotyczące sprzedaży terenów na których stoi firma. Gillette się przenosi, czy może wynosi z Łodzi? Ktoś coś wie?

Ex
@Zainteresowany pracą

Stabilnie ludzie odchodzą

Czy tylko firma się przenosi, czy cały zespół razem z nią? Wpis użytkownika Ex zdaje się świadczy bardziej o pierwszej opcji. Czy rzeczywiście jest teraz znacząca redukcja zatrudnienia? I czy w nowym miejscu pojawią się nowe stanowiska pracy?

Kominiarz

Od stycznia podwyżka płacy minimalnej to ponad 17 % Czy firma planuje zrobić cokolwiek dla pracowników podnieść choćby dodatek za 4 brygady ?? Związki w tej firmie nie istnieją, są po to by tylko prezes miał wolne. Dlatego pytanie kieruje do HR bo wiem że czytają skrupulatnie każdą opinię

HR

Pamiętajcie jedyny minus w tej firmie znajduje się na akumulatorze wózka AGV ! Ale też nad tym pracujemy aby to zmieniać :)

@Kominiarz

Wychodzimy z założenia że już dawno jest znane powiedzenie "Pieniądze szczęścia nie dają" Jesteśmy nowoczesna fabryką. My zamiast pieniędzy damy Ci 3 i 4 technologie i tak zaplanujemy Twój grafik pracy abyś nie musiał się martwić o weekendy i święta...pozwól rodzinie i przyjaciołom od siebie odpocząć...

Kolo
@HR

Czy bal noworoczny jest przewidywany??? Działy połączone,nowe osoby w zespołach, jakaś integracja mile widziana.

Zbyszek
@Kolo

W grafiku nie ma weekendu przeznaczonego ani na bal noworoczny ani na festyn rodzinny. Jest za to łaskawie wielki piątek wolny. Chcesz integrację to zrób sam

Maniek

Miejsce pracy pod względem psychicznym tragedia. Brak jakiejkolwiek stabilności, delikatnie mówiąc niekompetentni przełożeni. Jeśli masz problem wszystko trzeba rozwiązywać wirtualnie. Pełno dennych systemów, które co chwila nie działają. Oczywiście wszystkie negatywne komentarze na goworku momentalnie są kasowane. Wiec pewnie i ten niebawem zniknie.

Janek
@Maniek

Przecież zmiany które weszły w życie od 2 listopada są kolejnym kamieniem milowym w drodze do upadku tego zakładu. 2-3 miesiące i cała fabryka wróci na 4 brygady gdy okaże się że jednak plany wzrosły i maszyny się nie wyrabiają

@Janek

Napiszesz jakie to zmiany weszły od tego miesiąca? Czy dotyczą one każdego stanowiska pracy? Teraz macie mniej niż 4 brygady i się wyrabiacie?

Miro

Większość zakładu pracuje w 4 brygadach. Reszta to czeski film nikt nic nie wie.

To niech zaczną zwalniać od tech huba gdzie trafia każdy inżynier/line który nie spełnił oczekiwań ale szkoda było wyrzucać. Samych(usunięte przez administratora) tam upchali i będą sobie tam siedzieć pierdzieć w stołki za duże pieniądze. Nie widzę tam nikogo kto by był dobry na swoim poprzednim stanowisku.

Robo

Największym przekleństwem tej firmy są zatrudniane zaraz po studiach dzieci których ego jest większe od tej firmy. Nie ma to jednak żadnego przełożenia na ich wiedzę umiejętności czy ot zwykłą ludzką empatię. Nauczyli się kilku formułek w Excelu i wydaje im się że wszystko wiedzą i wszystko mogą. Są drogim gwoździem do trumny dla tego zakładu zarabiając tyle co trzech operatorów którzy na nich robią w pocie czoła. Jeszcze mają przy tym pretensje o wszystko. Naprawdę podziwiam że co roku potrzebne są kolejne takie "nabytki" ludzie od niczego, marnujący pieniądze. Patrzę na to codziennie i w głowie mi się to nie mieści, że wartością dla tego zakładu jest to że znasz angielski, albo że skończyłeś studia często od czapy nie mające wiele wspólnego z produkcją a nie to jakie umiejętności faktycznie posiadasz. Możesz być nawet kulawa i jeść włosy ale jak się odpowiednio zakręcisz kariera w PG stoi przed tobą otworem.

@zaba

Czy obecnie są przyjęcia na produkcję? Jakie wynagrodzenie na początek? Jaka atmosfera?

Zadanie

Przełożony zbiera kasę na jakąś zbiórkę i mówi: najlepiej by było zebrać 3 tys zł. W zespole jest równo 10 osób. Przełożona mówi że da najwięcej. Ja daję 300 zł. Przełożona jest zachwycona że zebrała 930 zł. Pytanie: kto zgarną resztę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gillette Poland S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Gillette Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gillette Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gillette Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 193, z czego 42 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gillette Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Gillette Poland S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gillette Poland S.A.
2.3/5 Na podstawie 712 ocen.

Gillette Poland S.A.